Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.11.2006., 18:33   #151
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor ranGO Pregled postova
Do sada sam ima reputaciju 1, i odjednom mi je opet na 0, nevjerujenm da sam nesto sagrijesio....... Jel to spusteno od admina ili usera?
evo sad opet imas 1
__________________
none
FERRYS je offline  
Staro 24.11.2006., 13:20   #152
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,194
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Štani dok opet ne napraviš bažul šalatu-onda ćemo razgovarati.


Kaj se tiče reputacije-nisam baš oduševljen sa tim.
Zašto?
Zato kaj na primjer 20-30 ljudi koji se znaju međusobno mogu jedni drugima nabijati rejting.

Ili flejmati nekog čije im se mišljenje ne sviđa.

Sa druge strane ima forumaša koji su stručni i znaju uvjek odgovoriti i pomoći ali "uživo" ili preko neta nisu sa nikim posebno "dobri".

I onda će 20-ak LOL-aša sebi i škvadri nabiti rejting a gorenavedeni koji rijetko piše na forumu ali uvjek da dobar i stručan savjet-imati "loš" rejting...
Makar sam friski na forumu: slazem se s gore navedenim, pa nebi bilo lose da kod reputacije svi mogu vidjeti za svakoga ko je kako glasao.
Time bu se izbjeglo medjusobno dizanje rejtinga, a kaj je po meni jos bitnije vise se nece dizati ili spustati nekome rejting bez veze ili na "lijepe oci", sto nije zabranjeno, ali nije objektivno.
Ovime bi se izbjegla anonimnost forumasa i svako bi mogao jos malo bolje ocjeniti lik i djelo pojedinih clanova foruma.
Obzirom da svi stojimo iza napisanih rijeci ne vidim razloga da netko ima potrebu da se iza necega skriva, a to je ovdje anonimnost.
Ako neko ima poterbu pohvaliti ili pokuditi nekog to moze uciniti ucinkovito na taj nacin da se moze vidjeti na jednom mjestu. Sada je to lijepo rijeseno s trgovcima.

Ispravite me ako grijesim.
rib@ je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2006., 13:27   #153
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
da, mozda bi bilo dobro i da broj rep. pointsa ovisi o reputaciji usera koji rep. daje, jer vise znaci da neki uzorni i stariji clan da nekom reputaciju, nego netko k oje tek doso/je imal dosta grijeha i zato ima rep 0...
Matesonik je offline  
Staro 24.11.2006., 13:32   #154
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,194
Citiraj:
Autor Matesonik Pregled postova
da, mozda bi bilo dobro i da broj rep. pointsa ovisi o reputaciji usera koji rep. daje, jer vise znaci da neki uzorni i stariji clan da nekom reputaciju, nego netko k oje tek doso/je imal dosta grijeha i zato ima rep 0...
I to je manje vise rjeseno kako vuco kaze http://forum.pcekspert.com/showthrea...ght=reputacija
rib@ je offline  
Staro 24.11.2006., 13:40   #155
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Matesonik Pregled postova
da, mozda bi bilo dobro i da broj rep. pointsa ovisi o reputaciji usera koji rep. daje, jer vise znaci da neki uzorni i stariji clan da nekom reputaciju, nego netko k oje tek doso/je imal dosta grijeha i zato ima rep 0...
Jedno 80% sam siguran da je kod narihtano da se dobije bodova onoliko koliko ima taj davaoc rep. powera.

S obzirom da kod nas još nije zaživjela ta ideja, mora se ovako. Vani znaju imati po puno više rep. powera pa je onda i manje postavljeno koliko ko daje rep. pointova (upola manje ili 2/3 ili kaj ti ja znam).

Inače, fora je kada netko tko ima 1 rep. point, daš mu bad rep. i vidiš kako mu se spusti na nulu
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 24.11.2006., 13:41   #156
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Cuj, i meni to zvuci razumno.
Ne dira me slijedece, ali...nije u redu. Na jednome thredu sam napisao da prekinu sa glupostima ili slijedi lock radi krsenja pravila, a korisnik mi je dao valjda zabunom pozitivnu reputaciju, i napisao "ti si kreten". Apsolutno neargumentirano, napisano od strane osobe koja ocito nije razmisljala mozgom.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 24.11.2006., 13:47   #157
rib@
Premium
 
rib@'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,194
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
Cuj, i meni to zvuci razumno.
Ne dira me slijedece, ali...nije u redu. Na jednome thredu sam napisao da prekinu sa glupostima ili slijedi lock radi krsenja pravila, a korisnik mi je dao valjda zabunom pozitivnu reputaciju, i napisao "ti si kreten". Apsolutno neargumentirano, napisano od strane osobe koja ocito nije razmisljala mozgom.
E da svi mogu procitati kaj se tu pise vise bi se i razmisljalo i nebi se djelili kojekakvi epiteti.
Zato sam ovo i napisal da dam malo moderatorima za razmisliti uciniti to ili ne.
rib@ je offline  
Staro 24.11.2006., 14:19   #158
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor rib@ Pregled postova
Makar sam friski na forumu: slazem se s gore navedenim, pa nebi bilo lose da kod reputacije svi mogu vidjeti za svakoga ko je kako glasao.
Time bu se izbjeglo medjusobno dizanje rejtinga, a kaj je po meni jos bitnije vise se nece dizati ili spustati nekome rejting bez veze ili na "lijepe oci", sto nije zabranjeno, ali nije objektivno.
Ovime bi se izbjegla anonimnost forumasa i svako bi mogao jos malo bolje ocjeniti lik i djelo pojedinih clanova foruma.
Obzirom da svi stojimo iza napisanih rijeci ne vidim razloga da netko ima potrebu da se iza necega skriva, a to je ovdje anonimnost.
Ako neko ima poterbu pohvaliti ili pokuditi nekog to moze uciniti ucinkovito na taj nacin da se moze vidjeti na jednom mjestu. Sada je to lijepo rijeseno s trgovcima.

Ispravite me ako grijesim.
Evo da se osvrnem na tvoj i djelomice na Jelcov post.

Mislim da nisi u pravu. Jer ako bi bilo javno tko je kome dao to moze dovesti do
nezgodnih situacija.
1. To je izvrsna podloga za beskorisne rasprave (javne ili preko pm-a) tipa "Zasto je on meni dao?" itd.
2. To moze dovesti do situacije da nitko nikome nece davati negativnu reputaciju kako mu se ovaj ne bi vratio (bezrazlozno) istom mjerom
3. Neki ce negativnu reputaciju shvatiti osobno, a ne kao ocjenu njegovog posta

Dalo bi se tu naci jos razloga ovo mi prvo pada napamet...

Sto se tice komentara o grupi od 20-30 ljudi (LOL-asa jelte) koja bi si nabijala reputation smatram da

- ako se tako nesto i organizira (sto nije jednostavno)to tesko moze proci neuocljivo
- moze 5 ili 10 ljudi sa niskom reputacijom dati nekome dobru reputaciju za lol post - ali kakva korist kada to ponistava samo jedna losa reputacija od nekoga tko ima visoku reputaciju
- uostalom admini i moderatori (ako se ne varam) vide tko je kome dao kakvu reputaciju, dovoljno je da bace tu i tamo oko i sve je pod kontrolom


Sustav mi izgleda vrlo dobro i cini mi se da eventualna zloupotreba nije nimalo jednostavna. Npr. da bi nekome treci put dao reputaciju treba ispuniti dosta uvjeta
morph je offline  
Staro 24.11.2006., 14:24   #159
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Ma baš je ovo fora, meni ostavljaju srcedrapajuće komentare, pa me veseli iako misle da maloumna klinka tu nema kaj radit Dođe ti toplo oko srca kad ovo sve ne shvaćaš tako obiljno
Ladybug je offline  
Staro 24.11.2006., 16:00   #160
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
bravo morph i bravo ladybug.
potpisujem.
i ovako imamo hrpu problema s neozbiljnim ljudima (da ne kažem nedefiniranim klincima) koji nisu savladali osnovnu kulturu, a gdje je još bonton, a tek netiquette.
disclaimer: ne, nemam ovo mišljenje o svima, čak niti o nekom prevelikom broju. ali je zanimljivo da uvijek isti rade gluposti... neću ih imenovati, ali su fakat poput neke ogromne FLEKSerice koja uleti i uništi sve što joj dođe u krug... ovime nisam mislio uvijediti nikoga tko se možda nekim čudom prepoznao, nego samo iznosim svoje mišljenje koje ću rado argumentirati na zahtjev.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2006., 17:25   #161
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Interesantna stvarčica, ali mislim da se time ne treba zamarati previše...

U topicu o mobitelima kažem koji telefon imam i zaradim komentar "idiot kojem nema spasa." ... e sad, mislim da je totalna glupost na ovakve načine "gubiti bodove" zbog nekog nadrkanog/ljubomornog/whatever usera koji je ustao na lijevu nogu... ili kao kad su se uvrijedili što sam popljuvao ćuftek kućište, a imaš argumenata kolko hoćeš ( 80mm ventovi, krajnje zastario dizajn ) naspram TT kućišta...

Zato kažem da se ne treba zamarati previše sa time...

Mislim da su repovi zamišljeni da se dijele za neki koristan savjet ili nekakvo postignuće ( dobar mod, clock ... )
Evo ja dam teofilu rep jer je stisnuo proc i ploču kolko može i smrzava se vani : roller :
vex je offline  
Staro 24.11.2006., 18:01   #162
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,949
A kaj se dijele pare za pozitivne bodove? Ili morate platiti za negativne? Koliko stranica rasprave oko čega....
Radije sjedite i napišite kakav koristan tutorial, objašnjenje ili kolumnu.
tor je offline  
Staro 24.11.2006., 18:07   #163
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Cuj takvih kao u slucaju sa mobitelom ce uvijek biti. Ali nakon nekog vremena takvi nece moci bitnije utjecati na tvoj reputation jer oni sami nece imati visok reputation.

Ja se trudim dati (nekad jednostavno zaboravis) pozitivan reputation userima tj. postovima koji su mi pomogli (jer ovaj forum se dobrim dijelom temelji na pomaganju) znaci odgovori na pitanja, savjeti, vodici itd.
Bilo bi dobro kada bi davanje reputationa postalo navika sto vecem broju ljudi (jer je onda i cijeli sustav bolji), a i to je nekako puno bolji nacin zahavale nekom za pomoc nego ostavljanjem "Hvala" posta u topicu.

Za negativan reputation dvaput razmislim prije nego sto ga dodijelim jer uvijek je moguce da netko ima los dan, a ukoliko ga je stvarno zasluzio to ce se vrlo brzo vidjeti na sljedecim postovima.
Inace razlog za negativan reputation nije razilazenje u misljenju sa nekim nego nedostatak stvari o kojima je horza govorio.
morph je offline  
Staro 24.11.2006., 18:35   #164
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Imao sam neko pitanje koje sam si sam odgovorio čitajući ovo sve ispočetka, pri čitanju mi je ovo zapelo za oko, kako to zvuči kad se izvuče iz konteksta.

Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
A mislim da je Atha jedina osoba kojoj sam dala od prvog dana :$
Mikeyy je offline  
Staro 07.12.2006., 20:58   #165
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Točno, Mikey, izvadio si ga iz konteksta, tako mogu i ja

Ovo moram podijelit s ljudima
Ladybug je offline  
Staro 07.12.2006., 21:34   #166
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Daš reputaciju i opet nije dobro...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 07.12.2006., 21:56   #167
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
Točno, Mikey, izvadio si ga iz konteksta, tako mogu i ja

Ovo moram podijelit s ljudima
di se to moze vidit koji post je dobio kakvu reputaciju?
__________________
none
FERRYS je offline  
Staro 07.12.2006., 21:57   #168
baterija
̣
 
baterija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ̣
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor FERRYS Pregled postova
di se to moze vidit koji post je dobio kakvu reputaciju?

mozes samo kopirat


http://forum.pcekspert.com/usercp.php

i voila
baterija je offline  
Staro 07.12.2006., 22:07   #169
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Inače, to se nalazi tu:


I klikneš na user control panel
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 08.12.2006., 02:44   #170
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,287
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Daš reputaciju i opet nije dobro...
A kaj rec i kad joj das i kad joj nedas nikad nije dobro
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline  
Staro 08.12.2006., 03:02   #171
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Pa nisam rekla da je to bilo neš negativno uopće! Dapače! (P.S. Molila bih onoga tko ima iskustva u tome da mi na PM kaže kako i di se žaliti na kaznu prebrze vožnje da umjesto love dam dobrotcorni rad, znam da ste tu negdje o tome gopvorili, a prije pol sata me ***eni murjak zapisao jer nisam dala pi...e)thx
Ladybug je offline  
Staro 08.12.2006., 08:54   #172
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
:confused: kakva reputacija?

meni je 0
...sad prvi puta vidim da i to postoji : stoopid

ustalom, da li ta reputacija nesto znaci? tipa, dobijes neku nagradu ako imas puno reputacije ? : cheers2
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline  
Staro 08.12.2006., 11:11   #173
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
:confused: kakva reputacija?


ustalom, da li ta reputacija nesto znaci? tipa, dobijes neku nagradu ako imas puno reputacije ? : cheers2
kad bi se dobivala nagrada za reputaciju jelcu bi morali odojak kupit
: hello2 :
thuNdeR je offline  
Staro 08.12.2006., 11:28   #174
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
flare reputacija svakako ima svoj smisao ali u bananko banana smislu ,na žderonjama se možete dogovorit šta ce bit glavna nagrada
G0RKI je offline  
Staro 17.12.2006., 02:56   #175
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Ova "eksplozija" reputacije je normalna?: stoopid
morph je offline  
Staro 17.12.2006., 02:58   #176
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,287
hehehe i kod mene je isto tako,cudan zbroj neki
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline  
Staro 17.12.2006., 03:31   #177
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,414
Bit će uskoro sve OK...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline  
Staro 17.12.2006., 04:33   #178
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
eto ga... kak bi blizzard reko...
"everything is now working as intended"
daklen... dosta toga je ažurirano, konvertiran je sustav za reputaciju i sad to jelte nešto i znači. sad bih molio da mi svi napucaju reputaciju tak da mogu athi i fleksu spičit u jednom kliku -1000 bodova


NAPOMENA

ljudi koji imaju veći nivo reputacije, automatski daju više reputacije onome kome daju. tak da pripazite kaj klikćete... mislim... ne morate pazit jerbo ćemo samo podesiti nivoe, al svejedno... npr. upravo sam bateriji dao pozitivnu reputaciju i lansirao ga u nebesa... to ne raditi
inače, ako Vam onaj prozorčić za davanje reputacije ne radi, to znači da ste se ispucali za taj dan ili tog korisnika, tak da ono... čisto da smo svi obaviješteni
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.

Zadnje izmijenjeno od: horza. 17.12.2006. u 04:47.
horza je offline  
Staro 17.12.2006., 04:45   #179
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Kud meni brate?!?

Il buncas jel je 15 do 5 ujutro
Fleks je offline  
Staro 17.12.2006., 05:49   #180
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
inače, ako Vam onaj prozorčić za davanje reputacije ne radi, to znači da ste se ispucali za taj dan ili tog korisnika, tak da ono... čisto da smo svi obaviješteni
Samo da se nadovežem, ako vam neće prihvatiti komentar, probajte da nema naših riječi sa kvačicama. A i pomagalo je ako je komentar manji.

Neznam kako je sada, ali ako se to nije promjenilo, da se zna...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na