Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.06.2017., 09:06   #241
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
U opisu videa:
ovo, May twtter


- part number AAR 3700i

homokinetički zglob za Audi A8
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 14:36   #242
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
A to ce najvjerojatnije ic na Lamba
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.06.2017., 14:54   #243
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161
pa vi ste svi tu toliko pametni da najbolje javite se gospodinu Rimcu da vas zaposli većinu riješili bi problem ne samo auta nego i firme kompletne čini mi se

A za ovaj izlet kriv je samo i isključivo vozač, nikakve greške auta, ceste, ili nečeg treće, samo čisto preseravanje koje smo već vidjeli milion puta u predhodnim serijama od njega samo ovaj put ga koštalo auta.

I slažem se da je gospodinu Rimcu ovo najbolja reklama ikad koju je mogao napraviti za dotični auto.
cdhr je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 16:20   #244
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
upravo to. Samo eto, hrvati ko hrvati, nasladjivanje na kvadrat.

doletio sa 177kmh, usporio do 130, pa nema isusa da tom brzinom proletis kroz taj USKI zavoj. Tko se ikad probao provesti tako uskom cestom sa 100kmh+ ce mu sve biti jasno.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 16:56   #245
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Sad treba dočekati novu sezonu i reportažu o autu. Previše ga grilaju doma, i po novinama i po forumima. Tipično 'rvacki.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 19:24   #246
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
upravo to. Samo eto, hrvati ko hrvati, nasladjivanje na kvadrat.

doletio sa 177kmh, usporio do 130, pa nema isusa da tom brzinom proletis kroz taj USKI zavoj. Tko se ikad probao provesti tako uskom cestom sa 100kmh+ ce mu sve biti jasno.
177 je bila maksimalna brzina u tom krugu, 134 u prolazu kroz ciljnu ravninu.

Hrčak i Rimac razgovor o nesreći



Sve ovisi o perspektivi, ne?
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 19:35   #247
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Perspektivi?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 19:39   #248
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Zadnji podatak je bio da je brzina bila preko 210 km/h, naknado stavljeno nakon jučerašnje objave ovog videa, samo mi nije baš jasno na koji se to dio odnosi.

http://www.rimac-automobili.com/en/p...n-switzerland/
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 19:44   #249
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Perspektivi?
To nije cesta sa kojom bi automobil reklamiran kao najnapredniji ikada (Rimac tvrdio prije godinu dvije) trebao imati problema, međutim očigledno da je problem jer je izletio. Pogledaj razgovor, ima zgodnih stvari.

Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Zadnji podatak je bio da je brzina bila preko 210 km/h, naknado stavljeno nakon jučerašnje objave ovog videa, samo mi nije baš jasno na koji se to dio odnosi.

http://www.rimac-automobili.com/en/p...n-switzerland/
Isto, pogledaj link gdje Hammond i Rimac razgovaraju, Mate prezentira podatke po kojima je na najbržem mjestu imao 177kmh a kroz ciljnu ravninu 134kmh.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 19:50   #250
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Imao je preveliku brzinu, imao krivu liniju izlaska iz tog desnog zavoja i automatski losu za ulazak u lijevi zavoj. Sam je u intervju rekao da je pokusavao zanjeti straznji kraj, napravio je upravo to sa scandinavian flickom...ne kuzim o cemu i dalje raspravljate.
I u ferrariu i u lamborghiniu i u gtru bi u onakvim okolnostima izletio
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.06.2017., 19:50   #251
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Zadnji podatak je bio da je brzina bila preko 210 km/h, naknado stavljeno nakon jučerašnje objave ovog videa, samo mi nije baš jasno na koji se to dio odnosi.

http://www.rimac-automobili.com/en/p...n-switzerland/

Citiraj:
the car reached a speed of over 210km/h during Richard’s lap
za vrijeme uspona u jednom trenutku, a ne pri izlijetanju.

ima snimki zavoja i slika sa vise kuteva i strana, i zavoj je sve samo ne jednostavan, a kamoli za 130kmh. A drugo je sto je kut ulaska potpuno kriv i brzina ulaska u prvi blagi desni je prevelika i tu je oslo sve u vatru, doslovno

https://www.youtube.com/watch?v=aN_llWhbAmQ
kad pogledas zavoj iz ovog kuta vidis kako vijuga cesta a i kolika je visinska razlika gdje je odletio i sletio, vise srece nego pameti sigurno za hrcka
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 19:51   #252
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor Roy Pregled postova
Isto, pogledaj link gdje Hammond i Rimac razgovaraju, Mate prezentira podatke po kojima je na najbržem mjestu imao 177kmh a kroz ciljnu ravninu 134kmh.
Je, gledao sam, znači na to misle. Malo me zbunjuje to što su u ovoj dopuni u istoj rečenici spominju i to letenje i tu brzinu, pa mi je malo dvosmisleno.

Citiraj:
This brand new data shows that the car reached a speed of over 210km/h during Richard’s lap and then travelled over 110 metres once it left the track.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 20:14   #253
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
za vrijeme uspona u jednom trenutku, a ne pri izlijetanju.

ima snimki zavoja i slika sa vise kuteva i strana, i zavoj je sve samo ne jednostavan, a kamoli za 130kmh. A drugo je sto je kut ulaska potpuno kriv i brzina ulaska u prvi blagi desni je prevelika i tu je oslo sve u vatru, doslovno

https://www.youtube.com/watch?v=aN_llWhbAmQ
kad pogledas zavoj iz ovog kuta vidis kako vijuga cesta a i kolika je visinska razlika gdje je odletio i sletio, vise srece nego pameti sigurno za hrcka
Pogledaj link koji sam stavio na prethodnoj stranici, Concept u zavojima ima problema i sa NSXom a bez obzira na ubrzavanje Aventador je daleko ispred.

EVO magazine, test:

At the best part of £1m after taxes the Concept One sits squarely in the same hypercar category as the McLaren P1 and Porsche 918 Spyder. It has the straight line performance to live with that company – in fact Rimac has released a video of the Concept One out-dragging a LaFerraribut it’s unlikely to match those more conventional hypercars for lap time because it lacks downforce and outright mechanical grip.

To je u osnovi ostao drag race auto bez obzira na šminku. A osim toga ovo nije prvo izlijetanje sa staze.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 20:36   #254
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Drugi ne izlijecu kad se pretjera? dobro je hammond sam rekao kad je netko napisao da pravi "race driver" se ne bi razbio. A on je lijepo odgovorio, da, inace se trkaci nikad ne razbijaju i okrenuo ocima haha
A i morat cemo sacekat koji mjesec da izadje video, jer su ih po hamondovim rijecima usporedili i na stazi, i u svim uvjetima.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 20:46   #255
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
dobar video... najjači pr dio
syss je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 21:13   #256