Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.10.2007., 09:59   #31
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Ja sam kod njih kupio stvarno pun kufer stvari, nikad nikakvih problema, osim sto su jeftini jos su mi i "usput"...cak su i krepani hdd zamijenili unutar tjedan dana...za sada samo pozitivna iskustva.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2007., 11:50   #32
herci
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Citiraj:
Autor Nammoth Pregled postova
OT: Znaci po tvojoj logici mozes slobodno otic u konzum, uzet jedan 12pack sa police i otic van iz ducana. Kad te zastitar zaustavi na vratima samo mu odbrusis: "Nemas ti meni sta nedat 12pack. Ja cu to platit naknadno."
pa ovo sto si ti napisao je kradja
a on nije dosao ukrasti komp iz trgovine, vec podici svoj komp koji je vec prije platio


u svakom slucaju, treba se znati jel se placa dijagnostika ili ne, ako se placa ok, das 100kn dobis komp nazad (naravno ako neces da ga popravljaju...cisti primjer), ak se ne placa oni bi trebali nazvat gle to ti je problem, popravak je tolko i tolko moze il ne?

ako moze, oni popravljaju, ti platis trosak, ako ne moze dodjes i podignes svoj komp (bez da te zastitar iz konzuma zaustavlja )
herci je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2007., 13:39   #33
Moki
Premium
Moj komp
 
Moki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Vrulja
Postovi: 484
Evo i mene sa moim problemom. Graficka kartica je vec 15 dana na reklamaciji. Jucer zovem tipa i kaze da je karticu poslao u firmu od kud je kupljena i da su mu javili da je kartica neispravna ali da nezna stanje na lageru i da mi ne moze poslati novu dok ne provjeri. I onda on meni kaze da ga nazovem danas iz 10h da ce mi moci reci stanje na lageru. I ja ga nazovem a on meni veli da mu ovi iz tvornice nisu nista javili i da mi nemoze poslat novu dok ovi ne potvrde neispravnost kartice. Da oni imaju zakonsko pravo drzati kartcu kod sebe do 45 dana. Sad ja vas ptitam ko je ovdje lud?
Moki je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2007., 15:29   #34
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Oni mogu radit što hoće sa tom karticom i koliko hoće, e sad ako je njima u cilju da i dalje budeš njihova mušterija onda im je u interesu da je poprave/srede/promjene što je moguće brže, ali opet sa druge strane se treba računat da firme koje su jeftinije od drugih kao što je ADM možda (zapravo vrlo vjerojatno) uzimaju robu od distributera koji se nalazi izvan HR, pa dok njima dođe kartica...znaš na kaj dalje mislim..

Takav primjer sam imao prije 3 god (ili 3 i pol) sa Info gamom, kupio sam fotič tamo, i kad se pokvario otišao je na servis a di? U Njemačku, i bio je na servisu više od 45 dana (katastrofa) i dobio lijepo lovu nazad, ali tako je to kad sam u početku prošao jeftinije nekih 300kn jer je kod HGSpota bio skuplji.

Ugl čekaj, drugo ne preostaje, ako prođe 45 dana možeš tražit ili lovu ili isti proizvod, a do tad oni mogu izgubit jednog klijenta...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 02.10.2007., 15:34   #35
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa odeš recimo u vemil da ti zamijene vga i dobiješ istu takvu kroz par dana... možda je jedino problem što dobiješ used sa skrhanom jezgrom.

gle shvati da adm (kao i većina malih dućana) nisi uvoznici za kartice, a ako i jesu moraju provjeriti sa dobavljačem/proizvođačem da li je xyz problem predmet garancije. najlakše im je dat novu grafu, dobavljač im kaže "ovo ne ide pod garanciju" i dali su xxxxkn iz svog džepa... ili si ti možda spreman potpisat dokument s kojim se obvezuješ da ćeš kupiti naknadno strganu karticu (u slučaju lažne reklamacije) kako bi mogao istog trena preuzeti brand new?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2007., 15:50   #36
Moki
Premium
Moj komp
 
Moki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Vrulja
Postovi: 484
Da sve je to meni jasno i sve to stoi sto ste napisali ali meni tip jucer ljepo kaze da je stigla potvrda da je kartica neispravna i da ga zovem danas da vidi stanje na lageru a danas u jutro prica sasvim drugu pricu. E to me je manje vise naljutilo ispada da me vuce za nos kao mladog majmuna. Sto se tice cekanje nepreostaje mi nista drugo nego cekat jos tih 30 dana.
Moki je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2007., 16:08   #37
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma dobit ćeš je... sam polako
syss je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2007., 17:06   #38
gog
Premium
Moj komp
 
gog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 581
Citiraj:
Autor Moki Pregled postova
Da sve je to meni jasno i sve to stoi sto ste napisali ali meni tip jucer ljepo kaze da je stigla potvrda da je kartica neispravna i da ga zovem danas da vidi stanje na lageru a danas u jutro prica sasvim drugu pricu. E to me je manje vise naljutilo ispada da me vuce za nos kao mladog majmuna. Sto se tice cekanje nepreostaje mi nista drugo nego cekat jos tih 30 dana.
Ili malo duže, radi se o 45 radnih dana
gog je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2007., 19:00   #39
Moki
Premium
Moj komp
 
Moki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Vrulja
Postovi: 484
Citiraj:
Autor gog Pregled postova
Ili malo duže, radi se o 45 radnih dana
Da ali je proslo vec 15 dana
Moki je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2007., 19:27   #40
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
U adm-u se recimo najviše isplati kupovat procesore i memorijske kartice tj robu koja nije podložna kvarovima jer tamo te stvarčice koštaju znatno manje nego u bilo kojem drugom dućanu. Ukoliko se pak kupuje skupa matična ili grafička kartica mišljenja sam da se isplati iskeširat do 50kn više za istu u ve-milu ili hgšrotu
darkijas je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2007., 22:57   #41
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
gle shvati da adm (kao i većina malih dućana) nisi uvoznici za kartice, a ako i jesu moraju provjeriti sa dobavljačem/proizvođačem da li je xyz problem predmet garancije. najlakše im je dat novu grafu, dobavljač im kaže "ovo ne ide pod garanciju" i dali su xxxxkn iz svog džepa... ili si ti možda spreman potpisat dokument s kojim se obvezuješ da ćeš kupiti naknadno strganu karticu (u slučaju lažne reklamacije) kako bi mogao istog trena preuzeti brand new?
Ma zaboli me šta oni rade s njom, njihov problem. Kao što je buljo rekao, izgubit će kupca ukoliko se reklamacija ne odradi u nekom razumnom roku, pa makar slali karticu u Ruandu.

Ja stvarno ne kužim neke kupce ovdje, pa čije vi interese štitite? Svoje ili trgovaca?
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 02:21   #42
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja ti kažem realno stanje... sad ti možeš glavom kroz zid, hardver vrlo vjerovatno nećeš dobit brže, čir hoćeš ili obrnuto bez čira

naravno da gledamo na svoje interese, ali ako te netko "zajaše" mogao bi se uredno pridržavati prava od 45 dana, držati tvoj hardware u prašini i imat zakon na svojoj strani.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 03:39   #43
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
meni su jednom rekli ako nešto rikne da je bolje sam nositi dobavljaču npr m-san nego njima,jer tako i tako oni to šalju tamo a ovako ako sam odneseš možda brže i rješe reklamaciju.sve to čekanje u biti zavisi od glavnog dobavljača i kako brzo če on rješti reklamaciju a rečeno mi je da je m-san u neznam kolko mjeseci ove god imao strašno puno reklamacija tako da sigurno ne rješavaju brzo reklamacije
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 11:24   #44
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ja ti kažem realno stanje... sad ti možeš glavom kroz zid, hardver vrlo vjerovatno nećeš dobit brže, čir hoćeš ili obrnuto bez čira

naravno da gledamo na svoje interese, ali ako te netko "zajaše" mogao bi se uredno pridržavati prava od 45 dana, držati tvoj hardware u prašini i imat zakon na svojoj strani.
Sve je tu uredu. Međutim, izgubit će jednog kupca.
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 11:29   #45
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa odeš recimo u vemil da ti zamijene vga i dobiješ istu takvu kroz par dana... možda je jedino problem što dobiješ used sa skrhanom jezgrom.
reklamirao sam u ve-milu dvaput istu ploču i oba puta u zamjenu dobio potpuno novu s kompletnim bundlom i to u roku 3 dana! također i jedan ventilator, tip ga spojio, vidio da ne radi i dobio sam odmah drugi! možda sam imao sreće, ali čisto sumnjam...
brijem da bi u ADM-u na drugi vent čekao mjesec dana

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
najlakše im je dat novu grafu, dobavljač im kaže "ovo ne ide pod garanciju" i dali su xxxxkn iz svog džepa... ili si ti možda spreman potpisat dokument s kojim se obvezuješ da ćeš kupiti naknadno strganu karticu (u slučaju lažne reklamacije) kako bi mogao istog trena preuzeti brand new?
a čemu im (vam?) onda služi servis? pa valjda se na servisu utvrdi da li je roba neispravna i da li podliježe reklamaciji! kakav dobavljač? na računu (koji je ujedno i jamstvo) koji dobiješ kod njih ne piše nigdje ni MSI, ni M-San, već piše ADM! krajnji kupac nema nikakve veze s dobavljačem i proizvođačem, to su priče za malu djecu kojima se pokušava opravdati očiti nemar i neorganiziranost dotične firme
The Satara je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 14:31   #46
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
vidim da si duboko upoznat sa problematikom, pa predlažem da poslušamo tebe... i ne, nisam adm-ov izaslanik niti imam veze neke s njima.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 14:44   #47
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Pozdrav,

sorry kaj upadam ali mi je malo blesavo otvarati novi topic.

Naime mene zanima vaše iskustvo s Diskonom24. Grafička mi je krepala te je u svoje vrijeme bila plačena 1100kn. E sada. Dali ja taj full iznos dobivam pošto istih više nema ili dobivam zadnju cijenu po kojoj se prodavala?

Ako mi ponude zadnju cijenu imam li se osnove buniti ili?

Tnx

tj.ima http://nabava.net/trazilica.php?q=x800&x=0&y=0

ali dodu malo puno
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 15:25   #48
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
dobiti ćeš vrlo vjerovatno ekvivalent ili pošto je to eol neki malo jači model... jedino ti zahtjevaj totalno isti model zbog xyz razloga, pa bi onda mogao dobiti po zadnjoj prodajnoj cijeni nekaj.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 15:31   #49
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
znači oni bi meni mogli uvaljati recimo 7600gt?

hm...ne sviđa mi se mislim da ću tražiti isti model jer mi se taj sviđa zbog UV reaktivnog coolera omfg how gay is that
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 16:32   #50
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
7600gt bi bila čist solidna zamjena... ak tebi paše, ponudi im takvu trampu.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 16:41   #51
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
rađe bi ja neku 1950pro/gt

u ostalom imaju samo 7600gs na DDR2 memorijom...fala ali ne bi ja to

ali zato imaju XTX 7900GS
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 16:56   #52
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Citiraj:
Autor dugixy1 Pregled postova
meni su jednom rekli ako nešto rikne da je bolje sam nositi dobavljaču npr m-san nego njima,jer tako i tako oni to šalju tamo
Firma u kojoj sam kupio neki proizvod ide isključivo njima, zašto bi ja radio njihov posao i pomagao njima, par dana mi u pravilu niš ne znači.
Piše da je za servis zadužen taj i taj, a oni kad već daju garanciju dužni su je obaviti prema pravilima koji su napisani na garantnom papiru.
Dakle sve kaj se kvari furajte di ste kupili, negdje u zakonu to piše da su oni od primitka pa nadalje zaduženi za to, a ne gl servisu ukoliko ta firma to nije.

Sve mi se više čini kad čitam, da sam loše objasnio, valjda ćete skužit.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 17:31   #53
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
buljo ak ti je lakše, ja te niš nisam razmel
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 17:35   #54
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Buljo testira svoju robu

Prijevod: ako kupite robu u HG spotu nemojte biti tupavi i nositi to sami u MSAN ili koja god da je opcija. Vratite kupljenu robu koja se pokvarila u dučanu u kojem ste je prvotno kupili.

Eto

Nadam se da je jasno
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2007., 18:30   #55
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Lol pa to se može u jednoj rečenici napisat i da se skuži

Idem spavat :/
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 27.12.2007., 20:37   #56
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Evo da malo oživim temu. Danas sam narucio case i sad cemo vidit za kolko ce stic. Web shop im je stvarno neuredan i slabo ažuriraju (slike, stanje...). Pohvalno mi je to što sam 3 puta poslao poruku pod "Kontaktirajte Nas" i covjek mi je odgovorio za max 3 min. Ko da je SMS.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2008., 23:05   #57
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,987
Ja sam dosta kupovao, čak i reklamirao i nikad problema nije bilo, kad sam tražio printer na rezervaciju dobio sma odgovor za 5 minuta da je rezervirano i sl.

Uzorni su, a imaju i naj cjene
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2008., 17:03   #58
zduvnja4
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: levno
Postovi: 25
ADM problem

Kupio sam dosta komponente kod njih i došlo je u roku 2 dana sve! To jest, jučer popodne sam dobio.
No dobio sam neispravnu matičnu, naime ne dobivam nikakvu sliku na monitoru. Pa sam nosio kod frenda da ispitamo grafičku, napajanje ... i na kraju vidimo da matična ne valja!

htio sam im danas nositi ali rade do 1!
E ovako, inače imam ispite na faksu iduća dva tjedna i komp mi fakat treba - drugi nemam.
U pon im nosim matičnu i želim da mi ODMAH daju novu a oni neka se dogovaraju sa dobavljačem ili da mi daju pare. Ne želim se uopće raspravljat s njima-jer ako mi kažu da pričekam tjedan-dva dok dobavljač to provjeri bit će svega.

Pa ne vjerujem, stara matična mi nešto štekala i uzmem novu da eto kad mi budu ispiti da nemam problema, i gle sad.

Bolje im je da mi odmah novu daju!
zduvnja4 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2008., 17:07   #59
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,987
Pa imaš pravo 7 dana na zamjenu ak se ne varam i možeš vratit u tom roku, samo mora bit sve u kompletu, ambalaža...
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2008., 17:24   #60
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
U ADMu sam kupovao dosta toga, pogotovo u zanje vrijeme proc, dio rama i kućište su mi od tamo, i prije sam par puta kupovao kod njih ali ono razvučeno - neznam kako je s garancijama jer još nisam ništa morao reklamirati kaj je tamo kupljeno, u biti ja i generralno rjetko kad da i imam nekaj za reklamaciju, dakle taj dio neću komentirati ali sve kaj sam kupovao do sad sam dobio upravo ono po kaj sam došao i nije bilo problema nikakvih da se pogleda i pregleda roba, čak niti kad je trebalo otvorit kutiju ako nije bilo na polici oglednog primjerka toga, čak je tip pitao kakav cooler imam kad sam kupovao tray procesor tako da stvarno nemam loših rječi za reći...

@zduvnja4
Ohladi malo stari sve ti ljepo piše na garantnom listu kakvi su uvjeti garancije i bez briga za tebe neće biti ništa drugačiji (bolji ili gori) od uvjeta za nas ostale a ako naiđeš ekipi s takvim stavom imaš 99,999% šanse da će servis trajati 45dana jer makar bili gotovi za pola sata će ti najepit sticker ne vraćati prije tog i tog datume radi bezobrazluka...

Na tvom mjestu bi jako prristojno objasnio u servisu o čemu se radi (isto kako si ovdje napisao samo pristojnije i puno mirnije) i da imaš ispite i kolokvije te da ti komp treba za prirpeme grafikona, gledanje atlasa na CDu ili kaj ti ja znam čega i da ti je fakat hitno pa možda i požure s pričom ali izdereš li se ovako na nekoga tamo ziher ti ne gine pacanje, da meni dođeš tako kako si sad ovo napisao i da sam ja na njihovom mjestu, ne samo da bi čekao 45 dana nego bi se još i svojski potrudio nać razlog zašto je garancija nevažeća...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na