Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.01.2009., 21:19   #31
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
Neznam kolko vi imate godina ako vam je F.E.A.R. stravična igra?!

Prvi nastavak je prekratak, završio sam ga za 5 sati na normal težini, priča je bullshit prema japanskim horror filmovima tipa Grudge i Ring, uglavnom jedna od igara koje su mi bile najveće razočaranje. Osim toga kretanje u igri i napucavanje je "prelabavo", nemam onaj osječaj "tvrdoće" ko na Far Cry 2 ili Call of Duty ili starom Painkilleru i sl.

Pričekat ću full Project Origin da ga odigram, ali pretpostavljam da je smeće ko i F.E.A.R.

Uvijek se mora naci netko ovako jako jako jako pametan da kaže da je to smeće i da je to sranje i bla bla.. svaka cast majstore
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 22:03   #32
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
prvi dio mi je bio genijalan, i ovaj mi se isto cini da ce biti izvrstan, atmosfera je prenesena iz jedinice i to je dobra stvar, graficki je dosta dotjerana i nije prezahtjevna...

nego ja u demo-u samo bauljam po onom hodniku ravno-desno, i tako u krug, i nemam pojma di trebam dalje, nis se nevidi u onom mraku
Gemmy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.01.2009., 22:13   #33
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399
uključi flashlight

nego meni se sviđa,ponavljam da je u stilu starog FEARA samo dotjeran i druga priča(za koju se nadam da je dobra kao i u prvom dijelu,iz dema se ne može puno skontati)...jedino se nadam da će popraviti ono štekuckanje i sve pet onda.

A ti hylem ne lupetaj gluposti jer mi se smučilo kad sam vidio kakve gluposti pišeš,brojiš Far Cry 2 kao dobru igru i kažeš da priča ne valja u Fearu prvom(ne valja jedino onom ko ju ne može skontati)
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 22:31   #34
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
Neznam kolko vi imate godina ako vam je F.E.A.R. stravična igra?!

Prvi nastavak je prekratak, završio sam ga za 5 sati na normal težini, priča je bullshit prema japanskim horror filmovima tipa Grudge i Ring, uglavnom jedna od igara koje su mi bile najveće razočaranje. Osim toga kretanje u igri i napucavanje je "prelabavo", nemam onaj osječaj "tvrdoće" ko na Far Cry 2 ili Call of Duty ili starom Painkilleru i sl.

Pričekat ću full Project Origin da ga odigram, ali pretpostavljam da je smeće ko i F.E.A.R.

Stari moj tebi se netko jako zamjerio...
Ti si ko moj frend, igra kod frenda fear ono 2 puta po 5 min i kaze ma igra je šala, to sve za djecu...
A onda mi drugi dan prica kako umire od straha na doom 3!

Potpis na slavonca i Newmie-a
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 22:31   #35
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Evo prosao sam sad demo i predobar je u stilu prvog FEAR-a atmosfera je dobra, grafika dobra samo se nadam da igra nece bti prekratka
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2009., 22:55   #36
kripton
Cars & Tunning
Moj komp
 
kripton's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vukovar - Rijeka
Postovi: 533
upravo presao demo.. igra je fenomenalna

jedva cekam cijelu
__________________
NovA Squadron

D6C DOHC GTi 16v | D2A SOHC on 2Barrel-Solex 8v | Red Devil | D2F SOHC GTi 8v |
kripton je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2009., 04:35   #37
John_Doe
Premium
Moj komp
 
John_Doe's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 275
Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
Neznam kolko vi imate godina ako vam je F.E.A.R. stravična igra?!

Prvi nastavak je prekratak, završio sam ga za 5 sati na normal težini, priča je bullshit prema japanskim horror filmovima tipa Grudge i Ring, uglavnom jedna od igara koje su mi bile najveće razočaranje. Osim toga kretanje u igri i napucavanje je "prelabavo", nemam onaj osječaj "tvrdoće" ko na Far Cry 2 ili Call of Duty ili starom Painkilleru i sl.

Pričekat ću full Project Origin da ga odigram, ali pretpostavljam da je smeće ko i F.E.A.R.

Taj Ring je toliko strašan film da sam ga prespavao. Sve verzije.
__________________
Bez linkova u sigu
John_Doe je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2009., 08:42   #38
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova

A ti hylem ne lupetaj gluposti jer mi se smučilo kad sam vidio kakve gluposti pišeš,brojiš Far Cry 2 kao dobru igru i kažeš da priča ne valja u Fearu prvom(ne valja jedino onom ko ju ne može skontati)

Gdje sam napisao da je Far Cry 2 dobar? Dosadan je i jednoličan, također s lošom pričom, ali je osječaj pucanja i gameplay opčenito fenomenalan.

F.E.A.R. nema ni to ... jedino što mi se sviđalo su neki efekti, a ostalo je katastrofa.
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2009., 10:42   #39
kripton
Cars & Tunning
Moj komp
 
kripton's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vukovar - Rijeka
Postovi: 533
FC2 brzo dosadi, sto nije slucaj kod FEAR2, ok demo sam samo igrao ali vec vidim, demo mi se jako svidja pa ne vidim razloga zasto mi se ne bi svidjela cijela igra

i tih frame dropova je bilo 1,2, ma nista strasno a naravno sve na max bez stekanja - i like it

makar grafika nije Crysisova..ali nije sve u grafici
__________________
NovA Squadron

D6C DOHC GTi 16v | D2A SOHC on 2Barrel-Solex 8v | Red Devil | D2F SOHC GTi 8v |
kripton je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2009., 10:58   #40
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Vidim ponekad postoje prednosti kad si star i mator Sjetim se igara od prije 6-7 godina i danas mi sve graficki izgledaju savrseno hehe. Grafika me ne dira, bitno da igra ispadne dobra po feelingu i da ne traje ko Crysis jedno popodne.

Sto se tice ovog koji pljuuje po Fearu ni meni nikad nije sjeo Half Life 1 kad su svi bili u transu zbog istog tako da ga u neku ruku razumijem, iako priznam da je igra bila ispred svog vremena ali jednostavno nije bila za mene
Chuby je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2009., 16:42   #41
konj
Premium
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Split
Postovi: 344
Men i se ne cini ovo bas kao originalni fear. Gameplay je dosta brzi tj. vise se osjeca kao UT ili Quake dok je original po gameplayu bio malo sporiji i i trazio malo taktike, counter strike tipa. Ali ipak je ovo igra prvenstveno za konzole jer ako se tko sijeca dok ova podrzava samo wide omjer originalna je podrzavala samo 4:3 i to namjerno, bar po autorima. Uglavnom pucacine sa konzola bas i nemogu valjati jer moraju biti prilagodene igri na gamepadu pa mi je npr. i akcija u farcry2 jadna. Da su se malo potrudili i prilagodili gameplay za miš i tastaturu to bi bila druga prica. Ali valjda to smatraju bacanjem novaca. Uglavnom samo bih rekao šteta.
__________________
Swine graphic card!!!
Sto si pametniji na internetu to si gluplji u stvarnosti?
konj je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2009., 01:08   #42
d^_^b
Premium