Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.03.2020., 12:55   #2041
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
i opet je ortega najbogatiji na svijetu (ili top 3 što li već)
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 12:59   #2042
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
otvorena roba je isto kao i izložbeni primjerak u dučanu. a zna se da za izložbenu robu cijena ide dolje 10-20% i više ovisi o više faktora. a to neka prodavač dogovara sa proizvođačem i zašto je dozvoljeno net kupovinom 14 dana povrat robe bez obrazloženja. i onda ti tako vračenu robu upakiraju i podvale kao novo. a tamo je neki perica drkao po tome.
znači isto kao i u dučanu gdje je nekaj izložbeni primjerak gdje svi probavaju i testiraju, tv uređaji rade itd. u dučanu ako si platio nešto treba otvoriti i vidjeti dali je vizualno ispravno. ono uključivanje, pa ako nešto ne štima ima DOA sistem i na to se može kupac pozvati unutar 7 dana od kupnje.
  Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 13:41   #2043
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Sve što si rekao je krivo

Kupac, ako u dućanu kupi nešto, nema pravo na povrat unutar 7 dana, osim ako dućan ima tako navedeno. Nije po zakonu tako. Za web-shop je druga priča.

Drugo, nigdje nije definirano da se izložbeni primjerak mora prodati po manjoj cijeni. Možeš pitati/žicati, pa APP, ali nigdje to nije definirano. Štoviše, danas te ne jebu previše oko toga. Hoćeš, hoćeš, nećeš po punoj cijeni, jebiga, netko će kupiti.

Treće, vraćena roba se ne smije prodavati kao nova, mora biti isključivo navedeno da roba nije nova, da je korištena itd. ali nigdje nije jasno definirano po kojoj cijeni se to mora prodavati.
U većini slučajeva ide dobavljaču i radi se povratna logistika a u rijetki slučajevima (znam iz iskustva, imam kolegu koji radi u jednom povećem informatičkom lancu), se roba "zamaskira" i vraća na police kao nova.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 13:52   #2044
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
zanimljivo kako si ti narajcan na mene. :P

aha a DOA sistem je propuh za tebe?

tu gore malo više ti čovjek priča da je dobio sumnjivo pakiran proizvod, odnosno da je očito prepakiran. svima sve jasno samo tebi ne. možda štitiš nekoga. tvoja stvar.
ali glavno da zakon stoji i oni bi ga se morali pridržavati, a nitko ga se ne drži.

naravno da je stvar cjenkanja sa prodavačem ako se kupuje artikl sa police. ako hoče hoče ok. ja kupio davno tako.
  Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 14:51   #2045
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor bilicvitak Pregled postova
Da, kupe alata u Lidlu i dok si doma sve poštemaju, vrate ga za 29 dana.
Nema ovoga više, barem ne Lidl Novi Zagreb.

Do sada je išlo bez problema - dođeš, kažeš u čemu je problem, oni ponude servis ili povrat punog iznosa. No baš sredinom veljače ove godine krepa bušilica, neka 750W, 220V. S računom ništa, ajmo po 179 kuna, kad ne-ne.

Uglavnom, ekipa je masovno oko maškara kupovala klincima odjela, prođe dan-dva i onda ih vraćali prljave, poderane itd. Kaže mi blagajnica za tenisice da su ih morali primiti nazad, a ženska preko pola godine ih nosila.... i vratit novce.

Sada sve ide na servis. Zaprime, pogledaju i onda odluče jel vraćaju novac. Naravno, meni su ga vratiti.....
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2020., 15:20   #2046
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
Nema ovoga više, barem ne Lidl Novi Zagreb.

Do sada je išlo bez problema - dođeš, kažeš u čemu je problem, oni ponude servis ili povrat punog iznosa. No baš sredinom veljače ove godine krepa bušilica, neka 750W, 220V. S računom ništa, ajmo po 179 kuna, kad ne-ne.

Uglavnom, ekipa je masovno oko maškara kupovala klincima odjela, prođe dan-dva i onda ih vraćali prljave, poderane itd. Kaže mi blagajnica za tenisice da su ih morali primiti nazad, a ženska preko pola godine ih nosila.... i vratit novce.

Sada sve ide na servis. Zaprime, pogledaju i onda odluče jel vraćaju novac. Naravno, meni su ga vratiti.....
I pošteno.

To se moglo završiti ovako ili na drugi način, da se u cijenu ukalkulira i potrošnja za povrate, odnosno poveća cijena proizvodima.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2020., 19:08   #2047
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Kad citam sve ovo sad ste me malo prepali

Naime narucio sam sa njihovih stranica huawei p30 pro black koji je sad na akciji,

Platio sam dinersom preko weba, stoji da je dobavljivo.

Sad me zanima zbog ovih loseg komentara (citao samo zadnjih par strana) da li sam se zeznuo ili izgorio za pare. Nadam se da ce doci novi neraspakiran i u jednom komadu.

Vasa misljenja me zanimaju? Nisam prije istrazivao jel davnih dana su svi imali pohvale za njih.
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2020., 19:10   #2048
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
kakav god da ti stigne, imaš ga pravo vratiti
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 14:35   #2049
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Trazim vasa iskustva ekipa.

Jucer je uplaceno i sinoc su mi u 19 i 50 poslali mail da su zaprimili uplatu, te da njihove kolege ce mi se javiti uskoro kad ce biti poslano i da li imaju na lageru ili trebaju naruciti od dobavljaca, medjutim nema jos nikakvog odgovora niti mail-a.

Znam da nije proslo puno vremena, ali smatram da ako su primili novce na racun, a rekli su da jesu da bi trebali barem reci jeli imaju na lageru i kad ce biti poslano.

Jos jedna stvar, nakon sta sam preko weba narucio, salju mi mail s ponudom te da platim po toj ponudi.

Ja platim oni meni salju mail da se zahvaljuju na uplati, te ce vidjeti da li je taj artikal dostupan jos po toj cijeni. to su poslali u onom mailu sta samm gore navodio. ono WTF?

Kao da su pauzirali naplatu dok se sve ne potvrdi i ne zakljuce racun. Drugim rijecima primili su uplatu, ali jos me nece teretiti do zakljucenja racuna.


Sad me zanima od vas koji ste narucivali webom kod njih koliko to u praksi traje?
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 15:13   #2050
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Oni nemaju web shop u punom smislu rijeci.

Proces ide ovako:

1. Narucis nesto i oni ti salju mail da ce pogledat dal imaju na lageru i tek kad imaju ti salju ponudu, znaci NE uplacujes prije toga.
2. Salju ti ponudu po kojoj ti uplacujes na racun
3. Salju ti potvrdu o primitku uplate i narduzbi artikla
4. Artikl ti stiže na adresu ili u poslovnicu, ovisi kako si odabrao.

Kod mene je tako bilo. Nisam dobio ponudu prije provjere lagera. Cijeli proces je trajao nekih tjedan dana ako se ne varam.

Inace i dalje savjetujem ljudima da ih izbjegavaju. Za tih par stotina kuna se ne isplati s njima natezati ako što po zlu krene.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 15:44   #2051
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Oni nemaju web shop u punom smislu rijeci.

Proces ide ovako:

1. Narucis nesto i oni ti salju mail da ce pogledat dal imaju na lageru i tek kad imaju ti salju ponudu, znaci NE uplacujes prije toga.
2. Salju ti ponudu po kojoj ti uplacujes na racun
3. Salju ti potvrdu o primitku uplate i narduzbi artikla
4. Artikl ti stiže na adresu ili u poslovnicu, ovisi kako si odabrao.

Kod mene je tako bilo. Nisam dobio ponudu prije provjere lagera. Cijeli proces je trajao nekih tjedan dana ako se ne varam.

Inace i dalje savjetujem ljudima da ih izbjegavaju. Za tih par stotina kuna se ne isplati s njima natezati ako što po zlu krene.
Oni su meni napisali u prvom mailu da se zahvaljuju i poslali su mi ponudu, te su naglasili da uplatim.
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 15:53   #2052
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Oni nemaju web shop u punom smislu rijeci.
Šta je webshop u "punom smislu riječi", a šta oni imaju?

Citiraj:
Inace i dalje savjetujem ljudima da ih izbjegavaju. Za tih par stotina kuna se ne isplati s njima natezati ako što po zlu krene.
:facepalm:
Pričaš o trgovini koja posluje 10-15 godina, nije to preprodavač na njuškalu koji će pobrisat svoj account i nestat nakon što ti uzme pare.
Daj malo ozbiljnosti.

Citiraj:
Autor Crash Pregled postova
Oni su meni napisali u prvom mailu da se zahvaljuju i poslali su mi ponudu, te su naglasili da uplatim.
Platio si i sad pričekaj i strpi se.
Nemaju sve trgovine ažuran sistem da javljaju svaki čas u kojoj je fazi narudžba.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 15:56   #2053
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Javiti će ti se, neće nitko pobjeći s tvojom lovom
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 16:09   #2054
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Javiti će ti se, neće nitko pobjeći s tvojom lovom
Nemislim da će pobjec ili nešto trece. Mobitel mi je jako bitan radi posla. Na njihovom samom webu, u uvjetima poslovanja stoji da po uplati salju isti dan u veceni slučajeva, a ako ne onda sljedeci dan.

Radio sam i sam dugi niz godina u informatickim trgovinama i po uplati bi slali odma ili bi bar obavijestili stranku da zna na cemu je i koliko treba cekati.
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 16:13   #2055
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja sam naručio slušalice prije nekih mjesec dana.

Prvo dobio mail da je narudžba zaprimljena i da će mi poslati dokument s podacima za uplatu.

Taj dokument je došao tek nakon nekih sat vremena.

Kada sam uplatio, trebalo je par sati da potvrde uplatu, brzo nakon toga su mi poslali slušalice.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2020., 16:37   #2056
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Crash Pregled postova
Nemislim da će pobjec ili nešto trece. Mobitel mi je jako bitan radi posla. Na njihovom samom webu, u uvjetima poslovanja stoji da po uplati salju isti dan u veceni slučajeva, a ako ne onda sljedeci dan.

Radio sam i sam dugi niz godina u informatickim trgovinama i po uplati bi slali odma ili bi bar obavijestili stranku da zna na cemu je i koliko treba cekati.

Ako ti treba danas, onda odeš u Pevec(oni rade i sada) i ides s mobitelom kuci, iste minute.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2020., 10:35   #2057
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Hrpu stvari do sada uzeo iz Protisa... nikakvih problema do sada.

Nisam nikada ništa reklamirao, pa taj dio ne znam, ali s isporukom nisam imao problema
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2020., 11:23   #2058
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Pa dobro, valjda se ima razumjevanja za malo kašnjenja sa slanjem informatičke opreme s obzirom na situaciju u svijetu.
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 12:40   #2059
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Crash Pregled postova
Trazim vasa iskustva ekipa.

Jucer je uplaceno i sinoc su mi u 19 i 50 poslali mail da su zaprimili uplatu, te da njihove kolege ce mi se javiti uskoro kad ce biti poslano i da li imaju na lageru ili trebaju naruciti od dobavljaca, medjutim nema jos nikakvog odgovora niti mail-a.

Znam da nije proslo puno vremena, ali smatram da ako su primili novce na racun, a rekli su da jesu da bi trebali barem reci jeli imaju na lageru i kad ce biti poslano.

Jos jedna stvar, nakon sta sam preko weba narucio, salju mi mail s ponudom te da platim po toj ponudi.

Ja platim oni meni salju mail da se zahvaljuju na uplati, te ce vidjeti da li je taj artikal dostupan jos po toj cijeni. to su poslali u onom mailu sta samm gore navodio. ono WTF?

Kao da su pauzirali naplatu dok se sve ne potvrdi i ne zakljuce racun. Drugim rijecima primili su uplatu, ali jos me nece teretiti do zakljucenja racuna.


Sad me zanima od vas koji ste narucivali webom kod njih koliko to u praksi traje?
Pozdrav,

posaljite broj ponude pa cemo provjeriti. U vecini slucajeva ako se naruci u jutro saljemo isti dan, u 95% slucajeva salje se unutar 24h od narudzbe (osim ako nije vikend) medutim sada je vandredna situacija i radimo sa smanjenim brojem djelatnika a imamo 4x vise posiljki tako da se mozda produzi dan-dva. U svakom slucaju ukoliko niste dobili obavijest da je poslano posaljite pa cemo provjeriti
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 18:23   #2060
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Kupio od njih monitor. Ima meni ne prihvatljivi backlite bleed. Šaljem mail, 0 ne odgovaraju cijeli dan. Nazovem. Pitam ih dal mogu zamijeniti za takav drugi isti ili da napravim povrat onaj od 14 dana, tj. raskid ugovora kupnje na daljinu. (Naračuno i plaćeno preko neta, preuzeto na Trešnjevci). Žena kaže da oni to ne rade, nego sve mora na servis. WTF, ovo je nešto novo, lol
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 18:25   #2061
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Piši im na mail raskid kupnje. Imaju 14 dana od tog maila da ti vrate pare.
Nikako ne na servis jer će ti proći rok a oni će ustvrditi ta je to unutar spesifikacija i vratiti ti taj monitor.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 19:02   #2062
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Pa mora netko pregledati monitor negdje, tak nebitno jel to servis?
Nema sto uopce govorit razlog vracanja, servis pregleda sa nema fizickih ostecenja, da je sve na broju i tjt, dobije pare nazad.


Valjda je rok za povrat 14 dana od kad vratis proizvod, a ne od najave da ces vratit proizvod. Nema mi to smisla.

Uglavnom Func, ak si kupio preko weba na privat račun, ideš s ovim što Alfa kaže, raskid i bok. Pošalješ u servis, dobiješ lovu nazad.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 19:04   #2063
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
To ću izgleda i napraviti. Vidjeti ću sutra što će još staviti u mail (ako odgovore). Ako stvarno traže od ljudi koji žele zamjenu ili povrat da roba mora na servis. To je već prevara.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 19:09   #2064
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nemojte pretjerivati, netko mora utvrditi da je monitor ok. To moze biti i servis.

Pare ces dobit, nitko ti nemoze osporit tvoja prava. Al nemojte pretjerivat i pisat teorije zavjere.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 19:09   #2065
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Pa mora netko pregledati monitor negdje, tak nebitno jel to servis?
Nema sto uopce govorit razlog vracanja, servis pregleda sa nema fizickih ostecenja, da je sve na broju i tjt, dobije pare nazad.


Valjda je rok za povrat 14 dana od kad vratis proizvod, a ne od najave da ces vratit proizvod. Nema mi to smisla.

Uglavnom Func, ak si kupio preko weba na privat račun, ideš s ovim što Alfa kaže, raskid i bok. Pošalješ u servis, dobiješ lovu nazad.

Nadam se da je tako. Makar nisam to zaključio preko razgovora. Budem vidio, možda communication breakdown
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 20:25   #2066
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Nikakva teorija zavjere. Pupo tjeraš čovjeka da se odrekne prava ako ne pošalje raskid, a protis ga izmulja da šalje na servis bez toga (kao ono da oni ustvrde jeli to normalno). Najbitnija stavka je da u roku od 14. dana pošalje raskid. Ako hoće na povjerenje s Protisom, neka prvo pročita ovu temu.... nisu shop od povjerenja.

Mogu oni slati što žele na servis da ustvrde možebitna oštećenja, to je njihovo pravo, no to ne utječe na prava kupaca.

Ono što je bitno ti ne šalješ na servis da oni odobre išta, nego vraćaš proizvod temeljem članka 72. zakona o zaštiti potrošaća - pravo na jednostrani raskid ugovora sklopljenog na daljinu unutar 14 dana.

Temeljem tog zakona treba poslati u elektronskom obliku raskid. Protis ne stavio ovaj dokument. https://www.protis.hr/dokumenti/raskidugovora.pdf

Tu i piše od zaprimanja raskida da vračaju u roku opd 14. dana, a nisu to izmislili nego to kaže zakon (bez obzira što Pupu to djeluje nelogično).

Citiraj:
Obveze trgovca u slučaju jednostranog raskida ugovora
Članak 76.
(1) Iskoristi li potrošač svoje pravo na jednostrani raskid ugovora iz članka 72. ovoga Zakona, trgovac mora bez odgađanja, a najkasnije u roku od 14 dana od dana kad je zaprimio obavijest o odluci potrošača da raskida ugovor sukladno članku 74. ovoga Zakona, vratiti potrošaču sve što je ovaj platio na temelju ugovora

Dakle radi se o sljedećem - obvezan si poslati raskid ugovora da bi imao to mogućnost i pošalji što prije da što prije dobiješ pare.

Meni je mall poslao mail nakon zaprimanja da svi zakonski rokovi počnu na dan kad su oni artikal zaprimili, na što sam im ja odgovorio pred sam istek glavnog roka sa citatom članka zakona i pare sjele isti taj dan na račun (zadnji dan roka od kad je poslan raskid).
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 21:12   #2067
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Pa napisao sam bar jednom da obavezno posalje mail/formular za raskid kako si mu predlozio.
A proizvod nek provjerava tko hoce, dal je to trgovac il servis, nebitno.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 22:59   #2068
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Pa napisao sam bar jednom da obavezno posalje mail/formular za raskid kako si mu predlozio.
A proizvod nek provjerava tko hoce, dal je to trgovac il servis, nebitno.
Jesi, da.. Sorry.
Samo sam htio ovo za rok ispraviti pa sam previdio.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2020., 08:12   #2069
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Koliko se u prosjeku čeka RMA za RAM? Predao prije 8 dana na reklamaciju, jučer došao mail da su dali tek na servis (koji nije u Hrvatskoj).
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2020., 11:51   #2070
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Rekli su da mora preko servisa. Da se radi o DOA i da neće trajati duže od nekih 2 tjedna zamjena. Što bi mi bilo i ok. Ako je tako
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na