Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.04.2021., 10:21   #26491
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
nisu baš dva, ja svaki tjedan idem gledat drugi film, pa računaj
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 10:49   #26492
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Kao i svaki film pun CGI-a zadnjih godina. I to je samo počeni val toga. Sve će više biti takvih filmova, sve više se taj mentalni sklop kod ljudi osjeti, pogotovo ovih Tik-Tok generacija...

Počevši od Marvela i DC-a, pa do ovakvih Konga i Godzilla.

Ljudi sve manje cijene filmografiju u pravom smislu (kao umjetnost), sve je ovo sada cirkus i lova.

Skidam ja kapu Avengersima, ali npr. imaju veću ocjenu od jednog Shutter Islanda. I sada ti meni reci, što je umjetnost i što je gluma.

Najplaćeniji glumac je Rock... Enough said.

I što je najgore, staviti Rock-a i glumca u istu rečenicu.
+100

U zadnjih par godina dobre filmove možeš izbrojati na prste

smeće do smeća, uključujući sve od marvela
vex je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 10:56   #26493
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
A dobro, prije Rocka imali smo Švarcija koji glumi još lošije, drvenije. Ništa novo, a filmska industrija se promijenila sa ratom zvijezda sa kraja sedamdesetih...od onda do danas blockbusteri su neozbiljni, nestvarni, pretjerani...umjetni.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 13:43   #26494
Staromodan
Premium
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: .
Postovi: 172
Trazio sam dobru komediju, ali vecinom odustanem kod citanja opisa filma. Sjetio sam se da sam prije puno godina gledao star drunk, pa sam odlucio ponovno to potraziti. Hm... ne znam zasto, ali ovi glumci mi svojim ponasanjem izgledaju kao osobe u stvarnosti (koje mozda piju sokek ili vodu s bombonama ili su mozda prirodno takvi, nije ni vazno). Epizoda broj 4 - Love Drunk bi spadala u komedije i iako se nisam smijao, djeluje mi smjesnije od vecine glupih komedija koje sam prije gledao.
Staromodan je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 16:08   #26495
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Jel to ono smeće koje ima ocjenu oko 3/10?
po ocjeni, to je taj
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 16:14   #26496
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
A dobro, prije Rocka imali smo Švarcija koji glumi još lošije, drvenije. Ništa novo, a filmska industrija se promijenila sa ratom zvijezda sa kraja sedamdesetih...od onda do danas blockbusteri su neozbiljni, nestvarni, pretjerani...umjetni.
Ček, blockbusteri su postojali prije 70ih?

pa blocbuster filmovi su oduvijek gledani zbog efekata i zabave, a ne dramskih vrijednosti, ne kužim.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 18:02   #26497
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
Ček, blockbusteri su postojali prije 70ih?

pa blocbuster filmovi su oduvijek gledani zbog efekata i zabave, a ne dramskih vrijednosti, ne kužim.
Jesu, povijesni spektakli i sl. poput Cleoptare i sl. Imali su više realnih osnova, bili su rađeni za stariju publiku. Ratovi zvijezda su neka prekretnica, nakon koje se više cilja mlađa publika. Otprilike nakon tog vremena i nastaje blockbuster, ili ti ga masovni odlazak u kina tinejdžera i djece u pratnji roditelja, win-win na blagajnama. Od tada i češće imam PG 13 filmove, te sve niže od od toga blockbustere. Tu je prvi Superman kao neka fenomen od kojeg kreče zarada sa superherojima pa sve do danas.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 18:25   #26498
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Jesu, povijesni spektakli i sl. poput Cleoptare i sl. Imali su više realnih osnova, bili su rađeni za stariju publiku. Ratovi zvijezda su neka prekretnica, nakon koje se više cilja mlađa publika. Otprilike nakon tog vremena i nastaje blockbuster, ili ti ga masovni odlazak u kina tinejdžera i djece u pratnji roditelja, win-win na blagajnama. Od tada i češće imam PG 13 filmove, te sve niže od od toga blockbustere. Tu je prvi Superman kao neka fenomen od kojeg kreče zarada sa superherojima pa sve do danas.

sve jasno, samo nije jasno zasto se ljudi cude danasnjim blockbusterima kad su oduvijek bili naivna zabava.

zato postoji zanr filmova zvan drame, ili triler, i slobodno preskocite blockbustere.
ocete realnost, ima danas vrhunskih dokumentaraca koji obradjuju od ubojica, do ratova, do prirorde, stvarno top uradaka. I kad tako nesto pogledas, shvatis da je zabavno pogledati flashy blockbuster

ako mi se place, otvorim crnu kroniku, a ne film.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 18:50   #26499
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja ne tražim realnost, tražim dobar film. Može to biti i kong, dapače.. Ali relano, kong počne tako da se probudi s rukom ispod glave i počeška se po guzici. Meni dosta odmah nakon 3 minute filma.

SF za mene ima najveću prođu, ali tražim film koji ima dobru glumu, dobru glumačku postavu i radnju s glavom i petom.

LOTR npr. Ne mora biti realan, ali mora biti dobar.

A ne ovo...

Nitko ne kaže da Blockbuster ne može biti dobar film. Ili da dobar film mora biti triler ili drama. Jedno ne isključuje drugo, ali niti ne uključuje nužno.

Ali ponavljam, Avengersi imaju veću ocjenu od Shutter Island. I ova rečenica je
realan opis gdje filmografija kao takva ide.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 06.04.2021. u 19:22.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 20:05   #26500
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Torn Curtain (1966) https://www.imdb.com/title/tt0061107/

Dosta manje napet od ostalih Hitchcockovih filmova. No moze proc za laganu filmsku vecer.

Sad da vidim sto cu sljedece pogledat iz ere <1970.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 20:11   #26501
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
sve jasno, samo nije jasno zasto se ljudi cude danasnjim blockbusterima kad su oduvijek bili naivna zabava.
Ne mora biti, postoje kavlitetni filmovi koji su ujedno i blockbusteri, problem je što takvi filmovi flopnu na blagajnama, pa se rijetko snimaju...jer upravo oni koji kukaju kako bi htjeli kvalitetne filmove ostanu doma tj. ne odu u kino.

Tako sam npr. jedan od najboljih blockbstera u zadnjih desetak godina gledao u skoro praznoj dvorani, i to u prvom tjednu prikazivanja, udarni dan i udarni termin.

https://www.youtube.com/watch?v=tJdxmthi88E
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 20:40   #26502
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zakaj je vama nekima bitno ono kaj "se trenutno puši"?
Ako ti se iz nekog razloga film svidi, zašto se treba bojati to reći "film mi se sviđa i baš mi je dobar"? Isto tako, ako je film drek, čemu strah?

Osobno nemam problema reći da mi je jedan film dobar koji možda "popularnoj" većini nije niti se opravdavati ikome zašto je to dobro. Ok, film mi je dobar - točka. Film mi je odron - točka. A ono kad se razni seratori krenu prekenjavati sa "samo budali može ovo bit dobro", tada dobijem poriv da ubijam i da koljem

Doma na kompu imam 1TB veliku bazu filmova tzv folder "epskih filmova" (čisto za dojam koliko ih ima, najdeblji su oko 5GB uglavnom su 1.5-2GB). To su meni najdraži filmovi koji se ne brišu sa diska, čak su i backupirani i na cloud. Tu je i recimo 2001 odiseja u svemiru, ali i Postal od Uwe Bolla svaki taj film koji imam meni ima ono nešto, pa me boli qrac za ocjenu na IMDBu ili što će neki anonimni internet-forumski serator misliti o tom filmu i smijem li pred njime reći da film valja/ne valja naravno, ne mislim na ikoga ovdje decidirano, nego generaliziram.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 20:42   #26503
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja ne tražim realnost, tražim dobar film. Može to biti i kong, dapače.. Ali relano, kong počne tako da se probudi s rukom ispod glave i počeška se po guzici.
Ceskanje po jajima bi bilo realnije al ne bi proslo PG 13
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 20:45   #26504
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Kong nije u filmu imao ni kobasu ni jaja. A bagami nije imao ni čkapi. Neki čudan majmun.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 21:27   #26505
Staromodan
Premium
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: .
Postovi: 172
Pci_e3x, hoces pogledati pa javiti svoje misljenje za Invasion of the Body Snatchers iz 1956.? Taj serijal mi se dugo vremena svidjao. Sto se tice tih starijih filmova, zadnji sam gledao Them! iz 1954.
Staromodan je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 21:33   #26506
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Kong nije u filmu imao ni kobasu ni jaja. A bagami nije imao ni čkapi. Neki čudan majmun.
Nije čudan, samo je u skladu sa današnjom agendom koja se gura kroz filmsku i općenito zabavnu industriju.
Više se ne smiješ rodno izjasniti, pa je tako i king kong neutralan, jer da je mužjak, onda bi se digle razne udruge za ženska prava i promicanje svega i svačega.
Koliko daleko to ide govori činjenica da su i neke igračke za djecu počeli rodno neutralizirat.

Uskoro neće biti filmova gdje je muški bijelac glavni lik, žene preuzimaju glavne uloge, pa će biti normalno da je James Bond ili Batman žensko, a ako je glavni glumac muško, onda će biti crnac, latinos ili azijat, ne zato što je on dobar kao Denzel Washington, nego čisto da se ispuni forma koju je filmska industrija nametnula.

Trebamo si svi poskidat i arhivirat starije filmove sa De Nirom, Al Pachinom, Di Capriom, Brad Pittom, Mel Gibsonom, Clint Eastwoodom... i da ne nabrajam dalje... znamo svi koji su glumci vrhunski.
Takvi filmovi se neće ponoviti, a niti će te takve filmove vidjet da se negdje emitiraju jer većinom sadrže ono što se danas zove "govor mržnje".
Sve ovo što se snima već par godina je teški crap i ima za svrhu samo promicanje retardacije društva.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 21:46   #26507
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Brijem da je to zbog love a ne zbog politike. Da sam producent želio bi jednog azijata u filmu jer želim prodati film u Kinu, crnca jer želim da crnci dolaze u kino, sprednu ili glavnu žensku ulogu jer želim i žensku publiku a ako je komad dolaziti će i muška publika...i Konga bez piše da mogu dolaziti djeca u kino.
Sve se to vrti oko para.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 22:11   #26508
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Brijem da je to zbog love a ne zbog politike. Da sam producent želio bi jednog azijata u filmu jer želim prodati film u Kinu, crnca jer želim da crnci dolaze u kino, sprednu ili glavnu žensku ulogu jer želim i žensku publiku a ako je komad dolaziti će i muška publika...i Konga bez piše da mogu dolaziti djeca u kino.
Sve se to vrti oko para.



to je vec tako par godina.



nema novog filma a da barem jedan od glumaca nije Indijac, onda bi barem u nekoj sporednoj ulogi morali biti dvije "tate" ili dvije "frendice" onako neka bezvezna nebitna uloga tek toliko da popune normu i da bi pokazali svoju "podrsku" razno raznim modernim seksualnim opredjenljenjima, binaries, itd itd



i to se sve trpa pred malu djecu koja nemaju pojma sto se dogadja i ispire im se mozak sa tim. uzas.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 22:16   #26509
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Sve se to vrti oko para.
I nije baš, da je tako kako si napisao onda bi filmske kompanije same odabrale da uvrste te glumce i raznolikost kako bi zaradile više para, ovako im je nametnuto:
https://www.vecernji.hr/kultura/film...rodova-1430372

Neće to donijeti nikakvu zaradu, samo će rasjerat i to malo publike iz kina, ionako kažu da su netflix, amazon, disney i sl servisi uništili filmove i da serije polako preuzimaju tržište, a da su filmovi prošlost.
Vrijeme će pokazati da su najbolji filmovi iza nas.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 22:27   #26510
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Bome.
Charlton Heston negdje sad kaže "fala ti Bože što sam umro".
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 22:33   #26511
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
I nije baš, da je tako kako si napisao onda bi filmske kompanije same odabrale da uvrste te glumce i raznolikost kako bi zaradile više para, ovako im je nametnuto:
https://www.vecernji.hr/kultura/film...rodova-1430372

Neće to donijeti nikakvu zaradu, samo će rasjerat i to malo publike iz kina, ionako kažu da su netflix, amazon, disney i sl servisi uništili filmove i da serije polako preuzimaju tržište, a da su filmovi prošlost.
Vrijeme će pokazati da su najbolji filmovi iza nas.
Govorim o blockbusterima a ne o dodvoravanju akademiji, pričam o biznisu a Oscare nerjetko osvajaju nezavisni, mali filmovi.
Boli ulagače za politiku, bitno je napraviti film koji će se gledati i zaraditi. Tak da imamo filmove kakvu imamo i publiku.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 08:58   #26512
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor Staromodan Pregled postova
Pci_e3x, hoces pogledati pa javiti svoje misljenje za Invasion of the Body Snatchers iz 1956.? Taj serijal mi se dugo vremena svidjao. Sto se tice tih starijih filmova, zadnji sam gledao Them! iz 1954.
Nisam ni znao za taj, budem pogledao pa javio. No da upozorim, nisam ljubitelj horrora pa bi samo zbog toga mogla moja ocjena bit za 1 nize

Inace, od tih starijih filmova imam jos poprilicno "na cekanju, al uskoro cu":
A bridge too far (1977)
All quiet on the Western front (1930 & 1979) - pogledat oba, no s razmakom od par mj.
From the terrace (1960)
Love in the afternnon (1957)
MASH (1970)
The Prize (1963)
The Cincinnati Kid (1965)

ove se nadam pogledat uskoro, a u bookmarks imam previse toga na cekanju

Zadnje izmijenjeno od: pci_e3x. 07.04.2021. u 09:05.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 22:43   #26513
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
The father
https://m.imdb.com/title/tt10272386/

Teška tema i težak film za ispratiti u kojem je Anthony Hopkins pokazao svu svoju veličinu.
U jednom trenutku će te nasmijati i osvojiti šarmom ... slomiti srce i ići na živice.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2021., 21:14   #26514
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,936
The box (2009)

Ovaj mi je film skroz promaknuo, nedavno sam čuo za nj i solidan je. U pitanju je SF drama.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 08:23   #26515
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Dobro je rečeno ovo s retardacijom društva, točno je to smjer u kojem društvo ide iz generacije u generaciju. A di ćeš boljeg sredstva nego medija i filmova.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 09:00   #26516
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Govorim o blockbusterima a ne o dodvoravanju akademiji, pričam o biznisu a Oscare nerjetko osvajaju nezavisni, mali filmovi.
Boli ulagače za politiku, bitno je napraviti film koji će se gledati i zaraditi. Tak da imamo filmove kakvu imamo i publiku.
Tak je. Blockbusteri se rade po onome što publika traži, što želi gledati. Većini ljudi odgovaraju takvi filmovi i sve ok!

Ove priče da nema dobrih filmova su mi totalno promašene. Ima more dobrih filmova, svake godine. Samo treba pogledat malo dalje od AAA blockbuster naslova, a ne gledat filmove poput Godzilla vs Kong i očekivat filmsko remek djelo pa kasnije kukat o degradaciji društva i filmske umjetnosti, kako nije danas više kao nekad itd
nub je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 20:12   #26517
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
The Phenomenon

odlican


edit: @LAcy, tru dat

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 12.04.2021. u 22:37.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 22:31   #26518
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
Valjda fenomenalan?
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 16.04.2021., 18:51   #26519
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Helen McCrory, ‘Harry Potter’ and ‘Peaky Blinders’ Star, Dies at 52 https://www.imdb.com/news/ni63266222/?ref_=hm_nw_tp_1

malo me šokiralo, baš gledam peakye, tip
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2021., 12:39   #26520
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Je zna netko videoteku u kojoj se može posuditi The Superdeep

Ruski horror/SF uradak. Ove moje videteke nemaju taj film.

Može na PM.
pogi je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na