Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.08.2009., 11:13   #1
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Koncert U2 - korisni savjeti

Bio sam jučer na koncertu i moram reci da vrijedi svake kune te savjetujem svima da odu i pogledaju ga. Oni koji nemaju karte neka se ne sekiraju - tapkaroša k'o u priči (vidio sam par likova koji je u ruci imali bunt od oko 100 ulaznica svaki). Jučer je bilo bar par tisuća mjesta nepopunjeno. Sam koncert traje 2h (21.05-23.10). Ima novih i nešto starih stvari. Bina i ostali hardver je na visini zadatka i reputacije U2.

A, sad praktični savjeti.
1. svima koji organizirano dolaze iz drugih gradova, busevi će se parkirati na parkingu Velesajma. Da bi došli do grada, prošetajte do prve stanice tramvaja i uđite na liniju 7. Nakon 1/2 sata vožnje, doći ćete do samog stadiona.

2. povratak je malo čupaviji. Ulica u kojoj se stadion nalazi se zove Maksimirska cesta. Nakon koncerta, dotična je zatvorena za promet i tramvaji NE voze njome. Prošetajte 15-20min do okretišta tramvaja Kvartić (u smjeru iz kojega ste došli na stadion) i uđite na bilo koji tramvaj s natpisom Savski most. Računajte na gužvu i malo guranja. Oni novi tramvaji su bolji jer imaju ugrađenu klimu.

3. klopu i cugu NE možete unijeti na stadion, a unutra je sve užasno skupo (službene majice - 200kn; ice tea, hot dog - 20kn; voda - 15kn;...).

4. brojevi redova na tribinama su napisani na stepenicama između stolica, a brojevi stolica (cca. 100 stolica u redu) su postaju veći u smjeru bine. Stolice su krama i plastika od koje su napravljene je odavno dala svoje te će te se sjedanjem u nju zasrati bijelim plastičnim prahom. Uzmite staru svjetliju odjeću i nekakvu zaštitu za sjedenje (najlon).

5. za fotiće i kamere vas nitko ništa ne pita

Savjet za one koji imaju jeftine karte, a željeli bi ići na tribine. Uz malo pažnje i promatranja, možete i to! Naime, nakon ulaska u stadion, kartu vas nitko od čuvara ne pita ako mu se direktno ne obratite. Kupite cugu i/ili klopu, i kad je mala gužvica uđite skupa s tom ekipom kao fol vraćate se na svoje mjesto.

Ako imate kakva pitanja, pitajte.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 12:11   #2
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
po koliko se karte prodaju ispred stadiona znas mozda?
V.I.P je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.08.2009., 12:13   #3
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
išle su i za 100kn kolko čujem.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 12:19   #4
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Idu za cca. pola od uobičajene cijene. Tribine su išle za 500kn, a origigi cijena je bila 750, parter je išao za 100kn (inače 250kn).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 13:00   #5
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
tako sam cuo i ja da ima po 100 kuna pa sam se cak mislio zaletit poslije posla gore ..volio bi vidjeti to cudo od bine
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 15:11   #6
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Ima se šta vidjeti. Stvarno je impresivna. Iako je Bono naziva 'our space junk', daleko je od toga. Foran je jumbo ekran koji je (virtualno jer je okruglog oblika) podijeljen na 4 dijela tako da sve tribine istovremeno gledaju istu sliku. Plus što se može spuštati i dizati, plus što se sam ekran može rastegnuti jer njegovi dijelovi (imaju oblik izduženog pčelinjeg saća) nisu fixno povezani.
U jednom trenutku su se na displayu pokazale slike orhideje i zaprepastila me sličnost cijelo stagea sa orhidejom. Mislim da je to bila slika vodilja.
btw, pripremi se na kišu obzirom da u mojim krajevima već pada
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 15:18   #7
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Jesu pjevali Misterious ways i Sweetest thing,ako ne - ne idem.
Čuo sam neke priče da je ekipa dosta trula bila,i to na više izvora,na preko 50% stvari,da su šutjeli praktički.

E vero?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 16:29   #8
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Jesu pjevali Misterious ways i Sweetest thing,ako ne - ne idem.
Čuo sam neke priče da je ekipa dosta trula bila,i to na više izvora,na preko 50% stvari,da su šutjeli praktički.

E vero?
Kako kome. Zagriženi fanovi bili su svejedno oduševljeni, ostali malo manje, ali sveukupno bilo je ok. Summa sumarum, ako si iole slušao ili slušaš U2, vrijedi otići. jedino kaj vele da je Bono potkraj ostao bez glasa pa bis i nije bio nekaj. A sad, publika i je bila malo rezervirana, pogotovo prema novijim stvarima s početka koncerta, koje baš i nisu nešto ruku na srce. a i U2 su koncert više odradili negoli bili napaljeni za dobru svirku. Ali svejedno vrijedi pogledat i poslušat uživo, ovo je tek treći koncert u zadnjih dvadeset godina koji je uspio napuniti maksimir. Ali jedini koji će ga dvaput napuniti u dva dana.

http://www.thespaghettiincident.com/...2%20set%20list

sweetest thing uopće ne sviraju na turneji, mysterious ways su možda jednom ili dvaput na početku turneje. Fali dosta dobrih starijih pjesama, uključujući i all i want is you koju su na cijeloj turneji 2x svirali.
Ali, ovo nije Greatest Hits Tour pa...






__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 16:36   #9
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pih... sunday bloddy sunday ništa?

meni je to generalno jedna od jačih "open-air" stvari.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 16:41   #10
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pih... sunday bloddy sunday ništa?

meni je to generalno jedna od jačih "open-air" stvari.
Sviraju ju na svakom koncertu na turneji, i jučer su ju svirali, valjda ti je promakla.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.08.2009., 16:49   #11
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Pop Mart turneja je jedna od boljih, Vertigo odmah iza. Ovo sad mi je sve nekako na silu, stajaznam...iako sam bio u Sarajevu '97 i oduvijek sam volio U2, pogotovo album Achtung Baby koji je tzv. kritika masovno popljuvala, ovaj novi i prosli atomska bomba album mi nikako ne lezi
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 16:51   #12
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
'Sunday..' je bila jučer. Slažem se da je falilo starih pjesama, ali ipak je ova turneja posvećena njihovom novom albumu.
Ono što me lagano iznerviralo je da je dio onoga što je Bono govorio, netko prevodio i ispisivao na ekranu. Problem je bio u tome što je dotični poprilično nepismen, i tipkao je eng. tipkovnicom pa je svagdje umjesto 'z' ima 'y'. Papak. Ionako gro ljudi razumije engleski i to stvarno nije bilo potrebno.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 16:53   #13
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Imam 6 albuma kod kuće,uključujući no line novi,mogu reći da po-slušam. Ljubitelj sam nešto žešćih melodija.

Pitam jer sam baš razgovarao sa mnogo ljudi iz ekipe koji su bili,i jednostavno kažu da je u rasponu 100 ljudi oko njih i više,bio muk muk,da nitko pjesme odnosno riječi ili nije znao,ili manje vjerojatno - nije htio pjevati. Moguće da se odnosilo na nove.

Hoću reći,osobno,POP,najgori album U2-a ima valjda 3 bolje pjesme nego bar 5 koje su oni jučer svirali,ne znam - ne sviđa mi ne hitlist,ali za vidjeti,doživjeti, makar i urlati na sunday bloody sunday ili no name streets kako ja to zovem skraćeno ,vrijedi sigurno, i žao mi je da nisam bio, vidim se večeras kako mlatim nekoga za tribinu tiket.

Nema rasprave da može svakome biti žao ako barem ne pokuša dograbiti tiket a coco kaže da se prodaju,skoro đabe oko stadiona.

Jebačka stvar,primjerice,za curice.

http://www.youtube.com/watch?v=nD0oUuyQGmo

Ako je to istina za 100kn da su karte,ja odo večeras i to već sada žicat.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 16:55   #14
.:AM:.
Premium
Moj komp
 
.:AM:.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pih... sunday bloddy sunday ništa?
Svirali su pri kraju koncerta.

Inače mi koncert sam po sebi nije bio ništa posebno. U2 je koncert korektno odradio, makar im fali duha prilikom sviranja. Velik dio publike nije bio uživljen u koncert, većina je pokušavala nastup snimiti mobitelom, fotoaparatom, pa čak i diktafonom. Stage je priča za sebe - po svim mjerilima impresivan. Svjetlosni efekti su definitivno stvar zbog koje se isplati pogledati koncert. Videozid je također odlično osmišljen.

Inače je Snow Patrol bio ugodno iznenađenje. Dobro zvuče, vokal zna kako ostvariti komunikaciju s publikom. Najveći je problem bio slab odaziv te iste publike.

Zadnje izmijenjeno od: .:AM:.. 10.08.2009. u 19:49.
.:AM:. je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2009., 18:28   #15
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Dok je svirao Snow Patrol, falilo je pol publike. Tek se kasnije počela skupljati. Osim toga, vjerujem da dio publike ni ne zna njihov opus pa nije ni čudno da se nisu uživili. Ipak su U2 bili zvijezde tog koncerta, a ne Snow Patrol.
Što se tiče U2, nakon koncerta mi je došla volja da opet poslušam njihov novi album kojeg sam donedavno smatrao smećem. Srećom, našao mi se u mobu pa sam ga na povratku ponovno poslušao i bio ugodno iznenađen (ali ne i oduševljen).
Što se tiče samih karata, tapkaroši su se jučer žalili da nikako ne mogu prodati karte. Danas bi mogao biti problem naći karte kod njih jer je to bio onaj koncert koji se trebao održati (samo jedan) i za koji masa ljudi nije mogla kupiti kartu i koji je bio rasprodan. Za drugi koncert su ti isti već kupili kartu. Ali, znajući tapkaroše, bit će karti, ali vjerojatno po većim cijenama nego jučer.
Mogu reći da sam jučer vidio bar par tisuća praznih mjesta na tribinama (bio sam na istoku). Sumnjam da će ih danas biti toliko.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 06:55   #16
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
I jučer je bilo praznih mjesta uoči samog početka U2. Negdje na pola koncerta kad sam pogledao je na tribinama sve bilo puno.

Sam koncert se isplatilo pogledat. Dobra svirka, u skladu s reputacijom U2, tehnički dio koncert bio je korak do savršenstva. Fantastičan zvuk, nevjerojatna pozornica i efekti.
Od pjesama nisu svirali ni Elevation, ni New Years Day ni Until the end of the world, što inače često sviraju na turneji.

Čini mi se da su jučer i publika i U2 bili nešto energičniji. Publika je pjevala snjima gotovo sve pjesme od riječi do riječi. nU svakom slučaju, itekakko je vrijedilo
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 07:13   #17
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Čitao sam maloprije da su promijenli redoslijed pjesama kao i da su izmjenili neke pjesme u playlisti. Uglavnom su novije stvari mijenjali starijima (pitam se zašto) i da je zbog toga taj koncert bio bolji od prethodnoga.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 08:15   #18
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Publika je posve drugačije i spontanije reagirala na nekolicinu pjesama,vjerujem da je to rezultiralo boljom atmosferom,zapalilo se i par baklji, balona posvuda,rekao bih - emotivniji i prisniji koncert,više nalik nekoj ljetnoj terasi hotela,nego stadionu.Meni se svidjelo,nije Maiden i Rock in rio,ali mi se čini,po pričama ljudi prve noći,da je ovo mnogo bolje bilo.

Nije uopće stvar pjesama,jer su koliko sam skužio 2 nove u odnosu na prvu noć bile,mysterious ways i stuck in the moment. Reakcije su bile nemjerljive, dojma sam i što sam osjetio,a što i pročitao na brojnim portalima,da je ipak malo zagriženija publika došla jučer.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 08:19   #19
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
uf koncert je bio strava, ja sam bio u ned 9.8. u red zoni okruzen pijanim ircima ... A kad su ulazili i izlazili stajali smo 2 metra od njih, al nisu cak ni stali nego samo produzili .
Malo je bilo sranje sta su svirali neke novije stvari, al dobro i to se dalo prozvakat samo da cujem One, Sunday blody sunday, Without or without u....

Ne znam jel tko od vas primjetio za frajere koji su cijeli koncert bili na 20 metara visine i upravljali sa reflektorima?

opis koncerta jednom rijeci : fenomenalno
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 08:47   #20
UltimatGamerXFX
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
ja sam isto bio sad 10.8. , bilo je super! iako znam samo jednu mozda dvije pjesme od njeih, bilo je super ja sam bio skrooozzz gore na zapadu....red 50
UltimatGamerXFX je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 08:48   #21
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Vidio sam ja te frajere. Na svakoj 'nozi' su bila po 3 jedan iznad drugog i svaki je imao svoj reflektor kojim je upravljao.
Ja sam bio na istoku, po prilici skoro paralelno s binom, 12 red.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 08:53   #22
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Publika je posve drugačije i spontanije reagirala na nekolicinu pjesama,vjerujem da je to rezultiralo boljom atmosferom,zapalilo se i par baklji, balona posvuda,rekao bih - emotivniji i prisniji koncert,više nalik nekoj ljetnoj terasi hotela,nego stadionu.
Ovo je trebao biti prvi koncert, karte za njega su uglavnom kupili njihovi najveći fanovi, dok je za onaj od nedjelje a bilo i dosta trendettera, onih koji su ''morali'' doćui na kocert jer je to inn.


Citiraj:
ali mi se čini,po pričama ljudi prve noći,da je ovo mnogo bolje bilo.
Je, velim, vidio sam da će biti bolje od početka jer je ekipa pjevala s njima od riječi do riječi. I bend se više trudi i motiviraniji je kad čuje da ih ekipa ''kuži''.
Mislim da jučer nije bilo ovako:
http://www.youtube.com/watch?v=EBOKfgU1_IQ

Citiraj:
Nije uopće stvar pjesama,jer su koliko sam skužio 2 nove u odnosu na prvu noć bile,mysterious ways i stuck in the moment.
i ''i still havent found what i'm looking for''. upravo je ta pjesma zajedno sa 'sunday bloody sunday'' i ''one''. bila jedan od vrhunaca koncerta.
doduše, žao mi je što su izbacili ''until the end of the world'' i ''stay'', bolje da su izbacili ''vertigo'' i ''unknown calller''


ma repertoar je bio očekivan. uhodan kroz cijelu turneju.
cijela turneja je zapravo savršeno organizirana, ništa se ne prepušta slučaju, s time se onda malo stječe dojam predvidljivosti, ali mi to ne smeta. ovako je sve uhodano i štima bez ikakvih problema?


dapače, kad imaš posla s nepredvidljivim ljudima, onda ti se dogodi da od skupo plaćenog koncerta čuješ oko pola, kao u ovom slučaju
http://www.youtube.com/watch?v=JgMV7Hpkkmw



Dojmio me se i uvod s Bowievom ''Space Oddity'', fenomenalna mi je stvar. Podsjetilo me malo na Metallicu i njihove uvode iz Dobar, loš, zao.
Uglavnom, uz mali žal za nekim pjesmama koncert je bio izvrstan.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 09:22   #23
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Dečki gdje gledate koji su koncerti u planu,najavi,koji će se održati,otkazati? Neki glazbeni portal,news portal,štogod? Mislim na glazbu svih žanrova.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 09:27   #24
UltimatGamerXFX
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
A najbolja mi je bila ona Simona kaj je usred koncerta dok su ovi pjevali osla gore i pocela plesat ....
UltimatGamerXFX je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 11:26   #25
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
nisam bio na nedeljnom koncertu ali jučer bio na travnjaku (kupio karte u pon ujutro (tj. brat) za 500kn/komad - legalno) - odmah do ograde (tj. samo dvije cure se energično držale za ogradu). bilo predobro zvuk glasan ali ugodan, neznam kako je na ostalim koncertima ali iako je bilo sve jako glasno (jer sam bio točno na sredini, na ogradi, ispod zvučnika), zvuk mi je bio predobar.

ekran nisam skoro ni gledao kad sam ih gledao "u živo" iz te blizine. atmsofera predobra, pogotovo na početku "Vertigo" pa kad publika i svi na noge ili naravno ono s mobitelima. oko mene svi su bili zagrijani i velika većina znala riječi, svi skakali i pljeskali tako da nekakvoj "monotonosti" ni traga

svakako se isplatilo doći i pogledati, ja sam direktno stigao s mora, ostavili me u zagrebu i produžio na koncert. stigao oko pola 7 na stadion, ali se uspio "progurati" do ograde. "Progurati" - u publici se pojavio "Bono Vox" tj. neki zagriženi fan koji je identičan pravom Boni, i kada je publika "skužila" da je to "Bono" svi su navalili na njega (), ja reko taj je fake i laganim korakom do ograde par trenutaka i pravi Bono izlazi na stage

EDIT: a kad je Simona rekla kako joj je ime, pola travnjaka pras u smijeh
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 11:41   #26
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Ovo je izvedba i publika, a ne sterilana u ZG

http://www.youtube.com/watch?v=Jc0iXL-DWlA

Jos je samo falila Angelina Jolie
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 11:53   #27
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Dečki gdje gledate koji su koncerti u planu,najavi,koji će se održati,otkazati? Neki glazbeni portal,news portal,štogod? Mislim na glazbu svih žanrova.
Osobno gledam na www.muzika.hr , a elektronsku glazbu na www.brija.com
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 11:53   #28
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Dečki gdje gledate koji su koncerti u planu,najavi,koji će se održati,otkazati? Neki glazbeni portal,news portal,štogod? Mislim na glazbu svih žanrova.
Muzika.hr
Hehe Dawar i ja umalo u isti čas

Zadnje izmijenjeno od: fratartucko. 11.08.2009. u 11:56. Razlog: Usporeni starac
fratartucko je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 11:59   #29
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Ovo je izvedba i publika, a ne sterilana u ZG

http://www.youtube.com/watch?v=Jc0iXL-DWlA

Jos je samo falila Angelina Jolie
yep, samo mi je žal kaj nije bilo Elevationa. al zato se na Vertigo jednako (tako) dobro skakalo, barem naprijed di sam ja bio, okretao se nisam

jedino je u Milanu (puno) bolji stadion, pa je publika skroz naokolo dok je ovdje striktno po stranama/tribinama.
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2009., 12:01   #30
Core2Duo22
Mucki provokator
Moj komp
 
Core2Duo22's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 299
Bio na oba koncerta, drugi bješe bolji

ehh simona, simona
__________________

Core2Duo22 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na