Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2023., 07:44   #67861
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Kakva je to letjelica?
Al je uredno označen iza sa pločom.
__________________
Lowrider
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2023., 08:48   #67862
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
I uredno bi prema kotačima, količini stvari iza prozora i ovome na krovu rekao da je i u pretovaru
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2023., 09:40   #67863
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Kolege, vidim da ima i tu par vozača Kija, pa da pitam mišljenje o XCeed, Ceed SW i ProCeed, kakvi su generalno auti, ima nekih poznatih kvarova itd...? Nisam ljubitelj SUV-ova ni ostalih podvrsti ali od svih mi XCeed ima najljepšu liniju. Trenutno naći Ceed SW kod nas da ima neku konkretnu opremu je nemoguće, zato gledam i ProCeed, ne znam ako ima neke posebne razlike osim dizajna. U biti vrtim usporedbe CeedSW sa GT Line opremom i XCeed sa EX Way opremom, tu su negdje po cijeni, isto kao i ProCeed GT Line i XCeed EX Stream, gledam 1.5 benzinac sa manualcem, iako ni automatik ne bi odbio
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2023., 15:53   #67864
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Kakva je to letjelica?
Al je uredno označen iza sa pločom.
nemam pojma šta je. Možda plovi ili roni
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2023., 16:04   #67865
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Neka klasa natjecateljske jedrilice rekao bih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2023., 21:46   #67866
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2023., 08:23   #67867
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Kolege, vidim da ima i tu par vozača Kija, pa da pitam mišljenje o XCeed, Ceed SW i ProCeed, kakvi su generalno auti, ima nekih poznatih kvarova itd...? Nisam ljubitelj SUV-ova ni ostalih podvrsti ali od svih mi XCeed ima najljepšu liniju. Trenutno naći Ceed SW kod nas da ima neku konkretnu opremu je nemoguće, zato gledam i ProCeed, ne znam ako ima neke posebne razlike osim dizajna. U biti vrtim usporedbe CeedSW sa GT Line opremom i XCeed sa EX Way opremom, tu su negdje po cijeni, isto kao i ProCeed GT Line i XCeed EX Stream, gledam 1.5 benzinac sa manualcem, iako ni automatik ne bi odbio
Vozim Xceed model 2022 od siječnja 2022.g., 1.5 T-GDI, automatik, ex way oprema.
Nema nikakvih dječjih bolesti zasad, nadam se da ni neće ubuduće. Kvaliteta materijala je razinu iznad onoga što platiš, dizajn je naravno odličan (kako kome), po pitanju prostora je iznenađujuće odlična, izvana djeluje manje nego što u praksi je, drži cestu ko luda, ide odlično, troši malo, zasad samo riječi hvale imam.
Meni osobno je problem jedino što ima nisko sjedište, radi ulaska i izlaska iz auta, u razini prosječnog hatchbacka je sjedalo pozicionirano, što je odlično za vožnju, ali za nekog sa sjebanom kičmom i koljenom problem, zato i kontam je mijenjati za nešto višlje.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2023., 10:05   #67868
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Jel tko radio firmware update na VW-ima (Passat, 2013)? Jel kompliciran ili rizičan postupak?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2023., 10:19   #67869
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Da. Koji modul želiš updaeat uopće?
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2023., 10:45   #67870
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Da, možeš parcijalno stakla, farovi i tak...

I dalje plaćam full kasko iako nisam imao šteta. Budem još koju godinu i onda samo stakla i farovi. Za sada je to čisto bacanje love. I dobro da je tako.
Ja imam parcijalno na farove, stakla i retrovizore. I ove godine ću ga morati iskoristiti
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2023., 10:47   #67871
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Da. Koji modul želiš updaeat uopće?
bluetooth. Zvuk je katastrofa, a čitam da je poznat problem i da update firmware-a možda pomaže
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2023., 11:10   #67872
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Kolege, vidim da ima i tu par vozača Kija, pa da pitam mišljenje o XCeed, Ceed SW i ProCeed, kakvi su generalno auti, ima nekih poznatih kvarova itd...? Nisam ljubitelj SUV-ova ni ostalih podvrsti ali od svih mi XCeed ima najljepšu liniju. Trenutno naći Ceed SW kod nas da ima neku konkretnu opremu je nemoguće, zato gledam i ProCeed, ne znam ako ima neke posebne razlike osim dizajna. U biti vrtim usporedbe CeedSW sa GT Line opremom i XCeed sa EX Way opremom, tu su negdje po cijeni, isto kao i ProCeed GT Line i XCeed EX Stream, gledam 1.5 benzinac sa manualcem, iako ni automatik ne bi odbio
Evo, da se javim kao vlasnik Ceeda gt line 1.5 dct zadnjih par mjeseci. Gledao sam i xceed i proceed i zaključio da mi je proceed nepraktično pre dugačak i nepregledan odzada za svakodnevno parkiranje po "parkirnim mjestima" u koja se inače zavlačim. Za xceed mi je zaključak bio da realno ne dobivam ništa posebno u odnosu na ceed.. U realnosti je gotovo zanemariva razlika u visini, a bunker je veći tipa za jednu vrećicu iz dućana, a na račun toga bi plaćao veće i skup je gume i nešto veću potrošnju. Također, za istu cijenu se kod ceeda dobije razina opreme više i/ili automatik tako da mi je to na kraju iz moje perspektive bio no Brainer. Ako treba prostora i bunkera mislim da trebaš prekrižiti xceed jer ne nudi ništa spektakularno više od ceeda, proceed i ceed sw imaju puno veći bunker.

Apropo auta za sad sve odlično, ide dobro, dct radi vrlo dobro, potrošnja u prosjeku sitno ispod 7 litara. U gradu će popiti nešto više, po otvorenoj cesti moše se proći i sa 5l
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2023., 11:42   #67873
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
bluetooth. Zvuk je katastrofa, a čitam da je poznat problem i da update firmware-a možda pomaže
RNS-510?
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2023., 19:51   #67874
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2023., 00:01   #67875
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Vozim Xceed model 2022 od siječnja 2022.g., 1.5 T-GDI, automatik, ex way oprema.
Nema nikakvih dječjih bolesti zasad, nadam se da ni neće ubuduće. Kvaliteta materijala je razinu iznad onoga što platiš, dizajn je naravno odličan (kako kome), po pitanju prostora je iznenađujuće odlična, izvana djeluje manje nego što u praksi je, drži cestu ko luda, ide odlično, troši malo, zasad samo riječi hvale imam.
Meni osobno je problem jedino što ima nisko sjedište, radi ulaska i izlaska iz auta, u razini prosječnog hatchbacka je sjedalo pozicionirano, što je odlično za vožnju, ali za nekog sa sjebanom kičmom i koljenom problem, zato i kontam je mijenjati za nešto višlje.
Citiraj:
Autor raliSHA Pregled postova
Evo, da se javim kao vlasnik Ceeda gt line 1.5 dct zadnjih par mjeseci. Gledao sam i xceed i procee