Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2010., 19:29   #241
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
A da platite fakin kartu? Il u ruci držite mob s napisanom ZG porukom na 8585 i ak ti upadne kontrola pošalješ i za 7 sekundi si siguran.

Balkane Balkane Balkane moj brže bolje nekog zaj...t i 10kn strpat u žep.

+

Smiješni ste s ovim "nema on pravo mene tražit osobnu nije on milicajac" busate se u prsa na internetu, a svakom zaštitaru u klubu date osobnu, u pošti date osobnu...

Bleh.
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2010., 19:33   #242
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
a bome si ih pošteno oprala

sad će na fejsbuku napraviti grupu "nedamo osobne kontrolorima u zetu" i još staviti peticiju neku
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2010., 19:35   #243
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
A da platite fakin kartu?
Kaze netko sa takvim avatarom Balkane moj
morph je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2010., 19:56   #244
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Sad za zastitare nisam siguran,tako mi je nesto kum koji je pandur pricao, da osobnu ili bilokakve podatke moras dati samo POLICIJI I ZASTITARIMA ( kazem,on je tako reko,nisam ziher za zastitare ) koji prije toga tebi pokazu svoje isprave.
mislim da zastitari traze dokumente samo ako ulazis u neki objekt koji cuvaju (ne svaki, naravno), i nisi im ih duzan dat, ali narafno, onda te nece pustit unutra.. bilo di drugdje, samo panduru vadis osobnu...
a sto se kontrole tice, ja mu uvijek dam osobnu odma u tramvaju, tako da dobijem od njega dnevnu kartu (sa kaznom se smijes vozit cijeli taj dan), i onda kad dodje poziv za prekrsajni, budem siromasni student koji je zaboravio pokaz doma, zao mu je, i to mu se nikad prije nije dogodilo.
rekord mi je 2008., kad sam bio 5 ili 6 puta na tresnjevci... nisam jos ni kune platio, samo, eto, par puta se prosetao..
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 00:37   #245
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
imam jedno pitanje u vezi prigovora/žalbe

prošli petak sam se vozio iza auta 3-4km koji se doslovno gegao po cesti(kojih 40km/h) i prvom prilikom gdje je bila isprekidana linija prođem ga i nakon 250m me zaustavi pandur i pokaže da sam se vozio 93km/h oduzeto 10 ispada 83, a dopušteno je 50-60km/h, znači to je bila brzina dok sam prelazio auto,ali njega to ne hebe ni 5% i okine mi bod i 2k kuna... student sam i nemam te love da iskeširam za takvu glupu kaznu, dal sad pišem prigovor ili žalbu?
marq20 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 01:33   #246
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
imam jedno pitanje u vezi prigovora/žalbe

prošli petak sam se vozio iza auta 3-4km koji se doslovno gegao po cesti(kojih 40km/h) i prvom prilikom gdje je bila isprekidana linija prođem ga i nakon 250m me zaustavi pandur i pokaže da sam se vozio 93km/h oduzeto 10 ispada 83, a dopušteno je 50-60km/h, znači to je bila brzina dok sam prelazio auto,ali njega to ne hebe ni 5% i okine mi bod i 2k kuna... student sam i nemam te love da iskeširam za takvu glupu kaznu, dal sad pišem prigovor ili žalbu?
Pa jesi vozio više od dopuštene?
Jesi.

Ako je bila dopuštena 50km (znači naselje), misliš da je ok vozit 93?

Osoba ispred tebe je poštivala pravila i vozila 40-50km.

Možeš se žalit, ali sumnjam da će ti uvažit.
Drugo bi bilo da si se recimo vozija magistralom di je dopušteno 90 i ispred tebe vozi netko 60 i ti ubrzaš na 110 da ga prođeš (jak auto jel ).
To bi se lakše toleriralo.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 13:24   #247
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
A ono to je meni isto smjesno ( neznam zakonske osnove za to pa necu dirat zakon ) ali postoji brdo razloga za pretjecanje nekoga a ne samo jel se sporije vozi, a zakonski pretjecanje moras obavit u najkracem mogucem roku i bez ugrozavanja drugih.

Tak da ono, smjesno zvuci

@ladybug, nije isto kad ja zeni dam osobnu u postu jer je za moju korist, nisam reko da se bojim identificirati vec jednostavno izbjeci kaznu. Da,nemoralno je i bla bla, ali mislim da su najmanji problem u ovoj drzavi oni koji se svercaju
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 13:27   #248
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
jel lik crni zalizani , baca na ovog
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Kyle_MacLachlan.jpg
samo malo vise zalizan

jucer idem s posla,na stanici vidim uhapsio neko jadno djevojce , nesto joj objasnjava

Da, da da.... Tako nekako!
Samo je ovaj puno ružniji i prištav.

Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
A da platite fakin kartu? Il u ruci držite mob s napisanom ZG porukom na 8585 i ak ti upadne kontrola pošalješ i za 7 sekundi si siguran.

Balkane Balkane Balkane moj brže bolje nekog zaj...t i 10kn strpat u žep.

+

Smiješni ste s ovim "nema on pravo mene tražit osobnu nije on milicajac" busate se u prsa na internetu, a svakom zaštitaru u klubu date osobnu, u pošti date osobnu...

Bleh.
Kad bi mi firma plaćala prijevoz, možda i bih. Ovako bih dao 300kn/mj za tramvaj. Inače imam spreman mob, ali sam trčao ko munjen za tramvajem i dolazio do zraka, dok me nije ulovio.

Što se tiče osobne u klubovima, pa naravno da ću mu je pokazat jer mi je to "karta" za ulazak. Nije ko da će mi zaštitar pisati kaznu od 200kn ako mu je ne pokažem. Isto tako, ako želim primiti paket koji mi je poslan, pokazat ću osobnu...
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 15:21   #249
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
imam jedno pitanje u vezi prigovora/žalbe

prošli petak sam se vozio iza auta 3-4km koji se doslovno gegao po cesti(kojih 40km/h) i prvom prilikom gdje je bila isprekidana linija prođem ga i nakon 250m me zaustavi pandur i pokaže da sam se vozio 93km/h oduzeto 10 ispada 83, a dopušteno je 50-60km/h, znači to je bila brzina dok sam prelazio auto,ali njega to ne hebe ni 5% i okine mi bod i 2k kuna... student sam i nemam te love da iskeširam za takvu glupu kaznu, dal sad pišem prigovor ili žalbu?
sam se zali. To se uredno spusta na 350kn bez bodova...

Pa nisu suci idioti. Svi smo mi u prekrasaju i ti stvarno JESI pocinio prekrsaj kad si ubrzao, ali si to radio da obavis pretjecanje sigurno i sto prije... Nemas tu sto komplicirat.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 19:48   #250
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
ne poričem da nisam napravio prekršaj, ali je kazna drastično previsoka, u ovoj našoj državi ima mali miljon mjesta gdje ograničenje 50, a u biti 70-90 je najnormalnija vožnja po toj cesti, i mjesto gdje sam napravio pretjecanje nema stambene kuće niti zgrade, a cesta je u 1h u noći bila prazna iz suprotnoga smjera...
marq20 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2010., 20:03   #251
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
imam jedno pitanje u vezi prigovora/žalbe

prošli petak sam se vozio iza auta 3-4km koji se doslovno gegao po cesti(kojih 40km/h) i prvom prilikom gdje je bila isprekidana linija prođem ga i nakon 250m me zaustavi pandur i pokaže da sam se vozio 93km/h oduzeto 10 ispada 83, a dopušteno je 50-60km/h, znači to je bila brzina dok sam prelazio auto,ali njega to ne hebe ni 5% i okine mi bod i 2k kuna... student sam i nemam te love da iskeširam za takvu glupu kaznu, dal sad pišem prigovor ili žalbu?

To isto se i meni dogodilo i mogu ti reć da mi je polisman odvalio dobru kaznu,nikakva uvjeravanja nisu pomogla.
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 20:07   #252
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Ništa, ti sprejem prepravi znakove pa da se ljudi vože brže.
Mislim pa tko se još upoće pridržava ograničrnja, tko šljivi znakove i murju.
Evo Peveci se otvorili i čuo sam da će murja takvim prekršiteljima ko ti davati poklon bonove za Pevec mjesto kazni hahahahahahaha
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 23:37   #253
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor marq20 Pregled postova
ne poričem da nisam napravio prekršaj, ali je kazna drastično previsoka, u ovoj našoj državi ima mali miljon mjesta gdje ograničenje 50, a u biti 70-90 je najnormalnija vožnja po toj cesti, i mjesto gdje sam napravio pretjecanje nema stambene kuće niti zgrade, a cesta je u 1h u noći bila prazna iz suprotnoga smjera...
Ništa tu nije problematično osim tvoje vožnje.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 22:55   #254
anri
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 0
Help

Pozdrav svima.

Evo prošo sam puno toga ali nisam pronašao sličan problem
Radi se o sljedećem, prijatelji i ja vozili smo se na neregistriranom motoru te je kasnije na motoru došao policajac i počeo pisati podatke u bilježnicu, u trenutku kad nas je vidio motor nije bio u voznom stanju nego me je prijatelj gurao a ja sam sjedio na njemu, imao sam kacihu na glavi, on je reko da ga ne zanima što me gurao da sam ja na cesti i to je ko da se vozim. AHtio me alkotestirati na što sam pristao ali alkotester nije radio. Provjerio je papire i nakon što je zapisao sve, u jednom trenutku bez objašnjenja sjeo na motor i odveo se.

Kasnije sam saznao da je nemilosrdan i da ne oprašta nikome pa me sad zanima što mogu očekivati i kako to eventualno riješiti, ništa mi nije ostavio i ništa nisam potpisao.

Hvala unaprijed.
anri je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 23:39   #255
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor anri Pregled postova
Pozdrav svima.

Evo prošo sam puno toga ali nisam pronašao sličan problem
Radi se o sljedećem, prijatelji i ja vozili smo se na neregistriranom motoru te je kasnije na motoru došao policajac i počeo pisati podatke u bilježnicu, u trenutku kad nas je vidio motor nije bio u voznom stanju nego me je prijatelj gurao a ja sam sjedio na njemu, imao sam kacihu na glavi, on je reko da ga ne zanima što me gurao da sam ja na cesti i to je ko da se vozim. AHtio me alkotestirati na što sam pristao ali alkotester nije radio. Provjerio je papire i nakon što je zapisao sve, u jednom trenutku bez objašnjenja sjeo na motor i odveo se.

Kasnije sam saznao da je nemilosrdan i da ne oprašta nikome pa me sad zanima što mogu očekivati i kako to eventualno riješiti, ništa mi nije ostavio i ništa nisam potpisao.

Hvala unaprijed.
Ako ništa drugo, neregistrirano vozilo u prometu na javnoj površini je dovoljan prekršaj da vam piše kaznu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2010., 00:55   #256