Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.08.2009., 00:26   #1
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Gigaset SE515 spor download

Ljudi imam problem i neznam u cemu je stvar, na optimi sam i kad spojim SE515 modem (flashan s biosom sa zombix-ove stranice(ovaj http://zombix.net/glob/2007/11/17/si...se515-openwrt/)) net mi je uzasno spor, youtube filmovi se sporo loadaju, torrenti se skidaju samo s 300-400kb/s, speedtest kaze da imam samo 3.3MB/s vezu..., a cim spojim onaj bijeli modem od optime download se popne na 950kb/s i sve radi super.

Postoji li neki noviji firmware za SE515 ili sam ja jednostavno neku opciju na modemu krivo namjestio?



ps: nisam 100% siguran al mislim da je ovo pocelo se pojavljivat nakon sto sam prije tjedna dana upalio WLAN na modemu (al sam ga koristio samo dva dana, i ugasio nakon)

Pomoc plz!
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 07:59   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Kontaktiraj kolegu nino, on je o tome pisao na forumu. Ovako napamet vidi jel imaš opcije za namještanje verzije adsl modulacije, treba biti Annex A.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2010., 00:28   #3
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Thumbs down

Jel ima netko da je na optimi i da koristi SE515 i da mu se spaja na vise od 8128 Kbps Downstream Line Rate? Ne zeli mi se nikako spojit na vise od toga, sve sam zivo isprobavao, s onim sugavim bijelim telseyom se spaja na 11000+ Kbps.

Ajd ako ima gore ovo nek kaze koji firmware (moj: 2.18.01.07c_a0_23e8.d15) koristi i kako su mu podesene opcije... tnx

edit: svabski mi suxa zesce al nesto kao pise ni nemre vise od toliko, tocno ili?
edit2: jesam konjina, citat iz pdfa modema

It provides a downstream rate of up to 8 Mbps and upstream rate of up to 1 Mbps for ADSL connection



Zadnje izmijenjeno od: MadManBD. 26.01.2010. u 00:56.
MadManBD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na