Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.04.2014., 18:24   #1771
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
može nekakve upute ,početnički tutorial bilo što za igrače lola koji žele početi igrati dotu 2? prelazim tutorial ali za sada sam lvl 0
Nema nekih posebnih savjeta. Itema u doti ima manje, za svakog heroja imaš guide(prouči malo UI pa ćeš vidjeti gdje se nalazi taj tab, gore lijevo na ekranu). To ti je dobar start. Nažalost u doti ne piše koliko je koji heroj težaj za igrati pa preporuke idu za supportove prvo. Lich(jako jednostavan i efikasan, dosta zabavan s ultijem), Dazzle(ako imaš solidne reflekse). Obveza supporta u doti je kupiti kurira na početku partije(često si jedini support), i wardove(drukčiji od onih u lolu i ključni za dobar tim), također dust ako ima invi heroja i smoke za gankove. Za ostalo konzultiraj guide za heroja, ima i itembuild tamo. U startu kreni s pretpostavkom da je dota znatno teža za svladati od lola pa će biti manje frustracije pri igranju. Također bitna razlika s lolom je mogućnost denyanja vlastitih kripova(last hitaš svog da protivnik ne dobije gold i dobije smanjenji xp od kripa). Prvi videi koje gledaš nakon par odigranih partija sa supportom su "pulling creeps" i "warding". Na jutjubu ima pregršt videa. Kad si to svladao si više manje na ti sa support roleom i onda možeš dalje(preporuka prvo carry) a onda kad si već jako dobar u igri i vladaš svim mehanikama probaj mid heroje. U doti mid heroji često imaju ogroman utjecaj na ostatak partije(imaju i u lolu ali iskreno ne znam do koje granice jer nisam dugo igrao). Još jedna mini crtica, u doti ability heroji(znači razni casteri koji rade burst dmg) jako oslabe late game jer nema mogućnosti pumpanja ability powera kao u lolu.
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2014., 08:52   #1772
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
jel ima puno noobova na doti 2
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2014., 15:41   #1773
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
jel ima puno noobova na doti 2
Nema puno nobova, ima samo puno kretena i rusa
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2014., 15:43   #1774
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nema puno nobova, ima samo puno kretena i rusa
ne zaboravi sirijce, egipćane i španjolce
domis je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2014., 17:13   #1775
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nema puno nobova, ima samo puno kretena i rusa
Что ты имеешь против россиян?
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2014., 17:26   #1776
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ja sam jučer po tko zna koji put obrisao DOTA-u, ali mislim da će ovo biti i zadnji put. Ne mogu više, toliko umobolnih imbecila i dječurlije nadraženog falusa, to nije za podnijeti. Matchevi predstavljaju čisti primjer sadomazohizma.

Worst. Community. Ever.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2014., 17:28   #1777
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor rap_4_life Pregled postova
Что ты имеешь против россиян?


Apsolutno ništa, dapače imaju predobrih igrača i timova koji nas redovito razguze. Al problem je onih ostalih 90% rusa koji igraju po eu serverima koji su katastrofa, da sad nekoristim neke druge epitete.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2014., 17:28   #1778
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Apsolutno ništa, dapače imaju predobrih igrača i timova koji nas redovito razguze. Al problem je onih ostalih 90% rusa koji igraju po eu serverima koji su katastrofa, da sad nekoristim neke druge epitete.

cyka blyat recimo
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2014., 17:31   #1779
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
pa jel nema ta dota2 sistem ko dota6/lol rankovi ?
1500-1550 noobvi, map hackeri
1600-1700 mid
1750+ pro

da netko regulira kakvi ljudi igraju ?
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2014., 17:44   #1780
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Postoji sistem bodovanja ako igras "ranked" meceve.
Milentije je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2014., 09:26   #1781
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Da postoji rankiranje ali ti ništa ne pomaže. Oko 2000 ti opet ovisi šta ćeš dobit, najbolje kad ti stavi TBA ili ti ga ljude bez ranga tj. one koji imaju manje od 10 igara i nemaju rang.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 09:46   #1782
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
još kad se sjetim dote obične, kad lik izađe pa shebe cijeli game hehe
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 09:54   #1783
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Ja sam jučer po tko zna koji put obrisao DOTA-u, ali mislim da će ovo biti i zadnji put. Ne mogu više, toliko umobolnih imbecila i dječurlije nadraženog falusa, to nije za podnijeti. Matchevi predstavljaju čisti primjer sadomazohizma.

Worst. Community. Ever.
U potpunosti potpisujem. Izbrisao sam vise puta, no i dalje mi je na hdd-u. I zadrzat cu ju. Upalim steam dok radim, i ako se netko javi za team ranked, odigram koju. Public vise ne igram. Nema smisla.

Ponajvise radi rusa. Ti likovi kao da su s druge planete. A cjelokupni community je zivi uzas. A samo igranje dota-e pretvorilo se u cisti sadomazohizam kako si i sam napisao. A ubijati vrijeme sa time ne zelim. Adio svemu osim team rankedu.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 11:30   #1784
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Da postoji rankiranje ali ti ništa ne pomaže. Oko 2000 ti opet ovisi šta ćeš dobit, najbolje kad ti stavi TBA ili ti ga ljude bez ranga tj. one koji imaju manje od 10 igara i nemaju rang.
Ranked mecu ne mozes prostupiti ako ti je level manji od 13. Rusa ima i na mnogo vecem nivou (3500-4000+). U zadnje vrijeme ne igram uopste ako nas nema bar 3 u timu, mada uglavnom igramo petorica. Dosta manje se nerviram i naravno mnogo vise uzivam u igri.
Milentije je online   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 12:24   #1785
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Ranked mecu ne mozes prostupiti ako ti je level manji od 13. Rusa ima i na mnogo vecem nivou (3500-4000+). U zadnje vrijeme ne igram uopste ako nas nema bar 3 u timu, mada uglavnom igramo petorica. Dosta manje se nerviram i naravno mnogo vise uzivam u igri.
3+ to je to i kad fejlaš bar fejlaš osobno i nemože ti nitko drugi bit kriv ...
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 13:06   #1786
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
meni je smjesno kako su svi hvalili tu dotu2 i poceli da prostis srat po w3 doti
a sad cjela dota2 se pretvorila u fijasko, dok mi na na eubnetu imamo tako striktna
pravila da tko god cheata ili shebe game dobije ban na acc

i upravo zbog toga budale poput turaka sto su kao vama rusi, nemogu igrati ni mid ni high ranked matcheve
jer em neznaju, em nemaju rank jer ih uvjek banaju pa pocnu od nule
ili se drze svojih TR-APEM nubarskih igara u koje nitko od evropljana nezeli ni uc
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 14:25   #1787
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,213
Jooooj ljudi preozbiljno shvacate igru Ako ocete ozbiljno igrat igrajte CW, ja taj ranked niti ne igram solo jer su svi neki TryHard rank chaseri, stavim search All Pick i Ability Draft, pa sta ispadne, i uzivan u gameu
Evo jucer sam ima na Ability draftu, radiance u 13 minuti s amorec alkemistom, na kraju partije score 26/12/21 i izgubili smo game jer iman retardirane sugirace, al zaboli me neka stvar ja sam uziva u igri i zajebanciji, volio bi da smo dobili(i mogli smo da se i ja nisam zajebava previse ) al ono necu se nervirat oko sitnica
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 16:04   #1788
Mirrim
Registered User
Moj komp
 
Mirrim's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Baš sam i ja to htio napisati, ljudi preozbiljno shvaćaju dotu.
Ajde reko bi u redu je da se igra za neke masne pare i sl, ali ovako...
I ne znam dal je do mene ili što, ali čemu toliki rage na ruse? Kao kod nas nema padobranaca. U team MM-u sam i uspio preći 4500 kad sam počeo igrat sa 3 russa. Najbolji timski igrači koje sam uspio do sada naći.

Igrat na 4500+ MMR i 3000 MMR je razlika dan i noć. Zna se da ako jedan napravi grešku game je izgubljen, ljudi se uredno ispričaju, nema flame na chatu. Lijepo GG i next game.

Najgore mi je kad igram s nekim od svojih sa TS-a. Svi su 3500 ili tako nešto. Čim umre cijeli team mu je kriv, sljdećih 5 min mora sve vrijeđat i tako... Izgubi 20 creepova za to vrijeme jer mu je ponos povrijeđen jer je umro...
Mirrim je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2014., 17:54   #1789
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Ova ljutnja na samu igru i kao razlog navođenje loših igrača u timu jako često proizlazi iz toga što ljudi sami sebi neće priznati neke stvari. Većina igrača koji ne igraju 24/7 nego baci koju partiju dnevno zna igrati dobro 2-3 heroja a ostalo prosječno ili još češće debelo ispodprosječno. Ali s obzirom da tih par heroja igraju super automatski misle da su veći skill level nego što jesu. Ja se slažem da nekad stvarno u timu ima ljudi koji jednostavno ili ne doprinose ničim ili čak feedaju, ali ne može mi nitko tvrditi da mu se to dogodi u većini gameova. Imam stvarno puno played od dote, hona pa sad dota2 i uvijek je ista priča. Tu i tamo ćeš igrati s ritardima ili ljudima koji jednostavno trolaju, ali to spada u promile. Većinu puta se izgubi jer ljudi precjenjuju svoje sposobnosti i jednostavno loše pickaju. Sam pick je već više od 50% igre. Isto klasika u doti, vidiš 2 njuba pickali carrye, ko ga hebe budem i ja picko carrya oni će sigurno fejlat, a neće nas uništit šta sam još i ja uzeo carrya. Ja sam to isto prije radio, ali kad sam prestao i počeo pickati ono šta team treba u tom trenutku već samim tim mi je porastao winrate a bome i gušt igranja.

Rađe dobro odigram supporta i pomognem čak i lošem carryu da uspije carryat i usput imamo par jako zabavnih teamfightova nego da i ja pickam carrya, farmam, svejedno pušimo jer ostali feedaju i onda provedem game ljuteći se i raspravljajući s budalama. Treba se opustit, to je samo igra, a za bolje rezultate malo ugasiti emocije i upaliti mozak, to je sve. Pro tip, osim dote obavezno igrajte i čovječe ne ljuti se, da izbrusite flegma stil .
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2014., 21:07   #1790
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Mirrim Pregled postova
Baš sam i ja to htio napisati, ljudi preozbiljno shvaćaju dotu.
Ajde reko bi u redu je da se igra za neke masne pare i sl, ali ovako...
I ne znam dal je do mene ili što, ali čemu toliki rage na ruse? Kao kod nas nema padobranaca. U team MM-u sam i uspio preći 4500 kad sam počeo igrat sa 3 russa. Najbolji timski igrači koje sam uspio do sada naći.

Igrat na 4500+ MMR i 3000 MMR je razlika dan i noć. Zna se da ako jedan napravi grešku game je izgubljen, ljudi se uredno ispričaju, nema flame na chatu. Lijepo GG i next game.

Najgore mi je kad igram s nekim od svojih sa TS-a. Svi su 3500 ili tako nešto. Čim umre cijeli team mu je kriv, sljdećih 5 min mora sve vrijeđat i tako... Izgubi 20 creepova za to vrijeme jer mu je ponos povrijeđen jer je umro...
Ekipa koja me poznaje (i osobno i virtualno) moze vrlo lako potvrditi da bilo koju igru shvacam iskljucivo kao igru. Ne igram ni dotu, ali ni bilo koju drugu igru iskljucivo radi pobjeda. Naravno da se covjek trudi pobjediti, ali ako ne ide, nema veze. I svatko moze imati los dan pa totalno failati cijeli game. Taj dio me ni malo ne ljuti.

No shvati i ti ove poput mene. Imam dvoje djece, 2 godine i 1 godina. Pokrenuo vlastiti posao, pokusavam se probiti. I sad kad radim 10h-12h dnevno, pa dodjem doma i budem malo s djecom prije nego legnu gotovo sam mrtav od umora.

Ali pozelim malo zabave prije nego ubijem oko. I onda uleti kreten i sve to upropasti sa svojim debilizmom. Evo sad sam odigrao game i odlucio da vise ne igram bez teama, cak ni kad mi je extra dosadno a nemam svoje ekipe.

Lik je uzeo kunkku, otisao u jungle. Farmao ko ludjak. Cak i ulty u jungleu koristio kako bi meni krao farm. Na kraju smo izgubili game, a on je imao tri crystalisa i to'e to. Od itema. Dakle ni bootse obicne nije imao. Jos k tome mislim da je namjerno fidao.

I sad, cemu sve to?
I sto se tice vrijedjanja i sl. gluposti, u potpunosti se slazem sa tobom. Cak ni ovom ruskom kunkki nisam nista rekao, jer da sam i rekao, osim flejma nista ne bi postigao.

No da je ova igra postala zivi uzas - je. I jbg, ponajvise zahvaljujuci vodka narodu. Naravno da ima odlicnih rusa, kako igraca, tako i ljudi. Bilo i bit ce. No od svih debila u dota2 svijetu, njih je uvjerljivo najvise.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2014., 01:04   #1791
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
ma ja kad naidjem na debilni team
pagotovo one prgave

onda si zacrtam da igram taj match da MENI bude zabavno
a nekad i volim onda zajebat te prgave tipa force staff ih u neprijatelja
ili ih ostavim nek krepaju

ima i treca varijanta ali to nepali u doti "2"

u warcraft doti 6, prodas sve iteme, i sigurno ces imat oko 6000 golda
onda nakupujes samo ironwood grancice one od 50golda
i zatrpas cjelu fontanu i shopove sa zlatnim sanducima ;D
i onda kad si debili oce nest pokupit scog kupljenog itema treba im par minuta da ociste "tlo"
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 13:31   #1792
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
u warcraft doti 6, prodas sve iteme, i sigurno ces imat oko 6000 golda
onda nakupujes samo ironwood grancice one od 50golda
i zatrpas cjelu fontanu i shopove sa zlatnim sanducima ;D
i onda kad si debili oce nest pokupit scog kupljenog itema treba im par minuta da ociste "tlo"
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 13:41   #1793
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Petorica se skupite i gejm. Inače dotu ne igram nikako drugačije. Nije bitno pobjeda ili poraz, ali je bitno da je partija ok.
Da slučajno igramo negdje u LAN-u i da mi budu tako kreteni neki, mislim da ti više ne bi kruha okusili.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 13:49   #1794
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
tolko živciranja radi igre...pff...
samo flegma i ako vidiš da igras s debilima, pocni se zajebavati (force staff svojeg u protivnike, silenciraš svoje igrače s bloodseekerom itd )
domis je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 14:09   #1795
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,213
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
tolko živciranja radi igre...pff...
samo flegma i ako vidiš da igras s debilima, pocni se zajebavati (force staff svojeg u protivnike, silenciraš svoje igrače s bloodseekerom itd )
word! kad vidis da su kreteni rush force staff, nema veze kojeg heroja igras i onda se i ti pocmes rugat

ja znam inace na pocetku partije ukljucit gTranslate, i pisat malo na ruskom, ekipa odma popizdi , mjutaju me i tako to iako samo napisem "Hello Brothers;how are you; I hope it will be nice game" i onda me moju mjutaju a protivnicki tim me commenda jer se zajebajem sa njima
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2014., 23:59   #1796
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
Hehe, ista sema kod mene dva klinca i onda hocu nabacit kad svi spavaju. U pravilu je ok, ali samo mrzim kad spammaju nebitno dal su rusi ili ameri jer nekad igram preko bare sa nooob stop feeding, wards, warda, wards, a trojica me siluju i nitko ne zeli tp i spam spam.. to me raspizdi. Inace kuliram i uzivam ako se poklopi dobar team
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2014., 13:53   #1797
Branx
kripl. ing.
Moj komp
 
Branx's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
__________________


ALL SOLD :\
|

Lap: MacBook Pro 2019
CPU: 8th gen i5-8257u (4c/8t)
RAM: 8GB DDR
HDD: 256GB NVME | 512GB NVME USB-C (TB)
Dock: HP Thunderbolt Dock G2
Monitori: 2* Dell P2418D 2K
Periferija: Lenovo Essential Keyboard | Logitech MX Master 2S | Sennheiser HD 4.40 BT
OS: MacOS Big Sur | BootCamp Windows 10
Branx je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2014., 17:22   #1798
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
ima plusove i minuse

plusevi su za intove neki cooldownovi i neke magije sto napokon lupe invis heroje
dok me nervira sto se mice attack modifier sa nekih heroja samo da ih se ucini "godlike"
dok su neke heroje poput fenixa i barata tolko silovali IZ ISTIH razloga da su sad smece
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2014., 22:16   #1799
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Iovako je bilo šamaranje s Pugnom, a šta će tek sad bit
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2014., 06:31   #1800
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Fury Swipes is no longer a Unique Attack Modifier

Ursa je pala u zaborav nakon sto su stavili da mora stat da baci drugu, s ovim ce jungle ic puno brze a nema efekta na mid game.


Burning Spears is no longer a Unique Attack Modifier

Ovo je previse, huskar ce sad bit pub rape machine, mislim u pravim rukama je bio i do sad, a sad ce to radit svi.

Reaper's Scythe now adds +30% duration to the respawn timer

Sad ti samo u late game-u necro poklopi carry i gg wp.

I osobno mi je drago buffanje Shadow demona i Kotl-a, moji najdrazi supportovi.
ehohr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na