Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2014., 23:49   #61
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ja odigrao par sati.
Grafika mi se ne sviđa, na ultra izgleda kao morrowind/oblivion.
O borbi je tesko govorit jer sam igrao s templarom i otkljucao tek par skilova, sutra cu probat malo igrat kao thief/assassin.
Probat cu jos malo preko vikenda, ali sigurno ne vrijedi mjesecne pretplate.
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 03:07   #62
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ne mogu se oteti dojmu da bi Fallout bio puno bolji MMO.
Ovakav fantasy setting je previše isfuran. Ne znam, možda ciljaju na neke nove igrače. Oni koji već plaćaju za jedan MMO se teško, teško prebacuju na nešto drugo. To su dobro osjetili Rift, LOTRO, SWTOR, Conan i ekipa.

Ja sam definitivno odustao kad su objavili cijene i otkad je Imperial rasa dostupna samo uz 25 eura skuplji deluxe tj. "Imperial" paket. To im stvarno nije u redu, onome tko plati 55 eura i onda još svaki mjesec šalje 13 eura pretplate nikakav sadržaj ne bi smio biti nedostupan.
  Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 06:42   #63
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
D:.

Oslobodim 71 Gb, napravim bridge, pokrenem installer - koji je odlučio da je najbolje zanemariti sve skinuto i sad skida 20 Gb ispočetka.

Ostavio da se skida i odoh na posao. Probam preko vikenda ako se skine. Međutim koliko vidim utiske - WOW clone u ES svijetu sa grafikom iz 2009.
Možda griješim, neznam još, ali ne izgleda tako super / duper da bih plačal pretplatu.

Ovo sr*nje sa CE da ne spominjem.
Za 25€ više možete dobiti i kompletnu igru !
-->
Skinuo igru, poruka not enough HDD.

Pogledam 30 Gb na SSD, sekundarnoj particiji.

Pronjuškam okolo - trebaš realno 61 Gb slobodno.
Pa ako ti nije na C: , onda i preko command promt složiti bridge C: --> D:.

Oslobodim 71 Gb, napravim bridge, pokrenem installer - koji je odlučio da je najbolje zanemariti sve skinuto i sad skida 20 Gb ispočetka.

Ostavio da se skida i odoh na posao. Probam preko vikenda ako se skine. Međutim koliko vidim utiske - WOW clone u ES svijetu sa grafikom iz 2009.
Možda griješim, neznam još, ali ne izgleda tako super / duper da bih plačal pretplatu.

Ovo sr*nje sa CE da ne spominjem.
Za 25€ više možete dobiti i kompletnu igru !
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 09:10   #64
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
theobromine je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 11:30   #65
blankyboy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Karlovac
Postovi: 108
D:.

Oslobodim 71 Gb, napravim bridge, pokrenem installer - koji je odlučio da je najbolje zanemariti sve skinuto i sad skida 20 Gb ispočetka.

Ostavio da se skida i odoh na posao. Probam preko vikenda ako se skine. Međutim koliko vidim utiske - WOW clone u ES svijetu sa grafikom iz 2009.
Možda griješim, neznam još, ali ne izgleda tako super / duper da bih plačal pretplatu.

Ovo sr*nje sa CE da ne spominjem.
Za 25€ više možete dobiti i kompletnu igru !
isti problem.. totalno mi je diglo tlak sad to da ponovno skidam 20gb -.- koma
-->
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Skinuo igru, poruka not enough HDD.

Pogledam 30 Gb na SSD, sekundarnoj particiji.

Pronjuškam okolo - trebaš realno 61 Gb slobodno.
Pa ako ti nije na C: , onda i preko command promt složiti bridge C: --> D:.

Oslobodim 71 Gb, napravim bridge, pokrenem installer - koji je odlučio da je najbolje zanemariti sve skinuto i sad skida 20 Gb ispočetka.

Ostavio da se skida i odoh na posao. Probam preko vikenda ako se skine. Međutim koliko vidim utiske - WOW clone u ES svijetu sa grafikom iz 2009.
Možda griješim, neznam još, ali ne izgleda tako super / duper da bih plačal pretplatu.

Ovo sr*nje sa CE da ne spominjem.
Za 25€ više možete dobiti i kompletnu igru !
isti problem.. totalno mi je diglo tlak sad to da ponovno skidam 20gb -.- koma
blankyboy je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 17:16   #66
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Malo sam probrljao, i nisam baš ostao paf.
Na stranu grafika (koja čak i nije loša, pogotovo za MMO; svakako mi je privlačnija od WoW šarenila), jako mi smeta odvratni osjećaj da lik ne hoda nego klizi (kao i u Skyrimu), FOV koji se ne može povećati i skroz bezvezno izvedena borba. Inventar je donekle dobro riješen (iako bi to moglo puno bolje), dijalozi pregledni (glasovi dobro odrađeni, bar ono što sam vidio tj. čuo), skillovi i sam sistem napredovanja solidno posloženi (opet, u usporedbi sa Skyrimom) - generalno, imam dojam da se dizajnom ovaj put nije toliko išlo na ruku konzolama.

Sve u svemu, nikakva revolucija. Ne vidim se kako uopće igram čak ni F2P model, a kamoli uz pretplatu .. baš me zanima kako će se prodavati i koliko će im trebati da pretplatu ukinu.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 09:06   #67
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Stigao mi beta key, ali sad se nekako premisljmam da li da gubim vrijeme na ovu igru.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 09:31   #68
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ja ću pričekati da propadne, pa ću se priključiti kad krenu s F2P modelom.
Po prvim reakcijama (na betu) ovo izgleda jako izgledno
Vaše prognoze?
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 11:19   #69
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Nakon par sat igranja - neočekivano sam promijenio mišljenje !

Nakon vojske WOW klonova, koji su bili lošiji od WOW-a u svakom pogledu, ovo je nešto novo ...

Gro ljudi se žali na grafiku, pa sam očekivao smeće, ali realno za MMO ovo je vrlo dobra grafika. Skyrim grafika će biti u MMO-ima jednom, ali ne tako skoro. Generalno za jedan MMO igra izgleda dobro.

Questa se polako i nema žurbe.
Kad sam igrao WOW, AOC, WAR, Aion, SWTOR -itd, uvijek je žurba na max lvl i onda gear grind jer nema ničeg osim toga.

Ovo je Elder Scrolls i igra se kao ES. Polako, priča se razvija, side questovi pridonose priči ...

Questova ima dovoljno. Nije previeš, pa da neznaš di je glava, a gdje rep. Ali niti premalo, pa da ostaneš na suhom.

Lvl-anje je putem questova.
Za razliku od klonova, teško da će netko do max lvl-a grindanjem i power levelingom. Ne velim da se nemože, ali cijeli štih igre je drugačiji.

Igram sad nekih 5+ sati u komadu i mogu reći da mi se igra jako sviđa.
Shvačam zašto nekome tko je navikao na klasičane MMO-e ovo ne valja. Ili ako je očekivao Skyrim MMO. Međutim meni koji nisam očekivao ništa, igra je super.

To je barem moj prvi utisak.
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 11:51   #70
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
To je tvoja odluka, da polako questaš. Većina ljudi odraslih na grind MMO-ima se s tim questovima i pričom neće puno zamarati. Njih samo zanima kako što prije doći do max levela i krenuti s PVP-om.

Usporedba sa Skyrimom je neizbježna i ova igra, pošto je skuplja, bi trebala u svakom slučaju ponuditi više questova, više klasa, veći svijet...
Ako igra ponudi solidnih 30 dana, ali onda opet isti repetitivni endgame sadržaj čak i fanovi ES serijala će brzo gasiti pretplate.

Kolekcija dosadašnjih online recenzija:
ESO Beta Megathread @ Reddit

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 09.02.2014. u 12:21.
  Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 15:04   #71
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Sad sam vidio u nekim komentarima da iste predmete (čak i one bitne za quest) svi vide, odnosno najbrži pokupi a ostali nesretnici čekaju na ponovni spawn; vrijedi i za chestove, itd.
Jel to stvarno tako?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 16:43   #72
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Koliko sam ja skužio, loot od bossa i mobova iz dungeona je samo tvoj, nema prepirki oko toga kome što treba ići.
A ostalo je normalno kao u svakom MMO-u. Ako trebaš skupit npr. neko bilje koje raste okolo onda to svi mogu pokupiti i trebaš biti brži. Prvi tjedan dana će biti kaos u starting područjima, ali kasnije to neće biti neki problem.
  Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 17:32   #73
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
A i respawn timere će tweekat. To je MMO, trebat će dosta vremena da se izglanca. Pa hebote levelanje u Wowu je nekoliko godina bilo zamorno i teško. Po meni takvo i mora biti.
Brlja je offline   Reply With Quote