Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.12.2014., 14:11   #331
CheCola
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 371
fascinantno je koliko neki ljudi brane crvene ili plave u najmanju ruku bi netko sa strane pomislio da su plaćeni od istih....
__________________
CheCola je offline  
Staro 23.12.2014., 14:51   #332
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ne, moj zaključak je da nema rasprave sa ljudima koji su ulupali 8000kn u proc radi jedne igre
Pa ja nikad nisam kupio taj i7 procesor i ne znam uopće odakle sad ta priča. Možda ga nabavim rabljenoga nekad u budućnosti, ali zasad ga nemam namjeru ni kupovati.
Da znate čitati išta osim AMD-ovih pamfleta i da vam na usta ne navali pjena na spomen Intela ovaj post ne bi trebao pisati.
 
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2014., 15:12   #333
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Pa ja nikad nisam kupio taj i7 procesor i ne znam uopće odakle sad ta priča. Možda ga nabavim rabljenoga nekad u budućnosti, ali zasad ga nemam namjeru ni kupovati.
Da znate čitati išta osim AMD-ovih pamfleta i da vam na usta ne navali pjena na spomen Intela ovaj post ne bi trebao pisati.
A ja s druge strane doma trenutno imam AMD Phenom 550BE, Athlon X3 445, E-350, A4-3300, te od Intela 8-jezgreni Atom i i7-2620,
tako da ne znam odakle tebi ovo o "pjeni na usta" čim neko pokuša biti objektivan, kad se meni čini da se ti jedini pjeniš ovdje?
segregator je offline  
Staro 23.12.2014., 15:46   #334
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Činjenica je da u ovom threadu za FX-a govore da je smeće oni koji ga nemaju, možda previše gledana Linus i co. udruga sponzorirana od strane Intela, pročita sam negdi da ga je intel uzeja za svog glasnogovornika zbog njegove simpatičnosti ( ) , ali neću i neda mi se tražit link. Ako želite objektivnost preporučam The Tek kanal.

Bilo bi dobro da jedan vlasnik FX-a, Sam Fišer jer se doima kao pošten i iskren kolega gaymer istese svoja iskustva s svojim procesorom u igrama, produktivnost me ne zanima jer tu virujem da je Intel bolji, ali tek s K modelima.
suedamA obmaR je offline  
Staro 23.12.2014., 15:49   #335
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Činjenica je da u ovom threadu za FX-a govore da je smeće oni koji ga nemaju, možda previše gledana Linus i co. udruga sponzorirana od strane Intela
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline  
Staro 23.12.2014., 15:50   #336
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Zaključujem na osnovu toga što mi u pokušaju diskreditacije pripisujete nešto što nikad nisam tvrdio. Pa ili ne znate čitati ili primjenjujete nacističke tehnike ponavljanja neistina dok ne postanu "opće istine".
A osim toga ponavljate kao papige izraze tipa "prosječno", "sve igre", "svi znaju", itd., koje ne znače apsolutno ništa. Pitao sam za konkretnu igru u kojoj se vidi nadmoć AMD-a i Bulldozer arhitekture nad Intelom, nitko niti jednu nije naveo. Ja sam naveo par igara koje trenutno igram i u kojima je AMD lošiji, pa ste me popljuvali. Koliko trebam nabrojati softvera i igara koje nisu optimizirane za rad na hecta i octo core procesorima da bi me ozbiljno shvatili? Recite broj, poprilično je puno takvih aplikacija, samo u MMO kategoriji ih sigurno ima pedesetak.
Već stotinjak postova vucarate i tog jadnog "prosječnog kućnog korisnika" kao ciljanog korisnika FX-8000 procesora. Tko je taj kućni korisnik i po čemu je prosječan? Odakle potiče ideja da nekakav prosječan korisnik uopće overclockira FX-ove da bi iskoristio njihov potencijal? Zar prosječan kućni korisnik zaista na dnevnoj bazi obrađuje video softverom koji iskoristi osam jezgri? Zašto prosječan korisnik ne bi igrao MMO igre, koje u pravilu koriste 1 do 2 threada. I odakle vam samo hrabrost tvrditi da će u bliskoj budućnosti single thread performanse biti manje bitne? Razgovarali ste privatno s Vidovitim Milanom?

Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Činjenica je da u ovom threadu za FX-a govore da je smeće oni koji ga nemaju, možda previše gledana Linus i co. udruga sponzorirana od strane Intela, pročita sam negdi da ga je intel uzeja za svog glasnogovornika zbog njegove simpatičnosti ( ) , ali neću i neda mi se tražit link. Ako želite objektivnost preporučam The Tek kanal.
Eto još jedan primjer fanboya i selektivnog čitanja. Dobro Rambo, ja ću tvojom logikom zaključiti:
Činjenica je da u ovom threadu za FX-a govore da je dobar samo oni koji ga imaju, možda pokušavaju sami sebi opravdati kupovinu lošeg procesora, pročita sam negdi da AMD šalje besplatne igre ljudima koji kupe FX-a i hvale ga na sve usta, ali neću reći gdje i ne da mi se tražiti link. Ako želite objektivnost preporučam da ne nasjedate na fore ovih ajemdejaša.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 23.12.2014. u 16:00.
 
Staro 23.12.2014., 15:54   #337
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Recenzija "novih" Vishera 8370,8370E i 8320E by Jason Singh

http://www.blackholetec.com/main/rev...-review?page=1

Primjetite odlicne rezultate E varijanti.

EDIT:8320E ide cak 1,5 Ghz preko svog stock clocka.

EDIT#2: 8320E za stock brzinu treba samo 1.068v. To moze hendlat bilo koja ploca 4+1 lakocom.

Zadnje izmijenjeno od: Hawker. 23.12.2014. u 16:01.
Hawker je offline  
Staro 23.12.2014., 16:01   #338
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Meni je osobno jedino zao, sto kada su dosli, sam uzeo 8350 a ne 8320, tu sam se jedino zaje**. Usparo bi nesto love a dobio bi istu stvar. Steta, to nikak da prezalim . Makar opet platio sam ga 1400kn a radi ko zmaj vec 2 i pol godine, i vidim da jos neko dulje vrijeme necu trebat mjenjat nista, to mi je drago.
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline  
Staro 23.12.2014., 16:04   #339
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor ravkan Pregled postova
Meni je osobno jedino zao, sto kada su dosli, sam uzeo 8350 a ne 8320, tu sam se jedino zaje**. Usparo bi nesto love a dobio bi istu stvar. Steta, to nikak da prezalim . Makar opet platio sam ga 1400kn a radi ko zmaj vec 2 i pol godine, i vidim da jos neko dulje vrijeme necu trebat mjenjat nista, to mi je drago.
I sad kosta isto.
Hawker je offline  
Staro 23.12.2014., 16:05   #340
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa za 1300-1400kn se nađe i7 2600k
syss je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2014., 16:08   #341
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
sysss hahahaha troll stari ))

Istina ali svjedno, bi rade uzeo AMD-a. Ako bi imo para ko blata onda bi rade, uzeo nesto novije od intela, nego rabljenog 2600k koji je jos dan danas takoder zmaj od proca i nema sto nemre ( i po meni je 2600k zadnji dobar proc koji je intel napravio, hladan, koloka se manje vise svaki jednako, ne ovisis previse o chipu, tzv. sreci, jednostavno gledo sam ga dosta kada sam kupovo ovoga ali nikako nije ulazio u budet ).
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline