Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2011., 01:38   #151
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,180
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
ma pricate nebuloze...ionak rijetko koja igra iskoristi 100% procesorske snage -.-

Daj nemoj sa takvim nebuloznim izjavama uopće ulaziti u raspravu, samo unosiš lažne informacije i zbunjuješ ljude.
zato su i svi na celeronima kad igraju bc2 i sada bf3, jer šta će im quad?

Phenom x4 955 će biti dobar @ 4 GHz.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2011., 01:47   #152
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ako igraš na 1680 x 1050 ili više i staviš sve na max detalje i podebljaš AA i AF možeš iskoristiti dosta dobro grafu.

Quad bi bio idealan jer ti više od toga ne treba za igranje jer će sve vrtiti u jako dobrom frame rateu, a detalji, AA i AF su tak na samoj grafičkoj! Brži proc znači bolji average frame rate, ali sa prosječnim quadom on je dovoljno velik za bezbrižno igranje 95% naslova jer svi detalje etc. padaju na samu grafu!
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2011., 08:41   #153
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Ja sam se na svojoj koži uvjerio da su x2 procesori uglavnom usko grlo za većinu modernijih grafičkih kartica. Prije trenutnog proca sam imao x2 5000BE na 3.0GHz i HD4870, prelaskom na trenutni procesor se osjetio skok u performansama, i to popriličan, tako da procesor igra itekako bitnu ulogu u gaming setupu.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2011., 08:53   #154
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Kao što kolege kažu, ubodi si neki Q9xxx ako naletiš da ti je cijena prihvatljiva ili skupljaj novce za novi socket, biraj
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2011., 15:46   #155
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Ajde šta plašite čovjeka, ako mu sve radi dobro i zadovoljavajuće brzo, zašto da išta mjenja???
Eventualno ako jeftino nađe kakvog quada...

Taj višak snage kod 6870 koji proc. ne može iskoristit uvjek dobro dođe za AA, AF i ostale kerefeke.
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2011., 21:01   #156
brunex
Premium
Moj komp
 
brunex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 95
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
Ja sam se na svojoj koži uvjerio da su x2 procesori uglavnom usko grlo za većinu modernijih grafičkih kartica. Prije trenutnog proca sam imao x2 5000BE na 3.0GHz i HD4870, prelaskom na trenutni procesor se osjetio skok u performansama, i to popriličan, tako da procesor igra itekako bitnu ulogu u gaming setupu.
Jedno je neki Celeron ili nešto bolji X2 5000 Be a drugo jedan Intel® Core™2 Duo Processor E7500 koji zasigurno nije usko grlo za HD 6870, no, "bolji" procesor osigurava stabilniji framerate (da nemaš u trenutku 40 FPs pa onda 18 FPs , pa ponovo 27 i takve oscilacije).

Trenutno imam VTX 6870 uparenu s i5 2500k na 4 Ghz i nemam osim stabilnijeg frameratea nikakav pomak u performansama nego kad sam imao E7500 na 4GHZ.
brunex je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2011., 21:18   #157
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 496
meni E4600 na 3.0 ghz vecinu vremena bude blizu 100% u igrama
the-rider je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 13:16   #158
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
ajd da se i ja ukljucim ovdje, valjda malo ljudi ima ati 6870 ... ovako ... na jednom kompu imam Athlon x4 (2.9x4) , 2x2 ddr2 i ati 4870 512MB , win 7 64bit ... do sada sve super ...

ali padom cijena 6870 neda mi vrag mira ... malo gledam okolo i nasao sam VTX3D Radeon HD 6870 GDDR5 1GB za odlicnu cijenu ...

malo sam gledao opise ... i svi kazu da su kartice slicne ko jaje jajetu ... ako se ne dizu frekvencije ... a to nikad ne radim ... uvijek sve na defaultu ...

igram se na tom kompu na 22" 1680*1050 rezoluciji ... do sada sve vise manje ok ...

dobiti cu u nekim igrama i do 70% vece performanse a u nekim i oko 10% ... ali je napredak primjetan ...

jel procesor usko grlo ili jos moze gurat ? ja kontam da nist puno nebi dobio da stavim 6950 gore ... a puno je kuna vise nego 6870 ...

zanima me da li neko ima tu VTX VGA i kakva je u radu ... jel bucna ? ova moja je Gigabyte referentna i mogu reci da je izuzetno tiha ...
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 19:57   #159
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Kao što kolege kažu, ubodi si neki Q9xxx ako naletiš da ti je cijena prihvatljiva ili skupljaj novce za novi socket, biraj
U najbolju ruku ubost q6600, sve iznad toga se ne isplati.
Uvjerio se na vlastitoj koži-kad sam rasprodao 775 konfu(mbo-cpu-ram) dodao 1000kn i prešao na SB.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 22:06   #160
brunex
Premium
Moj komp
 
brunex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 95
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova

zanima me da li neko ima tu VTX VGA i kakva je u radu ... jel bucna ? ova moja je Gigabyte referentna i mogu reci da je izuzetno tiha ...
Ako misliš na VTX 6870 model iz Protisa, s jednim coolerom po sredini, imam je ja.
Nije bučna, odlično izrađena kartica.
VTX je brand poznate firme PowerColor i bezrazložno je "neki" ljudi pljuju.
brunex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2011., 10:00   #161
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Zašto onda Google ne izbacuje njihov website kad su tako poznat brand? Od trenutno dostupnih, mislim da je najmanje renomiran, uz osnovne xfx modele koji su poznati kao zujalice.

Što ne znači da ne rade, ali na netu ima dosta izvještaja o neispravnim, više od ostalih brandova.

Hold your breath, sutra ujutro stiže VTX 6850
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2011., 12:55   #162
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor brunex Pregled postova
Ako misliš na VTX 6870 model iz Protisa, s jednim coolerom po sredini, imam je ja.
Nije bučna, odlično izrađena kartica.
VTX je brand poznate firme PowerColor i bezrazložno je "neki" ljudi pljuju.

hvala, upravo na tu i mislim ... iza nedjelje je narucujemo ...
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2011., 13:19   #163
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
VTX3D je iz TUL korporacije koja također proizvodi Powercolor i Club3D, a nije toliko renomirana isključivo zato što je namjenjena za manje tržišta (Poljska, Rusija, Turska i neke manje zemlje poput nas). Uglavnom su im sve kartice identične Powercolor modelima no štedi se na bundlu i ostalim glupostima. Gledajte na njih kao na socijalniju verziju Powercolora.

Inače, imao sam dosta dugo 5750 i bio sam jako zadovoljan, nikad problema.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2011., 13:42   #164
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Stranica im baš ne radi.
www.vtx3d.com

EDIT
Sve mi otvara, al to ne evo probao IE, FF, Opera
Sad radi

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 28.10.2011. u 21:32.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2011., 13:43   #165
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Stranica im baš ne radi.
www.vtx3d.com
Kako ne?
Najnormalnije radi sve.
http://www.vtx3d.com/default.asp
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 03:57   #166
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Evo samo da kažem, priključio VTX 6850, novu uz dućana, i nakon par sekundi vent se uključi na maksimum i komp se ugasi. Ne mogu ga više upaliti niti sa starom grafičkom. Ne znam da li je napajanje ili matična. Napajanje daje struju na usb preko matične (mogu puniti mob), tako da vjerujem da je ili matična ili 12V rail.

Znam da je šrot od napajanja, ali držalo je msi cyclone 6850 dva mjeseca stabilno pod svim opterećenjima, tako da ne vidim zašto ne bi i slabije naklokanu vtx. Odspojit ću ga noćas pa ćemo vidit sutra da li će proradit, i istestirat ću kod prijatelja.

Nije da je to ikakav dokaz protiv vtx-a, ali...
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 04:21   #167
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Jackson Pregled postova
Evo samo da kažem, priključio VTX 6850, novu uz dućana, i nakon par sekundi vent se uključi na maksimum i komp se ugasi. Ne mogu ga više upaliti niti sa starom grafičkom. Ne znam da li je napajanje ili matična. Napajanje daje struju na usb preko matične (mogu puniti mob), tako da vjerujem da je ili matična ili 12V rail.

Znam da je šrot od napajanja, ali držalo je msi cyclone 6850 dva mjeseca stabilno pod svim opterećenjima, tako da ne vidim zašto ne bi i slabije naklokanu vtx. Odspojit ću ga noćas pa ćemo vidit sutra da li će proradit, i istestirat ću kod prijatelja.

Nije da je to ikakav dokaz protiv vtx-a, ali...
Nego protiv šrot napajanja. Možda se baš sad potrefilo da je crklo kad si uzeo novu grafiku. Inače VTX je uredan, dosta san ih ugradio i solidne su to grafike.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 19:48   #168
brunex
Premium
Moj komp
 
brunex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 95
Citiraj:
Autor Jackson Pregled postova

Što ne znači da ne rade, ali na netu ima dosta izvještaja o neispravnim, više od ostalih brandova.
Meni su "prducnule" dvije XFX !?
Jedna HD 5850 iz sredine 2009 godine i poslije jedna 6970 !!!

Nemo`š vjerovat

.......a opet, ne mogu popljuvat cijeli brand zbog mog baksuza.


Citiraj:
Autor Jackson
Hold your breath, sutra ujutro stiže VTX 6850
Ne moraš se bojati, bolje nego da si uzeo XFX

I ??
Kako radi kartica ?
brunex je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 22:46   #169
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Kad dodje novi Seasonic, reći ću

Iako, kad proradi, mogu komentirati samo glasnoću, dokle radi, radit će kao bilo koja druga
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 14:29   #170
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Citiraj:
Autor brunex Pregled postova
I ??
Kako radi kartica ?
Da nastavim raspravu o VTX, nakon što mi je spalila napajanje, ne da niti da se komp upali s novim napajanjem (Seasonic 520W). Sa starom grafičkom uredno sve radi.

Izgleda da sam dobio Dead On Arrival grafičku. Bila je iz neotvorene kutije. Krasno...
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 16:34   #171
hogar7
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Evo i da se ja nadovezem na VTX. Kupio sam novu VTX HD 6870 i svakih par minuta su se rušili driveri ili se winowsi uopce ne bi dizali. Srecom, nakon sto sam ju poslao nazad u servis vratili su mi pare. Imam 1200 kuna na raspolaganju pa sad ne znam da li da opet riskiram s VTX-om ili da uzmem Palit gtx 560 koja je nesto skuplja i slabija, ali opet... ?
hogar7 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 17:19   #172
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
jel moguce da je ati skloniji rikavanju nego nvidia? zbog osobnog iskustva, krepala mi je davna x700pro nakon par mjeseci - dok se 6600gt drzi skoro 5 godina a radi 0-24/7, zbog vasih tu sad postova i jer sam procitao negje da se nvidia vise kloka...?
za mjesec dana ide kupovina graficke, ciljao sam na nes od atija 5850 do 6950 ovisno o parama, ali sve si razmisljam mozda bolje nvidiu neku...
  Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 18:42   #173
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 496
ja sam dosad promijenio 5-6 ati grafa, svaka je radila dok je nisam prodao, tako da to ti je vise stvar srece
the-rider je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 20:44   #174
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Čitao sam na internetu da su potpuni hit&miss, možda rade, možda ne. Vidim da je Protis povukao iz prodaje sve VTX 6850 i 6870 kartice (možda ih je i sve prodao, doduše).

Ok je kad ne radi, ali ako povuče napajanje kao ova moja... Ne vjerujem da ću uspjeti dokazati u servisu da je grafička kriva za napajanje, pa neću ni pokušavati, samo neka vrate pare za neispravnu. MSI Cyclone verzija je radila bez greške na starom napajanju.

Probana je i kod prijatelja na Fortronu 400, isto ne radi, ne da kompu niti da se pokuša upaliti. Vjerojatno je nešto sfušano sa regulacijom voltaže pa povuče previše. Napajanja sa PFC-jem se samo resetiraju, ona bez izgore...

Svima koji su ATI/Nvidia dvojbi, nije do ATI-ja, nego do proizvođača VTX. Njega izbjegavati. To je izgleda šrot marka za istočnu europu. Ja opet idem na ATI-ja nakon ovoga.
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 20:54   #175
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Jackson Pregled postova
Čitao sam na internetu da su potpuni hit&miss, možda rade, možda ne. Vidim da je Protis povukao iz prodaje sve VTX 6850 i 6870 kartice (možda ih je i sve prodao, doduše).

Ok je kad ne radi, ali ako povuče napajanje kao ova moja... Ne vjerujem da ću uspjeti dokazati u servisu da je grafička kriva za napajanje, pa neću ni pokušavati, samo neka vrate pare za neispravnu. MSI Cyclone verzija je radila bez greške na starom napajanju.

Probana je i kod prijatelja na Fortronu 400, isto ne radi, ne da kompu niti da se pokuša upaliti. Vjerojatno je nešto sfušano sa regulacijom voltaže pa povuče previše. Napajanja sa PFC-jem se samo resetiraju, ona bez izgore...

Svima koji su ATI/Nvidia dvojbi, nije do ATI-ja, nego do proizvođača VTX. Njega izbjegavati. To je izgleda šrot marka za istočnu europu. Ja opet idem na ATI-ja nakon ovoga.
Potrefio te loš primjerak i to je to, nije to do nikakvog proizvođača.
Imam osobno već godinu dana vtx3d radeonku koja radi 24/7 svo to vrijeme bez ikakvih problema, 6950 otključanu u 6970.
Druga stvar, osobno sam ugradio min 10 vtx-ica u zadnjih godinu, godinu i nešt sitno i niti sa jednom nije bilo problema.

Eto, tako da vjerujem da je bad luck tvoj, ništa drugo.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 22:36   #176
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Net je pun sličnih informacija. Možda je 6850/70 serija osobito sfušana. Kažem, hit&miss, ali čini mi se puno više nego drugi proizvođači.

Interesting je da je fan identičan kao na MSI 6850 Cyclone. Dakle, ista veličina, krilca, samo drugi sticker. Ostatak coolera je drugačiji, ali podjednako težak ili čak teži i isto sa dva heatpipea, tako da ne vjerujem da su performanse bitno drugačije (osim ako Cyclone nema nekakav vapor chamber ili nešto slično). Naravno, ima onaj shroud radi čega je polu-turbinski, što je i prednost i mana (dio topline bude dumpan izvan kućišta, ali strujanje zraka u uskom prostoru stvara buku).

Eto, sad nikad neću saznati koliko je glasan
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 21:09   #177
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor Jackson Pregled postova
Čitao sam na internetu da su potpuni hit&miss, možda rade, možda ne. Vidim da je Protis povukao iz prodaje sve VTX 6850 i 6870 kartice (možda ih je i sve prodao, doduše).

Ok je kad ne radi, ali ako povuče napajanje kao ova moja... Ne vjerujem da ću uspjeti dokazati u servisu da je grafička kriva za napajanje, pa neću ni pokušavati, samo neka vrate pare za neispravnu. MSI Cyclone verzija je radila bez greške na starom napajanju.

Probana je i kod prijatelja na Fortronu 400, isto ne radi, ne da kompu niti da se pokuša upaliti. Vjerojatno je nešto sfušano sa regulacijom voltaže pa povuče previše. Napajanja sa PFC-jem se samo resetiraju, ona bez izgore...

Svima koji su ATI/Nvidia dvojbi, nije do ATI-ja, nego do proizvođača VTX. Njega izbjegavati. To je izgleda šrot marka za istočnu europu. Ja opet idem na ATI-ja nakon ovoga.
Gle, riknula je i meni vtx3d radeonka 4770 dva dana nakon kupnje. Na garanciji sam dobio istu takvu koja radi već 2 godine bez greške.
Jednostavno si naletio na loš primjerak (ili lošu seriju) i to je to.
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2011., 11:43   #178
Predator9100
Premium
Moj komp
 
Predator9100's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Opuzen
Postovi: 22
evo ja osobno vlasnik 2 msi 6870 afterburner....
obadvije sam kupio polovne.
rade savršeno i nikad ništa; svaka pohvala za msi-a
inače sam i čitao da je Msi ludilo za grafe, al matične su im šrot
Predator9100 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 11:25   #179
brunex
Premium
Moj komp
 
brunex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 95
Citiraj:
Autor Predator9100 Pregled postova
inače sam i čitao da je Msi ludilo za grafe, al matične su im šrot
..matične su im odlične ako su ispravne isto kao i VTX grafičke.

eto..moja VTX 6870 već treći mjesec rastura (prva kartica nakon 3 godine koju uopće ne želim overclockati) , ne iz straha nego jer realno nema potrebe, igre su konzolitis napravljene pa je dosta jaka za meni ugodno igranje.

.što čovjek gore reče naletio si na bad karticu, samo to.

napomenuo sam gore da su mi crkle dvije XFX, dobio opet XFX i te radile svaka po par mjeseci kod mene bez greške a eno prodao sam ih i dalje rade kod tih ljudi bez beda.


..npr GTx 570

pun web je od rikavanja svih proizvođača početnih modela tih kartica zbog VRM-a pa nitko ne pljuje ni Asus, Zotac, VGA, POV, Gainward, Palit itd.

4+2 fazna regulacija i ako nemaš sreće, malo je "bolje" OC-aš i prdne u fenjer.
brunex je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 21:47   #180
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Može neka preporuka za neki hladnjak za Sapphire HD6870. Uvjet je da je što tiši (120mm vent?) i da ne zauzima više od 1! slota ispod grafe.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na