Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.08.2013., 09:06   #451
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pa nemaju oni drugaciji nacin plačanja osim za keš/pouzecem...za sve ostalo moraš doci u poslovnicu

a dostava po novom je tek iznad 3000kn
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 10:38   #452
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Probaj dodat Samsung 120GB i nacin dostave.
Meni je besplatno, a ako odaberem neki drugi proizvod onda ima dostave...

EDIT: ali kod nacina placanja onda ne doda nacin dostave kurirskom sluzbom.. to je greska u sustavu..

Zadnje izmijenjeno od: BlackDwarf. 16.08.2013. u 11:12.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.08.2013., 10:49   #453
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
hm...i kada dodas jos neki artikal opet je besplatna dostava ako je s time ssd-om

nemam pojma,ili je greška ili je nešto drugo
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 13:34   #454
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Da budem siguran bolje cu se prosetat do njih kad budem u Zg.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 19:52   #455
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Evo došla grafa danas,naručio 08.08.,cijena 1539kn,besplatna dostava i 3 godine gare,nice!

Slika
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2013., 11:04   #456
FeedzoR
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: btk
Postovi: 6
ja nisam ni blizu zg pa moram narucit
zanima me ako nešto rikne kako ja to kod njih šaljem? i jel treba i jamstveni list ili samo racun?
FeedzoR je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2013., 11:16   #457
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Evo link na informacije u vezi jamstva i servisa
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2013., 18:14   #458
Skrewdriver
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 62
Ja sam naručio objektiv za aparat prije 4 mjeseca, stiglo za 7 dana od narudžbe koju sam mailom napravio, platio preko interneta i poslao im potvrdu uplate, nakon 2 dana kad su potvrdili da mogu uzet došao po njega i kasnije doma ustanovio da je neispravan (javlja grešku lens error, i vidi se da je blenda zblokirana). Reklamirao osobno u poslovnici, lik koji je to preuzeo kaže "evo ja sam upravo sada naručio novi, tako da se može odmah idući tjedan zamijeniti, a ovaj vraćamo natrag". Ja reko dobro ajde, nisam ni mislio uzimat taj primjerak nakon popravka, jer tražio sam i kupio novi a ne popravljani objektiv. Znači ja čekam 7 dana da jave, prošlo a nitko ništa ne javlja. Zovem ih od tad 30 puta dnevno i nikoga ne mogu dobit. Pođem osobno u poslovnicu u Importane galeriji, tamo njih 4-5 prodavača i 2 kupca (znači nije da su u gužvi), pitam što je sa objektivom kažu nije ništa stiglo. Pitam pa jeste li naručili taj objektiv za zamijenu. Kaže lik (nisam siguran je li to onaj isti od prvi put ili drugi) da nije naručeno i da su poslali objektiv na servis. Ja kažem da hoću novi ispravni objektiv kakav sam i platio, jer nije se pokvario tijekom korištenja nego je pokvaren bio još u pakiranju i u ostalom ne reklamiram ga nakon godinu dana nego nakon par dana od kupnje. I čovjek govori dobro trebam pitat voditelja on nije tu, javit ću kad provjerim. Prođe još par dana nitko ništa ne javlja, pa ja opet krenem zvat i dobijem ih na telefon nakon 3 dana konstantnog zivkanja. Na telefonu ne znaju ništa o tome, i govore da će sve provjeriti i nazvat me za pola sata. Prođe cijeli dan nitko ne zove, pa opet krenem zvat ja njih, i opet sam ih dobio tek iz xyz pokušaja. Opet ista priča, objektiv nije stigao niti novi niti popravljeni, opet ništa ne znaju o tome i opet trebaju "provjeriti" pa će me nazvat kroz 1 sat. Naravno da me nitko nije zvao...

Ukupno je prošlo malo manje od 4 mjeseca od kad sam im ostavio objektiv, još nitko me nije kontaktirao, još nisam dobio niti objektiv niti novce. A radi se o 700 eur. Odustao sam od komunikacije s njima jer nema nikakvog smisla, a već sam potrošio previše na telefone, a košta i gorivo i parking do tamo.

Objektiv mi više ne treba, ali bi molio za savjet kako doći do svojih novaca. Iz Zaštite potrošača me upućuju na Sud časti, koji je kao besplatan jer ide na trošak države, ali koliko sam čitao iskustva po netu, taj Sud časti kad donese odluku opet nema garancije da će ovi ispoštovat odluku jer ih ne mogu zakonski prisilit na to pa ne znam je li ima smisla gubit vrijeme na to? Isto tako su me uputili na prijavu državnom inspektoratu a opet ovi se bave samo kontrolom povrede propisa, nemaju veze s povratom novaca. Mene samo zanima kako doći do svojih novaca, jer nemam puno volje se natezat s njima niti s ikim drugim. Po portalima se nedavno pisalo o ovrhama koje građani mogu podnjeti prema firmama za neisplatu plaća i sl. pa je li možda tako nešto se može i u ovom slučaju?
Skrewdriver je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2013., 18:22   #459
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor Skrewdriver Pregled postova
...Isto tako su me uputili na prijavu državnom inspektoratu a opet ovi se bave samo kontrolom povrede propisa, nemaju veze s povratom novaca....
To i je povreda propisa. Platio si, reklamirao, duzni su ti reklamaciju rijesit u "razumnom roku", a to 4 mjeseca sigurno nisu.

Inspektorat na vrat zbog krsenja propisa i da vidis kako ce se brzo rijesiti.

Edit: Ovaj slucaj ne da je bezobrazan, to je za izgon firme iz hrvatske.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2013., 18:33   #460
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
..to je za izgon firme iz hrvatske.
I to ravno u Mađarsku
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.08.2013., 10:07   #461
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
O Boze, koju kunu vise cu platit, al cu "mirnije" spavat.
Mislim da cu ove zaobilazit.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 10:36   #462
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Katastrofa.

Kad ima toliko loših iskustava, ne znam zašto se nije skupila ekipa i dala to na društvene mreže i portale, nešto tipa Extreme digital = ekstremna prijevara.

Ovi potonji (osim ako se ekstremna prijevara ne reklamira kod njih ) jedva bi dočekali (index pogotovo) i po svom običaju još nadodali i da vidiš reklame.

Ja bih to riješio na takav način (plus naravno, prijava inspektoratu) puno prije nego što bih dočekao 4. mjesec neriješenog problema.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 11:30   #463
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
nije stvar prijevare nego lose organiziranosti cijele firme i zbunjenosti prodavaca bar ja to tako vidim. Treba netko doc da napravi tamo reda i da se zna sto kako a ne da prodavac ne zna uvest reklamaciju i sve ostalo. Btw jesi ti dobio ikakav papir da ti je objektiv na reklamaciji i sve, ako jesi pravac DI i tuzi ih i trazi povrat love i morat ce ga napravit jer 45 radnih dana je proslo.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 11:34   #464
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
nije stvar prijevare nego lose organiziranosti cijele firme i zbunjenosti prodavaca bar ja to tako vidim. Treba netko doc da napravi tamo reda i da se zna sto kako a ne da prodavac ne zna uvest reklamaciju i sve ostalo. Btw jesi ti dobio ikakav papir da ti je objektiv na reklamaciji i sve, ako jesi pravac DI i tuzi ih i trazi povrat love i morat ce ga napravit jer 45 radnih dana je proslo.
A što s tih 45 dana?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 11:49   #465
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
nije stvar prijevare nego lose organiziranosti cijele firme i zbunjenosti prodavaca bar ja to tako vidim. Treba netko doc da napravi tamo reda i da se zna sto kako a ne da prodavac ne zna uvest reklamaciju i sve ostalo.
Ma jasno ali ja bih se nakon toliko vremena i takve ignorancije osjećao prevaren. U najmanju ruku.

To što se obećavaju javiti (telefonski ili mailom) nekoliko puta a nakon toga ništa nije stvar zbunjenosti, neznanja ili loše organizacije - to jedino može biti stvar retardiranosti (naravno da ne) ili bezobrazluka.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 13:19   #466
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Pa zar ne mora proci na garanciji 45dana da se dobije povrat love?
@listerstorm slazem se sa tobom u potpunosti ali ako hoces takve smjesne cijene s obzirom na druge firme u hrvata nesto mora patiti a to je kvaliteta usluge. Ne nazovu jer nemaju sefa koji ce tim prodavacima jebat sve po spisku i sve ostalo. Mozda da se dode do nekog njihovog sefa pa da se neke stvari objasne sto kako se treba raditi tj kako se organizira posao jedne tvrtke. Jer sve ovo nejavljanje neslanje mailova se dogada sto nemaju 1 osobu odgovornu za reklamacije i koji radi samo to, nego svi sve i onda nastane zivi kaos. Kaze kolegi e nazovi tog i tog on kaze ok nazvat cu itd itd... I mozda da imaju 1 koji samo sljaka narudzbe preko neta i odgv kupcima na email i telefon i kraj svih problema. Oni nisu spremni za toliko posla i gube se. Nevjerujem da tamo radi 4 bezobrazna prodavaca nego vise 1 izgubljeni sef koji ne zna sto kako.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 13:38   #467
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Pa zar ne mora proci na garanciji 45dana da se dobije povrat love?
Ne mora. Zakonski, rok ne postoji, osim termina "razuman rok". DI će ovdje svakom slučaju stati na stranu kupca (jer je 4 mjeseca apsolutno previše), uz to treba provjeriti što im točno piše na jamstvenom listu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 13:41   #468
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
jamstvenom koji je kod njih

nadam se da ima neki papir od reklamacije...neki dokaz da je to tamo :/

ja dizem brda i doline za slušalice od 70kn a ne za 700e još 4mj...moš misliti kako bi toliko čekao i nije mi jasno što se uopce čeka od kupca...trebalo je vec davni dana na to reagirati
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 13:56   #469
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
jamstvenom koji je kod njih

nadam se da ima neki papir od reklamacije...neki dokaz da je to tamo :/

ja dizem brda i doline za slušalice od 70kn a ne za 700e još 4mj...moš misliti kako bi toliko čekao i nije mi jasno što se uopce čeka od kupca...trebalo je vec davni dana na to reagirati
Je, ali malo ljudi zna što im je činiti, a na kraju praktički zaboravi što je bilo...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 16:34   #470
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Ma tu se radi i o traljavosti sa strane kupca.
Koje su to fore da on 4 mjeseca čeka da njega netko nazove i da se njegov slučaj riješi?
Uopće ne vjerujem u tu priču.
Sve se svodi (kao i uvijek kad netko piše iskustva) na nekakva zivkanja, usmene dogovore, rekla-kazala.
Papir/potvrdu moraš imati, šta god njima nosio i kakav god dogovor s njima napravio, a ako ćeš ti dopustiti da se to oduži na 4 mjeseca to je tvoj problem.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 16:47   #471
Skrewdriver
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 62
Ja imam sve dokumente, i račun i jamstvo i servisni zapisnik.

Cijelo jutro razgovaram sa inspektoratom i sudom časti. Rekli su da 45 dana je rok bio po starom zakonu koji više ne vrijedi. Danas je rok "razuman rok" a taj razuman rok može biti teoretski i godinu dana, pa i više, a može biti i 5 dana. Rekli su da točan rok utvrđuju vještačenjem, odnosno angažiraju nezavisnog stručnjaka koji procjeni s obzirom na vrstu kvara, i s obzirom na sve okolnosti - koliko iznosi stvarno vrijeme koje je potrebno da se reklamacija rješi. No ovdje se radi o uređaju koji sam dobio neispravan, i zatražio sam zamijenu za novi na što imam pravo, pa je taj razmni rok valjda onoliko koliko njima treba da stigne roba iz Mađarske do HR u ovom slučaju

No stvar je u tome što kada sam ja naručio objektiv, on je stigao za 7 dana kada ga je trebalo PLATITI, i uredno su sve javljali, bili pristojni i "znali su sve". A kada trebaju dati novi zbog reklamacije onda odjednom objektivu trebaju mjeseci da pristigne, a niti se javljaju i "ne znaju ništa o tome".

Za sud časti, ja moram doć na ročište, pa se to čeka mjesec dana, pa ako druga strana ne dolazi prvi put, onda ja moram doći ponovo jer za prvi put obje strane se moraju pojavit. Nevjerojatno je zbog čega sam prisiljen gubit vrijeme! Preko inspektorata bi to brže bilo rješeno, ali procedura je takva da nakon prijave oni imaju neki rok u kojem moraju izać na teren i provjeriti dokumente kod njih. Zatim imaju neki rok u kojemu daju mogućnost da trgovina samoinicijativno rješi problem. Zatim nakon tog roka ako trgovina to ne napravi onda imaju rok za uvođenje sankcija. Problem je što niti nakon uvođenja sankcija oni moraju sami meni vratiti novce gdje opet mogu odugovlačiti. Jedino što će trpiti posljedice sankcija dok ne vrate novce ali nisu mi rekli točno o čemu se radi, nego samo to u ovakvim slučajevima najčešće trgovina u kratkom roku vrati novce ili daje novi uređaj

Izgleda da su mi zadali posla
Skrewdriver je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 16:54   #472
Skrewdriver
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 62
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Ma tu se radi i o traljavosti sa strane kupca.
Koje su to fore da on 4 mjeseca čeka da njega netko nazove i da se njegov slučaj riješi?
Uopće ne vjerujem u tu priču.
Sve se svodi (kao i uvijek kad netko piše iskustva) na nekakva zivkanja, usmene dogovore, rekla-kazala.
Papir/potvrdu moraš imati, šta god njima nosio i kakav god dogovor s njima napravio, a ako ćeš ti dopustiti da se to oduži na 4 mjeseca to je tvoj problem.
Pa jesi pročitao što sam napisao?,
- Potvrdu o predaji objektiva na servis imam.
- Zvao sam ih mjesec dana konstantno skoro svaki dan
- Bio osobno kod njih.
- Poslao sam im i službeno pismo na koje nisam dobio odgovor niti na mail, niti na telefon niti poštom

Na koji način ja mogu njih natjerati da mi vrate novce u razumnom roku, kako ih natjerati da to rješe u par dana i kako spriječiti da se to oduži nakon 4 mjeseca?
Skrewdriver je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 17:06   #473
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Nakon što je prošlo 45 dana od kada si predao objektiv na servis, ako i dalje nema povratne informacije, onda trebaš prijaviti inspektoratu.
Da si tako napravio ovo bi već sigurno bilo riješeno, i ne brini, brzo oni izlaze na teren.
I ne, razuman rok sigurno ne može biti godinu dana, znam za sličan slučaj reklamacije informatičke opreme gdje je sud procjenio da je to max. 60 dana, a ti čekaš već 120 dana.
Ako ništa drugo njih prijava inspektoratu ubrza da riješe tvoj slučaj, za razliku od tvog zivkanje koje ih očito ne zanima.

P.S. Možeš uvijek (kao prvi korak) napraviti pisani prigovor trgovcu, nekada je to dovoljno:

Citiraj:
Temeljem članka 8. Zakona o zaštiti potrošača (Nar. nov., br. 79/07., 125/07. – isp., 79/09. i 89/09. – isp., 87/12 i 56/13), trgovac je dužan potrošačima omogućiti podnošenje pisanih prigovora, bilo u prodajnom prostoru ili putem pošte, telefaks uređaja ili elektroničke pošte, te je na njih dužan odgovoriti u roku od 15 dana od dana zaprimljenog prigovora.
Trgovac je dužan voditi i čuvati pisanu evidenciju prigovora potrošača najmanje godinu dana od dana primitka prigovora potrošača.
Oblik vođenja ove evidencije nije propisan u obliku knjige žalbe ili nekom drugom obliku, a trgovac je dužan u prodajnom prostoru vidljivo istaknuti obavijest o načinu podnošenja pisanih prigovora potrošača.

Novčanom kaznom u iznosu od 10.000 do 100.000 kn kaznit će se za prekršaj pravna osoba ako postupi suprotno odredbama članka 8. (ne omogući prigovor, ne odgovori na prigovor i ne stavi obavijest o mogućnosti podnošenja prigovora). Za odgovornu osobu u pravnoj osobi propisana je novčana kazna od 10.000 do 15.000 kuna, za trgovca fizičku osobu novčana kazna od 5.000 do 15.000 kuna.

Zadnje izmijenjeno od: Rade0n. 19.08.2013. u 17:13.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 17:53   #474
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ako imaš dokaz o slanju pisma i nisu ti odgovorili, eto ti razloga za prijavu DI.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 18:11   #475
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Jos i fino pise na njihovom web-u vezano za DOA prizvod:



Za ovakav slucaj i 700€ vrijednosti, osobno bi kontaktirao i EU centar, a uskoro otvara i hr centar.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera

Zadnje izmijenjeno od: nino. 19.08.2013. u 18:21.
nino je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 08:32   #476
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Kolega lijepo u drzavni inspektorat i rijesi problem jer to je najbrzi nacin. Makar sad imas i kako je nino napisao EU instrumente koji su sigurno efikasniji i brzi jer dobiju takve packe da ce ti vratit jos i kamatu za lovu
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 08:49   #477
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Da, baš su brzi, ja sam prijavio jednu drugu firmu radi nepoštivanja ZZP i ZOO, te neodgovaranja na dopis, prošlo je 45 pa i dalje niti A od DI. Toliko o njihovj brzini, a o sposobnosti cemo vidjeti...hebe se njima, oni su GO i boli ih đon za nas. Lakše je ne racunati na DI.

Sa ED sve probleme što sam imao, sam riješio preko maila adam.guba@edigital.hr

Možda sam glup, ali zasada 3 kupovine u ED, od sedam. Potrošio sam 2250 kn na tri kupovine, da sam kupovao u našim najjeftinijim trgovinama, platio bi oko 3450 kn (lumia 520, cors 300r i 16gb 2400MHz ram)

Zadnje izmijenjeno od: Gilbert5. 20.08.2013. u 08:55.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 13:05   #478
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
@Skrewdriver

Tko ti je rekao da roba može na popravku biti godinu ili više dana? Pitam zato jer se to kosi s člankom 429. Zakona o obveznim odnosima.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 14:44   #479
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Naručio iz ED proc, matičnu, rame, hladnjak i kućište.. Sve stiglo i sve radi. Prije toga sam i napajanje naručio, isto sve 5. Kupio, radi, uštedio... Ave Edigital!
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 15:24   #480
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
lakše malo s tim AVE.

Ja npr. nisam uzimao kod njih a vjerojatno i neću poučen lošim iskustvima drugih s reklamacijama (ako se promijeni priča s reklamacijama, razmislim, iako su iritantni i smiješni s tim ignoriranjem kupaca - pozivi/e-mail).

Pročitaj si malo prijašnje postove i zapali svijeću da ti ništa ne kihne jer u tom slučaju vjerojatnost za problem nije mala.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na