Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.04.2006., 11:43   #1
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
Angry KIKA II (ja sm unišo u nj:(

Takav mi je bio dan, da sam imao nešto vremena pa se uputih do Kike (ne one iz ranojutarnje hispanske tevenovele (za one koji neznaju mehičke sapunice; koji gledam samo radi recepta za burito)
već one u Jankomiru.
Na nesreću, našao sam i regularni parking ispred Buhausa i u zimskoj jakni (dobro da nisam obukao i duge gaće obzirom na prognozu) uđem u Kiku, presnem par balona i nekoliko kesica gumenih bombona i uputih se u razgledavanje prizemlje tepisi i osvjetljenja: tražim čupavac i stolnu halogenu lampu.
Gužva ludilo unutra. krenem spiralnom rampom koja vodi na kat, a u k. krenem i na drugi pa, spustit ću se liftom i gibam van.

A sad ono pravo piše neka oznaka na stupu : PROTUPOŽARNA ZAVJESA, zabranjeno postavljanjeispod nje, u isti čas ta zavjesa se počne spuštati, i oglasi se alarm, zažmigaše svjetla, a sa razglasa neškolovana smlata galami da POLAKO NAPUSTIMO OBJEKAT, BEZ PANIKE.

Svi se počeli pogledavat, traže jedni druge, traže izlaz..

Ja, kao ono ne paničar, i kao nekakav poznavatelj kriznih situacije, vidim nema djece invalida i trudnica, krenem tražeći izlaz, unaokolo oko rupe tražim rampu. Kad sam treći puta prošao pored okruglog kreveta skužim da se nemože do nje jer je ostala, kao i lift onkraj zavjese.

Masu je uhvatila panika, žene bacaju stvari koje su dovukle sa sobom...

Sada tražim protu požarni put, zelena strelica spasa, sad i masa je skužila i kreću prema njoj, sterilne stepenice tri kata pune ljudi, alarm radi ALI...


... dolje ne nemogu otvoriti protupožarna vrata

HollyShit

Ali na sreću odjekuje razglas: "Alarm se greškom aktivirao, i slobodno razgledavajte dalje."

Sad je tek nastala gužva. Ovi odozdola idu gore jer nemogu van a oni ozgo hoće dolje..

Scena treća : Na tretjem sam katu, u švedskoj Peak Performance zimskoj jakni od DuPontovog ThermolitePLUS Insulationa, +40, zraka nema naravno jer još ventilacija nije proradila, a naravno niti zavjesa nije oslobodila put silazne rampe i lifa.

Pitam trebe u Kikinim majcama kud se ide dolje,a one sležu ramenima, vidim da su to tuke koje su zaposlili preko servisa radi gužve prvih dana.

Napokon nađem lika sa sa pločicom i hebo bi ga makar nije moj tip a i ne zanimaju me asshole da me izvede. Kaže da se spustim stepenicama i dolje prva vrata desno vode u slobodu. Rekao je istinu. Našao sam se na transportnoj rampi nasuprot parkiralištu, SVJEŽI ZRAK, SUSNJEŽICA.

Dilema: dal da se vratim po onu Verssusse vazu sa drugog kata da obradujem ženu???

Parkiralište priča za sebe psovke, trube ko u Dragačevu...

Srećom prije Kike stadoh u Metrou, pa imam zalihe RedBulla i tobleronice,
a i rezervoar mi je pun.

Nije bez vraga, vidim kamion riječke registracije sa reklamom Lesnine sa Žitnjaka na panou kako kruži Jankomirom, nešto mi govori da je njihov DNK na alarmu...


I poanta na kraju: Ne slušajte ujutro Radio Banovinu, već neki lokalni radio s RDSom.
: hitthewa
__________________
PHT
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2006., 12:24   #2
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
i sve si to mogao napisati ovdije

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=37086
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2006., 12:45   #3
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
Aj ti napiši knjigu o tome, i naslovi je "Dragutin Crusoe".
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2006., 17:11   #4
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
i drugi put kad zasvira alarm nemoj trcat van negu ajde trazit tu lampu u nadi da su i prodavaci pobigli
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak
Tooma je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na