Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2007., 20:05   #151
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Moje diJonice su kod brokera na cijeni od 420kn, pa ćemo vidjet
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2007., 20:11   #152
voice_recogniti
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 46
neki ceme zatvorit zbog ovih rijeciju... ali aj cu vam reci bolje vam je promjenit plocice po kuci nego ulagat u to... ispocetka dizu dionice pa ih smanjuju samo da i se ljudi nasuskali.. ako je vama to zarada uloziz 200 000kn i naraste ti dividenda 20 posto - rijetak slucaj - 20 000kn? i sto ces onda? uzesti 220 000Kn i ne imati dionice ili ces cekati godinu dana? 20 000kn za godinu dana - what a joke
voice_recogniti je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.10.2007., 21:42   #153
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ajme voice - ako ne znaš o čemu pričaš, nemoj ni pričati molim te.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2007., 23:29   #154
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
@Dawar
Moje misljenje...cim prodemo 400kn,popapati ce ti taj nalog brzo. Trebati ce jos koji dan jer se fondovi nedaju i igraju svoju igru,uglavnom im za sada pali i ljudi bjeze. Nakon 400kn,sve ce biti lakse.
Preporuka:Sam si zadaaj naloge preko neta,ne dopustaj to brokeru,gledaj cijenu i prati malo,biti ce ti zao ako te prvoga pojedu za 420kn i onda poleti puno preko,a mislim da oce. Samo moje misljenje...

@ Voice
Sest puta citam i ne kuzim,idem jos jednom...odustajem,ne kuzim...20% je 40.000kn,da dalje ne ulazim u raspravu.
O kakvim plocicama pricamo??? Pare u dionice idu,samo ako imas VISAK novca. Znam da nitko nema viska,ne doslovno....
Ne kuzim o cemu pricas Voice.
Ispocetka dizu dionice? Nista ne kuzim...booo
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Zadnje izmijenjeno od: giga. 17.10.2007. u 08:29.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 09:16   #155
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Nije 10%, nije niti 20%, nego 50%. I nije za godinu dana, nego za dva tjedna.
Predizborna ekspres lutrija.
Bit će i za pločice, a i za pipe, za kadu, veš mašinu,...
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 10:24   #156
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
To govoris o HT-a,ja mislim opcenito na dionice. Ja se nadam 100%,ispod toga nedam....mislimd a mozemo preko 450 do izbora,ali mozda i tek na kraju godine. Uglavnom,strpljen spasen....
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 11:25   #157
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Kako stojite sa fondovima? Ja sada ubacio nesto u Erste East jer je akcija,nema ul./izl. naknada...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 11:59   #158
voice_recogniti
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 46
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Nije 10%, nije niti 20%, nego 50%. I nije za godinu dana, nego za dva tjedna.
Predizborna ekspres lutrija.
Bit će i za pločice, a i za pipe, za kadu, veš mašinu,...
50 posto na papiru ili u novcanicama? kad zapravo imas novce u rukama.

e da mene nesto isto zanima. recimo neka tvrtka ti se svida i stavis malo pristojniju sumu na nju. koliko ti kao dionicar te iste kompanije mozes sudjelovati u raspravama - pa i u devolpingu iste? Imas li prednost kod zaposljavanje kod nje

ili si samo sjena iza brokera
voice_recogniti je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 12:38   #159
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Živa lova, živa lova... Zapravo, trgovina ko i svaka druga. Kupuješ jeftino da bi prodao skuplje. Jasno, možeš i čekati isplatu dividende, kao udio u profitu, ali to se i ne mora dogoditi (reinvestiranje).
Inače, i sa samo jednom dionicom ti si suvlasnik i možeš sjedit na skupštini i vikat na upravu. U načelu, jedna dionica, jedan glas. Pa koliko ih imaš...
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 12:54   #160
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Citiraj:
Autor voice_recogniti Pregled postova
50 posto na papiru ili u novcanicama? kad zapravo imas novce u rukama.

e da mene nesto isto zanima. recimo neka tvrtka ti se svida i stavis malo pristojniju sumu na nju. koliko ti kao dionicar te iste kompanije mozes sudjelovati u raspravama - pa i u devolpingu iste? Imas li prednost kod zaposljavanje kod nje

ili si samo sjena iza brokera
Ne zamarati se time koliko ti sudjelujes u toj kompanij,tvrtki ili sto je vec. Kupis ono za sta procjenis da ce ici gore,smisao cijele burze je novac,a ne da ti sjedis sa 20-30-50-100 dionica na sastanku i svadas se s njima. Nije smisao da ti upravljas tvrtkom nego da zaradis na njoj i odes u drugu i tako u krug...
broker isto nema nikakva prava kao ni ti,sve ovisi o broju dionica. I ne kuzim sto ce ti broker? Sam zadajes naloge,povlacis ih,kupujes,prodajes...
A savjete trazi od bilo koga samo ne od brokera kojega ni ne poznas...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2007., 13:08   #161
voice_recogniti
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 46
Citiraj:
Autor giga Pregled postova
Ne zamarati se time koliko ti sudjelujes u toj kompanij,tvrtki ili sto je vec. Kupis ono za sta procjenis da ce ici gore,smisao cijele burze je novac,a ne da ti sjedis sa 20-30-50-100 dionica na sastanku i svadas se s njima. Nije smisao da ti upravljas tvrtkom nego da zaradis na njoj i odes u drugu i tako u krug...
broker isto nema nikakva prava kao ni ti,sve ovisi o broju dionica. I ne kuzim sto ce ti broker? Sam zadajes naloge,povlacis ih,kupujes,prodajes...
A savjete trazi od bilo koga samo ne od brokera kojega ni ne poznas...
sigurno pitam iz razloga, jer jedan cilj ne mogu sam ostvariti vec mi trebaju sredstva. znaci ponudio bi istoj tvrtki ideju ili projekat pod sutnjom.
voice_recogniti je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 13:09   #162
voice_recogniti
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 46
-->
--->
voice_recogniti je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 13:10   #163
voice_recogniti
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: hrvatska
Postovi: 46
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Živa lova, živa lova... Zapravo, trgovina ko i svaka druga. Kupuješ jeftino da bi prodao skuplje. Jasno, možeš i čekati isplatu dividende, kao udio u profitu, ali to se i ne mora dogoditi (reinvestiranje).
Inače, i sa samo jednom dionicom ti si suvlasnik i možeš sjedit na skupštini i vikat na upravu. U načelu, jedna dionica, jedan glas. Pa koliko ih imaš...
prodati mozes u svako vrijeme - ta mi ide.

a isplata divindede ide svakih koliko?
voice_recogniti je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 14:14   #164
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
po cemu ti to mislis da HT vrijedi 450kn po dionici.
mozda po 150000 korisnika koje mu je otislo ili laznom prikazivanju poslovanja.
Strani invest fondovi kupuju u londonu samo zato da zarade na razlici, ali sad kad vide da nemogu zaradit prestali su kupovat.
A J.P. Morgan je jucer kupovala dionice da sprijeci daljnji pad.
Dionice HT-a nemaju buducnost.
Na temelju cega ocekujes da im poraste cijena.
Na korisnicima koji odlaze ili sudskim tuzbama koje ce doci na naplatu.
Iskreno zelim svima da zarade na tim dionicama, ali bojim se da su te dionice samo "porez za budale".

kakav car.
265 24.9.2007
~380 10/2007

kom je 115 kn MINIMALNO porez na budale nek mi se javi da otkupium od njega dionice po cijeni koju je drzava odredila .. moze i na ICQ

Citiraj:
ma jos stvari Cijena od 350kn je definitivno premala,uzmi u obzir Magmu koja je na 300-350,pa Ht-e vrijedi vise da ga j... i jos na ovom nasem trzistu ludom.
morat ces malo dublje uc u analizu dionicarstva da ne govoris ovakve stvari vise ... hint:cijena ENRONa


sto se thtra tice
mislim da cu prodat jer me ovaj trenutni rast cijene ne zadovoljava.znam di mogu dobitˇ~12 posto mjesecno.gledajuc ka kse razvijala cijena , od 400 pa na 360 pa sad raste puzevim korakom, osobno to mi nije dost.



slucajno dodoh na ovaj forum i kaj me doceka
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 14:37   #165
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor voice_recogniti Pregled postova
a isplata divindede ide svakih koliko?
U principu jednom godišnje - ako se uopće dogodi. Skupština na prijedlog nadzornog odbora odlučuje da li uopće, i u kojem iznosu, i na koliko puta...
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 15:02   #166
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
kom je 115 kn MINIMALNO porez na budale nek mi se javi da otkupium od njega dionice po cijeni koju je drzava odredila .. moze i na ICQ
Ja dajem 10% vise od Hrvoja,javite se meni ma gdje god hocete...
A znam znam da nije usporedba nikakva,ali tek toliko....
I ja sam pocetnik,tek sam na 50oj stranici "Inteligentnog investitora",imam jos prostora za naprijed.
@Hrvoje xyz
Ajde javi se na P.M. da cujem malo tvoje razmisljanje o tih 12% mjesecno....zanima me u sta ulazes i da,ajde da ne radimo strku ovdje javi se na P.M. ili cu ja tebi,sada ne stignem...Ja trenutno ciljam Imperijal hotel....danas roknuo u Erste East fond pare,mozda prenaglo,ali eto...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 21:04   #167
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
znam di mogu dobitˇ~12 posto mjesecno.
Znam i ja, al se bojim da me ne uhvate.
Ne kontam, kaj ti nije dosta? Ovakve novce za ovoliko vremena ne možeš okrenut ni da reketariš, kamatariš i dilaš istovremeno.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2007., 21:53   #168
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
dividendu ako bude ide na kraju godine, i to odlukom odbora; ili taj porast u dobiti ide u kapitalnu dobit i povećanje vrijednosti dionice na burzi...
na dividendu ne treba razmišljati jedino ako nemaš par tisuća dionica...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 09:03   #169
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Ne kontam, kaj ti nije dosta? Ovakve novce za ovoliko vremena ne možeš okrenut ni da reketariš, kamatariš i dilaš istovremeno.
Ja isto mislim da je to dosta,ali nije u tome poanta da se zadovoljis,nego je po meni poanta da kada mislis da si dovoljno zaradio da izvadis novac i probas ga okrenuti negdje drugdje jos vise. Ako si zaradio u 15 dana recimo 50% i vidis da ces u sljedecih 2 mjeseca jos 20% to je ok,ali ako imas negdje drugdje priliku u dva mjeseca dobiti 30-40% onda je to bolje....tako ja razmisljam iako to ponekad odvede u krivom smjeru...samo ne biti pohlepan. a granica je tanka....ljudi smo
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 16:05   #170
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Ahhh dionica stagnira čini se da više neće puno gore ni puno dolje. Možda bolje da prodam po aktualnoj cijeni sad i uložim u Atlantic Trade?
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 17:41   #171
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Moje misljenje,definitivno NE!
Atlantic moras uloziti 100.000kn tako kada srezu paket da ti nesto i ostane,bar 10 dionica(mozda sam previse rekao).
Sve je manje naloga sa 63 dionice,znaci da oni koji su zadovoljeni sa tih 400kn su se iskrcali pa cemo pomalo gore,samo strpljenja malo...polako...nije to preko noci.A i ima jos brdo onih koji se nisu registrirali pa nas hebu i oni. Fondovi nas spustaju dolje a ljudi ko guske blesavi prodaju cim vide da je otislo dvije kune dolje,ma uzas...a fondici samo trljaju ruke. Cak je i London iznad nas....
Ja sam danas stavio tri naloga,jedan na 440,jedan na 470 jedan na 490...i cekam...
Ovo gore je moje misljenje, a ti sam moras odluciti...
BTW da vam olaksam i da imate vise dionica ja nejdem u atlantic...mozda se zeznem a mozda i ne...vidjeti cemo...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 19:01   #172
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor voice_recogniti Pregled postova
50 posto na papiru ili u novcanicama?
Malo da te ispravim, novčanice su isto papir. Cigići to najbolje znaju - zlato im je draže od papira

nemreš dobiti ali nemreš niti izgubiti
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 22:39   #173
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Znam i ja, al se bojim da me ne uhvate.
Ne kontam, kaj ti nije dosta? Ovakve novce za ovoliko vremena ne možeš okrenut ni da reketariš, kamatariš i dilaš istovremeno.
modza sam se malo krivo izrazio..mene ova situuacija zadnjih 10ak dana ne zadovoljava.a to je rast 5 kuna , rast 7 , pa pad 10 , pa rast 2 , pa pad 3 , i tak na nicem je sve to.
bottom line - ne jamci mi siguran rast od ~12% mjesecno.ako znam di to mogu dobit(legalno , naravno) ne vidim problema.

ali , Ill give HT-R-A some credit.ruku na srce , ovaj skok 265-~370 je solidan.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 23:25   #174
BOGDO
klanfa
Moj komp
 
BOGDO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG-Dubrava
Postovi: 494
moje je mišljenje da se rulja preveć zaletili s tim dionicama.svi bi brzu zaradu al od tog niš.nisam neki stručnjak al te dionice ne kotiraju baš najbolje tak da je to neisplativo ulaganje.

savjet za sve koji će se počet bavit dionicama,ako imate prijatelja koji če biti broker budite s njim najbolji prijatelj.
Razlog - veoma jedostavan "dojave".
Rezultat - "milijoni"
pozdrav
__________________

Intel i7 2,66GHz SLBEJ
GigaByte EX58-UD3R F6
3x2Gb Corsair TR3X6G1600C9G
WD6400AAKS
XFX 275 GTX XXX Edition
Corsair TX650W
CM 690
Samsung T220

BOGDO je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 09:36   #175
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Čitam i nevjerujeml. Upustili ste se u kupnju a da nemate pojma što se događa. Pa ljudi koliki bi vi skok u 2 tjedna? pa jel ne kontate da su ovo igre fondova io velikih igrača koji žele od malih pokupovati jeftino a kasnije plasirati skuplje? Jel pratite transkacije na burzi? Jel nevidite da čim dođe blizu 400 fondovi blokiraju? I kako jem loša kupnja kad je sad po paketu zarada 1000 eur nit oro nit kopo?
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 09:54   #176
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Citiraj:
Autor Darth Vader Pregled postova
Jel pratite transkacije na burzi? Jel nevidite da čim dođe blizu 400 fondovi blokiraju?
To ti ljudi ne rade,vecinom na kraju dana cuju u dnevniku,dionica HTa pala za 0,000156% i drugi dan svi prodaju i kao sretni su jer su prodali prije nego je jos pala. Ili u podne cuju od prijatelja cijena je pala za dvije lipe i onda prodaju,a fondici ko fondici,trljaju ruke i sretni su...a mi ovce prodajemo...ah...
Ja stavio nalog za starce na 500kn,a svoje jos ne znam na koliko cu...
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 10:01   #177
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Citiraj:
Autor giga Pregled postova
To ti ljudi ne rade,vecinom na kraju dana cuju u dnevniku,dionica HTa pala za 0,000156% i drugi dan svi prodaju i kao sretni su jer su prodali prije nego je jos pala. Ili u podne cuju od prijatelja cijena je pala za dvije lipe i onda prodaju,a fondici ko fondici,trljaju ruke i sretni su...a mi ovce prodajemo...ah...
Ja stavio nalog za starce na 500kn,a svoje jos ne znam na koliko cu...
Ja sam si uzeo investor, držim ih zasada na 430 pa ću vidjeti kako se situacija razvija.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 13:19   #178
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor giga Pregled postova
Moje misljenje,definitivno NE!
Atlantic moras uloziti 100.000kn tako kada srezu paket da ti nesto i ostane,bar 10 dionica(mozda sam previse rekao).
Sve je manje naloga sa 63 dionice,znaci da oni koji su zadovoljeni sa tih 400kn su se iskrcali pa cemo pomalo gore,samo strpljenja malo...polako...nije to preko noci.A i ima jos brdo onih koji se nisu registrirali pa nas hebu i oni. Fondovi nas spustaju dolje a ljudi ko guske blesavi prodaju cim vide da je otislo dvije kune dolje,ma uzas...a fondici samo trljaju ruke. Cak je i London iznad nas....
Ja sam danas stavio tri naloga,jedan na 440,jedan na 470 jedan na 490...i cekam...
Ovo gore je moje misljenje, a ti sam moras odluciti...
BTW da vam olaksam i da imate vise dionica ja nejdem u atlantic...mozda se zeznem a mozda i ne...vidjeti cemo...
A di gledaš koliko je naloga za prodaju i kupnju?
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2007., 13:48   #179
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Vecinom gledam na poslovnom jer nemam mostich,ne kupujem puno pa mi ne treba,tek sam pocetnik.
Sve mi se cini daako do izbora ne dodem do 420-430kn da u ovoj godini ni necemo,fondovi se cuvaju za pocetka sljedece godine cini mi se....
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2007., 12:50   #180
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
jucer dan zavrsio sa 398 , bas nisam bio doma zadnja 3 sata rada burze vratim se poslije 16 i kaj imam vidjet..ajd bar nesto.
i dalje , cinjenice su neizbjezne:

dakle prvi dan je zavrsen sa 380 , u ovih sad ce bit 16 dana cijena se digla za 18 kuna iliti ravno 5 posto.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na