Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2008., 18:48   #1501
pigo1973
Premium
Moj komp
 
pigo1973's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Po toj logici bi ostao na T-comu jer pazi sada 1999/2000 prosjek racuna za ISDN mi je bio 1200kn i dali su mi testni adsl prikljucak i u 2 godine sam ustedio 24 000kn.

A opet sam cim se ukazala prilika otisao na Amis i ustedio kako vi kazete 2000kn za 1 godinu. Kad se radi o troskovima lose se je usidriti samo na jednom mjestu samo iz sentimentalnosti, jer Amis sa ovim postupcima pokazuje da im se j... za stare korisnike.

Čekaj, koja to konkurencija nudi značajno jeftinije 4 Mbit/s + flat telefon (ne Carnet opcije)??
Ajde da čujem... kod koga ćete prijeći to?? Ako su u pitanju samo novci, a ne vaš izljev emocija.

Ajde reci baš kad govorimo o parama i uštedi!?!?
__________________
Ovo je potpis...
pigo1973 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 18:53   #1502
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor pigo1973 Pregled postova
Čekaj, koja to konkurencija nudi značajno jeftinije 4 Mbit/s + flat telefon??
Ajde da čujem... kod koga ćete prijeći to?? Ako su u pitanju samo novci, a ne vaš osječajan izljev ljubomore.

Ajde reci baš kad govorimo o parama i uštedi!?!?
Sjasi vise sa tog flat telefona to me ne interesira ni najmanje, zato cim istekne ugovor idem na Iskon gdje pazi nema besplatnog telefona ali se dobije 5mbita veza flat. Naravno gledam ponudu za Carnet djelatnike jer to i jesam.

Prednosti DUO.CARNet usluge:

- Najpovoljniji paket usluga za sve korisnike već od 99kn mjesečno (uključuje 1 analognu telefonsku liniju, modem i pristup Internetu brzinom do 5Mbps/512kbps)
- Surfajte neograničeno preko CARNet mreže za samo 1 kn mjesečno
- Bežično surfajte bilo gdje u kući
- Telefonirajte po najnižim cijenama poziva uz sekundni obračun, prema svim mrežama
- Zadržite postojeći fiksni telefonski broj ili zatražite novi besplatno
- Koristite dodatne telefonske usluge (preusmjeravanje poziva, prikaz broja pozivatelja i dr.)


TELEFONSKA LINIJA + ADSL do 5Mbps/512kbps + FLAT INTERNET = 100 KN!
Bono je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2008., 19:21   #1503
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188

jel nekom spor DL sa RS-a ? Ide mi max 50 kbps
vidim da ni brzina nije kak treba (imam 2mbps)
NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 20:54   #1504
marauder16
upgrading...
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb->G.Dubrava
Postovi: 438
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
TELEFONSKA LINIJA + ADSL do 5Mbps/512kbps + FLAT INTERNET = 100 KN!
meni nije dostupno ja sam mislio da di god ima t-coma ili bilo cega da ce iskon biti dostupan, a taman mislio prijeci kad upisem faks, a mozda ce mi dotad biti dostupno...
__________________
to understand...
marauder16 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 21:36   #1505
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
@Bono, ovo mi zvuči izvrsno, to bi i ja mogao uzeti jer mi je žena također uključena u carnet. Samo jedini problem je u tome kaj mi još 6 mjeseci traje ugovor s amisom

BTW, nikako ne mogu otovoriti carnetovu stranicu da to pogledam, jel to samo mi na amisu ne možemo ili svi?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 22:49   #1506
rocky6
Adriaaaaaan....
Moj komp
 
rocky6's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 278
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
@Bono, ovo mi zvuči izvrsno, to bi i ja mogao uzeti jer mi je žena također uključena u carnet. Samo jedini problem je u tome kaj mi još 6 mjeseci traje ugovor s amisom

BTW, nikako ne mogu otovoriti carnetovu stranicu da to pogledam, jel to samo mi na amisu ne možemo ili svi?
Zanimljivo, stvarno je, ali me zanima par stvari sto nisam vidio, da li se placa kakva pretplata za koristenje linije i zivcira me ovo:
"Priključna pristojba je 1 kn uz minimalno trajanje ugovora od 18 mjeseci. Ukoliko korisnik ne želi ugovornu obvezu, cijena priključka je 450 kn."
Znaci rob si opet godinu i pol. A kad nastanu i sa njima problemi (kao i sa svim operaterima do sada) bit ce plac i skrgut zubiju. Ili ako za pol godine ponude novim korisnicima.....recimo 8Mbit
__________________
rocky6 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 23:03   #1507
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Citiraj:
Autor rocky6 Pregled postova
Zanimljivo, stvarno je, ali me zanima par stvari sto nisam vidio, da li se placa kakva pretplata za koristenje linije i zivcira me ovo:
"Priključna pristojba je 1 kn uz minimalno trajanje ugovora od 18 mjeseci. Ukoliko korisnik ne želi ugovornu obvezu, cijena priključka je 450 kn."
Znaci rob si opet godinu i pol. A kad nastanu i sa njima problemi (kao i sa svim operaterima do sada) bit ce plac i skrgut zubiju. Ili ako za pol godine ponude novim korisnicima.....recimo 8Mbit
Da i mene zanima da li se linija posebno plaća, jer piše da je analogna pa ispada da je neovisna o adsl-u.

Potpisati za bilo koji ISP kod nas zaista je robija, jer se vrlo brzo zaboravlja na one koji su pod ugovorom, za razliku od inozemstva gdje se nagrađuje vjernost korisnika. Brijem da ću slijedeći put progutat knedlu i jednokratno platiti 450kn. Bio bih to napravio i s amisom, ali sam morao platiti 600kn t-comu za telefonsku liniju pa bi mi to onda bilo preskupo sve skupa.

Inače, zvao sam malo prije amisov SZK i raspitivao se za prijevremeni raskid ugovora.

Veli mi tip da mi ne može reći koliko bih morao platiti za slobodu (pod ugovorom sam do 10 mjeseca), jer to ovisi o razlogu zbog kojeg želim prekid ugovora. WTF? Dakle moram prvo poslati zahtjev za raskid ugovora s obrazloženjem o razlogu za raskid, oni to onda proslijede tipu koji radi na raskidima i onda dalje sve s njim dogovaram...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 23:20   #1508
rocky6
Adriaaaaaan....
Moj komp
 
rocky6's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 278
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Da i mene zanima da li se linija posebno plaća, jer piše da je analogna pa ispada da je neovisna o adsl-u.

Potpisati za bilo koji ISP kod nas zaista je robija, jer se vrlo brzo zaboravlja na one koji su pod ugovorom, za razliku od inozemstva gdje se nagrađuje vjernost korisnika. Brijem da ću slijedeći put progutat knedlu i jednokratno platiti 450kn. Bio bih to napravio i s amisom, ali sam morao platiti 600kn t-comu za telefonsku liniju pa bi mi to onda bilo preskupo sve skupa.
Imaju oni tu svoju racunicu hm.. ne znam, ako ces zvat njihovu SZK javi detalje
__________________
rocky6 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 23:20   #1509
sulaco
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zg
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Da i mene zanima da li se linija posebno plaća, jer piše da je analogna pa ispada da je neovisna o adsl-u.

Potpisati za bilo koji ISP kod nas zaista je robija, jer se vrlo brzo zaboravlja na one koji su pod ugovorom, za razliku od inozemstva gdje se nagrađuje vjernost korisnika. Brijem da ću slijedeći put progutat knedlu i jednokratno platiti 450kn. Bio bih to napravio i s amisom, ali sam morao platiti 600kn t-comu za telefonsku liniju pa bi mi to onda bilo preskupo sve skupa.

Inače, zvao sam malo prije amisov SZK i raspitivao se za prijevremeni raskid ugovora.

Veli mi tip da mi ne može reći koliko bih morao platiti za slobodu (pod ugovorom sam do 10 mjeseca), jer to ovisi o razlogu zbog kojeg želim prekid ugovora. WTF? Dakle moram prvo poslati zahtjev za raskid ugovora s obrazloženjem o razlogu za raskid, oni to onda proslijede tipu koji radi na raskidima i onda dalje sve s njim dogovaram...
LOL - ovo mi je još najbolja fora do sad, danas sam zvao i pitao istu stvar kao i ti (i meni izlazi 18 mj. u 10. mj.) i kaže curka da se ne može ranije raskinuti ugovor pa odmah ugovoriti novi - ja počeo urlati da zašto se nebi moglo, platim koliko treba i to je to, kaže ona prespojit ću vas kolegi i izbaci me iz razgovora zovem ja opet, javi se druga teta, pitam ja isto, kaže ova da mogu ali da kao ne isplati mi se to bit će nešto i za stare korisnike, ja kažem da besplatna fiksna koju nitko ne koristi, na kraju sam rekao da ću vidjeti do 10. mj. sigurno više neće biti te akcije koja je sad, najjadnije je kaj su drugi još gori, na kraju sam joj rekao da su im akcije fakat jadne i da niti jedan isp kod nas ne radi takvu razliku između korisnika, oni fakat nemaju pojma - jebate svaki put ti na isto pitanje odgovore drugačije
sulaco je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 23:28   #1510
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Citiraj:
Autor sulaco Pregled postova
LOL - ovo mi je još najbolja fora do sad, danas sam zvao i pitao istu stvar kao i ti (i meni izlazi 18 mj. u 10. mj.) i kaže curka da se ne može ranije raskinuti ugovor pa odmah ugovoriti novi - ja počeo urlati da zašto se nebi moglo, platim koliko treba i to je to, kaže ona prespojit ću vas kolegi i izbaci me iz razgovora zovem ja opet, javi se druga teta, pitam ja isto, kaže ova da mogu ali da kao ne isplati mi se to bit će nešto i za stare korisnike, ja kažem da besplatna fiksna koju nitko ne koristi, na kraju sam rekao da ću vidjeti do 10. mj. sigurno više neće biti te akcije koja je sad, najjadnije je kaj su drugi još gori, na kraju sam joj rekao da su im akcije fakat jadne i da niti jedan isp kod nas ne radi takvu razliku između korisnika, oni fakat nemaju pojma - jebate svaki put ti na isto pitanje odgovore drugačije

fakat zanimljivo

inače, ja bih raskinuo bez namjere ponovnog ugovora s amisom, ako se nešto drastično ne promijeni. ako mi ispadne preskup raskid pričekat ću 5 mjeseci i odyebati ih

inače vrlo često se svađam sa SZK-ovima (na poslu t-com i t-mobile a doma ovi janezi) i vrlo često mi ih dođe žao jer je uglavnom riječ o studentima koji žele skucati koju kunu, kao što sam i ja radio u to doba, i ne mogu mi pomoći. ali na nekog se moram izderati a oni su mi prvi na redu

kolko vidim dostupni su mi i iskon i optima i metronet i bnet, ali bi mi najbolje legao ovaj carnet preko iskona .
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2008., 23:36   #1511
marauder16
upgrading...
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb->G.Dubrava
Postovi: 438
ljudi, jel iko provjeravo dostupnost? sam me zanima, ono jel to do amisa ili, jer mislim, meni uvijek bilo sve dostupno medju prvima, ne vidim zasto bi ovo bila iznimka
tak da, pliz neka netko potvrdi da mu je taj carnetduo dostupan, hvala
__________________
to understand...
marauder16 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 23:41   #1512
rocky6
Adriaaaaaan....
Moj komp
 
rocky6's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 278
Nekako mi nevjerovatno zvuci da ste svi spremni i penale placati samo da raskinete ugovor i to zbog razlike od 2Mbit. Jesu li principi u pitanju ili need for speeeed? Mislim.... prijelaz sa 2 na 4Mbit. Jedino sto vidim razliku je direktan DL sa RS. Ovo drugo mi je sve isto. Mozda se moze potegnut par Torrenta vise ali to ionako ovisi o omjeru S/L, youtube ista stvar, malo bolji upload i to je to. Jel itko od vas zivi od interneta, mislim zaradjuje pa je tako bitno ili opet navodim su principi u pitanju.
__________________
rocky6 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 23:41   #1513
sulaco
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zg
Postovi: 16
kolko vidim dostupni su mi i iskon i optima i metronet i bnet, ali bi mi najbolje legao ovaj carnet preko iskona .[/quote]

još sam zaboravio napisati da sam ih pitao da sam provjeravao dostupnost kod drugih i da mi svugdje izbacuje da broj ne postoji a u ugovoru sam naveo da broj bude dostupan u imeniku, i prije njih su mi bili dostupni i metronet i iskon i svi, kaže ona da im još ne radi javni imenik - pa jebote prošlo je godinu dana , mislim i slovenski google i reset routera iz vedra neba i sjebane korisničke stranice sve to još nekako prolazi, al ovo sa kvartovskom akcijom me dotuklo , bio sam na 4mb i plaćao ih 262kn, sad sam se vratio na 2, ak popizdim do kraja prebacit ću na 1mb i pljunut 152,50 puta koliko mjeseci mi je ostalo i ko vas jebe, još ak fakat uvedu iptv sve će otić u PM kao i na tcomu kad je krenuo maxtv LOL
sulaco je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 00:00   #1514
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor rocky6 Pregled postova
Nekako mi nevjerovatno zvuci da ste svi spremni i penale placati samo da raskinete ugovor i to zbog razlike od 2Mbit. Jesu li principi u pitanju ili need for speeeed? Mislim.... prijelaz sa 2 na 4Mbit. Jedino sto vidim razliku je direktan DL sa RS. Ovo drugo mi je sve isto. Mozda se moze potegnut par Torrenta vise ali to ionako ovisi o omjeru S/L, youtube ista stvar, malo bolji upload i to je to. Jel itko od vas zivi od interneta, mislim zaradjuje pa je tako bitno ili opet navodim su principi u pitanju.
Kod mene nije stvar u 2Mbita, nego ne volim kad me netko drži za budalu koja uredno plaća račune godinu dana, a usluga mu je duplo sporija nego kod novog korisnika TRAJNO.
Bio sam spreman vratiti se na T com, ali sada sa ovim carnetom
A nikad se nisam vezao ugovorom pa ću i ovaj put platiti tih 450kn, pa nakon 6mj mili moji kuda koji.
Dambo je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 00:21   #1515
Mile.
Registered User
 
Mile.'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 44
Citiraj:
Autor Dambo Pregled postova
Kod mene nije stvar u 2Mbita, nego ne volim kad me netko drži za budalu koja uredno plaća račune godinu dana, a usluga mu je duplo sporija nego kod novog korisnika TRAJNO.

upravo to,diskriminacija korisnika na kojima su zivjeli ovo vrijeme a sad ko nas jebe...da su barem obecali i nama nesto osim flat telefona onda bi to bila vec druga stvar...
Mile. je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 19:38   #1516
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor Dambo Pregled postova
Kod mene nije stvar u 2Mbita, nego ne volim kad me netko drži za budalu koja uredno plaća račune godinu dana, a usluga mu je duplo sporija nego kod novog korisnika TRAJNO.
bas ovo.

samo da uhvatim malo vremena pa da prodjem kroz ugovore i nabacim racunicu pa posaljem slatki mejl amisu.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 20:12   #1517
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor JVC MX-GT88 Pregled postova
Aha...to...pa eo, probo sam...nemam pojma, al meni to bez ikakvih problema otvara, bez zajebancije, da bar mogu dokazat nekak to. Ak neko ima još neki link koji ne može otvorit nek zakelji, da probam.
I dalje ne pratis. Nije problem u napikavanju "linkova" vec problemima koji su zajednicki svim Amis korisnicima sa ovakvim koristenjem newsa. Nebitno je dal si u elitnoj cetvrti Codiaca ili na periferiji kao Djuro Njavro. Konkretni razlozi postoje i nekoliko su puta spomenuti u ovoj temi.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 20:29   #1518
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
I dalje ne pratis. Nije problem u napikavanju "linkova" vec problemima koji su zajednicki svim Amis korisnicima sa ovakvim koristenjem newsa. Nebitno je dal si u elitnoj cetvrti Codiaca ili na periferiji kao Djuro Njavro. Konkretni razlozi postoje i nekoliko su puta spomenuti u ovoj temi.
Kad si cicija, B***, pa nedas 10€ za fu-berlin.de news server.

BTW, Djuro Njavro zivi na Ksaveru, sto nije bas periferija...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 20:43   #1519
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Kad si cicija, B***, pa nedas 10€ za fu-berlin.de news server.
E moj B*** , popustas u zadnje vrijeme. Tko kaze da ne Idividualishem vec nekoliko dana?

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
BTW, Djuro Njavro zivi na Ksaveru, sto nije bas periferija...
Srecom, ima puno van~kvartovskih imenjaka
8
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 23:36   #1520
leteci
Premium
Moj komp
 
leteci's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 89
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Sjasi vise sa tog flat telefona to me ne interesira ni najmanje, zato cim istekne ugovor idem na Iskon gdje pazi nema besplatnog telefona ali se dobije 5mbita veza flat. Naravno gledam ponudu za Carnet djelatnike jer to i jesam.

Prednosti DUO.CARNet usluge:

- Najpovoljniji paket usluga za sve korisnike već od 99kn mjesečno (uključuje 1 analognu telefonsku liniju, modem i pristup Internetu brzinom do 5Mbps/512kbps)
- Surfajte neograničeno preko CARNet mreže za samo 1 kn mjesečno
- Bežično surfajte bilo gdje u kući
- Telefonirajte po najnižim cijenama poziva uz sekundni obračun, prema svim mrežama
- Zadržite postojeći fiksni telefonski broj ili zatražite novi besplatno
- Koristite dodatne telefonske usluge (preusmjeravanje poziva, prikaz broja pozivatelja i dr.)


TELEFONSKA LINIJA + ADSL do 5Mbps/512kbps + FLAT INTERNET = 100 KN!
Ljudi samo da vam malo smirim euforiju, danas mi je rekla masa ljudi, na feru da na carnetu možeš zaboravit na skidanje priko torrenta i p2p, jer likovi su dobivali ban! Carnet prati promet, samo neznam jeli mogu ista ako skidas sa RS!?
__________________
leteci je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 23:44   #1521
marauder16
upgrading...
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb->G.Dubrava
Postovi: 438
Citiraj:
Autor leteci Pregled postova
Ljudi samo da vam malo smirim euforiju, danas mi je rekla masa ljudi, na feru da na carnetu možeš zaboravit na skidanje priko torrenta i p2p, jer likovi su dobivali ban! Carnet prati promet, samo neznam jeli mogu ista ako skidas sa RS!?
tovari
mora da pise sitnim slovima da to nije dopusteno, makar ne vidim smisao 5Mbit-a ako moras promet drzat na normali, sta nisu onda roknuli paket od 5GB i mirna bosna, nego ufuravaju kvazi-flat
__________________
to understand...
marauder16 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 01:50   #1522
rocky6
Adriaaaaaan....
Moj komp
 
rocky6's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 278
Citiraj:
Autor leteci Pregled postova
Ljudi samo da vam malo smirim euforiju, danas mi je rekla masa ljudi, na feru da na carnetu možeš zaboravit na skidanje priko torrenta i p2p, jer likovi su dobivali ban! Carnet prati promet, samo neznam jeli mogu ista ako skidas sa RS!?
LOLzagzio bi se od smijeha ako je to istina, stvarno retardirano.... ako je istina
__________________
rocky6 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 03:16   #1523
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Dobro, ovo je topic o Amisu, Optima ima svoj i tako to...
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 19:35   #1524
Filip7
Premium
Moj komp
 
Filip7's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 108
Poštovani gospodine ........

zahvaljujemo na Vašem upitu.


kampanja „Posebna ponuda u Vašem kvartu“, kao i sve kampanje akvizicijskog tipa i vezano za sve vrste proizvoda/usluga, namijenjena je isključivo novim korisnicma te samo za njih nudi pogodnosti koje navodite u svojem mailu

Kampanje usmjerene našim postojećim korisnicima periodički i brižno pripremamo te korisnike o njima obavještavamo pismenim putem.
Uz račun za tekući mjesec dobili ste dobre vijesti i benefite namijenjene postojećim korisnicima. Time briga oko postojećih korisnika ne prestaje, sa poklonima i popustima nastavljamo i ubuduće.

Poštovani gospodine ....... za svako buduće pitanje slobodno nam se obratite, u interesu nam je da svojim prijedlozima i kritikama pomognete još bolje i potpunije pružanje svojih usluga i sigurni smo da ćemo Vaše poklonjeno povjerenje opravdati cijenom i kvalitetom.

Srdačno Vaš
Amis Telekom








ovako su meni odgovorili na moj upit o brzinama


da poludis
Filip7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 19:51   #1525
marauder16
upgrading...
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb->G.Dubrava
Postovi: 438
ukratko,
steta sto nemamo bolje...
__________________
to understand...
marauder16 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 19:58   #1526
Filip7
Premium
Moj komp
 
Filip7's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 108
a sad sam pito za dizanje brzina i kazu do jeseni nista
Filip7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 20:14   #1527
dDario
Premium
Moj komp
 
dDario's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,567
Ja sam ih zvao jučer da vidim jel ima koji drugi način da dobijem ta 4MB ili moram raskinut ugovor pa se ponovo prijavit (nisam pod ugovorom i korisnik sam od 04.07)

Rekli su da nemoram prekidat ugovor, budu prebacili brzinu, samo da pošaljem mail na reklamacije amis hr

Danas već stigao odgovor..

Citiraj:
Autor amis
Poštovani gospodine xxxxx,

zahvaljujemo na povjerenju koje ste nam ukazali potpisivanjem Ugovora za uslugu amis 2u1.

Kao postojeći korisnik nećete biti prisiljeni raskidati pa ponovo sklapati ugovor kako bi dobili spomenute benefite.. U tom se smjeru već i razvijaju naši postprodajni planovi.



U planiranim kampanjama prema postojećim korisnicima tijekom 2008. godine predvidjeli smo nekoliko akcija s popustima i benefitima kako bi nagradili njihovu vjernost. Već uz račun za svibanj primili ste dobru vijest vezanu za troškove korištenja telefonije a u dogledno vrijeme planiramo korekcije u brzinama korištenja interneta kao i neke nove usluge.

Amis Telekom je tvrtka orjentirana svojim korisnicima i Vaše zadovoljstvo naš je najvažniji cilj.

Stoga, kao ulog u uspješnu i nadamo se, dugotrajnu suradnju, povećat ćemo Vam (ukoliko je to tehnički moguće i ovisno o kvaliteti Vaše parice) brzinu korištenja naše usluge na dvostruko veću brzinu, a po cijeni koju ste ugovorm odabrali.



Poštovani gospodine xxxxx, kao korisnik usluge amis 2u1, sklapanjem pretplatničkog odnosa pomogli ste da kao alternativni pružatelj telekomunikacijskih usluga iz dana u dan budemo veći i jači. Vaše povjerenje ozbiljno smo shvatili i namjera nam je nagrađivati ga tijekom njegova trajanja.



Za svako buduće pitanje slobodno nam se obratite, u interesu nam je da svojim prijedlozima i kritikama pomognete još bolje i potpunije pružanje svojih usluga i sigurni smo da ćemo Vaše poklonjeno povjerenje opravdati cijenom i kvalitetom.



Srdačno Vaš

Amis Telekom


Pa se sad čeka da prebace na 4Mb .. ali ako ne prebace kroz tjedan dana, odoh prekinut ugovor i napravit novi.
__________________

IBM T43 > Centrino M750 > 2GB DDR2 > 60GB > DVD-RW > 14" XGA
Atom 230 > D945GCLF > 1GB Buffalo > 120GB > DVD-RW > HP L1940
Atom 330 > D945GCLF2 > 2GB G.SKILL > 160GB > DVD & DVD-RW > SM720N


E1400 > G31-M7 TE > GB DDR2 > 80GB > DVD & DVD-RW > SM720N
E1400 > G31-M7 TE > 2GB DDR2 > X1600Pro > 250GB > DVD & DVD-RW > SM932B


X4 9950 > AM2NF3-VSTA > 2x2GB G.SKILL > Parhelia 256 > 2x 640GB > DVD-RW > 2x SM205BW
E6300 > ASUS P5B > 2xGB kingmax > X1900AIW > 2x320GB > DVD-RW & DVD-RW > LG 194WT

dDario je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 20:23   #1528
Filip7
Premium
Moj komp
 
Filip7's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 108
cek al nisu ti napisali kad ce ti prebacit na 4
Filip7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 20:36   #1529
dDario
Premium
Moj komp
 
dDario's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,567
Nisu, a morao budem opet zvat da čujem i do kad traje akcija.
__________________

IBM T43 > Centrino M750 > 2GB DDR2 > 60GB > DVD-RW > 14" XGA
Atom 230 > D945GCLF > 1GB Buffalo > 120GB > DVD-RW > HP L1940
Atom 330 > D945GCLF2 > 2GB G.SKILL > 160GB > DVD & DVD-RW > SM720N


E1400 > G31-M7 TE > GB DDR2 > 80GB > DVD & DVD-RW > SM720N
E1400 > G31-M7 TE > 2GB DDR2 > X1600Pro > 250GB > DVD & DVD-RW > SM932B


X4 9950 > AM2NF3-VSTA > 2x2GB G.SKILL > Parhelia 256 > 2x 640GB > DVD-RW > 2x SM205BW
E6300 > ASUS P5B > 2xGB kingmax > X1900AIW > 2x320GB > DVD-RW & DVD-RW > LG 194WT

dDario je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 20:44   #1530
Filip7
Premium
Moj komp
 
Filip7's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 108
iskreno sumnjam da ce ti dic no ako ti dignu mogli bi se zalit i drugi.
Filip7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na