Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.12.2015., 18:36   #7801
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Citiraj:
Autor gnjepar Pregled postova
Zna li netko koje su maskice (silikonske/TPU zastitne maskice) kompatibilne za NOA MG12?
Pa ima ih u Hangar18 shopovima ...
__________________
kasandro je offline  
Staro 26.12.2015., 19:45   #7802
goranbo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 129
Kada instlairam novi rom,
zbunjujume ove upute - http://www.needrom.com/download/aosp-inew-v3-plus/

ier u mom cwmu su malo drukcija imea tih stvari i bojiim se da ne napravim neku kobnu pogresku.

Npr, u uputama pise "Format boot," a ja imam
u cwmu opcije "format uboot" i "format "boot.img.

A bojims e da nest ne shebem da ne sbrickam mobitel.
goranbo je offline  
Staro 26.12.2015., 20:00   #7803
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor goranbo Pregled postova
Kada instlairam novi rom,
zbunjujume ove upute - http://www.needrom.com/download/aosp-inew-v3-plus/

ier u mom cwmu su malo drukcija imea tih stvari i bojiim se da ne napravim neku kobnu pogresku.

Npr, u uputama pise "Format boot," a ja imam
u cwmu opcije "format uboot" i "format "boot.img.

A bojims e da nest ne shebem da ne sbrickam mobitel.
Ja sam radio samo format tj.wipe data/cache/dalvik i sve oke proslo.
blava je offline  
Staro 26.12.2015., 20:23   #7804
goranbo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 129
Ja sam sad klikno na soro sve zivo (ukljucujuci to boot) i opet je proslo.

Ja ne znam sad kakvo je stanje s tima gapps, jako mi jebitan gmail.

Instalirao sma onaj hrvatski rom, http://www.needrom.com/download/aosp-inew-v3-plus/ pise da ima gapps a nema, ima google kalendar ali nema recimo google maps i gmail.
Zar gapps ne bi trebale ukljucivati sve te glavne aplikacije?? Kad sam imao zTE ljepo je bio rom max flavour i gapps za njega i unutra je bilo sve i sve je sljakalo kako treba.
Sad nijedan rom od dva sta sma probao za ovja Coolpad nije imao gmail ni google maps
goranbo je offline  
Staro 26.12.2015., 20:26   #7805
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ne trebaju ukljucivati,imas vise "paketa" od full koje ukljucuju ama bas sve,minimalne koje sama rijec govori osnovne aplikacije itd. evo ovdje imas npr.

http://opengapps.org/
blava je offline  
Staro 26.12.2015., 20:34   #7806
goranbo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 129
Aha kuzim, al ja to ne mogu sam fleshati to mora biti specificno za neki rom.
Budem stavio da danas to dovrsim pa kak bude bude, pomirit cu se sa stanjem

PS: s tim gapps sam imao prije raznih problema, kao i deseci tisuca drugih ljudi - nekima se gmail uopce niije sinkronizirao, nekima na muiju stalno kao upaljena sinkronizacija, ijos vecem broju s novijim verzijama gmaila ne stizu notifikacije. Ja sam na prijasnjem mobu to rijesi tako sto sma deinstaliro updajte za gmail, i onemogucio autoapdate, i notifikacije su dolazile (bar do trentka dok mi opet nest nije krknulo pa sam radio titanium restore)

Uglavnom vidjet cu, znam da se moze naci vjerojatno i starijih gmail.apk
goranbo je offline  
Staro 26.12.2015., 20:40   #7807
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Kao što rekoh ja nemam takvih problema,frendu sam stavio na F1 isto MIUI i ne kasne notifikacije za gmail,meni isti tren dodu.

Ubuduće pisi u Coolpad temi da ovdje ne spammamo sa pitanjima oko rom-ova,gapps i slicno
__________________
blava je offline  
Staro 26.12.2015., 23:41   #7808
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor goranbo Pregled postova
Aha kuzim, al ja to ne mogu sam fleshati to mora biti specificno za neki rom.
Budem stavio da danas to dovrsim pa kak bude bude, pomirit cu se sa stanjem

PS: s tim gapps sam imao prije raznih problema, kao i deseci tisuca drugih ljudi - nekima se gmail uopce niije sinkronizirao, nekima na muiju stalno kao upaljena sinkronizacija, ijos vecem broju s novijim verzijama gmaila ne stizu notifikacije. Ja sam na prijasnjem mobu to rijesi tako sto sma deinstaliro updajte za gmail, i onemogucio autoapdate, i notifikacije su dolazile (bar do trentka dok mi opet nest nije krknulo pa sam radio titanium restore)

Uglavnom vidjet cu, znam da se moze naci vjerojatno i starijih gmail.apk
Pa mape i mail skineš sa Playa...
frulex je offline  
Staro 27.12.2015., 13:29   #7809
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ne znam da li je bilo , evo reviewa redni note 3.

http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi...eview-1356.php

Nije loše, ali vjerojatno ga neću kupiti zbog SD kartice.
Zašto? 20 $ vrijedi razlika između rn 2 i rn 3, ali ne i 80 $ koliko je potrebno za 32 GB. A doma imam 16 GB sdcard... Koji ionako košta ništa.

Postali su pohlepni.....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline  
Staro 28.12.2015., 12:03   #7810
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Pozz ekipa, jel tko naručivao zaštitnu foliju za LeTV 1S? Trebao bi mi danas stići pa da si nešto naručim, ali na netu nalazim samo tempered glassove. Imate kakav case za preporučit?
picajzlaaa je offline  
Staro 28.12.2015., 14:15   #7811
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Nije loše, ali vjerojatno ga neću kupiti zbog SD kartice. Zašto? 20 $ vrijedi razlika između rn 2 i rn 3, ali ne i 80 $ koliko je potrebno za 32 GB. A doma imam 16 GB sdcard... Koji ionako košta ništa.
Postali su pohlepni.....
U početku su govorili da su kineski Apple pa su se i ugedali na njih. Po meni, to im je veliki minus i razlog zbog kojeg ga mnogi ne kupuju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 28.12.2015., 14:24   #7812
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
indijska verzija Xiaomi Note 3 će biti bolja od kineske verzije
http://www.gadgetlite.in/2015/12/ind...l#.VoE3rBXhDIW
__________________
MIUI HR Translator
MASVA je offline  
Staro 28.12.2015., 14:39   #7813
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Sličnu foru je imao i čini mi se HTC koji je na domaćem tržištu prodavao mobitele bolje nego drugdje, a pod istim imenom (mislim da su imali i sd slot, a internacionalna verzija nije).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 28.12.2015., 15:04   #7814
JohnnyBravo
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: BG
Postovi: 25
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Pozz ekipa, jel tko naručivao zaštitnu foliju za LeTV 1S? Trebao bi mi danas stići pa da si nešto naručim, ali na netu nalazim samo tempered glassove. Imate kakav case za preporučit?
Tempered si i uzmi. A case ovisi, oćeš li izgled ili sigurnost.
JohnnyBravo je offline  
Staro 28.12.2015., 22:04   #7815
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Ponukan dobrim omjerom cijene i performansi prije par mjeseci odlučio sam kupiti navedeni mobitel
http://www.gsmarena.com/zte_grand_s_ii_s291-5948.php

Dakle radi se o odličnom ZTE grand s2 lte mobitelu (zte grand S II s291) sa snapdragon 801 procesorom, 2 gb rama, full hd 5,5" ekranu, 3100mah bateriji i 13 mp/5mp kameri... s obzirom da je hardver zbilja i dan danas vrlo potenten a mobitel se da pronaći i za manje od 1500 kuna, napisat ću par rečenica o softveru kojim ga se može još bolje srediti:

mobitel inače dolazi sa 4.3 androidom a ovdje ću opisati kako staviti cyanogenmod 12.1 rom, android 5.1.1.

Dakle:
Mobitel napunite na barem 50-60%

1. CM 12.1 ROM-priprema
Skinite si cm 12.1 rom (cyanogenmod 12.1 rom, android 5.1.1.) i stavite ga kao zip na sd karticu:
Download link: http://yunpan.cn/cHvPkjRnWh5Jd Code: 6320
ili ovaj link: https://mega.nz/#!4AlWxaiK!g5oMrTtPi...MWGTXi-hRRaBrE

2. ROOT
- sa zte marketa skinite i instalirajte kingroot i pokrenite rootanje sa njim.
-kada napravite root , sa zte marketa skinite flashify i instalirajte ga
- skinite recovery: http://pan.baidu.com/s/1mgMMD8c (uključite si translate na eng i stisnite ikonu za download)
-kada skinete gornji recovery, izvucite ga iz zipa na sd karticu
-pokrenite flashify, dajte mu root ovlasti, zatim instalirate gornji recovery (poželjno je napraviti prvo backup starog recoverya kroz flashify)

-nakon što instalirate custum recovery kroz flashify, izaberite - reboot to recovery : yes

3. Instalacija
- nakon što se mobitel rebootao u recovery, izaberite engleski, i zatim:
- wipe: cache, user data, advanced-dalvik cache
-instal zip from sd card, izaberi rom i čekaj nekoliko minuta da se instalacija završi,ako izbaci neko upozorenje, ništa ne dirajte i čekajte da kaže da je instalacija gotova i ponudi reboot

- prvi boot traje nešto duže pa pričekajte , to je to,imate cm 12.1

4. GOOGLE SERVICES:
Skinite si ovdje "nano verziju" https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=31527
Ostale verzije za 5.1.1 imate ovdje:
http://forum.xda-developers.com/android ... s-t3116347

Nakon što skinete željeni .zip google services file, stavite ga na sd karticu i reboot u recovery ponovno:
( napredne reboot opcije da bootate u recovery, možete ukljućiti u postavkama:
prvo trbate omogućiti developer opcije: settings, about phone, stisnite bulid number 7 puta i vratite se jedan meni nazad. Sada vidite developer options i u njemu omogućite advanced boot )

U recovery izaberite install zip from sd card, i to je to, imate google playstore.

Ova uputa je napravljena u dobroj vjeri, i kod mene je sve prošlo uredno, sve ovo gore navedeno radite na vlastitu odgovornost i nisam odgovoran ako napravite ciglu od mobitela.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: de.fang. 28.12.2015. u 22:24.
de.fang je offline  
Staro 29.12.2015., 01:14   #7816
bELze
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 14
Da bacim jedan kratki review izmedju par mobitela koje sam koristio unazad 2 mjeseca! Znači, zadnjih godinu i pol do unazad koristio sam samsung galaxy s4 mini, a onda ostale navedene ( redoslijed je uzlazni, što znači 1 mi je bio najgori, a zadnji najbolji) :
S4 mini- ispod prosječan mob sa lošom baterijom i srednja žalost kamerom, al softverski zadovoljavajući.
xiaomi redmi note 2- dopadljiv smartphone,lijepog dizajna, osobno prevelik, sa odličnim softverom, ali sa razočaravajućom kamerom i očajnom baterijom ( promijenio 5 različitih rom-ova i bez lijeka).
iphone 5s- fantastičan os, kamera sasvim solidna, baterija kaska, ali ekran premali i cijena nebulozna.
sony xperia z3- očaran sa zvukom!! Stereo na front panelu daje fantastičan zvuk, ali preslab. Fenomenalno trajanje baterije, ali predugo punjenje. Glup smještaj power i volume buttona. Fantastičan ekran i snimanje 4k. Odlična cijena ( novi za 2000kn u t-... i na njuškalu)
xiaomi mi4c- vrlo lijepi i tanak dizajn. Updatean na eu rom 5.12.24. Jako dobra baterija ( 48h moderate use-a sa igranjem cca 1h). Kamera fantastična ( video focus umjesto caf staviti na tap).70k antutu. Softver extremno brz u odnosu na ove ostale ( jedino iphone je tu negdje).

Eto i tu sam stao. Ne mijenjam više, jer mi4c je to što mi treba
Imao sam problema sa twrp recoverijem i smrzavanjem, al malo truda i sve je riješeno. Za savjet i pomoć oko xiaomi mi4c me slobodno kontaktirajte!

Sretna Nova i

Evo toliko ukratko

Zadnje izmijenjeno od: bELze. 29.12.2015. u 03:39.
bELze je offline  
Staro 29.12.2015., 04:23   #7817
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Mi 4c ima 5" ekran sa 3080mAh baterijom dok RN2 ima 5.5" ekran sa 3020mAh. Dvije kompletno drugačije kategorije koje se ne mogu uspoređivati :S A tek ajfon i xperija nisu za usporedbu jer su 3-5x skuplji od drugih navedenih mobitela...
A što se tiče battery lifea na RN2, sa uključenim Bluetoothom, GPSom, syncom 4 mail adrese, WiFijev i Data uključenim mogu izvući >3h SOT u skoro 2 dana ili 4:30-5h SOT u jednom danu. Tako da ne znam... ako to nije solidno za takav mobitel, ne znam što je (moja prijašnja Xperija Z je mogla samo sanjati o takvih stvarima).
 
Staro 29.12.2015., 08:23   #7818
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Kada smo vec kod SOT evo jedna od mojeg Prestigia



RAUL je offline  
Staro 29.12.2015., 10:47   #7819
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor Sunbriel Pregled postova
A što se tiče battery lifea na RN2, sa uključenim Bluetoothom, GPSom, syncom 4 mail adrese, WiFijev i Data uključenim mogu izvući >3h SOT u skoro 2 dana ili 4:30-5h SOT u jednom danu. Tako da ne znam... ako to nije solidno za takav mobitel, ne znam što je (moja prijašnja Xperija Z je mogla samo sanjati o takvih stvarima).
Pa zapravo, to i je jedva solidno za to što spominješ - kod mene 5.5" FHD mob s 3000 mAh baterijom i svim uključenim ide preko 7 h SoT dok je prethodni s 5" FHD i 3000 mAh baterijom znao i preko 8 h izvući.
frulex je offline  
Staro 29.12.2015., 11:18   #7820
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Oj ekipa, dobio sam LeTV 1S, mob se čini solidan za sad, tanak, lijep, fluidan, ekran wow :O nego, totalni sam noob šta se tiće androida inače, može par savjeta šta da napravim sa mobom prvo Neće mi za sad spojiti gmail, kaže da ga nešto google play store zeza. Ak ima tko savjeta, može i na PM! Thx!
picajzlaaa je offline  
Staro 29.12.2015., 13:58   #7821
modro jezero
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: split
Postovi: 4
@bELze
Kad si ga bacio na 5.12.24?
Kako ti se ponasaju viber, mail, wapp?
modro jezero je offline  
Staro 29.12.2015., 14:41   #7822
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor frulex Pregled postova
Pa zapravo, to i je jedva solidno za to što spominješ - kod mene 5.5" FHD mob s 3000 mAh baterijom i svim uključenim ide preko 7 h SoT dok je prethodni s 5" FHD i 3000 mAh baterijom znao i preko 8 h izvući.
Zanima me koji su to mobiteli.
 
Staro 29.12.2015., 17:01   #7823
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
2 godine sam koristio Neo N003 (2/32 GB) no njega sam davno proslijedio nećakinji pa nemam više SS-a da stavim. Trenutno imam Jiayu S3 Advanced, na SS-u u prilogu baterija je na 9% što znači da se moglo još pol sata komotno dodati na ovih 7. Dakle, samo sam htio primijetiti da mi se čini da je to mrvicu premalo kod RN2, nekako mi izgleda da bi danas trebao standard baterije biti oko 6 h ekrana - iako, naravno, nije ni SoT baš egzaktna nauka (nije isto jel čitaš nešto 3 sata na mobu ili 3 sata streamaš HD sadržaj ili pak koristiš auto-navigaciju).
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot.jpg‎
Views:	249
Size:	30.9 kB
ID:	15789  
frulex je offline  
Staro 29.12.2015., 17:13   #7824
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Neo 003 legenda a Jiayu je poznat po odličnoj anatomiji baterije.
Brko je offline  
Staro 29.12.2015., 17:33   #7825
Sunbriel
Guest
 
Postovi: n/a
Anatomija baterije? )

I onda dolazimo opet do osobnih preferenca i novčanih mogućnosti. RN2 definitivno nije top. Čak mi ni nije bio prvi izbor. Iako sam ja osobno zadovoljna, naravno da nije najbolji. Ali da me netko mogao usmjeriti na nešto bolje sa 2 SIM slota da oba podržavaju barem 3G, da ima još i zasebni SD card slot, da je 5.5" FHD ekran, min 2GB RAM, da nije neki random unknown kinez, dakle da ima sve što i RN2 i još bolju autonomiju baterije i sve to do 1200kn - definitivno bi išla na to drugo. Kad nemaš love, a tražiš puno, moraš napraviti nekakav kompromis.
 
Staro 29.12.2015., 17:46   #7826
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Imao sam dva RN2,jedan jos uvijek zena koristi.placen 1136kn na aliju...
Za te novce cjepidlacit se ne moze jer se dobije jaaako puno.

Ok kamera nije bas bajna,tu i tamo neki kazu da skripi kuciste.skripi i na G3 i S5...baterija je solidna,nista posebno,nema LTE 800 band

Ali ekran je odlican cak i vani kad pogledamo cijenu,Helio X10 izvrstan iako nekad dosta vruc kod duzeg igranja,Dual SIM,micro SD pa jos i solidan dizajn i MIUI koji ima veliku zajednicu i podrsku preko 100 mil. korisnika...

Opcenito volim Xiaomi i smatram da za malo novaca dobijes puno,a to je vecini ipak jako bitno
locks je online  
Staro 29.12.2015., 21:11   #7827
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor Sunbriel Pregled postova
Anatomija baterije? )

I onda dolazimo opet do osobnih preferenca i novčanih mogućnosti. RN2 definitivno nije top. Čak mi ni nije bio prvi izbor. Iako sam ja osobno zadovoljna, naravno da nije najbolji. Ali da me netko mogao usmjeriti na nešto bolje sa 2 SIM slota da oba podržavaju barem 3G, da ima još i zasebni SD card slot, da je 5.5" FHD ekran, min 2GB RAM, da nije neki random unknown kinez, dakle da ima sve što i RN2 i još bolju autonomiju baterije i sve to do 1200kn - definitivno bi išla na to drugo. Kad nemaš love, a tražiš puno, moraš napraviti nekakav kompromis.
Ma naravno, ja uopće ne kritiziram izbor RN2 jer je to jedan od best buy-ova do 1.200 kn, dapače, kad god me netko pita za preporuku u tom rangu, kažem ili RN2 ili Meizu M2 Note (S3 je ipak cjenovno upper-middle class s cca 1.600 kn). Samo me malo začudila ta baterija jer znam iz prve ruke da npr. M2 Note ipak da nekih 6 h - no, on ima i slabiji SoC pa je to donekle i očekivano...
frulex je offline  
Staro 29.12.2015., 22:32   #7828
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Ja mislim sa mi3 prec na RN3.
Baterija mi je ogroman plus.
Ženi ću dati mi3
Inače max sot u jednom danu mi je 5h mješovito (igranje, surf, pozivi).
Valjda bu ovaj ipak duže izgurao..samo da ga otključaju još..
Enter Sandman je offline  
Staro 29.12.2015., 23:12   #7829
bELze
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 14
Citiraj:
Autor modro jezero Pregled postova
@bELze
Kad si ga bacio na 5.12.24?
Kako ti se ponasaju viber, mail, wapp?
Evo prije 4 dana sam ga flashnuo i nije loše.
Viber i ostalo, bez problema radi, čak ih automatski stavlja u autostart.
Šljaka super, jedino što sam primjetio da ne mogu onaj palac za like na face-u stavit i malo zafrkava back na edge controlu, al to ionako ne koristim.
Ostalo bez greške za sada
bELze je offline  
Staro 29.12.2015., 23:19   #7830
bELze
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 14
Citiraj:
Autor Sunbriel Pregled postova
Mi 4c ima 5" ekran sa 3080mAh baterijom dok RN2 ima 5.5" ekran sa 3020mAh. Dvije kompletno drugačije kategorije koje se ne mogu uspoređivati :S A tek ajfon i xperija nisu za usporedbu jer su 3-5x skuplji od drugih navedenih mobitela...
A što se tiče battery lifea na RN2, sa uključenim Bluetoothom, GPSom, syncom 4 mail adrese, WiFijev i Data uključenim mogu izvući >3h SOT u skoro 2 dana ili 4:30-5h SOT u jednom danu. Tako da ne znam... ako to nije solidno za takav mobitel, ne znam što je (moja prijašnja Xperija Z je mogla samo sanjati o takvih stvarima).
Osobno volim xiaomi i miui i za tu lovu su stvarno dobri. Kod RN2 sam skužio da ekran previše pije bateriju, al u tom cjenovnom rangu mislim da je teško naći bolje. Ja nisam ni blizu uspio izvući takav SOT ni sa jednim od 3 rom-a koja sam stavio i još sam samo jedan sim koristio? Mi4c mi se pokazao puno bolji, al zato i košta puno više i tu je ta razlika. I malo mi se previše grijao za moj ukus, al ne ko Sony xperia z3 na kojoj možeš palačinke radit
bELze je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na