Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2018., 20:36   #211
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Kupio sam 3 artikla u ovoj trgovini ali mi jedan ne paše, sad bi iskoristio ono pravo povrata unutar 14 dana.
Zanima me jel mogu ja vratiti samo taj jedan artikl, a 2 si zadržati, ili se mora vratiti cijela narudžba?
Čitam ovdje ali se to ne spominje:
https://www.ekupi.hr/Povrati-499952.aspx

Na e-mailove klasično ne odgovaraju, pa ako netko ima iskustva.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2018., 20:37   #212
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Može samo 1, ti plaćaš povrat tj dostavu povrata.
Da vraćaš sve, onda ti vrate i 35kn dostave koju su naplatili.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2018., 21:26   #213
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Zahvaljujem na info.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 13:44   #214
Rogue92
Premium
Moj komp
 
Rogue92's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Našice
Postovi: 275
Prije 2 tjedna sam naručio jednu komponentu, nakon 2 dana je stigla, odmah sam utvrdio kako je neispravna (DOA). Poslao mail ekupi podršci, odgovorili su mi nakon 3 dana i napisali da će idući dan overseas doći po neispravnu komponentu. Idući dan ju predao overseasu i nakon 6 dana su mi poslali mail da im dostavim svoj IBAN pa će mi dati povrat novca, što sam i učinio. I evo, nakon 2 dana mi je novac vraćen, komponenta + dostava. Sve super.
Rogue92 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 17:27   #215
Doc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Citiraj:
Autor Rogue92 Pregled postova
odgovorili su mi nakon 3 dana
Citiraj:
Autor Rogue92 Pregled postova
Sve super.
Ili su pali kriteriji kupcima ili sam ja u nekom krivom vremenu
Doc je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 17:40   #216
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Citiraj:
Autor Doc Pregled postova
Ili su pali kriteriji kupcima ili sam ja u nekom krivom vremenu
Ili ne znaš da trgovac ima zakonski rok od 15 dana na odgovor kupcu...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 18:03   #217
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Evo danas sam dobio laptop sa ekupi kojeg sam kolegi narucio i ekran puknut,cd rom viri par mm,cosak napuknut,plastika napuknuta...kutija i laptop izgledaju neosteceno,ekran mislim,ali izgleda da je pao na cosak ili je neki tezi paket bio na samom cosku laptopa..
komer je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 18:17   #218
Doc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ili ne znaš da trgovac ima zakonski rok od 15 dana na odgovor kupcu...
Svaka normalna trgovina u kojoj sam do sada kupovao mi je odgovorila u roku par minuta/sati. Nije u pitanju raskid ugovora ili neki prigovor da se moraju očitovati u roku 15 dana. Tako da 3 dana za odgovor nije normalno.
Doc je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 18:53   #219
Rogue92
Premium
Moj komp
 
Rogue92's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Našice
Postovi: 275
Citiraj:
Autor Doc Pregled postova
Ili su pali kriteriji kupcima ili sam ja u nekom krivom vremenu
Bio sam okupiran drugim stvarima tako da mi je vrijeme brzo proletilo, a i nije neka preskupa komponenta, bila je namijenjena rezervnom pc-u.
Rogue92 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 19:02   #220
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Ja sam vraćao uređaj jer nije odgovarao opisu, svaki put su odgovorili na mail u roku 1-3 sata, s tim da sam full info obično čekao do sutradan dok bi oni provjerili s trgovinom koja preko njih prodaje. Sve skupa je potrajalo nešto preko 2 tjedna od mog prigovora do sjedanja novaca na račun. S obzirom da nisam kupovao direktno od njih (pa je zbog toga sve išlo nešto sporije) i da je u međuvremenu bila i Nova godina sasvim ok iskustvo, nemam nikakvih prigovora.
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 07:48   #221
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
Evo danas sam dobio laptop sa ekupi kojeg sam kolegi narucio i ekran puknut,cd rom viri par mm,cosak napuknut,plastika napuknuta...kutija i laptop izgledaju neosteceno,ekran mislim,ali izgleda da je pao na cosak ili je neki tezi paket bio na samom cosku laptopa..
Da nije dostava išla preko Overseasa? Vidi slike iz teme o njemu pa će ti biti jasnije o čemu pričam.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 09:54   #222
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Je iz overseasa ali velim kutija je u vrlo dobrom stanju..po meni netko tko je stavljao laptop u kutiju od laptopa je stavio ostecen laptop,ili je pao prije stavljanja u kutiju..ono sto je zanimljivo je to sto izgleda kao da je netko necim ostrim htio podici tipkovnicu..to nemoze biti od bilo kakvov pada..
komer je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2018., 12:18   #223
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Jos uvijek nista od odgovora na ostecen laptop.kontaktirao sam ih u petak i rekli su da ce provjeriti stanje i reci tamo nekome da sam opet pitao za laptop i kao jos se rijesava...
Mislim posaljite novi laptop i uzmite stari i rijesavajte probleme..stvar je jednostavna,ako nitko laptop nije otvarao prije slanja dosao je takav kod njih,ako je otvarao onda je netko tamo zeznuo..sve si kemijam uzet odvjetnika da to se rijesi sudski jer po meni nije fer da osim maila da je prigovor zaprimljen nitko nije bio u stanju nazvati da ispricam redosljed dogadanja i otvaranja laptopa i sto sam odmah primjetio itd..ispada da ih boli kifla..da ne pricam da sam u 3 god preko 15 tisuca kn ostavio bas u ekupi jer eto bili su pouzdani..
komer je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 07:41   #224
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Mene ovi nakon 13 dana se nisu udostojili ni nazvati..zvao sam ih 4 puta i odgovor uvijek "sutra ce vam se kolega javiti"..
Sve je izglednije da cu ih sudskim putem kontaktirati u vezi reklamacije.
komer je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 14:55   #225
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ja imam nejasnoća oko ovih njihovih 5 god. garancije. Pošaljem im upit što i kako, ekupi odgovori da "treba registrirati u roku od 30 dana". Gledam po siteu od unique - nema ničeg za registraciju.

Kontaktiram uniqua - prvo mi odgovore da "garancija ovjerena od strane ovlaštenog servisa koju ste dobili pri kupnji Vašeg uređaja je dokument koji će Vam služiti i za naše produljeno jamstvo."

Gledam papire nema ništa - odgovaram da u hermetički zatvorenoj vrećici imam samo "Warranty card" koji nema nikakav potpis niti pečat. Potom moj mail proslijeđuju nekom drugome koji mi odgovara: "eKupi će vam poslati potvrdu o osiguranju i to je to. Nije potrebno da dodatno nešto aktivirate."

Danas ponovno primio mail istog sadržaja od nekog trećeg, a još sam u petak javio ekupi da su mi ovi odgovorili da nije potrebna nikakva registracija te mi moraju poslati "potvrdu o osiguranju". Do sada nikakav odogovor. Izgleda kao da nemaju pojma o čemu se radi, nadam se da se ne prave grbavi i da će mi to poslati, jer nisam dobio ništa od njih u paketu.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 21:05   #226
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Prije mjesec-dva kupio sam laptop s petogodišnjim jamstvom (standardne dvije + tri od strane UNIQA-e).

Međutim, potvrdu o produljenom jamstvu morao sam zatražiti mailom, nije stigla skupa s laptopom. Poslali su mi je (EKupi) u roku 4-5 dana od slanja upita (mislim da su rekli da se maks. čeka tjedan dana).

Uglavnom, na potvrdi piše, citiram: "Osiguranje vrijedi jedino uz uredno popunjen jamstveni list, priložen originalni račun i ovu potvrdu o osiguranju."

Tako da mislim da možeš biti bez brige čim dobiješ potvrdu o produljenom jamstvu.
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 21:14   #227
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Dobiješ potvrdu na mejl za produženo osiguranje/jamstvo. Tak ja dobio 2x dok sam kupio mob starcima...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 21:49   #228
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ok, mailao sam ih u petak da mi to naprave pa im neću dosađivat (osim ako ne dođe ovaj tjedan). Hvala dečki, uplašio sam se da se prave grbavi
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 22:32   #229
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ok, mailao sam ih u petak da mi to naprave pa im neću dosađivat (osim ako ne dođe ovaj tjedan). Hvala dečki, uplašio sam se da se prave grbavi
nisam pratio o kojem je itemu rijec, al nebitno...

U pravilu (trgovine) cekaju da prodje 14 dana od kupnje (kako bi proso zakonski rok za jednostrani raskid ugovora), nakon toga ti salju mailom (ili postom - ovisi o trgovini) policu osiguranja.

Tako da nemas frke, ne prave se grbavi, nego zele izbjec eventualne komplikacije u slucaju da kupac vrati item, a na item je vec uplacena polica osiguranja

Ovo se naravno odnosi na kupnju preko neta, ako kupis u trgovini (recimo mob sa osiguranjem loma) policu dobijes na licu mjesta.

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
"treba registrirati u roku od 30 dana"
Ovo vrijedi samo ako kupis ono dodatno jamstvo tipa Corrigo, HP Care Pack, Acer Advantage, ...

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 29.01.2018. u 22:55.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2018., 20:31   #230
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Danas mi se javili sa isprikom i trazili su serijski broj laptopa i moje podatke kao i racun i pitali da li zelim zamjenu ili povrat love..rekao sam da zelim zamjenu i sutra bi trebao kurir pokupiti neispravni laptop.
Isplatilo se cekati 15 dana...iako sam prekjucer zvao i rekao covjek koji se javio da se cudi kako to vec nije zamijenjeno..
komer je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2018., 16:32   #231
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
prije 16 dana sam kupio asusov gaming laptop, znaci malo veca cifra u pitanju i naravno zahtjevam da je sve 100% na mjestu no nije pa vam evo copy paste sto sam im poslao


Citiraj:
Poštovani,

danas 20.06.2018. dostavljena mi je narudžba #285**** koja sadrži artikl tj laptop sa ovog linka.

https://www.ekupi.hr/Asus-ROG-Strix-...o-1314661.aspx

Nakon instalacije windowsa utvrdio sam par nedostataka zbog kojih smatram da ga treba reklamirati tj zamjeniti za ispravni. Na laptopu je instaliran i do kraja ažuriran Windows 10 Pro, instalirani su driveri sa službene stranice točno ovog modela te Google Chrome i ništa više,a problemi su sljedeći:

1. Laptop zuji/škripi/cvili te u prilogu šaljem video u kojem se čuje. Zvuk se pojavljuje često, pogotovo kod učitavanja windowsa ili bilo koje radnje osim u biosu te samo dok je na punjaču, kada je na bateriji tog zvuka nema. Znači mimo normalnog kvrckanja diska i zvuka ventilatora jos se čuje to cvilenje koje je uživo dosta glasno i jako iritantno i koje nikako ne bi smjelo postojati na laptopu ovog cjenovnog ranga.

2. Laptop inače dolazi sa 8GB radne memorije te jednim slobodnim utorom za nadogradnju memorije (bar je tako neko pravilo do sad bilo), no ovaj je došao sa memorijom u krivom utoru. Umjesto u utoru do kojeg se ne može doći bez raskopavanja cijelog laptopa i gubljenja jamstva ovdje je memorija (očito greškom) stavljena u utor koji se nalazi ispod "vrata" za laku nadogradnju memorije i ugradnje SSD-a (isto prilažem sliku), što znači da ukoliko bi (a planirao jesam) htio nadograditi RAM morao si odnesti u ovlašteni servis iako je proizvođač predvidio "vrata" da bi korisnik sam mogao ugraditi.

3. Procesor cijelo vrijeme radi na maksimalnom taktu tj varira između 3.8 i 4.1GHz iako se u task manageru vidi da nije pod opterećenjem i samim time su povećane temperature. Kada preko AIDA64 pokrenem stress test takt procesora pada na osnovnih 2.2Ghz sto nije normalno vec bi u stanju mirovanja trebao biti na tom taktu a pod opterećenjem na 4.1GHz. Pretpostavljam da je neka greška sa biosom no na stranici proizvođača nema novije verzije od već instalirane, a ni ne ROG forumu nisam naišao da se drugi korisnici žale na isti problem pa mislim da je nešto baš neispravno kod ovog primjerka.

Eto, to su problemi koje sam primjetio i nadam se brzom rješavanju reklamacijskog postupka.
prije nego nastavim da naglasim da je 3. problem do windowsa sto nisam znao kada sam pisao mail, moras staviti power mode na balanced inace ti drzi uvijek na max taktu..takoder jedan od debilnih problema koji nisam do sad nigdje vidio, windows update je azurirao i bios na noviju verziju nego je dostupna na sluzbenoj stranici i time i cvilenje zavojnice iz 1. tocke pogorsalo ali srecom se moze downgrade-at samo sto mi cudno da je moguce da windowsi azuriraju bios

no dobro, da predemo na stvar, iduci dan su mi odgovorili da su prosljedili mail dalje odgovarajucoj sluzbi, naravno to je bio cetvrtak a petak i ponedjeljak su neradni tako da sam odgovor tek dobio u iduci utorak da mi je odobrena zamjena te da im samo posaljem serijski broj...igrom slucaja pogodilo se da je kombi od hp-a bio u nasem selu pa su kroz sat vremena pokupili laptop, no onda je dva dana stajao u karlovcu i u cetvrtak dostavljen njima, u petak na moj upit od cetvrtka da zasto stoji u klc (mislio sam da je mozda zapeo jer mi nisu dali adresu koju da napisem na paket pa sam ostavio kako je bilo na orginal kutiji sa starim brojem za pracenje, rekoh mozda hp vise ne zna kud ide) su odgovorili da je stigao ko njih i da ne bi trebalo biti nikakvih odgadanja...jucer, znaci 5 dana kasnije dobijem mail opet na moj upit "sto je sad zapelo" da ce novi laptop biti poslan poslije petka, ono koji vrag, 16 dana nakon prve narudzbe ja nemam ni novce ni laptop i tek 8 dana nakon sto je vracen njima ce slati drugi...stoga da su napisali "Isporuka se očekuje od 6.7." sto lako moguce da nece ni tada poslati jer vidim na linku da odjednom laptop vise nije dostupan


Citiraj:
Autor komer Pregled postova
iako sam prekjucer zvao i rekao covjek koji se javio da se cudi kako to vec nije zamijenjeno..
tako i meni kad sam zvao, "a vec je trebalo biti, posalji upit na mail"
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2018., 13:56   #232
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
evo stigao mi je danas novi laptop, potpuno ista stvar, ram u krivom slotu, zavojnica uzasno cvili, vracam ga nazad i trazim povrat novca

vacs je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2018., 20:35   #233
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 336
Uglavnom šta se tiće garancije 2+3(konkretno za TV) standardni garantni list/račun ne dolazi sa TV-om nego ga možete isprintati iz E-kupi izbornika (moj profil - narudžbe-moje narudžbe) a za ostale +3 god dobivate potvrdu na mail nakon šta registrirate vaš uređaj na LG službenoj stranici.
Arsenal-fan je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 08:53   #234
Zebran
Premium
Moj komp
 
Zebran's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Bedekovčina
Postovi: 146
Od nedavno je besplatna dostava za sve narudžbe iznad 1000 kn. Prije je bila besplatna za narudžbe iznad 500 kn. Dostava je 19,99kn što je stvarno OK.
__________________
Zebran je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 21:09   #235
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Ima dobra caka kod njih što se tiče te dostave.
Često (svaki dan) postoji određeni broj artikala kojima je dostava besplatna, nekada je to nešto od kozmetike, nekada nešto od alata itd.
I sad ako se ubaci u košaricu nešto s besplatnom dostavom, automatski je besplatna za cijelu narudžbu.

Tako da ja uvijek gledam ubaciti nešto što mi je korisno, a dostava besplatna.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 21:56   #236
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Poprilično su spori sa odgovorima na mailove. Reklamirao sam naručeni proizvod prije 2 dana još nema ni odgovora. Za garanciju za jedan predmet smo se navlačili 4 mjeseca ali su na kraju ispostovali. Brzo ide dostava i cijene su nekad stvarno ok ali reklamacije užas...
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2018., 09:53   #237
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Evo, da pohvalim ekupi. Naručeno 05.12 malo prije ponoći. Poslano 06.12. Danas (07.12) je paket već kod mene u 08:30
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2018., 10:32   #238
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Evo, da pohvalim ekupi. Naručeno 05.12 malo prije ponoći. Poslano 06.12. Danas (07.12) je paket već kod mene u 08:30
Također, ugodno se iznenadio brzinom, sve pohvale.
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2018., 11:14   #239
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 795
Kod njih nikada nema problema.Niti sa povratom/reklamacijama niti dostavom.Čim naručuješ znaš otprilike kada narudžba stiže.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2018., 13:56   #240
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Kod njih nikada nema problema.Niti sa povratom/reklamacijama niti dostavom.
Donekle, narucio sam ljetos radid lamirane tablete, poslali obicne koje nisu lamirane.
Vratim ih nazad i za 5 dana dobijem da prema meni ide novi paket. Stigle iste NE lamirane tablete, druga amblaza ali
ista kutija koju sam ja njima poslao Ja markerom tocku stavio na kutiju i eto vraga.., evo je na istom mjestu.


Prepakirali moj paket i poslali mi nazad.

Vratim i taj paket opet o njihovom trosku i trazim opet lamirne ili povrat love. Vratili lovu i tek onda na webu promjenili u opisu artikla da NISU lamirane, 2 tjedna dok se natezalo sa tim tabletama uredno se moglo kupit "lamirane".
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na