Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2006., 12:16   #1
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Talking ekonomican wifi

evo zanimljiv link kako napraviti jeftinu i cini se dobru wireless mrezu : goood :

http://www.usbwifi.orcon.net.nz/
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2006., 12:31   #2
ou75id32
Banned
 
Datum registracije: Aug 2006
Postovi: 150
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
evo zanimljiv link kako napraviti jeftinu i cini se dobru wireless mrezu : goood :

http://www.usbwifi.orcon.net.nz/
: lol2 : pa jeftina mreža je jedino po izradi tih antena a internet je pun tih stvari..zapravo svaka ručno izrađena antena smanjuje trošak a opet i sve ovisi o kvaliteti izrade pa ono "dobra" je nekada daleko od toga...
Najviše novca ipak se potroši na opremu i kvalitetne kablove a to se od konzervi još uvijek ne može napraviti..
ou75id32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.10.2006., 20:25   #3
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
nije zamisao ovih antena da sluze za profesionalnu upotrebu, vec za ljude koji se npr pokusavaju spojiti sa prijateljem na udaljenosti koja je prevelika za standardnu wifi karticu. Ova ideja im moze pomoci da jeftino to naprave.
Ili??
A kako sam shvatio na ovom forumu ima dosta takvih ljudi
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2006., 21:24   #4
ou75id32
Banned
 
Datum registracije: Aug 2006
Postovi: 150
Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
nije zamisao ovih antena da sluze za profesionalnu upotrebu, vec za ljude koji se npr pokusavaju spojiti sa prijateljem na udaljenosti koja je prevelika za standardnu wifi karticu. Ova ideja im moze pomoci da jeftino to naprave.
Ili??
A kako sam shvatio na ovom forumu ima dosta takvih ljudi
- ti mene nisi shvatio..
- dobre tj precizno napravljene antene znaju čak biti i bolje od nekih tvorničkih ali ako nije tako onda od toga nemaš baš prevelike koristi.. nego je bolje kupiti tvorničku
- da malo prođeš po forumu vidio bi da sam već stavio link za ručnu izradu
antena ali kvalitetnih a ne ovih "a je to" antena od kojih 99% ima jako malo pojačanje što uz neke i piše.. Trošak je za sve isti tj nikakav..dovoljno je samo malo truda pa ne vjerujem da bi netko radio lošu antenu..
- internet je pun dobrih stranica sa detaljnim opisima izrade pojedinih antena koje se najviše i koriste a da za njih ne moraš ništa potrošiti..
- ...od svih tih pogodiš baš tu koja je btw katastrofalno napravljena...: lol2 :
- svaka ručno napravljena antena smanjuje trošak ali bitna je kvaliteta antene i njene karakteristike a ne cirkus na prozoru/balkonu/krovu koji ničemu ne služi...

..eto toliko jer ovo nema smisla samo se forum puni bez veze..

: goood : : hello2 :
ou75id32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na