Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.07.2018., 21:35   #2101
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Wtf je liga nacija?
__________________
viper je offline  
Staro 15.07.2018., 21:36   #2102
celavicro
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nije bilo namjere u igri rukom, tako da mi je jasno to što je sudac gledao tu snimku toliko puta. Nije jednostavna odluka.

Perišić je očekivao da će francuz prvi doć do lopte, vjerujem da je i to sudac vidio.
Ali jebiga, ruka je bila. Nisu bez razloga na ovom prvenstvu skoro svi skakali s rukama iza leđa.
Bila je namjerna..ruku koju lopta napuca a nije bila u namjeri igre silom.ode u mazad..kod perisica je vidljivo osla.kontra od sile lopte
.tj prema.naprijed

I tocka.
 
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.07.2018., 21:38   #2103
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Kao najgori mogući Balkanski hibrid (Zagorac + Crnogorac + Međimurski zet) mogu samo jedno reć:
Oni jesu osvojili kup ali mi smo osvojili srce svijeta, kako bi Rakitić rekao, danas ima 100.000.000 Hrvata.
Onaj zagorski kapric što mi kola venama i onaj Crnogorski ponos koji mi je u krvi sa stečenim međimurskim ftrucom jedino mogu poručit:

Navek živi onaj ki zgine pošteno.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline  
Staro 15.07.2018., 21:40   #2104
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Uskoro ce i Liga nacija poceti. Mi smo u elitnom dijelu i eto nam opet Engleza i Spanaca. Pa cemo nadam se i za to imati temu

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk

Imati ćemo temu za to. Nećemo samo imati temu za klupski nogomet

BTW, Liga Nacija je ovo - LINK
Brko je offline  
Staro 15.07.2018., 21:40   #2105
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ako zelimo ponoviti ovakav rezultat, pod hitno nasi mladji igraci trebaju biti u sto jacim klubovima, gdje ce igrati sto vise utakmica.

Nije Modric dzaba najbolji vezni na svijetu, toliko godina je u Realu vec. No Modric ce iduce SP imati 36 godina, dakle gdje ono igra Bradaric?
SRV je offline  
Staro 15.07.2018., 21:44   #2106
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Modric bi mogao jos jedan Euro, pod uvjetom da zeli ostati te da se zadrzi (na razini) u Real Madridu. Raketa vjerojatno odlazi.
Neki decki su OK i biti ce to dobro i u buducnosti.

Nadam se da je napokom gotova i era jos jednog covjeka, koji je zbrisao u Medjugorje



Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 15.07.2018., 21:45   #2107
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
IMO - strinić MOTM s naše strane. Čak je i naprijed izgledao dobro, par dobrih ubačaja, uzeo je i presjekao more lopti na njihovoj polovici. Taj početak drugog poluvremena je izgledao kao da igramo s djecom što se tiče oduzmanja lopti, al đaba ti kad u 16m ne možemo, jebe nas postavljena obrana kao i uvijek

Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Bili smo bolji sve do treceg gola francuza, i narocito bolji na samom pocetku te u vrijeme izjednacenja.

Jebiga, gledaj to i ovako - ovo je prvi put u 4 tekme knock-outa da nas je netko uspio kontrirat dok smo hvatali rezultat.

Ovo je fenomenalan uspjeh, pa mi u 4 utakmice knock outa nismo nikog vodili, niti pobjedili u 90 minuta, također napadi su nam čista improvizacija, ubačaj pa što bude... Ne možemo se pozivati na nesreću gledajući u globalu ovo prvenstvo, jer super smo prošli

Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Iskreno mi je drago da smo izgubili s ovim rezultatom nego s npr 2:1. Kako je krenulo mogli smo zavrsiti kao brazil protiv njemacke.
Slažem se, ista stvar je i meni pala na pamet, da se ne osramotimo kao brazil. Na kraju je izgledalo dobro, da smo uspjeli zabiti treći gol bilo bi tu napeto...
Da je ostalo onih 2-1 jako teško bi mi palo, ovako su nam barem uterali 2 mega gola od 2 mega igrača koji vrijede skoro kao naša čitava reprezentacija.


Znam da statistika nije mjerilo, ali možemo biti ponosni na nju
Duplo veći posjed, skoro duplo više passeva (naravno jer su nam pustili loptu), 3 puta više kornera, duplo više šuteva.

Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Uskoro ce i Liga nacija poceti. Mi smo u elitnom dijelu i eto nam opet Engleza i Spanaca. Pa cemo nadam se i za to imati temu

Veseli me što smo s najjačima, pa da vidimo koliko vrijedimo ako bude oproštaja glavnih igrača.

Iskreno moramo tražiti novu igru prema naprijed, nove napadače, nešto...


Ono što mi se gadi je što nakon portugala opet imamo prvaka koji igra gadan, proračunat, defanzivan nogomet na rezultat

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 15.07.2018. u 21:55.
Manuel Calavera je offline  
Staro 15.07.2018., 21:55   #2108
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Modric bi mogao jos jedan Euro, pod uvjetom da zeli ostati te da se zadrzi (na razini) u Real Madridu.
Nije nemoguce, znam. Nije 36 godina toliko puno kad je covjek u formi. No ipak je malo vjerojatno.

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Jebiga, gledaj to i ovako - ovo je prvi put u 4 tekme knock-outa da nas je netko uspio kontrirat dok smo hvatali rezultat.
Je, ali to je upravo igra kakvu Francuska i zeli od svog protivnika, da napada u zelji da izjednaci. Tada je protivnik ranjiv, a oni imaju Mbappe-a. Mene zanima sta bi bilo da smo dali odmah na pocetku dva gola, bez ijednog primljenog (jer ruku na srce ono sto smo primili nisu bili golovi). Golove smo dobili tek poslije, kad je popustila koncentracija - opet kazem upravo ono na sto Francuzi igraju.

Sudac nas JEST zakinuo, ali ne kod penala nego kod slobodnjaka. Na kraju krajeva jest i kod penala jer je vec ranije napravio pogresnu odluku u kojoj nas je ostetio. Tada je trebao oprostiti penal.
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ovo je fenomenalan uspjeh, pa mi u 4 utakmice knock outa nismo nikog vodili, niti pobjedili u 90 minuta, također napadi su nam čista improvizacija, ubačaj pa što bude... Ne možemo se pozivati na nesreću gledajući u globalu ovo prvenstvo, jer super smo prošli
Je, uspjeh je, ali ja sam svejedno razocaran i nezadovoljan. A vidio sam da su i nasi igraci, narocito Luka i Lovren.
SRV je offline  
Staro 15.07.2018., 22:00   #2109
Venomgamer
Premium
Moj komp
 
Venomgamer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Peljesac
Postovi: 293
Kockasti dres....
Venomgamer je offline  
Staro 15.07.2018., 22:35   #2110
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Šteta. Došao sam sebi. Odličan turnir naših. Volio bi da odigraju još Euro svi skupa a onda mirovina. Odličnih 30 dana. Držali smo i ovu Francusku na konopcima. Šteta! Šteta! Ali doktor Modrić je igrač prvenstva!! Nema dalje.
__________________
dean225 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.07.2018., 22:51   #2111
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Čestitke našima, stvarno je zadnjih mjesec dana bilo posebno. Ostaje gorak okus zbog finala, radije bih da smo izgubili glatko 3-0 nego na ovakav način. Šteta, stvarno sam bio uvjeren da možemo dobiti Wakandu i ispričati najljepšu sportsku priču svih vremena. Sad nagovoriti Modrića i Rakitića da ostanu za Euro, ova generacija definitivno još nije rekla sve.





Old.machine je offline  
Staro 15.07.2018., 23:08   #2112
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jebiga, baš sam odgledao skraćenu snimki Fra v Por pred 2 godine, finale Eura. Ono što se dogodilo francuzima tada, vratilo im se protiv nas. Bili su bolji 2x cijelu utakmicu i na kraju su legli.

Ko zna, 2020 se nama vrati u finalu ako ostane dio ekipe na okupu. No, idemo dalje. Tko može, neka sutra dočeka ekipu u ZG.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 15.07.2018., 23:11   #2113
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Od onda su kao što reče dešamp odlučili zanemarit ljepotu te igrati na rezultat. I dobili smo portugal 2 za prvaka.
Manuel Calavera je offline  
Staro 15.07.2018., 23:36   #2114
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Samo neka mi netko kaže da ST i okolica nije za reprezentaciju,
tek maloprije jenjava proslava po gradu ...
Nikky je offline  
Staro 16.07.2018., 00:19   #2115
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Kako je Lovren izbacio jednog od onih što su upali na teren














Luka postao besmrtan, koja čast


Old.machine je offline  
Staro 16.07.2018., 00:38   #2116
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Još da mu daju i balon d'or koji definitino zaslužuje
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 16.07.2018., 06:39   #2117
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Realno kome dtugome? Glavni konkurenti ispali davno i pokazali nista
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline  
Staro 16.07.2018., 07:48   #2118
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Realno kome dtugome? Glavni konkurenti ispali davno i pokazali nista
Muller ili Strinić, još se dvoumim
burmuz je offline  
Staro 16.07.2018., 08:07   #2119
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Hazard ili Mbape su mogli dobiti i ne bi bilo nezasluženo.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 16.07.2018., 08:10   #2120
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Muller ili Strinić, još se dvoumim
Strinić je odigrao 5x bolji turnir od ovog gadnog bavarskog seljaka

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 16.07.2018., 08:12   #2121
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ma nije strinić uopće bio loš sve skupa. Malo momku fali samopouzdanja nakon svih kritika, ali jučer je recimo bio jedan od boljih.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 16.07.2018., 08:32   #2122
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Strinić je odigrao 5x bolji turnir od ovog gadnog bavarskog seljaka

Sent from Usreo Mobara

Ma kad car Muller spusti štucne pa stavi kostobrane nisko kao nekad Rui Costa, srce mi odmah zaigra
https://tinyurl.com/ybo3bmgs
burmuz je offline  
Staro 16.07.2018., 09:10   #2123
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ma nije strinić uopće bio loš sve skupa. Malo momku fali samopouzdanja nakon svih kritika, ali jučer je recimo bio jedan od boljih.

Je, stvarno je bio dobar. Samo jednom mu je pobjego Mbappe i to kod gola Pogbe, ali nemre on stić na onak širokom prostoru Mbappea.


Uopće nisam tužan šta smo pobjedili, da mi je netko rekao da ćemo bit DOPRVACI svijeta uputio bih ga u Vrapče. Svaka čast momci. Malo više sreće i sad bi bili prvaci. Da je Pitana progledo kroz prste Perišiću (za šta mnogi analitičari kažu da nije penal) bila bi druga priča. Ista stvar i za slobodnjak Grizmana. Ali nećemo kukati, pokazali su momci veliko znanje i volju. I možemo im se samo
nickross je offline  
Staro 16.07.2018., 09:17   #2124
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne boli i ne peče poraz. Smeta samo činjenica da je izgubila bolja momčad i da su ovi govnari zabili 2 gola iz ničega. Svaka čast za ona 2 gola u drugom poluvremenu, ali prva 2, stvarno ne znam bi li se smijao ili plakao.

Ali dobro, sve u svemu odlično. Overall, odlično prvenstvo inače, bez većih incidenata i odlično organizirano.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 16.07.2018., 09:27   #2125
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
zgmmax je offline  
Staro 16.07.2018., 09:29   #2126
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Je, stvarno je bio dobar. Samo jednom mu je pobjego Mbappe i to kod gola Pogbe, ali nemre on stić na onak širokom prostoru Mbappea.


Uopće nisam tužan šta smo pobjedili, da mi je netko rekao da ćemo bit DOPRVACI svijeta uputio bih ga u Vrapče. Svaka čast momci. Malo više sreće i sad bi bili prvaci. Da je Pitana progledo kroz prste Perišiću (za šta mnogi analitičari kažu da nije penal) bila bi druga priča. Ista stvar i za slobodnjak Grizmana. Ali nećemo kukati, pokazali su momci veliko znanje i volju. I možemo im se samo

Nema nitko Mbapea na širokom prostoru, što se i pokazalo na prvenstvu.


Malo ostaje gorčina zbog načina na koji smo izgubili, ali sve u svemu, ogroman uspjeh, nema razloga za tugu. Nisu nas jučer francuzi dobili, mi smo pobijedili sami sebe.



Ona dva druga gola francuza su naprosto posljedica toga što smo previše nestrpljivo krenuli naprijed što je savršeno odgovaralo francuzima.


Umor je učinio svoje, više psihički nego fizički. Falilo je koncentracije, a bome je i Suba ostao ukopan na sva četiri gola...


Glavu gore, bio je ovo odličan turnir naše repke.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 16.07.2018., 09:34   #2127
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ma loše suđenje. Ne možeš na 1:1 suditi penal u finalu WCa i to kad nije očito nego se moraš konzultirati s VARom. Nije kao Maradonaina ruka koja je dala gol (ili da je obranila gol).

To je bila prekretnica utakmice i da tog nije bilo, mogli je otići dosta drugačije.

Ovako nas je ubilo duhom i rezultiralo da ganjamo napad nauštrb svega.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 16.07.2018., 09:50   #2128
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,683
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Da je ostalo onih 2-1 jako teško bi mi palo, ovako su nam barem uterali 2 mega gola od 2 mega igrača koji vrijede skoro kao naša čitava reprezentacija.

t
nije prvi put da se HR igrači podcjenjuju...osim što je itekako brz (daleko brži i od olića) Mbape meni nije pokazo nikakvo znanje ili super tehniku...
al eto - kad "imaš čovjeka gore" onda se pravila/cijene kroje kako ti želiš.
__________________
...and fly...
quazar912 je offline  
Staro 16.07.2018., 09:51   #2129
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Najradije ne bi ništa komentirao koliko sam tužan, jer koliko god ovo bilo srebro i drugi smo na svijetu, ostaje ta gorčina da smo mogli dobiti Francuze samo da smo pametno igrali i da su naši spustili loptu, povukli se i dali loptu francuzima. Ali jebiga, lako je biti pametan nakon tekme.
Tješi me što nismo skinuli gaće, nego smo se nadigravali i kako bi se reklo "umrli u ljepoti" kao i žabari prije dvije godine protiv portugala.

I živo me zanima kako će sad proći ova mini smjena generacija... ako će od toga uopće što i biti. Jer liga nacija dolazi već u listopadu, čekaju nas ispuhani, ali osvete željni englezi i uvijek nezgodni španjolci. Ako se umirovi samo jedan od dvojca Rakitić-Modrić - bit će to jako nezgodno, jer bez njih dvojice (a da su nutra bradarić i badelj npr) bi izgorjeli već u prvoj fazi. Fakat, ta dvojica su napravili čudo nad čudima, trčanje, kontrola, defanziva, pasovi, pregled... ala asanović i prosinečki, samo još i bolji. Uz njih dvojicu je svaka momčad kandidat za prvaka svijeta.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 16.07.2018., 09:51   #2130
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ne možeš na 1:1 suditi penal u finalu WCa
Naravno da mozes. Ali to je zajeb VAR-a. Koristi se selektivno i sucu je tesko koristiti zdravi razum jednom kada aktivira provjeru. Da je lopta taknula mali prst Perisica jucer, ovaj to "mora" dosuditi dok to do sada u real time nikada nije ni bila opcija.
Rista je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na