Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.11.2020., 18:50   #3121
.Scorpion.
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
mućke iz ADM-a

Ovo se dogodilo dosta davno, bili su još u podrumu one zgrade, bio je visoki lik i jedan punašniji ako se ne varam (moguće s naočalama i madežom na licu), nakon lošeg iskustva s njima nikad više tamo nisam ušao, a bili smo prije toga kupili podosta komponenti kod njih, nas trojica smo imali reklamacije, jedan nije.


(Prije ozbiljnijih problema, jedne prilike kupio sam memoriju kod njih, prvu sekundu već mi nije radila, odmah sam je vratio, visoki lik mi je bez riječi dao drugu. Po njegovom ponašanju imao sam dojam da je memorija već i prije bila vraćena i da će je opet nekome ponuditi.)

Ozbiljniji problem je bio kad je prijatelju stradala ploča pod garancijom. Otišao je reklamirati, nakon nekog vremena pozvali su ga da dođe po ploču i dali mu nekakvu repariranu (drugi proizvođač, drugi tip ploče), donio je to kući i nije mu radilo. Nije htio s njima više imati posla (nije tip osobe koji bi se s njima natjeravao) i otišao je u drugu trgovinu kupiti novu ploču.
Kasnije se dogodilo da je bratu stradala ploča koju je tamo kupio, također pod garancijom. Znajući već za iskustvo s prijateljem i repariranom pločom, otišao sam osobno podići bratovu ploču kad su javili da može doći. Ponovo nude nekakvu repariranu (drugi proizvođač, drugi tip), ja im kažem da želim popravljenu ploču koja im je predana ili novu takvu. U trgovini je bilo još ljudi, visoki tvrdi da je ne mogu popraviti, a takve nove više nema za nabaviti. Ja im kažem da u tome slučaju želim povrat novca, visoki ponavlja da mogu uzeti repariranu. Ja mu kažem da neću to uzeti i da ću ga prijaviti društvu za zaštitu potrošača, on demonstrativno podigne telefon sa stola i kaže "Izvoli!", ja mu odgovorim "Hoću! Sa svojeg telefona!" i iziđem van.
Kad sam došao kući, već je bratu stigao mail od njih, traže račun na koji mogu uplatiti sredstva u visini kupljene ploče. (nisam još ni bio nazvao za zaštitu potrošača)
Uplatili su iznos i čak preplatitli za 110 kn, brat im je uzvratio mail i tražio račun te im vratio tih 110 kn. Tako je završila priča s ADM-om.

Inače, dogodilo mi se da strada komponenta kupljena u nekoj drugoj trgovini, nikakav problem nije bio da odaberem novu u istoj protuvrijednosti ako već nisu imali identičnu ili povrat novca.
.Scorpion. je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2020., 22:19   #3122
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,959
Rekao sam ranije da neću više imati posla sa njima ali eto, popustio sam jer su jedini imali Arctic Brezeer USB stolni fan. Slab sam pa sam dobio svoje


Prodali mi naravno neispravan ventić, vratim se za 2 dana sa uredno zapakiranim ventom u originalnoj ambalaži i računom. Kaže mali koji tamo radi da ne može on to meni zamijeniti nego se mora slati u servis na dijagnostiku , a servis sad naravno ne radi pa može preuzeti i onda ja ponovno dođem slijedeći tjedan jedan lijepi dan kad bude gotovo i usput spalim benzina više nego ventić vrijedi (100kn lol) jer nemam pametnijeg posla od hodočašćenja u ADM za ventić koji su mi prodali tvornički neispravan.



Mali naravno nije ništa kriv, samo provodi politiku firme. Pristojno sam se zahvalio i reko da ću ga baciti u smeće, što sam i napravio. Našao nešto slično u Linksu na sreću.


Nikad više ADM (ovaj put ne poreko to )
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2020., 02:41   #3123
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Prva priča od scorpiona mi ne drži vodu nikako ali dobro

Exy.. a tako drugdje nije ?
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2020., 11:11   #3124
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,959
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Exy.. a tako drugdje nije ?

Mogu govoriti iz vlastitog iskustva jedino, u Instaru na Kvatriću uzeo G105 tipkovnicu koja je imala problem da je slovo r bilo neispravno, kad si pritisnuo tipku nije radila, onda je nakon par sekundi napisala rrrrrrrrrrrrrrrrrr. Odnio drugi dan nazad u dućan i dobio ispravnu bez puno pitanja.


U Linksu Trešnjevka su mi zamijenili doa napajanje, koje sam isto donio za dan-dva kao neispravno iz kutije. To su moja iskustva. Jasna stvar da kad nešto ode nakon mjesec dva dvadeset da ide u servis pa čekaj, to je normalno. Ali da za stvar od 100 kuna koju su mi neispravnu prodali moram tri puta ići u dućan, hvala lijepo.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2021., 19:40   #3125
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Naručio jučer Noctua D15, stigla danas, sve super. Uzeo još par stvari danas pa javim.
Čine mi se ok, ovakvo na prvu, ljubazni i brzi.
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2021., 10:31   #3126
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,458
Citiraj:
Autor sasa76x Pregled postova
Čine mi se ok, ovakvo na prvu, ljubazni i brzi.
Svi su takvi dok ne dodjes nesto reklamirati

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 16:40   #3127
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Stiglo kućište, procesor, matična, rami i SSD. Već je sve namontirano i u pogonu.
Nick7 znam, ali ovi drugi su još i spori. Ovo je fakat sve express došlo, fino zapakirano
I likovi su fakat ljubazni. Nadam se da nebum trebao reklamirati. ��
__________________
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2021., 22:32   #3128
Dayeyinde
Registered User
Moj komp
 
Dayeyinde's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Poštovanje svima.
Novi sam član ako nešto krivo napišem gdje ne poštujem pravila forum.
Oprostite ne radim to namjerno.
Nego..
Kakva je nestašica GPU-a odlučio sam po prvi put u životu kupiti kompletan PC.
Donekle blizu komponenata koje hoću ima ADM.
Čitam vaša iskustva sa ADM i ledi mi se krv u žilama.U mojem slučaju kako je riječ o velikim parama.
Hoću kupiti ovo od njih i već pri prvom razgovoru sa gospodinom u ADM nailazim na zid.
Pitam čovjeka koja je točno matična ploča proizvođača?

Ne mogu vam reći, to je ono što imamo na zalihi.
Pitam čovjeka koji je točno proizvođač ram, napajanje,SSD ?
isti odgovor: ono što imamo na zalihi.
Vidim da čovjek nije baš za suradnju.
ja mu kažem: gospodine lijepo vam molim mrvicu mi izađite u susret spreman sam platiti gotovinom.Da li se ikako možemo naći na istom putu da pogledate do sutra koji su točno proizvođači komponenti.Ako je sve u redu dolazi isti dan sa gotovinom.
Znate, takva su pravila, ne mogu odati tu informaciju stanja na zalihi.Tako je kako je.
Hvala i doviđenja.
Ne pišem da nije u pravu, možda ima takvu zapovjed od šefa, direktora..
Ali da ti nije u interesu prodati za tu cijenu i da ti nije u interesu izaći u susret za tu cijenu.To ne mogu vjerovati.To je jako žalosno.
Dayeyinde je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2021., 19:17   #3129
savec0re
Premium
Moj komp
 
savec0re's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Split/Zagreb
Postovi: 156
Citiraj:
Autor Dayeyinde Pregled postova
Poštovanje svima.
Novi sam član ako nešto krivo napišem gdje ne poštujem pravila forum.
Oprostite ne radim to namjerno.
Nego..
Kakva je nestašica GPU-a odlučio sam po prvi put u životu kupiti kompletan PC.
Donekle blizu komponenata koje hoću ima ADM.
Čitam vaša iskustva sa ADM i ledi mi se krv u žilama.U mojem slučaju kako je riječ o velikim parama.
Hoću kupiti ovo od njih i već pri prvom razgovoru sa gospodinom u ADM nailazim na zid.
Pitam čovjeka koja je točno matična ploča proizvođača?

Ne mogu vam reći, to je ono što imamo na zalihi.
Pitam čovjeka koji je točno proizvođač ram, napajanje,SSD ?
isti odgovor: ono što imamo na zalihi.
Vidim da čovjek nije baš za suradnju.
ja mu kažem: gospodine lijepo vam molim mrvicu mi izađite u susret spreman sam platiti gotovinom.Da li se ikako možemo naći na istom putu da pogledate do sutra koji su točno proizvođači komponenti.Ako je sve u redu dolazi isti dan sa gotovinom.
Znate, takva su pravila, ne mogu odati tu informaciju stanja na zalihi.Tako je kako je.
Hvala i doviđenja.
Ne pišem da nije u pravu, možda ima takvu zapovjed od šefa, direktora..
Ali da ti nije u interesu prodati za tu cijenu i da ti nije u interesu izaći u susret za tu cijenu.To ne mogu vjerovati.To je jako žalosno.
Pošto sam imao super iskustvo s ADM-om u zadnjih par dana dosao sam provjerit sta ekipa ima za reci generalno o njima.

Kupio sam konfiguraciju koju sam sastavio u suradnji s deckima tu na forumu, razmjenio par mailova s ADM-om, u medjuvremenu promjenio par komponenti sve je bilo vrlo brzo rijeseno.

Komp placen u ponedjeljak, isporucen sastavljen utorak ujutro.

Vrlo sam skeptican kad vidim ovakve postove poput kolege Dayeyinde pošto sam i sam nekoć radio u slicnoj trgovini znam da i kupci nekad znaju bit nerazumni. Stoga sam poslao mail ADM-u da bi mi trebala informacija o maticnoj ploci u ovom modelu koji je naveden.

Za 5 min sam dobio natrag odgovor da se radi o - MSI MAG Z490 Tomahawk, Intel Z490, s.1200, 7C80-004R.

Tako da mi nije jasno na kakav zid si ti naišao, zašto prodavač ne bi prodao komp gdje mu je zarada valjda 5000kn.
__________________
Uspjesno obavljene trgovine : 1, 2, 3, 4, 5
savec0re je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2021., 19:30   #3130
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor savec0re Pregled postova
Tako da mi nije jasno na kakav zid si ti naišao, zašto prodavač ne bi prodao komp gdje mu je zarada valjda 5000kn.
Da je on stvarno planirao donijeti adm-u 40k kn u kešu ovi bi mu prostrli crveni tepih, a ne da prešućuju neki info u vezi proizvoda.
To su bajke koje tako napišu neki ljudi i više se nikad ne jave na forum, ne treba svemu vjerovat.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2021., 21:01   #3131
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
lol, kako je definirana cijena ako se ne zna koje su komponente unutra, ne razumijem

ili zbog nestašice svega, mogu se tako bahatit?
oni ti slažu što imaju na lageru, barem je meni tako lik reko to je bilo u instar informatici, ja pitam lika možete mi reć od kojih se komponenti sastoji dotična konfa, a on meni ne bih znao dečki slažu što imaji na lageru , a ja fala doviđenja..
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2021., 21:57   #3132
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pobrisane gluposti, držite se teme. Slaganje konfi i preporuke gdje da kupi nije za ovaj dio foruma.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2021., 16:26   #3133
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Moje iskustvo sa garancijom oko monitora:

Kupljen AOC 24G2U prošle godine kod njih. Prošli tjedan mi se pojavil red mrtvih piksela u donjem lijevom kutu. Pospremio monitor u kutiju, uzeo račun, odnio na servis gdje su provjerili monitor i kaj je sve došlo s njim, i rekli da će se javiti za 2-3 tjedna.

I evo, jučer mi javili da je monitor došel sa servisa i da dobivam novi model. Znači, točno tjedan dana je trebalo kaj mi je nevjerojatno.

Pitao sam kakva je situacija s garancijom (iako sam svjestan da mi vrijedi nova garancija ) i nije bilo problema, čovjek u servisu rekao da je garancija nove 3 godine od dana kad sam dobil mail da je monitor stigao s popravka/zamjene.

Nemam zamjerki, sve je prošlo točno kak sam očekival, dapače i brže nego sam očekival.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2021., 14:18   #3134
Dayeyinde
Registered User
Moj komp
 
Dayeyinde's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Da je on stvarno planirao donijeti adm-u 40k kn u kešu ovi bi mu prostrli crveni tepih, a ne da prešućuju neki info u vezi proizvoda.
To su bajke koje tako napišu neki ljudi i više se nikad ne jave na forum, ne treba svemu vjerovat.
Čitam ovaj forum od 2006 godine.Pc expert je odličan forum.

Istina.Ne sudjelujem zbog pojedinaca poput vas, Pentel33.

Zadnje izmijenjeno od: Dayeyinde. 18.04.2021. u 22:12.
Dayeyinde je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2021., 08:53   #3135
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
kada kupujete u adm-u dobro pazite i raspitajte se dal proizvod odgovara što je na slici i u pogotovo u textu na ponudi, ljepo mi piše na ponudi "super" a kad doljem u dućan i već sam platio ono vidim da je non super, a u k....
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2021., 22:01   #3136
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Ako dobijem ponudu, onda to i očekujem dobiti.. nema smisla drugačije. Nešto si ti krivo ili skužio ili vidio.

Dobim ponudu za intel proc, daju mi amd...

Koja šifra proizvoda je na ponudi?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2021., 09:05   #3137
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Ako dobijem ponudu, onda to i očekujem dobiti.. nema smisla drugačije. Nešto si ti krivo ili skužio ili vidio.

Dobim ponudu za intel proc, daju mi amd...

Koja šifra proizvoda je na ponudi?

evo tu su ponude,račun, pa storniranje


https://postimg.cc/SjmBWjMr
https://postimg.cc/ZCMXtcD7
https://postimg.cc/FkKCwdbX
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2021., 21:09   #3138
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Da, netko je pošteno zeznuo. Part number cak na ponudi kaze da se radi o non super verziji.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2021., 13:03   #3139
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
konfa kupljena prosle godine,naravno zakeljene nalje da se ne smije otvarat
slana na reklamaciji kod njih jer krepalo napajanje
pa su usput ugradili još 16gb rama i freezera na proc
uglavnom rekli kako su ga istestirali
proc cim upalis 95stupnjeva
a razlog pregrijavanja
vrhunska usluga
a hladnjak jedva odsarafio,morao sa kombinirkama jedan saraf

https://ibb.co/K0cXTgy
https://ibb.co/cb9GW0t

Zadnje izmijenjeno od: dart_tom. 24.12.2021. u 13:10.
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2021., 13:46   #3140
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Cek ak sam razumio, oni su ovaj najlon ostavili na cooleru?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2021., 14:31   #3141
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Cek ak sam razumio, oni su ovaj najlon ostavili na cooleru?
Da
Ostavili tu zastitu na hladnjaku,i samo ga prišarafili
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2021., 15:13   #3142
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
hahaha, dobro si prosao, to se moglo zapalit.

Izgleda da i ITovci odlaze iz Hrvatske pa su vjerojatno ovo sklapali filipinci...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2021., 16:11   #3143
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
hahaha, dobro si prosao, to se moglo zapalit.

Izgleda da i ITovci odlaze iz Hrvatske pa su vjerojatno ovo sklapali filipinci...
ma to od malog suseda,pa mi doneo kutiju da pogledam sta je
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2021., 19:40   #3144
rokonja
Premium
Moj komp
 
rokonja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: tamo tamo daleko
Postovi: 136
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
hahaha, dobro si prosao, to se moglo zapalit.

Izgleda da i ITovci odlaze iz Hrvatske pa su vjerojatno ovo sklapali filipinci...

Sve je dobro dok nas ne počnu lječit. Rastu po Hrvatskoj ko gljive poslije kiše.
rokonja je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2022., 16:27   #3145
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Moram vratit neke grafičke ADM-u ,unutar 14 dana naravno


Vidim im pod uvjetima na stranici da oni određuju umanjenje vrijednosti blabla...jel to ima uporište u zakonu? Grafičkima su otvorene kutije i antistatičke vrećice, i to je to. Nemaju tragove korištenja, i sve je uredno.


https://www.adm.hr/uvjeti-prodaje/11/page/


ADM.hr obavještava kupce o specifičnim svojstvima pojedinih proizvoda kao što su:
uređaji koje je potrebno sastavljati kao što su printeri, mobiteli, tablet računala, prijenosna računala, stolna računala, televizori i igrače konzole, računalne komponente
za koje zbog njihovih karakteristika nije moguće provjeriti njihovu funkcionalnost bez rukovanja proizvodom npr. montiranja/stavljanja u funkciju/sastavljanja. Iz tog razloga
ADM.hr neće biti u mogućnosti izvršiti povrat kupoprodajne cijene (u cijelosti ili djelomično) za ove proizvode u slučaju kada je za povrat naveden razlog: provjera funkcionalnosti
jer sama provjera funkcionalnosti umanjuje vrijednost proizvoda time što se stanje proizvoda nepovratno mijenja.
ADM.hr preporuča kupcima da za proizvode koje je potrebno montirati/pustiti u rad obavezno kontaktira ovlašteni servis jer bez toga će svaki neovlašteno montirani/pušten u rad proizvod spadati u kategoriju oštećenog proizvoda.
ADM.hr utvrđuje uvjete povrata - postotke umanjenja iznosa povrata kupcu uslijed umanjenja vrijednosti proizvoda.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2022., 17:09   #3146
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pa to bi znacilo da niti jednu komponentu ne možeš vratiti? Nema smisla...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2022., 18:07   #3147
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Moram vratit neke grafičke ADM-u ,unutar 14 dana naravno


Vidim im pod uvjetima na stranici da oni određuju umanjenje vrijednosti blabla...jel to ima uporište u zakonu? Grafičkima su otvorene kutije i antistatičke vrećice, i to je to. Nemaju tragove korištenja, i sve je uredno.


https://www.adm.hr/uvjeti-prodaje/11/page/


ADM.hr obavještava kupce o specifičnim svojstvima pojedinih proizvoda kao što su:
uređaji koje je potrebno sastavljati kao što su printeri, mobiteli, tablet računala, prijenosna računala, stolna računala, televizori i igrače konzole, računalne komponente
za koje zbog njihovih karakteristika nije moguće provjeriti njihovu funkcionalnost bez rukovanja proizvodom npr. montiranja/stavljanja u funkciju/sastavljanja. Iz tog razloga
ADM.hr neće biti u mogućnosti izvršiti povrat kupoprodajne cijene (u cijelosti ili djelomično) za ove proizvode u slučaju kada je za povrat naveden razlog: provjera funkcionalnosti
jer sama provjera funkcionalnosti umanjuje vrijednost proizvoda time što se stanje proizvoda nepovratno mijenja.
ADM.hr preporuča kupcima da za proizvode koje je potrebno montirati/pustiti u rad obavezno kontaktira ovlašteni servis jer bez toga će svaki neovlašteno montirani/pušten u rad proizvod spadati u kategoriju oštećenog proizvoda.
ADM.hr utvrđuje uvjete povrata - postotke umanjenja iznosa povrata kupcu uslijed umanjenja vrijednosti proizvoda.
To smo jedno milijun puta komentirali. Bs ilitiga App
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2022., 18:11   #3148
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Na koji zakon se pozvati ako krenu sa tim svojim BS/app?
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2022., 18:36   #3149
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Ma samo vrati kako si i dobio, sve papire, folije itd kako je i bilo i neće biti problema.

Bitno je da je proizvod u onakvom stanju kakvom je i došao.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 11:30   #3150
captainvuki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Solin.
Postovi: 253
Kupija san nedavno u ovome dućanu komponente za osobni kompjuter.Prilikon narudžbe na njihovon internet dučanu mogu se napisat napomene.Ja san in napisa neke napomene šta se tiče moje narudžbe.Između ostalog san napisa da mi triba sklapanje konfiguracije.Kad san dobija od njih poruku priko elektronske pošte o potvrdi narudžbe vidija san da se od moje napomene vidi samo dio prve rečenice,šta znači da njihovo sučelje za narudžbe ne radi kako triba.Nakon toga san kontaktira njihovog prodajnog predstavnika koji mi je odgovorija na poruku da on moju napomenu ne vidi i da mu pošaljem šta želin.Ja san tako i napravija i dobija san poruku da je sad moja napomena ubačena u moju narudžbu.Danas ujutro san dobija paket sa komponentama iz moje narudžbe.Nisu složili konfiguraciju kako san in i napisa.Sad in sve vraćan nazad da složu konfiguraciju i onda da mi ponovo to sve pošalju.
captainvuki je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na