Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 12.03.2012., 11:48   #121
dhalos
Premium
Moj komp
 
dhalos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Štefanje 153
Postovi: 69
Exclamation

Jel ko vidio ovo?


Cijena sitnica:
http://www.ebay.com/itm/High-Definit...ht_4842wt_1018

Chipset: Boxchip F10
dhalos je offline  
Staro 12.03.2012., 12:16   #122
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Pitanje je da li podržava 'kvačice' u titlovima. Za tu cijenu - ne bi se kladio u tu mogućnost.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.03.2012., 09:21   #123
dhalos
Premium
Moj komp
 
dhalos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Štefanje 153
Postovi: 69
Citiraj:
Autor tintin Pregled postova
Što mislite o ovom:

http://www.trustedreviews.com/ViewSo...ipheral_review

Cijena samo cca 370kn
Eto upiko sam dotični player najviše zbog podrške za reprodukciju preko mreže i evo prvih dojmova:

Najveći minus: nema hrvatskih znakova u srt titlovima na mkv-u, divx-u (katastrofa)
-upgradeo sam firmware na najnoviju veriju preko neta, no i dalje ništa... ali našao sam nekakvo i neprihvatljivo rješenje.. u sistemskim postavkama, odabere se jezik sučelja na češki, pusti se film i rade naši znakovi!!
jedan od jezika za postavit je i srpski, ali na čirilici, ali i tamo rade naši znakovi
-titlovi se mogu namještati (veličina, položaj)
-mreža radi od prve i vidi mrežni PC i probao sam pustiti par mkv-a i divx-a i radi ok (nisam imao vremena pogledati cijeli film)
-youtube player može poslužiti
-iplayer od BBC-a nije podržan jer valjda oni sa engleskim IP adresama mogu gledati
-ima ugrađeni browser... u nuždi koristiti.. nema flash.. i zna se zbrejkati
-sučelje je dosta brzo kao i browsanje po mrežnim folderima

Video Chipset: Sigma Designs SMP8655AD, kao i kod WD Live pa sam mislio da bude to OK player, ali sam se lagano razočarao zbog titlova
dhalos je offline  
Staro 14.03.2012., 09:47   #124
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
ništa čudno, nedavno sam na jednom WD Live istu stvar napravio - naši titlovi nikako, dok nisam uključio češki u izborniku. Ne bih se ni sjetio, da nisam vidio kvačicu na Češki, pa pomislio ako može u nazivu jezika, valjda može i u titlu. I radi, ono - tudum metoda, ali radi
tor je offline  
Staro 14.03.2012., 09:52   #125
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680
eto, svaki dan sve više tih poluproizvoda...i kad se kupi skuži se da ne radi beš idealno...

al mene kod ovog zanima kak može bit optički signal na istom priključku kao i stari AV kompozitni?????
ma nebi dao svoj WD live ni za koji od ovih "super povoljnih"...
quazar912 je offline  
Staro 14.03.2012., 11:19   #126
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor dhalos Pregled postova
Eto upiko sam dotični player najviše zbog podrške za reprodukciju preko mreže i evo prvih dojmova:

Najveći minus: nema hrvatskih znakova u srt titlovima na mkv-u, divx-u (katastrofa)
-upgradeo sam firmware na najnoviju veriju preko neta, no i dalje ništa... ali našao sam nekakvo i neprihvatljivo rješenje.. u sistemskim postavkama, odabere se jezik sučelja na češki, pusti se film i rade naši znakovi!!
jedan od jezika za postavit je i srpski, ali na čirilici, ali i tamo rade naši znakovi
-titlovi se mogu namještati (veličina, položaj)
-mreža radi od prve i vidi mrežni PC i probao sam pustiti par mkv-a i divx-a i radi ok (nisam imao vremena pogledati cijeli film)
-youtube player može poslužiti
-iplayer od BBC-a nije podržan jer valjda oni sa engleskim IP adresama mogu gledati
-ima ugrađeni browser... u nuždi koristiti.. nema flash.. i zna se zbrejkati
-sučelje je dosta brzo kao i browsanje po mrežnim folderima

Video Chipset: Sigma Designs SMP8655AD, kao i kod WD Live pa sam mislio da bude to OK player, ali sam se lagano razočarao zbog titlova
Kako si ga spojio na mrežu, žično ili bežično?
Meni bi igrala opcija bežičnog spajanja.
Gdje si ga kupio (da vidim imaju li za njega wifi stick) ?
tintin je offline  
Staro 14.03.2012., 11:56   #127
dhalos
Premium
Moj komp
 
dhalos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Štefanje 153
Postovi: 69
Citiraj:
Autor tintin Pregled postova
Kako si ga spojio na mrežu, žično ili bežično?
Meni bi igrala opcija bežičnog spajanja.
Gdje si ga kupio (da vidim imaju li za njega wifi stick) ?
Spojio sam ga žično direkt u Thomson Speedtouch ruter. Kupio sam ga u Telebitu, al ne znam jel imaju stick.
dhalos je offline  
Staro 14.03.2012., 13:03   #128
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
LOL!!
i onda očekuju da će radit isto kao i onaj koji košta duplo više - u ovom slučaju mislim na provjereni WD live koji i ja imaam i iz prve ruke govorim da pruža najviše za pišljivih 700kn u odnosu na neke koji koštaju 1500 -2000 kn, tako da se vidi usporedba sa tim vulgarisom "Vjusonik" koji košta nevjerojatno "povoljnih" 347 kn!!!
A sta taj tvoj uredjaj koji kosta duplo vise moze a da ovaj ne moze?
Najdrazi su mi ovi koji kupe nesto pa misle da je to najbolje i da su najpametniji na svijetu. Siguran sam da taj duplo jeftiniji uredjaj manje zaostaje za tvojim nego tvoj duplo jeftiniji za mojim. A ko ti je kriv kad kupujes jeftinjake
skitnica je offline  
Staro 14.03.2012., 15:31   #129
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor dhalos Pregled postova
Eto upiko sam dotični player najviše zbog podrške za reprodukciju preko mreže i evo prvih dojmova:

Najveći minus: nema hrvatskih znakova u srt titlovima na mkv-u, divx-u (katastrofa)
-upgradeo sam firmware na najnoviju veriju preko neta, no i dalje ništa... ali našao sam nekakvo i neprihvatljivo rješenje.. u sistemskim postavkama, odabere se jezik sučelja na češki, pusti se film i rade naši znakovi!!
jedan od jezika za postavit je i srpski, ali na čirilici, ali i tamo rade naši znakovi
-titlovi se mogu namještati (veličina, položaj)
-mreža radi od prve i vidi mrežni PC i probao sam pustiti par mkv-a i divx-a i radi ok (nisam imao vremena pogledati cijeli film)
-youtube player može poslužiti
-iplayer od BBC-a nije podržan jer valjda oni sa engleskim IP adresama mogu gledati
-ima ugrađeni browser... u nuždi koristiti.. nema flash.. i zna se zbrejkati
-sučelje je dosta brzo kao i browsanje po mrežnim folderima

Video Chipset: Sigma Designs SMP8655AD, kao i kod WD Live pa sam mislio da bude to OK player, ali sam se lagano razočarao zbog titlova
Vidim da otraga ima neki eSata/USB priključak....jel tu radi USB stick/disk kako treba ?

Ovo što si stavio na Češki je komplet navigacija kroz player ili se daju samo titlovi staviti na Češki ?

S obzirom da veliš da ima chipset ko WDTV Live ima li ikakve šanse da se na njega stavi firmware od WDTVa ?
tintin je offline  
Staro 14.03.2012., 15:50   #130
dhalos
Premium
Moj komp
 
dhalos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Štefanje 153
Postovi: 69
Citiraj:
Autor tintin Pregled postova
Vidim da otraga ima neki eSata/USB priključak....jel tu radi USB stick/disk kako treba ?

Ovo što si stavio na Češki je komplet navigacija kroz player ili se daju samo titlovi staviti na Češki ?

S obzirom da veliš da ima chipset ko WDTV Live ima li ikakve šanse da se na njega stavi firmware od WDTVa ?
Ma češki su onda svi izbornici i sučelje. Nema posebno štelanje language postavki za titl. Valjda čita kodnu stranicu titlova po settingu za device language.
Ima jedan usb i jedan esata. USB nisam još probao. Ne vjerujem da ide FW od WD.
dhalos je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.03.2012., 22:58   #131
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
A sta taj tvoj uredjaj koji kosta duplo vise moze a da ovaj ne moze?
Najdrazi su mi ovi koji kupe nesto pa misle da je to najbolje i da su najpametniji na svijetu. Siguran sam da taj duplo jeftiniji uredjaj manje zaostaje za tvojim nego tvoj duplo jeftiniji za mojim. A ko ti je kriv kad kupujes jeftinjake


može besprijekorno reproducirat .mkv koji je najkorsniji format sa svim pogodnostima rukovanja i titla. i druge formate al ne vjerujem da će takvi gledati prastre avi formate...
može slušat interent radio, najbolji gadget po meni (a može i fejs al kome to treba)

Citiraj:
Autor tintin Pregled postova

S obzirom da veliš da ima chipset ko WDTV Live ima li ikakve šanse da se na njega stavi firmware od WDTVa ?
eto tip bi već htio WD FW na tu kutijicu...e pa neće ići, nisu oni u WD toliko blesavi da svoj FW daju korisiti u duplo jeftinijem vulgaris uređaju... (i ja bi u svoju Fabiju soft od Superba pa da imam taj auto onda )

Citiraj:
Autor dhalos Pregled postova
Ma češki su onda svi izbornici i sučelje. Nema posebno štelanje language postavki za titl. Valjda čita kodnu stranicu titlova po settingu za device language.
.
*


hm...šta sam reko, mora bit neka caka...

PS - još čekamo recenzije vlasnika da vidimo dali čita razne formate kao i WD live!!!
smirnoff je offline  
Staro 16.03.2012., 00:04   #132
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
Pitanje za ljude koji imaju media player sa diskom da li je moguce pristupiti diskom preko mreze i tako prebacit filmove na njega ili ne?
jurbAs je offline  
Staro 16.03.2012., 09:25   #133
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,690
Koji bi player po vama bio čist OK do nekih 600kn?
Uz standardne funkcije poželjno je da ima wifi i neki torrent klijent.
tintin je offline  
Staro 16.03.2012., 11:05   #134
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Pitanje za ljude koji imaju media player sa diskom da li je moguce pristupiti diskom preko mreze i tako prebacit filmove na njega ili ne?
imam ja takav uredjaj i unutra 1TB disk. Moze se prebaciti ali je brzina ogranicena na 10/100, cca 7 mb/s prijenos podataka. Znaci moze biti kao neki mali NAS ali performanse nisu bas neke, to je vise onako, za nuzdu ako treba sto pospremiti. Nije za velike prijenose podataka...
alengrosevic je offline  
Staro 16.03.2012., 15:31   #135
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
Da nije nesto ali cisto moze posluzit za gledanje... Ma ja imam komp spojen na tv koji dosta struje povuce bzvz kad nitko nije na njemu nego ono gledamo film preko njega. Nazalost to je bilo nuzno jer prije nije bilo ovakvih stvari.
jurbAs je offline  
Staro 22.03.2012., 10:27   #136
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor dhalos Pregled postova
Ma češki su onda svi izbornici i sučelje. Nema posebno štelanje language postavki za titl. Valjda čita kodnu stranicu titlova po settingu za device language.
Jesi našao kakvo riješenje za ovaj problem ?
tintin je offline  
Staro 22.03.2012., 12:23   #137
DMan
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 46
PBO ( Patriot Box Office) Core Media Player

Što mislite o ovom playeru?

Cijena je korektna (614 Kn), mogućnosti su standardne (pleja sve, torrenti, 2 x USB, 1 x USB host, HDMI 1.3, LAN, činč A/V, moguće ubaciti WiFi dongle...), ima dodatnu predost da prima 2,5" HDD, dobije se i HDMI kabel

Chipset je Realtek 1073DD, što znači da se mogu flashati FW od ACRyan PlayOn! HD ili Mede8er 500X čime se dobivaju dodatne funkcije (YouTube itd.)

Znam da je tehnološki već na zalazu, ali s obzirom na cijenu (u SAD je 100$, tako da je kod nas neznatno skuplji, što obično nije slučaj) i mogućnosti, nekome kome ne trebaju neke posebne funkcije mislim da nije loš izbor.

Direktne alternative (Asus OPlay!, Apacer AL670, već spomenuti ACRyan i Mede8er) su bar parsto Kn skuplje.

Zanima me vaše mišljenje i ako ga netko ima, direktni review...

Zadnje izmijenjeno od: DMan. 22.03.2012. u 12:39. Razlog: Typo...
DMan je offline  
Staro 22.03.2012., 13:01   #138
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,690
Molim da mi neko preporuči koji USB WIFI stick kupiti, a da radi sa ViewSonicom VMP74.
tintin je offline  
Staro 22.03.2012., 13:56   #139
Tyrant
Premium
Moj komp
 
Tyrant's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 54
Citiraj:
Autor tintin Pregled postova
Molim da mi neko preporuči koji USB WIFI stick kupiti, a da radi sa ViewSonicom VMP74.

Ima o tome tema na avs forumu

Od ovih koji su dobavljivi kod nas ova će ti sigurno raditi:
http://www.edimax.co.uk/en/produce_d...id=1&pl2_id=44

Usput, imam ovaj player, povezan ethernet - bnet wifi modem - dlink wifi usb - pc i sve radi bez greške, stream ide glatko osim 1080p mkv filmova gdje ima bufferinga i trzanja povremeno, odaljenost pc-player je nekih 7 metara
Tyrant je online  
Staro 22.03.2012., 15:26   #140
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,690
Trzanje na 1080p me toliko ne brine jer manje više idem do 720p pa mislim da s tim nebi trebalo biti problema.

A ovaj wifi stick, ima šanse da radi ?
Navodno ima RT3070 chipset...cca 100kn u Protisu.

http://www.dlink.com/products/?pid=722
tintin je offline  
Staro 22.03.2012., 15:55   #141
Tyrant
Premium
Moj komp
 
Tyrant's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 54
Citiraj:
Autor tintin Pregled postova
Trzanje na 1080p me toliko ne brine jer manje više idem do 720p pa mislim da s tim nebi trebalo biti problema.

A ovaj wifi stick, ima šanse da radi ?
Navodno ima RT3070 chipset...

http://www.dlink.com/products/?pid=722
Vjerojatno radi, identični su chipseti
Ovdje su navedeni službeno podržani wi-fi adapteri, isti player samo za USA tržište:
http://www.viewsonic.com/products/vmp75.htm
Tyrant je online  
Staro 23.03.2012., 13:38   #142
dhalos
Premium
Moj komp
 
dhalos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Štefanje 153
Postovi: 69
Citiraj:
Autor tintin Pregled postova
Jesi našao kakvo riješenje za ovaj problem ?
Ne i dalje mi je na češkom... ako idem mijenjati npr neke postavke a neznam češki, promjenim na eng podesim pa nazad vratim češki. Povezao sam ga na LAN i radi ok za sad. Jesi ti update-ao firmware?
dhalos je offline  
Staro 23.03.2012., 13:46   #143
dhalos
Premium
Moj komp
 
dhalos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Štefanje 153
Postovi: 69
Evo da napišem da sam poslao mail firmi u kojoj sam kupio ViewSonic vmp74:

Pozdrav!

Zaprimio sam pošiljku i testirao uređaj, ali imam jednu veliku zamjerku, odnosno zašto uređaj ako se prodaje u našim trgovinama nije lokaliziran.
Naime problem je da se u srt titlovima ne prikazuju naši znakovi (č,ć,š,đ) i umjesto njih su hijeroglifi.
Probane su raznorazne postavke jezika sučelja i lokalnih postavki.
No rješenje na koje sam naletio i sa kojim nisam zadovoljan je da se za jezik sučelja odabere češki ili srpski(ali na čirilici) i onda kad se pusti film na titlovima postoje naši znakovi.
Mislim da bi to trebali navesti pod specifikacijama.
Da sam htio takav player bez naših znakova naručio bih ga jeftinije sa ebay-a.

Odgovor:

Postovani,
U konzultaciji s predstavnikom u RH doznali smo da je to nazalost poznat problem u programskoj podršci uredjaju.
Distributer u suradnji s Viewsonicom radi na otklanjanju problema.
Kako nebiste imali daljnjih poteskoca predlazemo vam da u koliko zelite vratite uredjaj te cemo vam izvrsiti povrat sredstava.

Nazalost nemamo uvid u specifikacije osim onih koje dobivamo od ovlaštenih predstavnika. Tako se mogu dogoditi odredjeni problemi s opisima.
Zelim vam se ispricati za poteskoce koje ste imali te vam se zahvaliti na vasem razumijevanju i danoj povratnoj informaciji o proizvodu.



Čisto OK sa njihove strane
dhalos je offline  
Staro 23.03.2012., 14:07   #144
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor dhalos Pregled postova
Ne i dalje mi je na češkom... ako idem mijenjati npr neke postavke a neznam češki, promjenim na eng podesim pa nazad vratim češki. Povezao sam ga na LAN i radi ok za sad. Jesi ti update-ao firmware?
Nisam još kupio...
Muči me to sa "češkom"...
Mislim da sam s obzirom na cijenu i ostale mogućnosti na korak do kupnje...
tintin je offline  
Staro 23.03.2012., 14:30   #145
dhalos
Premium
Moj komp
 
dhalos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Štefanje 153
Postovi: 69
Wink

Citiraj:
Autor tintin Pregled postova
Nisam još kupio...
Muči me to sa "češkom"...
Mislim da sam s obzirom na cijenu i ostale mogućnosti na korak do kupnje...
Ma ja sam se preporodio jel sam do sada gledao sa DVD playera na Panasonic 106plazmi (HDready), a sad preko hdmi-a je slika oštra, odnosno više nema gledanja nešto ispod 720p, a ni iznad zbog rezolucije tv-a.
dhalos je offline  
Staro 23.03.2012., 21:11   #146
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor dhalos Pregled postova
Odgovor:

Postovani,
U konzultaciji s predstavnikom u RH doznali smo da je to nazalost poznat problem u programskoj podršci uredjaju.
Distributer u suradnji s Viewsonicom radi na otklanjanju problema.
Kako nebiste imali daljnjih poteskoca predlazemo vam da u koliko zelite vratite uredjaj te cemo vam izvrsiti povrat sredstava.

Nazalost nemamo uvid u specifikacije osim onih koje dobivamo od ovlaštenih predstavnika. Tako se mogu dogoditi odredjeni problemi s opisima.
Zelim vam se ispricati za poteskoce koje ste imali te vam se zahvaliti na vasem razumijevanju i danoj povratnoj informaciji o proizvodu.



Čisto OK sa njihove strane
ok s njihove strane, ali samo zato što ti nude povrat sredstava. trebao si napisati koja je to firma. "ta" firma i još x drugih jednostavno prepisuju specifikacije jedne od drugih ili ih još traljavo prevedu sa stranica proizvođača (google translate). tako da jednostavno nema nikakve garancije da ono što piše na web-shopu zbilja odgovara stvarnoj situaciji, a o podršci jednostavno nema smisla govoriti. ili je nema ili ti daju firmware ili driver sa službenih stranica. najbolji primjer loše podrške i "baš-me-briga-što-uređaj-nema-podršku-za-naše-znakove-bitno-da-smo-jeftino-dobili-cijeli-kontejner" je čipoteka.
prije kupovine, prvo kontakt na službenim stranicama, vidjeti da li postoji kakav forum ili support stranica, pa malo review po netu, pa tek tada u kupovinu. pa ne beremo lovu na grani pa da nam je svejedno što kupujemo.
viking.software je offline  
Staro 25.03.2012., 13:03   #147
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,690
Koji sve media playeri dostupni kod nas imaju torrent client?
tintin je offline  
Staro 25.03.2012., 13:14   #148
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
WD TV uz neoriginalni fw. Imaš o tome na temi o njemu.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=600467
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 25.03.2012., 14:13   #149
Banx
Premium
Moj komp
 
Banx's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 257
Jel postoji kakav no name Wifi dongle za mede8er 500x2?
Banx je offline  
Staro 25.03.2012., 22:35   #150
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor Beelzeboss Pregled postova
Jel postoji kakav no name Wifi dongle za mede8er 500x2?
i mene bi ovo interesiralo. probao dva siemensa, ali ne trza ni jedan.
viking.software je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na