Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2020., 14:59   #61
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Kakva im je udobnost u odnosu na Swift R 2, vidim da si pisao da imaš oboje?
Ne sviđaju mi se baš izgledom pretjerano ali trebam nešto kvalitetno za radnu obuću, GTX mi je must have...
R2 GTX imam u kutiji nove trenutno, čekaju proljeće. Nisam ih još nosio, ali očekujem sve isto kao kod AX2R Mid jer mi se čini da je to model koji ih naslijeđuje, samo da potraju dulje. Cijelu jesen i zimu nosim ovaj Merell.

Terrex (AX2R Mid) su lakše i uže, ali kako su mi pukle bez nekog razloga, pazim gdje i kako hodam. Merrell su daleko robusnije i to samo gazi. Za cjelodnevno nošenje, Terrex je udobniji jer je lakši
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 19:02   #62
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Stigle mi te Merrell što si ih pohvalio, te još jedne Asics gtx sa SD ( svidile mi se izgledom ali Mizuno me razmazio, Asics je ipak klasa ispod). Nažalost vratio obe, Merrell mi nije udoban ni blizu kao Adidas Swift R2 mid. Na kraju svejedno zadovoljan što sam probao, niti je bilo problema sa SD za povrat novaca niti sa PayPal za povrat poštarine. Na kraju svega sam u minusu 9 funti za poštarinu slanja do mene.

Swift R2 mid nigdje ne mogu naći ispod 1000kn a prije dvije godine sam ih platio 600kn.
goran1985 je online   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 19:22   #63
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Zna li netko gdje se još prodaje Riekerova obuća osim u CCC-u? Našao sam par modela koji mi odgovaraju, ali ne mogu poslati u Osijek. Glupo mi je naručivati preko neta prije nego probam, a nažalost to nemam gdje.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 19:37   #64
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Jesi probao ovdje?
https://www.mass-shoes.com/muska-obuca?f[blagovna_skupina][]=rieker

Mass
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 19:38   #65
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Zna li netko gdje se još prodaje Riekerova obuća osim u CCC-u? Našao sam par modela koji mi odgovaraju, ali ne mogu poslati u Osijek. Glupo mi je naručivati preko neta prije nego probam, a nažalost to nemam gdje.
Mass ima, to znam.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 19:39   #66
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Hvala puno, pogledat ću onda i tamo.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2020., 20:53   #67
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
U massu sam kupio ljetne ima vec za 330kn. inace su ti modeli bili po 550
Isto tako jesenske u humanicu. sto je zanimljivo, taj model nakon 4-5 godina je i sad 550 kn, ako ne i vise, gledao prije koji tjedan u CCOE

Ima li dobra web trgovina za Rieker? Ispalo je da jednom Rieker zauvijek Rieker... Ove ljetne suplje nosim i po zimi jer noga ima zraka... samo mi je sad propustio dzon na jednoj... valjdalo bi kupiti novi par. iako su ovako jos uvijek pic pic
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2020., 20:33   #68
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Pozdrav..
Jel ima ko iskustva sa tenisicama adidas solar boost, ultraboost 20 i senseboost go?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2020., 22:48   #69
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Ne znam koliko će ti pomoći, meni svake Adidas tenisice stoje kao salivene i traju barem 5 godina. Posljednje što sam kupio su tamno plave Adidas Lite Racer 2.0, nalikuju na te tvoje.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2020., 22:56   #70
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,701
Adidaske kupujem valjda zadnjih 10 godina. Jedini razlog zasto svakih godinu-dvije kupim novi par je kada pokisnem i od onda smrde ko budjavi kur*. Uzasno. Svaki dan furam lipo ciste carape, perem noge i te fore, a poslije posla npr pokisnem, one se smoce i mos ih jebat. Svako sljedece nosenje, ako se noga imalo zagrije i oznoji to tako smrdi da mi bude bed.

Prao ulozak, kupio novi ulozak, dezinficirao alkoholom, utapao u sodi bikarboni, sve osim komplet pranja - sve bude kratkog vijeka.

Nebitno jesu li kozne ili od umjetnog materijala :/ Frka me prati ih da se ne raspadnu.

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2020., 23:05   #71
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Ne znam kakve ti noge imaš, ali meni su jedne izdržale 12 godina, sve dok se đon nije izlizao kao kad auto guma dođe do metalnog profila.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2020., 01:24   #72
Lourdin
Premium
Moj komp
 
Lourdin's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 145
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
.... Frka me prati ih da se ne raspadnu.

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
Samo mali komentar na ovo.
Nekad ni ja nisam htio prati tenisice, mislio raspast će mi se..
Sad ih redovno perem u vešmašini bar 2 puta godišnje, a nekada i više..
Nikakvih oštećenja ni ubrzanog trošenja nisam primijetio.
Ubacim ih u one vreće za pranje ili staru jastučnicu, najmanji broj okretaja, niska temperatura i udri..
Obično ih perem kad je ili jako sunce vani (ljeto, 30+ stupnjeva) ili kad grijanje radi na najjače.. Jer bitno je da se osuše u što kraćem roku!
Tako da ja definitivno preporučam pranje u vešmašini..

Sent from my F8331 using Tapatalk
Lourdin je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2020., 11:09   #73
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Pozdrav..
Jel ima ko iskustva sa tenisicama adidas solar boost, ultraboost 20 i senseboost go?
Prva dva modela su odlicne tene za trcanje, sa vec dobro poznatom Boost tehnologijom pjene (velik povrat energije).

Solarboost ti je nasljednik Energy boostica (meni najdraze tene za rcanje), model ispod je - Solarglide (mala razlika a jeftinije su), jos jeftinije i porilicno razlicitije od Boosta i Glidea je Solardrive i nemaju veze s prva dva osim u imenu.

Ultraboost - vrlo popularna tena za trcanje, top (premium) materijali ugradjeni u nju, kompletan dzon u boost pjeni, vrlo udobne i mekane.
Razlika od Solar boosta osim u dzonu je u gornjistu tene, i potpori za stopalo te u bocnoj gumi/pjeni koju Solarboost ima pa je tena stabilnija i cvrsca i ajmo to reci pogodnija za teskase.

I Ultraboost i Solarboost traju duze od prosjeka, znaci dosta vise kilometara se moze u njima istrcati, a sad koje komu vise pasu to treba isprobati.To je individualno Solarke, su nesto jeftinije, ali oba modela su preskupa

Senseboost nisam imao prilike isprobati niti imati u ruci, ali po slici se vidi da na toj tenisici fali dosta toga sto prethodne dvije imaju - manje potpore, nije Continental dzon itd. - morali su na necemu sparati. No to ne znaci da je to losa tenisica.

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 02.04.2020. u 15:07.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2020., 22:20   #74
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Da i ja malo dam svoj obol ode
Već par godina nosim Adidas Ultra Boost ST jer mi je obični bio preuzak, ovaj mi je bio puno udobniji i bolje drži nogu te mi lijepše izgleda da budem iskren.
Međutim, ima problem s (kratko)trajnošću džona koji se jednostavno raspadne nakon cca 6mj hodanja. S njima ne trčim nego jednostavno dosta hodam i nosim ih svakodnevno.
Za trčanje po brdima mi je dosta dobra stara Kanadia TR7 i Terrex Agravic.
UB ST mi je bio sam vrh udobnosti dok nisam otkrio novi Pulse Boost HD koji je nirvana Malo je tvrđa pjena, ali to mi odgovara jer imam cca 90kg pa se manje "valja" od UB i bolje su za trčanje po asfaltu jer bolje drže nogu su i čini mi se da je džon dugotrajniji jer je guma malo deblja, plus jeftinije su - nađu se za 70-80€ online.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 13:32   #75
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
gdje bi mogao naruciti Adidas Kanadia TR7? guglao i guglao ali samo mi baca glupe stranice gdje imaju samo jednu velicinu. https://www.rei.com/product/888449/a...ing-shoes-mens

Trebao bi velicinu 46 - najbolja tenisica ikada za trcanje/hodanje/hike za mene. kupio bi 3 para odmah

novije verzije te tenisice make me wanna barf, nevjerojatno odvratne.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 14:11   #76
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Amazon?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 14:14   #77
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Gdje kod nas ima dobar izbor safety cipela, po mogućnosti bijele boje?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 14:54   #78
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
https://www.enormis.hr/ ima, to znam.
Nekada je Pitarosso imao Reebok, ne znam da li ima više.
Bauhaus ti isto ima, ali one "zidarske".
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 15:03   #79
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Amazon?
nis od toga..sve sponsored koji nemaju stocka ili trenutno ne prodaju.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 15:36   #80
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
gdje bi mogao naruciti Adidas Kanadia TR7?
Nigdje jer se vise ne proizvode, na oko skoro ista tenisica mi je Terrex Tracerocker (dzon je identican Kanadii) i imas ih u pol cijene gdje hoces.

Sto se tice Agravic modela, to nije tena za teskase od 100kg , bez obzira da li se koriste za hodanje po gradu ili za trcanje/hodanje po sumi.
Po gradu sam izlizao dzon na nulu, ali doslovce na nulu za tri mjeseca, drugi par koji sam koristio samo za treninge po Sljemenu - unistio komplet i dzon (puknuo na vise mjesta, izlizao ripne poprilicno) i gornjiste koje je puklo na pregibu i to za nekih 40ak Sljemena.
To ne znaci da te tene ne valjaju, dapace, grip u sumi je vrhunski, i po mokrome, nema da ce negdje kliznuti, ali je to nesto uzi model, a ja imam jace i sire stopalo i 100kg+ , u toj kombinaciji razvalio sam tene po kratkom postupku.

Sada sam za promjenu presao na Saucony Xodus model - tene mi sjedaju na stopala kao salivene, grip odlican, superudobne su, a glede trajnosti vrijeme ce pokazati.
Mana im je sto su teske i spore, laksi i brzi model je Peregrine. Oba modela su vrhunske i prvojerene trail running tene.

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 02.04.2020. u 15:43.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 15:49   #81
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
115kg here..probat cu naci tracerockere
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Psycho. 02.04.2020. u 16:05.
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 11:49   #82
ange
Premium
Moj komp
 
ange's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Postovi: 105
Pozdrav...dali možda netko zna ili ima promo kod za buzz sneakers online trgovinu...trebam kupiti tenisice klincu za rođendan, pa ako netko ima bio bih zahvalan...hvala unaprijed i lp
ange je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 14:25   #83
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Imaš u šusteru i noss-u 30%, možda se nađe nešto i za malog.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 17:24   #84
ange
Premium
Moj komp
 
ange's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Postovi: 105
Citiraj:
Autor danex Pregled postova
Imaš u šusteru i noss-u 30%, možda se nađe nešto i za malog.
Hvala na infu...
ange je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 21:22   #85
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
https://www.enormis.hr/ ima, to znam.
Nekada je Pitarosso imao Reebok, ne znam da li ima više.
Bauhaus ti isto ima, ali one "zidarske".
Zahvaljujem, valjda će se naći nešto za probati u Osijeku.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 22:17   #86
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Prao ulozak, kupio novi ulozak, dezinficirao alkoholom, utapao u sodi bikarboni, sve osim komplet pranja - sve bude kratkog vijeka.

Ja imam sličnih problema sa obućom, možda i gorih jer ne moram čekat kišu kolko se znojim, a pogotovo imam problem sa neoprenskim šlapama za veslanje (ko nosi neopren zna o kakvim miomirisima pričam).

Za sad mi se najbolje pokazalo ovo:
https://www.iglusport.hr/katalog/61G...IMINATOR-100ml


Probao sam ih više, ima po dm u i sl, al ovaj za sad najbolji.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2020., 23:35   #87
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Napokon kupio Joya cipele i to na popustu..
Izgled im nije baš nekaj, al funkcionalnost je na visokom nivou, uz njih uzeo i tuljanovu mast za održavanje kože i potplate..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screen Shot 04-22-20 at 10.31 PM 001.JPG‎
Views:	362
Size:	637.9 kB
ID:	22198   Click image for larger version

Name:	Screen Shot 04-22-20 at 10.31 PM 002.JPG‎
Views:	436
Size:	636.6 kB
ID:	22199   Click image for larger version

Name:	Screen Shot 04-22-20 at 10.31 PM.JPG‎
Views:	342
Size:	671.2 kB
ID:	22200  
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 01:54   #88
vranjba
Premium
Moj komp
 
vranjba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Ako želiš udobnost onda su to patike za basket, naravno ne valja svaka.
Pogotovo u zadnje vrijeme od kad ih više nema kožnih. Ali kad naletiš kupiš nekoliko komada pa nek stoji i čeka
__________________


CPU: AMD Phenom II X2 545 @X4 B45 + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Asrock a780GXH @ bios 1.70
RAM: Kingmax 2x2GB PC2-8500
VGA: Sapphire HD5570 1GB
Zvučna: Asus xonar d1
HDD: WD6401AALS + WD2000JB + WD3200AAJS
PSU: Corsair cx400W
Case: Gigabyte GZ-X6
Keyboard: Logitech mk520 + Microsoft Natural Wireless Mouse 6000
Daljnski: Mce ir
Zvučnici: Swans d1080mkii 08
Monitori: Philips 220SW + HP L1950g
TV: Panasonic TX-P50C3E
AIO: HP Deskjet F4280
OS: Windows 7 x64


HP Compaq nx7010
CPU: Pentium centrino 2.0 GHz
RAM: 1gb + 512mb PC2700
VGA: ATI Mobility Radeon 9200 32mb
HDD: wd 40 GB
OS: Win XP SP3 x32


CPU: Pentium 3 1.0 GHz + Glacialtech igloo 2520
MBO: Intel D815EFV
RAM: 2x 256mb PC133
HDD: Maxtor 80gb + Seagate Barracuda 7200.7 160gb
PSU: Codegen 400W
OS: Win XP SP3 x32
PCI Lan: Linksys cisco gigabit EG1032 v3
Routher: Thomson ST780i WL
Net: T-com Flat


Acernote lite 350pc
CPU: Pentium 100 MHz
RAM: 8 mb edo onboard
VGA: chips&tech f65545
HDD: ibm 540 mb
OS: win 95



CPU: pentium 166 MHz
MBO: ga 586vx rev 3.37
RAM: 4x16 mb edo ram
VGA: Ati 3D rage II +dvd 4 mb
HDD: quantum fireball se2.1a 2.1 gb
PSU: seasonic ssa-200g
Monitor: Acer 13"
OS: dos 6.22

vranjba je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 09:32   #89
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Evo ove, ove koje sam kupio su za udobnost, one su ljuljajuće, a pošto imam spušteno stopalo, idealne su.. Još ću si eventualno nabavit tenisice one od adidasa ultraboost, jedan njihov model sam probao s tom tehnolgijom tj tom mekanom pjenom i mogu reć da su stvarno udobne..

Jedino kaj me brine je što su većinom te tenisice od tkanine, gornji dio prevučen tom mrežicom, pa je i to upitnog trajanja, mada kolko sam primjetio ima nekih modela na kojima je ta mrežica osrednje kvalitete a na nekima je baš onak, čvrsta, daje dojam da bi mogle trajati.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2020., 12:27   #90
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,701
Zaboravih da sam nesto pisao ovdje

Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ne znam kakve ti noge imaš, ali meni su jedne izdržale 12 godina, sve dok se đon nije izlizao kao kad auto guma dođe do metalnog profila.
Ne bih rekao da imam problem s nogama, mirisima i sl. Nikad nisam imao taj problem i sve dokle je obuca cista i carape ne nosim 3 dana iste, nemam nikakav problem. Jedan dan npr padne kisa i moram pokisnuti do gleznjeva - pisi kuci propalo. Osusim ih instant isti dan, i od tada svaki sljedeci dan se ufutare cim se noga zagrije.

Citiraj:
Autor Lourdin Pregled postova
Samo mali komentar na ovo.
Nekad ni ja nisam htio prati tenisice, mislio raspast će mi se..
Sad ih redovno perem u vešmašini bar 2 puta godišnje, a nekada i više..
Nikakvih oštećenja ni ubrzanog trošenja nisam primijetio.
Ubacim ih u one vreće za pranje ili staru jastučnicu, najmanji broj okretaja, niska temperatura i udri..
Obično ih perem kad je ili jako sunce vani (ljeto, 30+ stupnjeva) ili kad grijanje radi na najjače.. Jer bitno je da se osuše u što kraćem roku!
Tako da ja definitivno preporučam pranje u vešmašini..

Sent from my F8331 using Tapatalk
Sad imam 2 para adidaski za ovaj test, kozne i sinteticke. Budem probao!

Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Ja imam sličnih problema sa obućom, možda i gorih jer ne moram čekat kišu kolko se znojim, a pogotovo imam problem sa neoprenskim šlapama za veslanje (ko nosi neopren zna o kakvim miomirisima pričam).

Za sad mi se najbolje pokazalo ovo:
https://www.iglusport.hr/katalog/61G...IMINATOR-100ml


Probao sam ih više, ima po dm u i sl, al ovaj za sad najbolji.
Tnx, memorirano!
Imam neki sprej iz dm-a i nemam filing da je pomagao.



Inace, ovo su zadnje tenisice koje nosim unazad 2-3 godine:
https://imgur.com/a/WuHvjay

Oba para sam nedavno opet kupio nove i uzeo neki silikonski ulozak i izvadio originalni.

Za Pace obavezno kupite neki ulozak inace vam peta probije ulozak i dodjete do saća u dzonu

Galaxy imaju onaj cloudfoam dzon, udobne su out of the box, ali mesh s gornje strane znaci "ne na kisu". Prozracne su i koristim ih za aktivnosti i tako to...

Za sve ostalo vec 2 godine imam Salomon XA PRO 3D GTX. Te ne smrde niti malo. Zero maintenance, original ulozak, tip top. Osim dzona, asfalt ga jede ko skolarac parizer.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na