Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2006., 09:26   #241
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
flare, skroz ti je los ovaj pristup i svaka klasa ima 3 "drva" koje moze popuniti talentima i igrati jako dobro na vise nacina
koji pristup? :confused:

da su pristovi za hilanje, a lokovi i magevi i rougovi za dmg?
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2006., 12:05   #242
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Ja samo želim dodati da je Warrior hibridna klasa jer radi dvije različite stvari, praktički neovisne po opremi i stilu igranja.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.12.2006., 12:09   #243
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
napisao sam vise nacina, a ne 3 nacina :P

isto tako shadow priest roka ko lud u pvpu, tako da ne stoji da je samo za healanje...isto tako shaman nije samo za manatide, druid nije samo za resto itd
  Reply With Quote
Staro 24.12.2006., 18:19   #244
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
osnovna uloga prista je da HILA...i tu nema dvojbe...ljudi kad traze prista za instancu traze hilera, ne dmg dilera...i to je tako

da, prist moze dilat dmg u shadow formi...to stoji...ali kad se trazi prist onda se jako dobro zna sto se hoce od toga prista da radi...

nikad jos nisam cula (a igram vec dugo i imam dva lika 60 lvl i hrpu altova) da netko trazi shadow prista za instancu...
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2006., 19:23   #245
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
imate vi kakvu pvp grupu sa kul tirasa...stalno pvpam, ali mi vasa imena bas nisu urezana u pamcenje :P...ako nemate, napravite, obecajem da cu biti njezan
  Reply With Quote
Staro 24.12.2006., 19:48   #246
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
OT: Napokon Soul Fire. Sad i ja mogu critat 1800
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2006., 10:23   #247
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
to stoji da ljudi ne traze bas cesto shadow priesta ili feral druida... ali me svaki put dirne kad vidim ljude koji traze. Ne direktno, nego kao alternativu, lock ili shadow priest, odnosno rogue ili feral druid. Nemali broj puta sam bio u 5 man instanci i druid je tankao. Nakon 2.0 ce to bit jos vise. A nakon 2.0.3 niti ne zelim warriora da tanka vise.

Ali rog, mag, lock ili hunter stvarno ne mogu imati razlicite role u grupi... ili ih ja barem u ove 2 godine igranja nisam vidio u drugacijim rolama.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2006., 18:29   #248
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Nisi ih vidio zato što to je to nemoguće. Meni jedino ide na živce kad ljudi koji zapravo žele igrat čistu dmg klasu ne igraju spomenute klase već odaberu hibrid i onda ne znaju igrat hibridnu klasu kako treba.

A što se tiče warrior kao tenka...da, možeš ga zamjenit u 5manu, eventualno i u 10manu, ali u pravom raidu samo warrior može dovoljno dobro držat aggro na jednoj meti.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2006., 21:03   #249
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Nisi ih vidio zato što to je to nemoguće. Meni jedino ide na živce kad ljudi koji zapravo žele igrat čistu dmg klasu ne igraju spomenute klase već odaberu hibrid i onda ne znaju igrat hibridnu klasu kako treba.

A što se tiče warrior kao tenka...da, možeš ga zamjenit u 5manu, eventualno i u 10manu, ali u pravom raidu samo warrior može dovoljno dobro držat aggro na jednoj meti.
Slažem se,treba dugoročno razmišljati kod biranja klase...ja sam lv26 dwarf warr,i ne bi nikad uzimao nijednu drugu,prešao sam DM nekoliko puta,i SFK dva puta..sad namjeravam posjetiti od instanci Razorfen K. da malo i to probam..Gnomeregan mi je zadavao dosta problema,prvenstveno zbog ekipe koja je uglavnom loše balansirani priest,koji umjesto da heala - tuče..druid, koji ne znam uopće šta radi tamo,pretvori se u medvjeda i tanka uz mene,i neki polupismeni mage,koji baca fireballove..i sve se svede ukratko na to da ja zalijepim charge,i cijeli arsenal move-ova,a ovi prodaju zjake i eventualno ako se sjete me malkice zahilaju..ali kako rekoh,treba znati izabrati..

Baš se idem logati sad,možda taj Gnomeregan riješiti..zna li netko,Beren,ti možda...idealan balans za taj instance? U 5man squadu? Ja sam lv26 warr..imaš kakav prijedlog dalje? Koga uzimati?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2006., 21:44   #250
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Baš se idem logati sad,možda taj Gnomeregan riješiti..zna li netko,Beren,ti možda...idealan balans za taj instance? U 5man squadu? Ja sam lv26 warr..imaš kakav prijedlog dalje? Koga uzimati?
Lvl Range Gnomeregan 29-38, a ti si lvl 26 warr znaci naberi jos par lvla
Ekipa: tank-warr,paladin, healer-priest, dps-lock ili mage, 2nd healer-druid,paladin,shamy/2nd dps-lock, mage,rogue i random-hunter,rogue
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2006., 12:09   #251
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Slažem se,treba dugoročno razmišljati kod biranja klase...ja sam lv26 dwarf warr,i ne bi nikad uzimao nijednu drugu,prešao sam DM nekoliko puta,i SFK dva puta..sad namjeravam posjetiti od instanci Razorfen K. da malo i to probam..Gnomeregan mi je zadavao dosta problema,prvenstveno zbog ekipe koja je uglavnom loše balansirani priest,koji umjesto da heala - tuče..druid, koji ne znam uopće šta radi tamo,pretvori se u medvjeda i tanka uz mene,i neki polupismeni mage,koji baca fireballove..i sve se svede ukratko na to da ja zalijepim charge,i cijeli arsenal move-ova,a ovi prodaju zjake i eventualno ako se sjete me malkice zahilaju..ali kako rekoh,treba znati izabrati..

Baš se idem logati sad,možda taj Gnomeregan riješiti..zna li netko,Beren,ti možda...idealan balans za taj instance? U 5man squadu? Ja sam lv26 warr..imaš kakav prijedlog dalje? Koga uzimati?
Ne sjećam se za koji je level range Gnomo, ali moguće je da je malo prejak za tebe. Ako ti mobovi level imaju ispisian narančastim ili crvenim slovima, to znači da ti nije baš najpametnije radit instancu.

A kaj se tiče ekipe, svaki wow party, bilo da je 5man ili raid od 40 ljudi, ima tri osnovne komponente - aggro holder (najčešće warrior), healer (priest, druid, paladin, shamman) i dmg (razne klase). Premda je idealno da imaš recimo priesta, warrior i mage + 2 druge klase, najbitnija stvar je vještina i znanje igranja klase. Nisam jedanput vidio ekipu u T2 opremi (Blackwing Lair) da igraju ko novajlije odnosno noobovi (a što je najgore, istovremeno se hvale iskustvom), a ekipu u nekakvoj zelenoj/plavoj opremi koja doista zna što radi.

Sve u svemu, traži dobre igrače kako levelaš, dodaj ih na friends listu i kasnije se grupiraj s njima. Tako ćeš lakše i zabavnije prolazit instance i kasnije si eventualno naći raid guild.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2006., 14:07   #252
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Probat ću,zahvaljujem..još kad bi nagovorio idiotske priestove da healaju na lv22-25 a ne da se tuku...to bi bilo super..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2006., 21:08   #253
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Baš sam maloprije sa super ekipom riješio onaj instance na Zoran Strandu,sa sirenama i myrmidonima...lv28 elite hydra gdje je..na kraju kao boss..super itemi..zbilja..dobio sam neki plavi armor..311..za moj lv26,odličan..: cheers2

Još sam ja bio najslabiji,svi su bili bar lv29..ali trebao im tank..barem minitank..: DualWiel : DualWiel : roller :

Idem se logati..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2006., 22:15   #254
OfcaOfcic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Postinje Donje
Postovi: 6
Exclamation heeejj..

bok.. imam jedan problem sa Wow otkad je dosao novi pach pa sam mislo da bi netko ode moga znati. Wow mi se non stop rusi i dobivam error 131 common.Mpq file corupted.

Sve sam probao reistaliranje i Wow-a i windowsa ali nista ne pomaze

Imam Intel DuoCore 2x1.86 Gzh
2x512 ram DDR" na 677 Mhz
128 video card od intela neznam koja tocno
G965 intelo cipseta itd

Blizzard nema pojma do cega je pun k ljudi na netu ima slican problem. PLLLSSSS Pomozite vi ste mi zadnja nada......: Machineg

OfcaOfcic je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2006., 03:18   #255
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Kolko se ja sjecam to je isto i error 132 koji je povezan s memorijom tako da ako imas mogucnost posudi od nekog frenda drugu memoriju pa onda probaj. Meni se tako rjesio problem.

Il posjeti http://www.suza-u-oku.com/forum/ pa tamo pitaj. To je hrv guilda pa ce ti pomoc ako je netko imao sličan problem
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2006., 01:56   #256
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
CANNOT VALIADATE GAME VERSION = TROJAN !!11

http://forums.wow-europe.com/thread....93929715&sid=1

Molim gospodo ako imate sa tim problema - čitajte
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2006., 13:01   #257
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Čini se da ima problema sa stranicom - evo link i copy / paste

http://forums.wow-europe.com/thread....93929715&sid=1

Hello,

Since the 2.0.1 patch it appears that a large number of players have been receiving the Unable to Validate Game Version error message when logging in.

We have been investigating this and have so far identified 4 Trojan Horses which may cause this issue:

# W32.Virut.A
http://www.symantec.com/security_res...930-99&tabid=1
# Backdoor.Sdbot
http://www.symantec.com/security_res...051312-3628-99
# Generic2.DVJ

# Generic.XKS

We would strongly recommend that any players receiving this error message run a thorough virus scan of their computer with an up to date Anti Virus program. If you do not have Anti Virus software, there are several freely available here:

AVG - http://free.grisoft.com/doc/2/lng/us/tpl/v5
Avast - http://www.avast.com/eng/avast_4_home.html
Free AV - http://www.free-av.com/

You may also want to consider scanning your system for spyware and other threats, as some of these manifest as Trojans as well

Ad-Aware - http://www.lavasoft.com/products/ad-...e_personal.php
Spybot: Search & Destroy - http://www.safer-networking.org/
Windows Defender - http://www.microsoft.com/athome/secu...e/default.mspx

Note: That some Trojans may hide themselves or alter themselves to stay in the memory that a virus checker may sometimes not detect . In this situation it is also best to perform a full virus scan will in Windows Safe Mode as the Trojan will be unable to load itself into memory.

Details of how to boot into safe mode can be found here: http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=719

There are also a number of Work Around solutions to get you playing again until you are able to remove the virus:

Creating a New Windows User Account

Create a New Administrator account:
Go to Control Panel and then User Accounts
Make a new Administrator Account with a simple name such as "wow"
Once it is created, click on the icon for it in User Accounts and Choose to create a password, again choose something simple like 1 letter.

Now you can launch the game as follows:

Right click on your WoW icon.
Select "Run As..."
Select "The following user:"
Select your new account
Type in the password
Click Ok.

If you get an error message when doing this that says "The Directory is Invalid", you will need to log out from your current windows account and into the new account, and then use the Run As command as a above again, still choosing your new account.

Launching two copies of the game

If the above does not work for you, some players have reported that launching the game twice has resolved the problem.
Start the game as normal
when you reach the login screen, press Alt+Tab to return to Windows
Launch the game again and log in.


[Update 15-12-06]

If the above steps didn’t help to launch the game, please try to use the Repair tool in your game directory. To do so:

-Right click on your World of Warcraft shortcut on the Desktop and choose Properties
-Click on Find target on the Shortcut tab…
-Double Click on the file named Repair and choose “Reset and check files” option
Once it has finished, try to run the game again.
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2006., 15:10   #258
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ideeeš..: giljotin ,izgleda da je ovo veći problem nego mi se činio na prvi pogled..idem hitno obnoviti AVG Pro i ADWare Pro.. ..nadaš se nekako uvijek..neće mene valjda..izgleda da se raširilo..ako netko ima prob neka replya ovdje..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2006., 16:20   #259
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
razmišljam danas mlao o wowu i ono 7000000 aktivnih igrača...jbo me pas, 7 milijuna puta 200kn svaka 2mj to je 14000000000kn: lol2 : =iliti oko 100 milijuna eura svaki mjesec..pas majku..koje pare...bome fino blizard zaradi: Machineg
je da sam otkrio toplu vodu, al eto
  Reply With Quote
Staro 29.12.2006., 17:47   #260
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Bio je neki članak na netu. WoW Blizzu donosi 75 mil $ ČISTE zarade MJESEČNO.
Nije ni čudo zašto ih ne zanima razvoj ostalih igara (Warcraft 4, Starcraft 2, Diablo 3...)
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2006., 23:29   #261
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Quest:
http://www.thottbot.com/?qu=8422

Koji reward odabrati?
Trenutno sam čisti Destruction build. A i sumnjam da ću ikad ić na Demo jer mi je PvE ipak draži.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2006., 03:45   #262
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Nemoj se previse zamarat opremom do negdje 57lv, tek ce ti onda stvarno trebat dobra oprema
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 16:09   #263
OfcaOfcic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Postinje Donje
Postovi: 6
Nije radna memorija. 1. ima patriot RAM unutra, koji je vrlo kvalitetno napravljen. Nema teoretske šanse. Jeli možda do Core2Duo procesora? Ima li još kakva alternativa.


Pozdrav, Ofca
OfcaOfcic je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 17:52   #264
OfcaOfcic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Postinje Donje
Postovi: 6
Exclamation

probao sam sve vezano uz 131 common.mpq file : bonker :vise neznam sta da radim sve je pocelo kad je dosao novi pach 2.0.1 komp je ispravan jedino me zanima update biosa a o tome nemam pojma: hitthewa lvl 47 shammy uz svu muku igranja svako 1 do 2 sata error BUMP pa ponovo repair tool....neznam sta da radim

Intel Core2 Duo 6300
Patriot 2X 512 DDR2 677
Intel G965 MB Intel .....etc

: bonker :: bonker :: bonker :: bonker :Sretan nova usput.......
OfcaOfcic je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 18:04   #265
OfcaOfcic
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Postinje Donje
Postovi: 6
WoW sam poceo igrati ima 4 tjedna. Total time played 9 dana i nesto sitno : lol2 : Smo da kazem da Priest nije samo za heilanje nit warllock za dmg i sl.
niti je shaman za neznam sta jos Shaman moze biti i caster i fighter i hiler ali sto se tice pvp samo fighter. Svaki moj party recimo za Uldaman ili Zul Farrak druid i shaman tj ja : goood : OBAVEZNO sve ostalo nije vazno ili lock mage. PRIEST NIKAKO WARR NIKAKO. Nezelim nikoga uvriditi ali jos nisam naisa na warr koji zna tenkat i prista koji zna hilat. Shaman sa totemima i hila Drud buffs i tenka.... so far so good...... danas idemo maraudon pa vam javi kako je bilo: quake :.. pOZZZZZZ
OfcaOfcic je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2007., 18:10   #266
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
shammy sa 51 u enhance, dual wield r14 oruzja i full r12/r13 armor, obicno prvi u dmgu po instancama, jer jednostavno kad krene stormstrike+wf+crit+flurry, brojkama nema kraja
  Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 11:29   #267
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Autor OfcaOfcic Pregled postova
WoW sam poceo igrati ima 4 tjedna. Total time played 9 dana i nesto sitno : lol2 : Smo da kazem da Priest nije samo za heilanje nit warllock za dmg i sl.
niti je shaman za neznam sta jos Shaman moze biti i caster i fighter i hiler ali sto se tice pvp samo fighter. Svaki moj party recimo za Uldaman ili Zul Farrak druid i shaman tj ja : goood : OBAVEZNO sve ostalo nije vazno ili lock mage. PRIEST NIKAKO WARR NIKAKO. Nezelim nikoga uvriditi ali jos nisam naisa na warr koji zna tenkat i prista koji zna hilat. Shaman sa totemima i hila Drud buffs i tenka.... so far so good...... danas idemo maraudon pa vam javi kako je bilo: quake :.. pOZZZZZZ
Interpunkcija ti je prijatelj ...

Anyway - na warrioru 96 dana played

Shaman 38 dana played

Plus gro malih altova.

( Govoreći iz lica hard core raid igrača )
That being said - warrior nije naj hibrid, neophodno se mora specijalizirati za jedan aspekt i sukladno tome sakupljati opremu. Nemožeš sa def opremom DPS-at, jednostavno su statsi krivi. Ipak sve do patcha 2.0X smo bili vrlo dobri u oba polja ako se specijaliziramo ( u PVP je warrior ionako voda ), sada nas nažalost ostale klase peru opako, a u PVP i više nego ikada.

Hibrid klase ala Shaman / Druid / Paladin - mogu se glupirati do end game-a sa DPS-anjem isl. Međutim na lvl 60 će ili healat ili PVP-at. Izuzetno mali broj ( ozboljnih guildi, ne 5 pajdaša s Knežije ) dopusti da netko ode u DPS vode, a i onda je to iz strateškog razloga ( shadow DMG u popa ili Furor u druida isl. ).


Međutim kak igram BC betu i gledam kaj još ima novog najavljenog, a nisam do toga stigao u beti - rapidno se hladim -.-

Grind, grind i još grinda.

WoW mi je prvi MMO, kao i dobroj većini ljudi koji ga igraju i kao takav je 10/10. Jednostavan i zabavan, međutim nedostatak sadržaja jednom kad se čovijek nauči na taj žanr ga pokapa. Ono što ga čini genijalnim na početku, sad ge uništava ...
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 11:46   #268
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
A kaj ga to pokapa u TBC-u? Koliko sam shvatio sadržaj je osjetno proširen.

Kaj se tiče lamentacije o "pravim" hibridnim klasama, eto još jedna, također iz perspektive hard core igrača (warrior 60, hunter 60, pala 51, druid 30). Mislim da dps buildovi kod paladina, shammana i druida jesu moguća opcija u end-gameu, ali su rezervirani za igrače s jako puno znanja i vještine. Nažalost, malo je bed ljudima strest u lice "sorry, nisi baš najbolji pa bi bilo bolje da se držiš tog healing builda jer bez toga ćeš stvarno beskoristna", tak da high-end guilde često nameću healing spec kao requirement za igranje.

Što se tiče warriora, moje iskustvo kaže da je bitno da se orijentiraš na jedan aspekt, ali da skupljaš opremu za suprotni aspekt jer su znanje, vještina i oprema ono što čini warriora. Bilo koji build može tankat, samo je bitno da zna držat aggro i da preživi (oprema). Isto tako protecion spec može radit solidan dmg, no ne u opremi za tankanje. Što se tiče samog dmg outputa, mislim da treba pričekat TBC i vidjet kakva je situacija na 70lvl. Ja sa svojim arms spec-om još uvijek osciliram između prva tri mjesta na dmg listi s tim da na nekim encounterima i tankam.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 13:17   #269
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Jedno pitanje za starije članove WoW-a,Berena,Flareicu,Paskea..

Dwarf wrr lv29 sam,imam 1300 healtha i negdje 2000 armora,8 posto block itd..zanima me,pošto sam se orijentirao na stamina/strenght stvari...našao sam jedan sweet helm,stvarno mrak +20 defense rating..pa me zanima..da li stavit njega..ili ostavit onaj rajf phlanax za kosu koji ima oko +8 stamina + 8 strenght...

što je za mene bitnije,više healtha..ili veći critical,block,defense chance?

a dečku koji je postao da warriori ne znaju tenkat..lol..ti tenkaj sa priestom..ja ću dance-at pokraj tebe i gađat mobbove sa grudama..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2007., 13:37   #270
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Warrior ne zna tenkat ako ne zna igrat...vrlo jednostavno. Paladin, shamman, druid i warrior mogu tenkat...samo je bitno da znaju kako se to zaista radi.

Kaj se tiče pitanja o itemu, pitanje je što radiš. Ako tenkaš onda ti je najbitnije da te je što teže ubit, a tu ti pomažu defense, stamina i agility. Dakle ja bi koristio tu kacigu s defensom kad tenkam u instanci. Ak soliraš ili radiš dmg u grupi, a netko drugi tenka, onda bi koristio kacigu s 8 stamina i 8 strengtha.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na