Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.10.2019., 00:21   #271
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ovakva je situacija :/

Untitled
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 00:27   #272
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
odigrao nekih 4-5h, ok mi je, nekako mi igra izgleda plastično, nemogu opisat, sve je nafrljeno do kraja i opet mi recimo BF5 izgleda neusporedivo bolje

iako je igra dosta zabavna, ima dosta i mušica, stalno skida neke shadere igname, pa apdejta neke stvari opet i opet uzastopno, imam osjećaj da smo u beti, za 60€
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 07:36   #273
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
odigrao nekih 4-5h, ok mi je, nekako mi igra izgleda plastično, nemogu opisat, sve je nafrljeno do kraja i opet mi recimo BF5 izgleda neusporedivo bolje

iako je igra dosta zabavna, ima dosta i mušica, stalno skida neke shadere igname, pa apdejta neke stvari opet i opet uzastopno, imam osjećaj da smo u beti, za 60€
Ukrao mi rijeci... bf jednostavno izgleda lijepo i na low 😁
axo je online   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 12:40   #274
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Ako uzmete rusku verziju igre, spaja li vas na mp-u onda s rusima ili?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 12:41   #275
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 909
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
odigrao nekih 4-5h, ok mi je, nekako mi igra izgleda plastično, nemogu opisat, sve je nafrljeno do kraja i opet mi recimo BF5 izgleda neusporedivo bolje

iako je igra dosta zabavna, ima dosta i mušica, stalno skida neke shadere igname, pa apdejta neke stvari opet i opet uzastopno, imam osjećaj da smo u beti, za 60€
pa nezz, radi, ne ruši se, nema bugova gličeva, netcode funkcionira, ttk brz, solidan.

Većinu toga bf5 još dan danas nema...bolje izgleda, to je istina.
I veće mape i veći warfare mu je trademark. Sve ostlao nebitno.

cod ovaj bi smjestio nakon bf4 odmah, bf1 i bf5 su nebitni.


RUSKA VERZIJA JE NA ENG I RADI NORMALNO za sve vas paničare
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 12:47   #276
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 14:27   #277
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Ovakva je situacija :/

Untitled
Ja nikako ne mogu proći ovaj korak, koristim uVPN, napravio ruski acc, i svaki puta mi zapne ovdje kada odaberem "credit or debit" i popunim podatke.

Što radim krivo? xD
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 14:58   #278
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Ja nikako ne mogu proći ovaj korak, koristim uVPN, napravio ruski acc, i svaki puta mi zapne ovdje kada odaberem "credit or debit" i popunim podatke.

Što radim krivo? xD
Probaj preko moba, install https://play.google.com/store/apps/d...ussia_tap2free pa probaj opet

Koju karticu koristis? Probaj stavit rusija pod podatke od kartice i znj adresu.
axo je online   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 17:00   #279
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 599
Fala na tutorialu, platio sam paypalom. 210kn.

Samo me zanima, hoce li me sad bacat na ruske servere? Sad mi je par puta ping bio oko 80, a kad bi frend koji nije kupio igru na taj nacin napravio party i pozvao me, ping je bil 40?
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 17:24   #280
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor LeskiRM Pregled postova
Samo me zanima, hoce li me sad bacat na ruske servere? Sad mi je par puta ping bio oko 80, a kad bi frend koji nije kupio igru na taj nacin napravio party i pozvao me, ping je bil 40?

To i mene zanima.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 17:29   #281
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Samo kupite za 210kn i igrajte... spaja vas na koji je u tom trenutku najblizi i nije popunjen.
Ping 40 do 80. Ako pratite status spajanja pisat ce spajanja pa ako ne spoji onda ide do 75ms pa ako ne nade ide do 95ms.
Tako im mreza funkcionira....
axo je online   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 17:30   #282
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor axo Pregled postova
Probaj preko moba, install https://play.google.com/store/apps/d...ussia_tap2free pa probaj opet

Koju karticu koristis? Probaj stavit rusija pod podatke od kartice i znj adresu.
Odaberem "credit or debit card" popunim sve podatke (ruska adresa, etc) i onda kada stisnem proceed izbaci tu poruku. Znači niti ne dođem do koraka gdje trebam odabrati karticu :/
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 17:53   #283
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 599
Probaj s drugog racunala il ak si dobar s nekim s foruma pa nek ti on kupi a ti mu daš lovu.. kaj sad? Vec si mogao udarat na veliko
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 20:23   #284
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Evo riješio, skida se

Izgleda da me VPN jebuckao
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2019., 18:58   #285
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ako vam igra random crasha stavite na fullscreen borderless, tako mi jos nijednom nije crashala.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 21:34   #286
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Pitanjce za ekipu koja igra, vaš stav po pitanju sbmm, sound (footsteps, i see movment, contact..) i općenito dojam nakon par sati igre, ja cu jos malo pricekat al kad bi znao da ce postojat opcija dedicated servera i promoda kupio bih odma po cijeni 60evra....
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 23:07   #287
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 909
nikad u codu nisam bio toliko izgubljen i nemoćan, a opet toliko uživam dok moja em pe petica melje silencana.

kako je igra zarazna. Točno onaj stari mw feeling u novom ruhu sa masu sadržaja.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 06:21   #288
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
nikad u codu nisam bio toliko izgubljen i nemoćan, a opet toliko uživam dok moja em pe petica melje silencana.

kako je igra zarazna. Točno onaj stari mw feeling u novom ruhu sa masu sadržaja.

Jebeš 200kn skočim do rusije uzmem si i probam thx za feedback .
VasilijMitu#2706

Zadnje izmijenjeno od: rap_4_life. 29.10.2019. u 09:22.
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 09:17   #289
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Tko hoce nek dode ima nas 23 trenutno, peglamo privatno jedni protiv drugih i odlicno je!
Code:
 https://discord.gg/32WGnZ
axo je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 10:05   #290
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor rap_4_life Pregled postova
Pitanjce za ekipu koja igra, vaš stav po pitanju sbmm, sound (footsteps, i see movment, contact..) i općenito dojam nakon par sati igre, ja cu jos malo pricekat al kad bi znao da ce postojat opcija dedicated servera i promoda kupio bih odma po cijeni 60evra....
Za kvalitetu matchmakinga sam premalo igrao da mogu komentirati, no ima svakakve ekipe za sada u gejmovima, od onih koji se doslovno ne znaju kretati, do uvježbanih igrača.

Footstepsi su loše odrađeni. Preglasni su i možeš nekog preko pola mape čuti kako trči. No, najveći problem je da se likovi deru kad vide nekog i to svi čuju. To je nešto što moraju maknuti jer je jednostavno preglupo.

Netcode je smeće kao i u svakom CoDu nakon četvorke. Ali ovdje je baš jako, jako loše. Imaš analizu na youtube od ongog Battlenonsense lika pa baci pogled ako te zanima. Oglasio se Blizzard-Activison po pitanju toga, ali više-manje ništa pametno nisu rekli osim da je to komplicirano za složiti lol. Igra ima velik lag compensation jer se prilagođava ekipi koja ima ping 200-300 i onda svi pate zbog toga. Što je retardirano, jer zašto bih ja bio kažnjen što tamo neka random osoba nema dobar net.

Gameplay je klasičan CoD, no začudo je zabavno. Dok te ne naživcira taj mentatlitet CoD igrača

Super je što su maknuli Prestige pa nema više onih gluposti s resetiranjem svega što si otključao. Sada su sezone i nakon završetka te vrati nazad na 55 Lvl i dalje imaš sve otključano.

Mape su li-la. Ima ih 2-3 koje su dobre, ali ima i par njih koje su nevjerojatno loše i mislim da je to trenutno najveći problem igre sa strane samog dizajna i gameplaya. Mape moraju popraviti jer ovo što su napravili na većini njih nema veze s mozgom.

Sve u svemu, ok igra za mozak na pašu. Nemoj uzimati ako misliš tu igru ozbiljno shvaćati ili se nadati kometitivnoj sceni. To nije igra za to, nije bila od četvorke niti će sada biti. Ali ovako za na brzinu baciti koji game je za sada dobra, zabavna (ne uvijek, ali ima trenutaka).

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 29.10.2019. u 10:59.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 11:17   #291
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
najveći problem je da se likovi deru kad vide nekog i to svi čuju. To je nešto što moraju maknuti jer je jednostavno preglupo.
Da, ovo tko je smislio treba mu spakovat otkaz odmah. Igram onaj mod 2vs2, sakrijem se u travu i reloadam, a moj urlice "RELOAAADDING"
__________________
brodjo je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 11:48   #292
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Netcode je smeće kao i u svakom CoDu nakon četvorke. Ali ovdje je baš jako, jako loše. Imaš analizu na youtube od ongog Battlenonsense lika pa baci pogled ako te zanima. Oglasio se Blizzard-Activison po pitanju toga, ali više-manje ništa pametno nisu rekli osim da je to komplicirano za složiti lol. Igra ima velik lag compensation jer se prilagođava ekipi koja ima ping 200-300 i onda svi pate zbog toga. Što je retardirano, jer zašto bih ja bio kažnjen što tamo neka random osoba nema dobar net.
A slušaj, moraju podilaziti ulagačkoj strukturi iz Tencenta, da bi kineski igrači mogli neometano igrati na europskim i američkim serverima.

Zaista mi nije jasno kako netko može hladne glave igrati uz toliki hendikep, meni je dovoljno bilo par puta poginuti iza kamena u besplatnom Apex Legends da zauvijek prekrižim igru. Ovo smeće košta 60€.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 14:45   #293
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Znači Apex u prosjeku ima bolji netcode nego ovo. A svi znamo koliko je tamo to loše.
Ovdje kad završiš na nekom dobrom "serveru" je ok, ali kad te matcha s nekim kome je ping preko 100, onda je jako, jako loše. Na svu sreću ovdje nas matcha sa nijemcima i njihovim susjedima koji u prosjeku imaju ok brzine interneta pa ajde. No otprilike svaki treći gejm će se naći netko sa 100+.

Da se razumijemo, igra je ok za sada kad te spoji na dobar server, dok je još nisu uništili sa mikrotransakcijama, ali ne vrijedi 60€. Kao što sam rekao, ako imate prilike nabavite si RTX code. Tako sam ja pa i da sve unište mi neće biti žao.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2019., 17:17   #294
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 909
netcode je osrednji ali je ttk brz pa dobro maskira

meni osobno prolazno jer sam došao sa rs6, bf i apexa od kojih se svaki još traže u tom polju, s time da su napredovali. valjda će i ovo fixirati s vremenom malo po malo, nadam se.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2019., 18:00   #295
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Da li se i vama ovo događa?

Svaki put kad pokrećem igru se instaliraju ti shaderi xD
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2019., 18:02   #296
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
ma stalno da
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2019., 22:58   #297
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Ja ne mogu nastaviti kampanju, na početku The embassy mi se ruši igra non stop, neki fatal error izbaci. Mp radi normalno, valjda će patch neki, baš mi se igra sp...inače igra mi je sasvim dobra, tipični cod, ja zadovoljan sa svim osim sa tehničkim djelom.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2019., 06:50   #298
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Sinoć malo napucava, ovi cod mi je baš sija(zadnji cod koji sam igra je bija 4, CS 1.6 je designated FPS u kojem imam najviše uri), ima mušica koje trebaju riješit al meni je ovo super. Animacije oružija su ludilo, gunsmith mi je perverzija, na makini iz potpisa high 80-120 fps-a. Realism game mod me najviše oduševija, klasični S&D,Headquarters,TD su mi isto super. Footsteps volume treba ispolirat imam osjećaj da non stop neko oko mene trče nema potrebe čut nekoga sa po mape, voice acting(contact,reloading, i see movement) ja bi osobno to maka meni to kvari gameplay,map vote je must,SBMM isto maknit ne zbog toga šta me stavi s nekim ko je bolji od mene nego hocu bit spojen s ekipom koja ima ping 50<, public i rank moraju bit odvojeni.
Uglavnom jel igra vrijedi 60eura NE, al opet bi je kupija za 1999RU i sigurno ću utuć par stotina sati, ako omoguće dedicated servere i promod (realism mode+promod=pun pogodak) ovo bi mogao igrat duže vrijeme.

Zadnje izmijenjeno od: rap_4_life. 31.10.2019. u 07:26.
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2019., 10:48   #299
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Uzeo igru preko Rusije, platio PayPalom, igra na acc i skida se.
Nakon 2 sata dodje mail da je lova vracena i igra maknuta sa acc
Sa karticom kada hocu platiti, dodje error na sve moguce opcije.
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2019., 12:38   #300
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 909
ko je jamio jamio je, lijepo sam vam tutorial stavio početkom 10mj
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na