Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2008., 20:05   #1
spetrinic
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Ludbreg
Postovi: 2
windowsi se podigli a monitor ugasi

Kad se podižu windowsi XP Pro na ekranu je vidljiva slika ali kad bi se trbao pokazat dektop, monitor se ugasi. Resetiram komp i ponudi mi nekoliko opcija od kojih jedino u save modu mogu doći do slike a da se komp ne ugasi. Zadnje što se radilo na kompu bilo je instaliravanje drivera za bluetooth koji se nisu mogli instalirati jer nisu valjali pa nisu ni instalirani nakraju. instalirani su driveri od mobiltela sony ericsson koji se u save modu ne mogu deinstalirati (ako uopće i smetaju). Ne znam koje bi bilo rješenje. nisam probao opciju last known configuration, i system restore jer zapravo se radi o problemu kod prijatelja. pretpostavimo da to ne pomaže, dal netko ima savjet što bi trebalo napraviti? formatiranje ne dolazi u obzir!!!
konfa je mb gigabyte, proc 1.7 ghz, 256 mb ram-a hd seagate baracuda
godinama je radilo bez problema tak da neko rješenje mora postojati...bar se nadam...molim za pomoć!
spetrinic je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2008., 20:13   #2
Misak
Premium
Moj komp
 
Misak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Donji Miholjac
Postovi: 391
ajd probaj prije nego se windowsi krenu startati stiskati F8 i onda odaberi enable VGA mode.. to bi ti trebalo spustiti rezu na najmanju i trebao bi vidjeti sliku..
__________________
.....:::: There is no place like 127.0.0.1 ::::.....
Misak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na