Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2018., 13:26   #4681
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Ma ove sve analize ne drze vodu jer je trziste toliko nepredvidljivo da se ne moze nista predvidjeti

Sutra moze neki seik odluciti da bi bas bilo simpa imati milijun bitkonja i krene u ludjacku kupovinu.... I ode bitkonj u nebo...

A isto tako mu se moze drugi dan sprdnuti da sve proda i ode bitkonj kvragu...

Mi mali mozemo samo pogadjati i umisljati si da mozemo nesto predvijeti svakojakim analizama...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 13:31   #4682
markec2102
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Neka ekipa ne mora placati struju i kartice koje si naveo ce za dvije godine biti zastarjeli modeli, ali ce i dalje nesto moci kopati. Evo frend ima u firmi 4-5 godina stare rigove, firma placa struju, u rigovima "zastarjele" 270, 280, 290... pa se svejedno lijepo omasti brk svaki mjesec. Dakle ako oprema postane neisplativa, vjeruj mi, ima ekipe koja će je kupiti - i jedva čekaju da postane "neisplativa".
Pa ja sam i govorio da će za većinu nas ako se povedemo za tezom o drastičnom padu kriptovaluta koju je postavio Blade mining postati neisplativ. U drugom postu sam spomenuo da će mining biti isplativ samo ljudima koji ili jeftino plaćaju struju ili ju uopće ne plaćaju, ali takvih je jako malo. Morate shvatiti da su majneri i kupci kriptovaluta u korelaciji, tj. da jedni bez drugih ne mogu i baš zato sam uvjeren da mining nikad neće pasti ispod 0 kako je Blade sugerirao. Možda će neke valute isplivati kao više profitabline za majning, a druge manje profitabilne, ali zaista sam uvjeren da s majningom nikad nećeš biti na gubitku, pa makar i ROI bio 24 mjeseca...
markec2102 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 13:31   #4683
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
...reče blade, i skoro pogodi...problem je što je ovo rekao 29.11, a nakon toga non-stop rastao do 19K slijedećih mjesec dana

Ko je tad pao na ovaj FUD i odmah prodao, bogme se dobro opekao
taj ko je prodao ce sad kupit ponovo btc kad sljusne na 5k ne vidim u cemu je problem zaradio je... imao je cak i priliku kupit na 6. ako se ti volis igrati sa parabolama koje idu plus minus 50% samo daj ja nemam toliko novaca da se igram sa parabolikcim rastom... samo najjaci kockari su izlazili na 19k i oni koji su ga pumpali do gore... a mali i dalje cekaju 19k ponovo...
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 13:34   #4684
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,471
Što je mišljenje, jel se današnja korekcija nastavlja ili ide bounce?
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 13:36   #4685
bez_komentara
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Split
Postovi: 238
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Neka ekipa ne mora placati struju i kartice koje si naveo ce za dvije godine biti zastarjeli modeli, ali ce i dalje nesto moci kopati. Evo frend ima u firmi 4-5 godina stare rigove, firma placa struju, u rigovima "zastarjele" 270, 280, 290... pa se svejedno lijepo omasti brk svaki mjesec. Dakle ako oprema postane neisplativa, vjeruj mi, ima ekipe koja će je kupiti - i jedva čekaju da postane "neisplativa".
Jedna od riskantnijih varijanti je da se sada prodaju svi rigovi za crypto.
U roku 3 mjeseca, ako tržište poraste za 50%-100%..
U tom periodu bi i grafičke kartice u većem broju trebale doć na tržište po nižim ciejnama nego sada...
To bi mogla biti win-win situacija.
Sad je samo pitanje ko ima veća muda i ko ima kakvu strategiju u svemu ovome. (:
bez_komentara je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 13:43   #4686
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor markec2102 Pregled postova
Pa ja sam i govorio da će za većinu nas ako se povedemo za tezom o drastičnom padu kriptovaluta koju je postavio Blade mining postati neisplativ. U drugom postu sam spomenuo da će mining biti isplativ samo ljudima koji ili jeftino plaćaju struju ili ju uopće ne plaćaju, ali takvih je jako malo. Morate shvatiti da su majneri i kupci kriptovaluta u korelaciji, tj. da jedni bez drugih ne mogu i baš zato sam uvjeren da mining nikad neće pasti ispod 0 kako je Blade sugerirao. Možda će neke valute isplivati kao više profitabline za majning, a druge manje profitabilne, ali zaista sam uvjeren da s majningom nikad nećeš biti na gubitku, pa makar i ROI bio 24 mjeseca...
mislim da pricamo o istome ali se ne razumijemo... mining ce pasti na 0 i jedno kratko razdoblje ispod nule upravo da se malih majnera oterasi... onak koji je dignuo kredu 10-20€ i kad vidi da mu se zarada po danu svaki dan prepolavlja da dolazi na 0 kaj mislis sto ce naravit. nema love za vratit kredit, struju treba platiti i coina nema dovoljno...

mislis da ce kinezi biti u minusu e nece a tamo su najvece farme.. a vidi koincidencije mining u kini kosta 3100 po btcu tocno onoliko koliko se prica po krugovima da je to donja cijena gdje bi isla akumulacija btc za novi krug.

samo btc od 3100 kod nas znaci da minas sa gubitkom. ali kazem i dalje to nema veze, to je tu samo da se ove kaj su se htjeli preko noci obogadit otrese da vise ostane za velike.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 13:45   #4687
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Bl@de Pregled postova
taj ko je prodao ce sad kupit ponovo btc kad sljusne na 5k ne vidim u cemu je problem zaradio je... imao je cak i priliku kupit na 6. ako se ti volis igrati sa parabolama koje idu plus minus 50% samo daj ja nemam toliko novaca da se igram sa parabolikcim rastom... samo najjaci kockari su izlazili na 19k i oni koji su ga pumpali do gore... a mali i dalje cekaju 19k ponovo...
Poanta je da "past će" i "narast će" ne vrijede ništa bez datuma...bilo koje od to dvoje da lupiš bit ćeš u pravu...i onog Lavrova se hvalilo tu na forumu, a realno lik ubode jednom od 10 puta...zato se valjda zadnjih mjesec dva više orijentirao na Forex, fiat valute, naftu, zlato...

Za male je i dalje najbolje na sitno majnat, i eventualno ulagat u projekte na kojima se zbilja nešto i radi
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 13:51   #4688
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Ovdje često čitam da kitovi rade ovo ili ono ali nisam još pročitao kako, osim utjecaja na politiku i širenja lažnih vijesti. Ako žele srušiti cijenu bitcoina npr. stave svoje milijarde u btc-u na prodaju na nekoj burzi i to će valjda odmah izazvati paniku? Ili imaju stotine pomagača na svim burzama i neku strategiju prodaje koja stvara paniku?
Kako se može pratiti koliko svježeg novca ulazi ili izlazi iz kripta?
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 13:52   #4689
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Poanta je da "past će" i "narast će" ne vrijede ništa bez datuma...bilo koje od to dvoje da lupiš bit ćeš u pravu...i onog Lavrova se hvalilo tu na forumu, a realno lik ubode jednom od 10 puta...zato se valjda zadnjih mjesec dva više orijentirao na Forex, fiat valute, naftu, zlato...
ma taj lavrov je takav ridikul da ne znam tko njega uopce prati. brijem da je taj lik najvise zaradio tako sto su mu veliki placali za prognoze da ovi mogu kotru i spalit gro ekipe.

ne mozes davat datume i vrijeme u cryptu, daje samo targete imas buy signale za ulazi a zone izlaza sam podesis u lelevlima na targetu...

ak se kaze da idemo dole od 7k onda si odredis da kupujes po levelima od 8k po 25% ili 33% prema dole. a ond ako se kaze da idemo na 10k onda si podesit od 9 -10 k isto tako zone izlaza. nece ti nitko reci prodaj u 8.10. u 17:35 na 9760.9593 to nitko nezna niti bog tako tocno ali znaju se odnosi unutar kojih hoce.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 13:55   #4690
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor neverin Pregled postova
Ovdje često čitam da kitovi rade ovo ili ono ali nisam još pročitao kako, osim utjecaja na politiku i širenja lažnih vijesti. Ako žele srušiti cijenu bitcoina npr. stave svoje milijarde u btc-u na prodaju na nekoj burzi i to će valjda odmah izazvati paniku? Ili imaju stotine pomagača na svim burzama i neku strategiju prodaje koja stvara paniku?
Kako se može pratiti koliko svježeg novca ulazi ili izlazi iz kripta?
crypto ti je prepun insidera i prevaranata. najveci kitovi ti imaju uvide u pozicije na mjenjacnicama i tako vas vozaju. cijenu skidaju ili dizu tako da potplate par novinarcica sa sicom koji izazovu FUD ili FOMO ovisi kako im pase i samo trpaju.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 14:45   #4691
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
...reče blade, i skoro pogodi...problem je što je ovo rekao 29.11, a nakon toga non-stop rastao do 19K slijedećih mjesec dana

Ko je tad pao na ovaj FUD i odmah prodao, bogme se dobro opekao

Ček ček, netko je ekšli popušio/progutao FUD od nekog no name lika sa PcE foruma? (Blade, ovo nema veze s tobom osobno) jer je u jednom od postova prognoza napisao neko predviđanje koje se nije obistinilo?

Ljudi dajte izvadite glavu iz guzice/pijeska, ako bilo tko je na bilo koji način u Cryptu napravi move nakon jednog posta na PCE, onda ili je lud ili mu noge smrde

Sva iznesena misljenja ovdje (od bilo koga) mogu (i trebaju) samo biti smjer za daljenje istrazivanje i eventualnog donosenja odluke.


Citiraj:
Što je mišljenje, jel se današnja korekcija nastavlja ili ide bounce?
Ajmo da cujemo misljenja, bez crapa
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 14:55   #4692
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
idemo ispod 8k. i ne mislim nista tredat prije pa makar se vratilo i na 10k. planiram ulaske kad dodjemo do 7.5k prema dole do 7. misljenje je ovakvo, svi su vec vidli da je dno 6k pa svi onda i ocekuju da bi moglo do 6k stoga sumnjam da ce opet tamo vjerojatno ce se zasustaviti na 7k jer tako ce zeznut ekipu koja ceka dole s lovom. s druge strane ako zele zeznut ekipu potopit ce ispod 6k na 5.5 ali sumnajm da su toliko ludi da pale toliko kesa, jer smatram da im sada vise odgovara da spuste laganini do 7k i onda opet oporavak gore maks 9.5k i tako u krug da se sto vise kesa uzmu.

da ne bude zabune ovo je samo moje misljenje i svatko neka postupa u skladu sa svojim uvjerenjem i misljenjem, ako se nekom ne sviđa neka ne cita, jer ne odogavam za posljedice istog... i da moje misljenje je podlozno promjenama a sve u skladu s sirenjem fake newsa od raznih interesih skupina koje zele svima nama pobrat svaki novcic...
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 15:22   #4693
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Bl@de Pregled postova
sry neo ali svaka osoba koja trazi da mu se tocno specificira godina, mjesec, dan, sat, minuta i sekunda s targetom u 8 decimalu sve je samo ne ozbiljan... i stoga jedino sto se moze zakljucit da je provokator ili troller...
Ne majstore, nije neozbiljan (piše se skupa), nego dobar trejder.
Nas par je znalo pogađat naloge prilično točno, to što ti ne znaš, nije naša stvar

Početkom prvog mjeseca, kad je btc krenuo u downtrend, prognozirao sam kraj downtrenda 7. ili 8. 2.
Dogodilo se 6.2.
Jel to prilično točno?
Ovo je kraj rasprave za mene, osjećam se kao da sa zidom pričam.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 15:25   #4694
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Kad sam krenuo majnati... ETH je bio 0.03BTC-a... brzo nakon toga je krenuuo padati... i kad se desilo DAO sranje... pao je na 0.007BTC-a i dugo je bio na toj vrijednosti...

Onda je krenuo lagano gore, i reko da ga kupim tek toliko da ga imam... kupio sam ga za 100 eura po cijeni 0.009BTC-a... i nastavio je rasti do 0.011BTC-a, da bi brzo pao na 0.006... i stajao je na toj cijeni jaaaaaaaaako dugo.

I tad su bile iste priče kao danas, da će ekipa odustati od majnanja, da nije profitabilno, da je skuplja struja od zarade, itd...

Ali ja sam bio i dalje tvrdoglav, i odlučio ga držati... ipak sam bio u gubitku samo 20-30 eura...

Uglavnom... i dan danas imam trunkicu više od tih 100 eura, i ne planiram ih prodati tako skoro..

Ekipa... samo HODL...
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...

Zadnje izmijenjeno od: RimtuTiTuki. 09.03.2018. u 19:58.
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 15:27   #4695
Kamby
Premium
 
Kamby's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Istra
Postovi: 132
Pa čitajući sve ovo skupa, sa HODLanjem se ne može pogriješiti.

Daytraderi su ti koji žele izvuć maximum..
Kamby je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 15:55   #4696
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
@Jed2i

ako si ovo predvidio na način na koji si tu napisao i to predviđanje napisao tu, onda kapa do poda.

Citiraj:
Početkom prvog mjeseca, kad je btc krenuo u downtrend, prognozirao sam kraj downtrenda 7. ili 8. 2.
Dogodilo se 6.2.
Jel to prilično točno?
Ali nisi prokomentira aktualno trejdersko pitanje:
Citiraj:
Što je mišljenje, jel se današnja korekcija nastavlja ili ide bounce?
Valjda je svima jasno da od vasih osobnih previranja zajednica nema koristi, pogotovo ne u kontekstu ove teme. Djelomično shvaćam vas animozitet spram kolege Bladea jer ima prognoze na noz, i stav mu je tvrd, ali nitko nikoga ne tjera da nikoga slusa.

Dajte lijepo u normalnom tonu iznesete misljenje i svi sretni i zadovoljni.

Hvala svima unaprijed
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 15:57   #4697
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
...
joj morao sam odblokirat ovo je cisti gold lol...


dakle...

Citiraj:
Ne majstore, nije neozbiljan (piše se skupa), nego dobar trejder.
osoba koja ispravlja tuđi pravopis je dokazani trol i provokator jer kad nema drugih argumenata onda pokusava tu osobu diskreditirati zato sto je napravila typo... wow insert doge smily so much wow...
da se kupuje u vrijeme onda na exchangu ne bi pisale vrijednosti u $ nego bi se pisale u HH:MM:SS ... lol... ti onda samo trejdaj dalje u minutama satima ili cime vec...

Citiraj:
Nas par je znalo pogađat naloge prilično točno, to što ti ne znaš, nije naša stvar
djecji nivo bez argumenata moj tata je jaci od tvoga tate, moj piso je veci od tvog pise... 12 godisnja razina....

Citiraj:
Početkom prvog mjeseca, kad je btc krenuo u downtrend, prognozirao sam kraj downtrenda 7. ili 8. 2.
Dogodilo se 6.2.
Jel to prilično točno?
3 dana u crypto svijetu znaju biti plus minus 5k jos jedan razlog zasto se ne prognozira u HH:MM:SS formatu nego u dolarskoj ili euro ili cijoj vec zelis fiat protuvrijednosti.

i rest my case...


umjesto da prestanes druge omalovazavati i vrijedati pametnije bi bilo da doprineses raspravi necim konktretnijim ali da ti to neces jer netko ima drugacije misljenje od tebe koje se ne uklapa u tvoj svijet L O L
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 15:59   #4698
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ček ček, netko je ekšli popušio/progutao FUD od nekog no name lika sa PcE foruma? (Blade, ovo nema veze s tobom osobno) jer je u jednom od postova prognoza napisao neko predviđanje koje se nije obistinilo?

Ljudi dajte izvadite glavu iz guzice/pijeska, ako bilo tko je na bilo koji način u Cryptu napravi move nakon jednog posta na PCE, onda ili je lud ili mu noge smrde

Sva iznesena misljenja ovdje (od bilo koga) mogu (i trebaju) samo biti smjer za daljenje istrazivanje i eventualnog donosenja odluke.



Ajmo da cujemo misljenja, bez crapa
Ma to sam ja izvadio JEDAN iz niza od 27 postova na istu temu...da li je 27 dovoljno? Moraju li biti 2 lika, a ne jedan? Tri?
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 16:03   #4699
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973







Osobno, da sam siguran koliko i Blade da će BTC toliko dolje, stavio bih short poziciju i čekao...


P.S.
Mišljenje oprečno Bladeovom uz objašnjenje zašto (ovaj se navodno bavi trejdingom 15 god.):

https://steemit.com/bitcoin/@haejin/...ber-correction
-->
Citiraj:
Autor Kamby Pregled postova
Pa čitajući sve ovo skupa, sa HODLanjem se ne može pogriješiti.
Točno, samo treba čekati x godina.
Kakvi dipovi, dušenje balona, korekcije?








Osobno, da sam siguran koliko i Blade da će BTC toliko dolje, stavio bih short poziciju i čekao...


P.S.
Mišljenje oprečno Bladeovom uz objašnjenje zašto (ovaj se navodno bavi trejdingom 15 god.):

https://steemit.com/bitcoin/@haejin/...ber-correction

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 09.03.2018. u 16:20.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 16:14   #4700
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ma to sam ja izvadio JEDAN iz niza od 27 postova na istu temu...da li je 27 dovoljno? Moraju li biti 2 lika, a ne jedan? Tri?

znaci ovako, necu se vise vracati na ovu temu, pa da je sada prozvakamo...


znaci tebi smeta sto te netko 27 puta upozorio da balon puca i ti nakon 27 puta nisi shvatio da idemo u reset to onda vise govori o tebi nego o onome tko te je upozorio... balon je trebao jos davnih dana puci jer nije imao pokrica za one vrijednosti u ono vrijeme. nije bilo pokriveno niti 8k niti 10k kad sam upozoravao a kamoli 19k. uostalom to ces i sam shvatiti kad vidis gdje ce biti dno ovog ciklusa a to je mjesto gdje btc i sav crypti ima pokrice... sama cinjenica da je vec jednom zveknulo na 6k znaci da sam bio u pravu i da se na tu temu nema sto vise drobit... ali neki i dalje 2+2 zbrajaju 5 ili 3 doduse neki brojcano a neki u HH:MM:SS formatu...
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 17:02   #4701
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Bl@de Pregled postova
idemo ispod 8k. i ne mislim nista tredat prije pa makar se vratilo i na 10k. planiram ulaske kad dodjemo do 7.5k prema dole do 7. misljenje je ovakvo, svi su vec vidli da je dno 6k pa svi onda i ocekuju da bi moglo do 6k stoga sumnjam da ce opet tamo vjerojatno ce se zasustaviti na 7k jer tako ce zeznut ekipu koja ceka dole s lovom. s druge strane ako zele zeznut ekipu potopit ce ispod 6k na 5.5 ali sumnajm da su toliko ludi da pale toliko kesa, jer smatram da im sada vise odgovara da spuste laganini do 7k i onda opet oporavak gore maks 9.5k i tako u krug da se sto vise kesa uzmu.
eto cim malo ublazis retoriku cisto se slazem, ja recimo cekam ulaz i mislim da u iducih 24h pada koliko misli, sve ispod 8k je super(iako mi nije problem uci ni na 10k) kad udjem hoce rasti/padati iducih bar pola godine/godinu/dvi me apsolutno ne zanima, imam zacrtanu cifru izlaska i spreman sam zaboraviti ulozeno, dakle vadim za sladoled ili x zacrtano.

za stav glede majning opreme se ne slazem, vjerovatno se isplativost u kratko vrijeme podigne nekih 30% da se vrati interes ulaganja u opremu, cijena kartica nastavi rast(zakon ponude/potraznje) i ja lijepo prodam rigove za istu ili vecu cijenu kad se isplate
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 17:12   #4702
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Garantiram ti da jed2i i bloodthorn nisu trollovi...
Mislim da ignoriraš krive ljude.
__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
ma oni su njubare samo. Jed2i me razočaro ko čovjek i ko komunista.

Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Trejdanje u bear marketu je gotovo nemoguće pa su ljudi malo nervozni...
Ojaco sam poziciju u bear-u da se sam sebi cudim. ako ja uspijem sigurno ces i ti.

Meni je samo smjesno tvoje spominjanje trolova. Jbt na svakom otporu iznat 7k si napiso da idemo na 6k. Ako to nije trolanje neznam šta je.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 17:24   #4703
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Moje mišljenje je da će se ponoviti prošlost, a to je kao 2013/2014 kad je BTC skočio do 1000 dolara. Zatim je pao na 100 i onda cmoljio cijelu 2014, 2015, 2016, dok nije krenuo divljati u 2017.

Mislim da će se dogoditi ista stvar, sa 20000 dolara će pasti na 2000 (dakle isto 10 puta manje od maksimalne vrijednosti) i tu stagnirati dosta dugo, vratiti ćemo se u profite od par dolara dnevno, masa će ljudi izaći i onda će se dogoditi eksponencijalni rast kao prošle godine. Dakle samo HODL, samo ovo je dugoročna investicija. Do 2025. kladim se da će BTC biti preko 50 tisuća dolara. A tko je htio na brzinu će popušit.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 17:30   #4704
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Moje mišljenje je da će se ponoviti prošlost, a to je kao 2013/2014 kad je BTC skočio do 1000 dolara. Zatim je pao na 100 i onda cmoljio cijelu 2014, 2015, 2016, dok nije krenuo divljati u 2017.

Mislim da će se dogoditi ista stvar, sa 20000 dolara će pasti na 2000 (dakle isto 10 puta manje od maksimalne vrijednosti) i tu stagnirati dosta dugo, vratiti ćemo se u profite od par dolara dnevno, masa će ljudi izaći i onda će se dogoditi eksponencijalni rast kao prošle godine. Dakle samo HODL, samo ovo je dugoročna investicija. Do 2025. kladim se da će BTC biti preko 50 tisuća dolara. A tko je htio na brzinu će popušit.
mislim da je ovo tezak scenarij cisto jer globalni interes nije bio nikad veci, dovoljno je da malo buncne do 13-15k mediji podrze i eto nutra masu ljudi spremnih popusit pare, drzim da 2018 bude rekordna, kasnije tko ziv tko mrtav
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 17:40   #4705
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
mislim da je ovo tezak scenarij cisto jer globalni interes nije bio nikad veci, dovoljno je da malo buncne do 13-15k mediji podrze i eto nutra masu ljudi spremnih popusit pare, drzim da 2018 bude rekordna, kasnije tko ziv tko mrtav

Željezo se kuje dok je vruće.

Kad krene uptrend tuljani će opet uletavat ko nenormalni.
Mastit ćemo brk, a blade poderat prste s korekcijom na 3k
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 17:40   #4706
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Sto bi rekli, zivi bili pa vidjeli. Globalni interes nikad nije bio veci ni kad je prvi put dosao do 1000, pricalo se na sve strane... pa je palo nazad i "zaboravilo" se da postoji jer nije raslo... onda u 2017 krene gore i opet masovna euforija, mediji, pumpanje. Mislim da ce past i dosta dugo biti dosta nisko bez previse mrdanja gore dolje, dakle cca 2000-3000 ± 30-40% i tako jedno dvije-tri godine do sljedećeg pumpa kad ide na novi ATH.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 18:12   #4707
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Sto bi rekli, zivi bili pa vidjeli. Globalni interes nikad nije bio veci ni kad je prvi put dosao do 1000, pricalo se na sve strane... pa je palo nazad i "zaboravilo" se da postoji jer nije raslo... onda u 2017 krene gore i opet masovna euforija, mediji, pumpanje. Mislim da ce past i dosta dugo biti dosta nisko bez previse mrdanja gore dolje, dakle cca 2000-3000 ± 30-40% i tako jedno dvije-tri godine do sljedećeg pumpa kad ide na novi ATH.
bome ja nisam cuo za njega kad je bio 1000 pas m rekoh mislim sad il nikad, 3 godine su jako duge, tehnologija ide dalje i ako ce kad biti sto od blokcain tehnologije vrijeme je da se krene dalje od ovih financijskih manipulacija.
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 18:15   #4708
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
ovak sto se mene tice meni je zao da je ovdje otisla rasprava i glupo mi je da se tu prepucavamo bezveze i trosimo energiju na potpune gluposti, nebitno mi je tko je koga uvrijedio, provocirao, trolao, podbadao, stvarno mi je nebitno...
pozivam sve da to stavimo sa strane, zaboravimo, voda ispod mosta i fokusirajmo se da zaradimo sto vise love u ovom periodu. nikome stvarno nista ne zamjeram i draze bi mi bilo da svako iznosi misljenje pa i dijametralno suprotno ali da onda o tome civilizirano razgovaramo a ne da se prepiremo.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 18:29   #4709
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor Bl@de Pregled postova
ovak sto se mene tice meni je zao da je ovdje otisla rasprava i glupo mi je da se tu prepucavamo bezveze i trosimo energiju na potpune gluposti, nebitno mi je tko je koga uvrijedio, provocirao, trolao, podbadao, stvarno mi je nebitno...
pozivam sve da to stavimo sa strane, zaboravimo, voda ispod mosta i fokusirajmo se da zaradimo sto vise love u ovom periodu. nikome stvarno nista ne zamjeram i draze bi mi bilo da svako iznosi misljenje pa i dijametralno suprotno ali da onda o tome civilizirano razgovaramo a ne da se prepiremo.
Misliš da je sad dobro vrijeme da kupim short poziciju na btc?

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2018., 18:31   #4710
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
da admin malo počisti ovo zadnjih par desetaka stranica? a ekipa sa takvom retorikom koja je nepotrebna 99% koji čitaj ovu temu jer ih zanimaju stvari o trejdanju a ne tko ima jačeg tatu neka se prebaci na pp ili se neka otvori telegram chat pa neka tamo melju
intel freak je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na