Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.09.2021., 09:40   #631
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Ja evo dobio odgovor od philipsa da to ne podliježe jamstvu te da je istu potrebno kupiti. Nije neka fora to, jer nije to oštećenje koje sam ja napravio.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2021., 01:43   #632
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 367
Pozdrav,

htio bih kupiti novi mlinac za kavu, model:
Eureka Mignon Silent Range Specialite

Imate preporuku gdje povoljno naručiti? Najjeftinije sa shippingom do Hrvatske je 392 EUR. Ima li netko još neku stranicu-preporuku?
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2021., 14:20   #633
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2021., 14:48   #634
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Uzeo prije mjesec dana philips 3240/50 i zadovoljni svi koji su probali. Zasada nemam zamjerke. Bio je 3300 i ekupi.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2021., 15:44   #635
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 367
Hvala ti, ali na linku nije to Specialita, ali ga imaju i to:

https://www.espressocoffeeshop.com/e...49-set_up-16cr

Na kraju sam za 400 EUR naručio negdje drugdje s 5 godina ranacije, pa ajde ok je...
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2021., 16:58   #636
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor axo Pregled postova
Uzeo prije mjesec dana philips 3240/50 i zadovoljni svi koji su probali. Zasada nemam zamjerke. Bio je 3300 i ekupi.
koji je to model, da nije EP 3241/50, sa onom latteGo posudom... uzeo sam i ja bijeli u Elipsa EP3243/50 za sad super, kava mi je dobra, žena odusevljena s mljekom iz te posude, brzo, jednostavno i lako za čistit i dobra mi je funkcija za vruću vodu za čaj i sl.

nego, jesi već čistio onaj unutarnji dio i podmazivao, kažu jednom mjesečno ... i one tablete za odmaščivanje odnosno čiščenje od kave... taman gledam što naručit od toga za čišćenje

što si probao od kave, što preporučaš... ja mogu preporučit Lavazza Crema e Aroma miriše i nije kisela ni gorka... probao sam i onu Lavazza Oro, užas...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2021., 17:06   #637
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
koji je to model, da nije EP 3241/50, sa onom latteGo posudom... uzeo sam i ja bijeli u Elipsa EP3243/50 za sad super, kava mi je dobra, žena odusevljena s mljekom iz te posude, brzo, jednostavno i lako za čistit i dobra mi je funkcija za vruću vodu za čaj i sl.

nego, jesi već čistio onaj unutarnji dio i podmazivao, kažu jednom mjesečno ... i one tablete za odmaščivanje odnosno čiščenje od kave... taman gledam što naručit od toga za čišćenje

što si probao od kave, što preporučaš... ja mogu preporučit Lavazza Crema e Aroma miriše i nije kisela ni gorka... probao sam i onu Lavazza Oro, užas...
Taj model prije god i pol dana uzeo u elipsu za 3299kn. Koliko su cijene ošle gore.

Ja mijenjam redovito filter za vodu, čistim od kamenca sa philips sredstvom. Pobrišem mehanizam od kave iznutra. Nisam podmazivao, kad masti ima oko svega i svugdje.

Kavu koristimo Segafredo u kafulandu, 70tak kn kila i nama je super. NEkad i iz Mullera onu povoljniju njihovu 100tinjak kn kila. Malo jaća ali isto fina.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2021., 17:09   #638
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Kruno M Pregled postova
Taj model prije god i pol dana uzeo u elipsu za 3299kn. Koliko su cijene ošle gore.

Ja mijenjam redovito filter za vodu, čistim od kamenca sa philips sredstvom. Pobrišem mehanizam od kave iznutra. Nisam podmazivao, kad masti ima oko svega i svugdje.

Kavu koristimo Segafredo u kafulandu, 70tak kn kila i nama je super. NEkad i iz Mullera onu povoljniju njihovu 100tinjak kn kila. Malo jaća ali isto fina.
za expreso, jesi podešavao mlinac ili si ga ostavio default na sredini...

btw. probao sam tu Segafredo iz kauflanda i Ok je
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2021., 17:12   #639
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
za expreso, jesi podešavao mlinac ili si ga ostavio default na sredini...
Podešavao sam.

Stavio na najsitnije, napravio pa na najkrupnije pa opet napravio kavu. Probaš jednu drugu, pa vidiš razliku. I štimao pomalo kasnije.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2021., 17:58   #640
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
koji je to model, da nije EP 3241/50, sa onom latteGo posudom... uzeo sam i ja bijeli u Elipsa EP3243/50 za sad super, kava mi je dobra, žena odusevljena s mljekom iz te posude, brzo, jednostavno i lako za čistit i dobra mi je funkcija za vruću vodu za čaj i sl.

nego, jesi već čistio onaj unutarnji dio i podmazivao, kažu jednom mjesečno ... i one tablete za odmaščivanje odnosno čiščenje od kave... taman gledam što naručit od toga za čišćenje

što si probao od kave, što preporučaš... ja mogu preporučit Lavazza Crema e Aroma miriše i nije kisela ni gorka... probao sam i onu Lavazza Oro, užas...
Da, to je taj model sto si naveo. Koristim isto segfredo iako mi je to tek prvi paket. 110kn bila kila.
Cistim unutarnji sklop jednom tjedno pod mlakom vodom te ga samo pustim da se osuši sam od sebe tj radim po uputama od philipsa, ima i video na hrv. Ovo ostalo osim inoxa u perilicu isto jednom tjedno tj. te pranje posuda redovno pod pipom kad je potrebno.
Prema philipsu podmazivanje i čišćenje od ulja ide svih 500 kava, pise na unutarnjem sklopu.
Naručio sam preko amazona aqua filter, 2x tablete i 3x dekalsifikatora. Puno jeftinije nego kod nas.
Nek imam sve na mjestu pa da mogu sam odradit sta treba.
Aparat za kavu mi jedna od dražih kupovina i ne žalim tih novaca.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2021., 18:01   #641
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367