Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.03.2018., 09:56   #511
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Drago mi je za moje (McL) ali mi je cudno bilo kako je Alonso uspio zadrzati Verstapena 25 krugova, RedBull se cini dosta brzi skoro 1 sec. Ova staza je fakat banana za pretjecanje kad ni sa DRSom i brzim bolidom nemozes puno napravit.

Hass je stvarno bio brzi i definitivno bi ostali 4-5 da nisu zbrljali boxove.

Ferrari je imao srece ali tako je to i Merc si je sam kriv sot je prokocko ovu povbjedu tako da se Ferrari moze s pravom veselit.

Toro Roso Honda - ehh neznam sta bi reko ali sad ce oni tek vidjeti kolko Honda u biti nezna sta radi, sva ona testiranja i price o pouzdanosti padnu u vodu nakon pola utrke/stvanrih uvjeta i jos je slab/spor motor. To mi je i bio najgori problem McL zadnjih godina, ajd sto crkne motor ponekad (Crkavao je i Mercedes Kimmiu u McLarenu ali bio je brz i kad nije crko bilo je pobjeda) ali da je onda barem brz a ne spor, crkava i jos najvise goriva trosi, to stvarno treba znat napravit.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 10:00   #512
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Drago mi je za moje (McL) ali mi je cudno bilo kako je Alonso uspio zadrzati Verstapena 25 krugova, RedBull se cini dosta brzi skoro 1 sec. Ova staza je fakat banana za pretjecanje kad ni sa DRSom i brzim bolidom nemozes puno napravit.

Hass je stvarno bio brzi i definitivno bi ostali 4-5 da nisu zbrljali boxove.

Ferrari je imao srece ali tako je to i Merc si je sam kriv sot je prokocko ovu povbjedu tako da se Ferrari moze s pravom veselit.

Toro Roso Honda - ehh neznam sta bi reko ali sad ce oni tek vidjeti kolko Honda u biti nezna sta radi, sva ona testiranja i price o pouzdanosti padnu u vodu nakon pola utrke/stvanrih uvjeta i jos je slab/spor motor. To mi je i bio najgori problem McL zadnjih godina, ajd sto crkne motor ponekad (Crkavao je i Mercedes Kimmiu u McLarenu ali bio je brz i kad nije crko bilo je pobjeda) ali da je onda barem brz a ne spor, crkava i jos najvise goriva trosi, to stvarno treba znat napravit.

Verstapen je oštetio bolid i žalio se kroz ostatak utrke na probleme s balansom. Mislim da trenutno Mclaren nije u fazi da može zadržati Red Bull iza sebe u normalnim uvjetima na stazi. No, njima je bitno skupljati bodove na utrkama, privlačiti sponzore za sljedeću sezonu i puniti budžet, a nakon toga će (valjda) doći i rezultati.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.03.2018., 10:06   #513
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Damon hill je izjavio da se definitivno ne bi volio utrkivati sa Alonsom
To je vozač koji ima konstantu, iskustvo, i tehniku i može rundati i rundati i rundati bez greške.
Hamilton izjavi da ide u attack, pa 3 zavoja kasnije izleti van
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 10:45   #514
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A onda se neki na noge dižu kad se kaže da je Alonso trenutno najkompletniji vozač na stazi. Lik je kao vino, što stariji to bolji
A Max je i dalje samo klinac
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 12:07   #515
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Je, Max je jos neiskusan, al da mi ga je danas bilo zabavno gledat, stvarno je... tolko je driftao na rubu mogucek, ma nek se i zavrtio, al bar je pokusao.

Danas mi najvise zao Haas-a, a onda Kimija... od prve utrke biti vozac #2, pa da je bar za nekoga za koga vrijedi bit #2, al za Kmetla...

Alonsu i McLarenu kapa do poda, well played... a za Hondu, strasno. Hvale se kako vrte najvise krugova u FP-u i slicno... jebenog li podhvata sa daleko najslabijim motorom bit najpouzdaniji. Jooooooj...
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 12:40   #516
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Alonso je i kao klinac bio konstanta.
Kad se sjetim samo okrsaja u Imoli 2005.

Bit ce zanimljivo vidjeti kako ce biti na sporijim stazama. Ferrari je produzio osovinski razmak. Mozda Red Bull profitira + sto imaju jebeni DF, kao i uvijek.

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 12:49   #517
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 953
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
A onda se neki na noge dižu kad se kaže da je Alonso trenutno najkompletniji vozač na stazi. Lik je kao vino, što stariji to bolji
A Max je i dalje samo klinac
Jedva čekam njihov međusobni okršaj na stazi...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 13:27   #518
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Meni je bilo dosadno za gledati.
1. zavoj, 2. zavoj, 3. zavoj... niko se ni taka nije!

A onda, u 2 kruga kod Hassa najprije zadnje, pa prednje kolo (u pič mač i malo dite zna kad bušilica radi, a kad ne!). VSC vs SC nebo i zemlja... i teorija zavjer sigurno postoji.

Suci spavaju i kad je Max proša Alonsa pod žutom zastavom (čisti penal i žuti karton).

Ako je lani Mercedes cuca ulje, ove godine Ferarri cuca vodu, a bome je i piša.

Možda jedino dobro je faktor zvan Alonso sa 1000 začina.


Netko je spominja i pita za razliku guma, prema Pirelliju gume idu nekako ovako...

hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 15:09   #519
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nema mi draže nego gledati Tota kako se pjeni

A Lauda kao da mu Hamilton duda djoku svaku večer pa mu skoro suza krene svaki put kad ga spomene.

Jako jako teško da će Bottas dobit produženje ugovora
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 15:38   #520
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Eto, Sirotkin siromak u debiju najebao jer je neko krme krkansko žeralo sendvić i naravno, ambalažu reciklirao u okoliš. Vjetar odnesao na stazu i ušla ambalaža u brake duct.

Ovo me podsjetilo na događaj pred 10+ godina u Kanadi kad je ... nekome ... uletilo nešto od McDonaldsa u hladnjak motora pa je motor otišao.

I onda kao mi balkanci stoka. A kaj su onda ovi... krkani na kvadrat.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.03.2018., 15:49   #521
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Baš sam primijetio kako je puno smeća po stazi.

Balkan je mila majka za zapad po pitanju bacanja smeća svuda.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 15:50   #522
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ma koja prevara od utrke ali tako je to kad debili pišu pravila.Ferrari se veseli ali s pomalo kiseli osmjehom jer im je jasno da niti ove godine ništa od naslova,da je Bottas bio u toj gužvi i da nije debilnih pravila Lewis glatko pobjeđuje.A ovi iz Mclarena ne znam samo čemu se oni vesele i raduju,realno bi bili van bodova i to je vjerovatno razlog za ovako slavlje,što s novim motorom i savršenom šasijom nisu napredovali niti desetinke naspram usrane Honde,kao što prije rekoh McL će imati više bodova nego lani samo na račun izdržljivijeg motora a zbog brzine NE.Jedan Hass napreduje više od McL,firma koja ima 240 zaposlenika,pa u Mečki i Mcl više ljudi bude na godišnjem nego što ovi imaju zaposlenih i onda ovi jadnici skaču i vesele se,joj sramote i bruke mičem sve McLaren oznake i obilježja iz kuće,sramota me što se deklariram kao navijač McLarena.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 16:16   #523
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ima Torro Roso 500 zaposlenika, pa gle kako Honda dobro radi.

Sve mi se čini da bi haas ove godine mogao biti lanjska force India. Best of the rest.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 16:32   #524
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Prki, ne drami.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 16:46   #525
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ma Druže ljut sam ko malo kad,najviše na sebe što sam dopustio da me zavaraju s Hondom kao razlogom neuspjeha(i da me okrenu protiv najdraže automoto firme),pa Sainz je Alonsu stavio 2sec u 2-3 kruga i najviše se ponose kako su Verstapena držali 25 krugova al ne kažu u kakvom je stanju bio Maxov bolid.Joj ljut sam i razočaran za popizdit,toliko sam se nadao i želio a ono....Sve je ona gnjida Francuska kriva.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2018., 16:49   #526
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Prki,a što fetlo i šumi rade na slikici ispod imena jednog meklarenovca?
Ako te ne veseli kad Lojzek kaže na kraju:we can fight,onda imaš malo žešći problem.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote