Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 25.02.2012., 22:44   #241
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor M3rl1n Pregled postova
Ma autonomija mi je jedino kaj mi fali na tome mobu. Izgled me uopce ne jebe. Jucer mi je izdrzao 6 sati upotrebe(min brightness, 3g, surfanje i pustanje mp3-ica).Neznam kolko bi to jos moglo narasti jer mu je to bilo tek 2. punjenje baterije. Nadam se da ce neki znalac naletiti na temu.
6 sati si surfao i pušta MP3?
Pa neće ni jedan mobitel puno duže od toga trajati

Inače costum ROM i kernel čuda rade za bateriju.


Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
RAZR Maxx
-baterija 3300 mAh, debljina 9 mm
Ehh, kad bi svi išli koracima kojima ide Motorola.
Fala Bogu pa ne idu.
Imali bi ružne mobitele zastarjelog i kvalitetom upitnog proizvođača, zaključanog bootloadera sa velikom baterijom.

Ali hej, bar je Android i ima AMOLED.

Thanks but no thanks. Long live HTC.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 25.02.2012., 22:51   #242
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,367
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova

Fala Bogu pa ne idu.
Imali bi ružne mobitele zastarjelog i kvalitetom upitnog proizvođača, zaključanog bootloadera sa velikom baterijom.
O dizajnu, i jel lijep ili ružan se ne isplati raspravljat. Ukusi su drugačiji.
Kvaliteta- odlična, mnogo bolja od HTC. Pogledaj eto Defy koji je dostupan kod nas. Šteta što je Motorola slabo zadnjih godina zastupljena kod nas, no kvalitetom izrade uređaja su nekoliko stepenica iznad HTC i Samsunga.
Upitni proizvođač? wtf? Znaš što je Motorola i povijest Motorole?

Za bootloader se slažem. Jedina mana
Juice je offline  
Staro 25.02.2012., 22:58   #243
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Kvaliteta nije ni približna HTC-u.
Tu je negdje sa Samsungom - prilično "cheap", ali HTC-u i Sony Ericssonu nije ni do gležnja.

Dobro znam što je Motorola i gdje je bila zadnjih 10ak godina. Upravo zato i "upitan" i "zastario"
Nekada najveća telekomunikacijska tvrtka u SADu i jedna od največih takvih tvrtki u zapadnome svijetu opčenito sada nije ni sjena onoga što je bila.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 25.02.2012., 23:05   #244
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,367
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Kvaliteta nije ni približna HTC-u.
Tu je negdje sa Samsungom - prilično "cheap", ali HTC-u i Sony Ericssonu nije ni do gležnja.
Ni približna HTCu? Jesi koristio koju Motorolu u posljednje vrijeme?
Pa HTCova kvaliteta izrade sa svakim novim modelom je sve gora. Jedini koji konkuriraju u kvaliteti su prvih nekoliko Androida, ovo sve ostalo nije vrijedno spomena što se tiče kvalitete.

Ne znam što smatraš pod onim "zastario"? Kako zastario? Po čemu?
I danas uvode u mobitele razne novotarije.
Zastario zato što su eto imali pad u mobilnom sektoru prije nekoliko godina? Al na sreću vraćaju se
Juice je offline  
Staro 25.02.2012., 23:09   #245
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Kvaliteta nije ni približna HTC-u.
Tu je negdje sa Samsungom - prilično "cheap", ali HTC-u i Sony Ericssonu nije ni do gležnja.

Dobro znam što je Motorola i gdje je bila zadnjih 10ak godina. Upravo zato i "upitan" i "zastario"
Nekada najveća telekomunikacijska tvrtka u SADu i jedna od največih takvih tvrtki u zapadnome svijetu opčenito sada nije ni sjena onoga što je bila.

Kojem to sony ericssonu, molim te?
Kvalitetni sony ericsson mobiteli su prestali s proizvodnjom onda kada su se k750 i k800 prestali praviti.
Sve poslije je šrot, problemi sa resetiranjem moba random (r600), pucanje tipkovnice (s500), poklopci kamere na raznim modelima, škripava plastika na hrpi modela, itd. S.E. i kvaliteta
Da me ne shvatiš krivo, imao sam 30 sony ericsson (i sony i ericsson dok su bili zasebni ) mobitela (između ostalih), od 98.e do danas, pa ti ovo tvrdim na vlastitom iskustvu + mobiteli od frendova za koje znam da nisu uništavači imovine.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 25.02.2012., 23:14   #246
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Dečki, tema je opet postala HTC vs Mortorola vs SE vs you name it

Zanima me jel ima netko iskustva sa brisanjem prasine ispod ekrana kod Sensationa, naravno mislim na rješavanje problema u garantnom roku. Neki dan sam primjetio par točkica, imam garanciju pa bi to rijesio.

Hvala i LP
__________________

srale7 je offline  
Staro 25.02.2012., 23:18   #247
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,367
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Dečki, tema je opet postala HTC vs Mortorola vs SE vs you name it

Zanima me jel ima netko iskustva sa brisanjem prasine ispod ekrana kod Sensationa, naravno mislim na rješavanje problema u garantnom roku. Neki dan sam primjetio par točkica, imam garanciju pa bi to rijesio.

Hvala i LP
Odnesi u Agram.
Ekipi su mijenjali uređaje zbog tog problema.
Juice je offline  
Staro 25.02.2012., 23:23   #248
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,882
Imao sam prilike koristiti Droid 1 i 2 (Droid 2 nešto manje.) i mogu reći da to su stvarno kvalitetno izrađeni uređaji. Klizni mehanizam nakon godinu dana i dalje je na mjestu. Taj mobitel je prošao i preživio što niti jedan noviji smartfon neće.
Trenurno imam Sensation i pao mi je jednom zbog moje gluposti. Malo se samo kućište udubilo pošto je aluminijsko. Ali da je plastično, ne znam da li bi pad prošao bez većih posljedica. A opet sa sigurnošću mogu reći da ne bi ni upola izdržao to što je dotična Motorola prošla.

@Srale
Ja sam zvao Agram i kažu da to rješavaju bez dodatnih troškova. Na koji način ne znam. Pročitao sam negdje da su sad 'dihtanje' i da na novijim uređajima tih problema nema.

@Juice
Jednom liku s CM foruma su ga tek zamijenili nakon druge ili treće reklamacije.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 25.02.2012., 23:58   #249
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Nitko ne zna kako se to točno radi?
Znači jel rastavljaju postojeći ekran i samo obrisu i vrate ponovo, ili ide novi ekran ili novi uređaj?

U ponedjeljak cu nazvat Agram, ali do tak ako mozda netko točno zna?
__________________

srale7 je offline  
Staro 26.02.2012., 00:01   #250
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Novi ekran ide.
WraGG je offline  
Staro 26.02.2012., 00:01   #251
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova

Ne znam što smatraš pod onim "zastario"? Kako zastario? Po čemu?
I danas uvode u mobitele razne novotarije.
Zastario zato što su eto imali pad u mobilnom sektoru prije nekoliko godina? Al na sreću vraćaju se
HTC konstantno drži nivo kvalitetne izrade još od HD/HD2 na cijeloj ponudi

Motorola je stara kao Biblija, a modeli im ničime bitnim ne odskaču od konkurencije koja pak ima puno više za ponuditi
Stvarno ne znam zašto bi itko uzimao Motorolu ispred modernih proizvođača kao Samsung, SE, LG ili HTC


+ prvo na što pomislim kad mi netko kaže SE ili HTC su ovo ili ovo, dok mi je prva pomisao na Motorolu ovo


Citiraj:
Autor jopis Pregled postova

Kojem to sony ericssonu, molim te?
Kvalitetni sony ericsson mobiteli su prestali s proizvodnjom onda kada su se k750 i k800 prestali praviti.
Svaki Android Xperia serije me oduševio. Elegantni, čvrstih materijala i jednostavno odličan overall filing ostavljaju.

K750 sam koristio godinama i dan danas mi je vrlo draga uspomena (imam u ladici jedan i još radi) ali ovdje ne govorimo o robusnosti mobitela ni sa koliko stepenica može pasti, kvaliteta izrade ima još bitnih stavki.
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 26.02.2012. u 00:11.
hammer_of_thor je offline  
Staro 26.02.2012., 01:16   #252
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,989
@Juice - pricas sa zidom vjeruj mi

Razr MAXX je pregenijalan mob, iako imam HTC i zadovoljan sam, totalno mi idu na zivce s tim sto nemaju apsolutno nijedan mob u ponudi koji uz normalno koristenje moze izgurat cijeli dan, od jutra do veceri. Bez ikakvih kernela flashanja, downclockanja i statijaznam. Definitvno najveca boljka kompanije je upravo autonomija svih modela. Razr MAXX je definitivno moj sljedeci mob, ako ga se uspijem docepati. Cijela DROID serija je mrak, pogotovo izradom.
__________________
Newbie Pro je offline  
Staro 26.02.2012., 13:51   #253
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
evo preporuka za ICS za senzaciju.. Radi se o Android Revolution HD 6.30. Imam ga vec par dana na testiranju. Uglavnom radi se o RC1 verziji i vjerovatno i sluzbenoj verziji koja treba izaci svaki dan.. Uglavnom genijalan sustav sa solidnim orginalnim kernelom.

Karakteristike susatava:
1. mob je brz, brz i brz.
2. Htc sense 3.6 - jednostavno bez konkurencije
3. Trajanje baterije produljeno bar duplo (aktivna samo 1 jezgra, drugu pali po potrebi. Uspio sam ga uhvatit na 2 jezgre samo kod hd snimanja, kod pregleda hda i kod hd igrica)
4. Novost kod ICSa - forca gpu rendering i kod 2D sadrzaja, a ne kao prije samo 3D
5. Jednom kada probate ICS, necete pozelit nista drugo - najkompletniji android sustav do sada
6. Podrzan kompletan hardveraj (chipset i gpu - novi driveri)

Ako se sjetimo da je senzacija (nova dosla sa 2.3.4) imala quadrant score 1900-2000, sada na ICSu ima 4000-4100.. Brojke sve govore. (stock kerneli)

HTC je pripremio monstruma za ovu godinu.. O specifikacijama se suskalo, a konacno je poznato i ime moba i zove se HTC ONE X..
Po specifikacijama jednostavno ne znam sto jos ubaciti u ovaj mob.. Jednostavno je sve vrh..
Cinilo se kako ce moj iduci mob biti Samsung Nexus, međutim, ne da mi HTC da odem od njega!!

http://www.gsmarena.com/htc_official...-news-3892.php
http://www.gsmarena.com/htc_one_x-4320.php
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 26.02.2012. u 21:50.
dean225 je offline  
Staro 26.02.2012., 22:34   #254
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
HTC izbacio cetiri nova modela

Potpuno iznenadjujuce, dizajnom ne odskacu od zadane sprance. Ostalo se na prvu loptu cini OK.
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline  
Staro 26.02.2012., 23:14   #255
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,989
Ne spominju nis o bateriji za One X, vjerojatno s razlogom
__________________
Newbie Pro je offline  
Staro 26.02.2012., 23:18   #256
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Corporal Clegg Pregled postova
HTC izbacio cetiri nova modela

Potpuno iznenadjujuce, dizajnom ne odskacu od zadane sprance. Ostalo se na prvu loptu cini OK.

Opaaaa, vrlo lijepo
Samo im fali HDMI i AMOLED "across the range" i boljeg mobitela nema.
Dizajn je taman "HTC" - mnogo dobar.

Sviđa mi se što su izbacili search gumb i ostavili samo 3 touch buttona.


One S bi pikirao kao moj idući mobitel.

HTC has gone the extra mile by giving the One S a crystaline ceramic metal finish, which is achieved by baking the aluminum in plasma. This whole process transforms the aluminum into ceramic making it 4 times harder and scratch resistant.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 26.02.2012., 23:20   #257
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,882
1800 mAh. Taman da napišem status na fejs kak mi je prazna baterija.
http://mob.hr/htc-one-x-sluzbene-slike-i-specifikacije/
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline  
Staro 26.02.2012., 23:29   #258
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,193
http://www.youtube.com/watch?v=vloDPYzzDNs

Evo HTC One X, tipični mobitel od HTC-a:
Jednako lijepo izgleda, a bome jednako i radi. 4 jezgre, a lagga više nego battlefield 3 na modemskoj vezi

Koji fail.... I onda kažu da je Android nativno optimiziran za višejezgrenost...
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 26.02.2012., 23:38   #259
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Prototip je. Bilo bi čudno da ne lagga
Popeglat će to HTC.





Ovaj bijeli prelijepo izgleda
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline  
Staro 26.02.2012., 23:51   #260
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Nije ni čudno što lagga.. pokrenuto milijun aplikacija I još uz to vrti sinkronizaciju.. Ovaj ONE X je cijeli plastican.
Wireless hdmi capability hehehe.. zanima me kako ce baterija to sve pogurati. Hitno nam treba samsungov 4jezgreni i xperia neka divlja jer ovo ce koštati 1000 eura..
1800mAh nemože senzaciju držati 2dana. Jedino ako ovaj tegrin chipset bude štedljiv..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 27.02.2012. u 00:03.
dean225 je offline  
Staro 27.02.2012., 09:28   #261
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,193
Tegrin chipset slovi kao veoma štedljiv, no opet, kao šta deane kažeš, sinkronizacija, milijuna aplikacija...sve će to uzeti svoje.
Osobno, baš mi se mobitel sviđa, samo da je 4 incha...
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 27.02.2012., 11:52   #262
vedo
FC Bayern supporter
 
vedo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Kutina
Postovi: 454
Mob lijepo izgleda samo mi se ne sviđa uopće slaba baterija i još k tome korisnik je ne može promijenit. Ima li tko ideju kako se uopće otvara to čudo...?
__________________
Pozdrav!
Vedran
vedo je offline  
Staro 27.02.2012., 13:01   #263
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Gdje si pročitao da se nemože otvorit zadnji poklopac? Postoji li uopće Android kojemu se nemože izvadit baterija?baterija je li-polimer 1800 mAh. Čim su se maknuli od li-iona znaju što rade.. morala bi biti bolja od starih. Vidjet ćemo.. ustvari bi volio da se mob nemože otvarat.. i zanimljivo mi je 32 gb interne memorije i 25gb dropboxa 2 godine free..
__________________
dean225 je offline  
Staro 27.02.2012., 13:46   #264
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
+ prvo na što pomislim kad mi netko kaže SE ili HTC su ovo ili ovo, dok mi je prva pomisao na Motorolu ovo
eto, ovo sve govori o tvojoj objektivnosti i razumijevanju mobilnog trzista.

motorola napravi najtanji smartphone na svijetu od kevlara i ti kazes da HTC/SE imaju bolju kvalitetu izrade sa svojim plasticnim poklopcima.

Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Gdje si pročitao da se nemože otvorit zadnji poklopac? Postoji li uopće Android kojemu se nemože izvadit baterija?baterija je li-polimer 1800 mAh. Čim su se maknuli od li-iona znaju što rade.. morala bi biti bolja od starih. Vidjet ćemo.. ustvari bi volio da se mob nemože otvarat.. i zanimljivo mi je 32 gb interne memorije i 25gb dropboxa 2 godine free..
na motoroli RAZR se ne moze izvaditi baterija (i mislim na bionicu) i vjerojatno ima jos dosta android mobitela kojima se ne moze izvaditi baterija.

niti na jednom HTCu ove nove One serije se ne moze zamjeniti baterija, tj maknuti straznji poklopac, nemaju NFC, nemaju podrsku za SD kartice (osim low end One V modela) + koriste microSIM kartice (ovo sam siguran sam za S model)

i po meni najvece razocaranje, nemaju niti jedan slide mobitel najavljen (tj sa hardverskom tipkovnicom)

po meni su ovo najveca iznenadenja WMC:

http://www.engadget.com/2012/02/27/p...thin-s4-proce/

http://www.engadget.com/2012/02/27/a...led-display-s/


naravno jos Samsung nije imao svoju konferenciju pa ostaje vidjeti sta ce oni predstaviti (nadam se galaxy S3)
Ordem je offline  
Staro 27.02.2012., 14:30   #265
vedo
FC Bayern supporter
 
vedo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Kutina
Postovi: 454
Na više portala sam pročitao da se baterija ne može promijenit i to mi je osobno jako loša stvar. Vidim da je mob od jednog komada, kao nove Nokia-e Lumie, pa se pitam kako se to uopće otvara za bilo kakav servisni zahvat. Uključujući i promjenu baterije...
__________________
Pozdrav!
Vedran
vedo je offline  
Staro 27.02.2012., 14:51   #266
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Meni je dobra stvar sto se zadnji poklopac nemoze skinuti!! Samo se nadam da su stavili izdrzljivu bateriju unutra.. (Citaj IPHONE) Ne znam nista o 1800mAh u li-polimer verziji.. Vidjet cemo.. I dobra stvar mi je sto nema microsd, vec povecanu unutarnju memoriju i 25gb online.. Mene samo zanima kako se rijesavaju freezovu na androidu kojih ima i bit ce, ako se nemoze baterija van izvadit.. Ja sam uspio i IOS5 zablorkirati tako da znam o cemu govorim.. Gotovo sigurno samsung dolazi sa Galaxy S3, jer ako ga ne izdaju, izgubili su ovu godinu.. Uostalom kod briga, onaj tko voli Samsung ostat ce na samsungu, onaj tko voli htc ostat ce vjeran htcu..

Edit: vjerovatno ce se mehaničkim tipkama moći rebootat mob kod freeza..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 27.02.2012. u 15:28.
dean225 je offline  
Staro 27.02.2012., 15:03   #267
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Uostalom kod briga, onaj tko voli Samsung ostat ce na samsungu, onaj tko voli htc ostat ce vjeran htcu..
to ce samo fanboyevi tako
ostali normalni ljudi ce vidjeti sto nudi svaki proizvodjac, odabrati koji im se mobitel svidja dizajnom i karakteristikama i na temelju toga kupiti mobitel a ne na temelju toga koja je marka napisana iznad ekrana.

btw ne vidim zasto bi bila dobra stvar sto se baterija ne moze izvaditi
sta bude kad se mobitel zamrzne? preko ADBa sve rijesavati (sto je pain in the ass) ?
Ordem je offline  
Staro 27.02.2012., 15:57   #268
vedo
FC Bayern supporter
 
vedo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Kutina
Postovi: 454
Ja imam sada HTC, ali ozbiljno razmišljam o Samsungu, pogotovo ako će S3 biti bolji od One X. A imam osjećaj da će biti bolji po većini parametara. Meni je baterija od 1800 mAh promašaj, isto tako će Samsung vjerojatno imat i više RAM-a, AMOLED ekran, da ne spominjem novi Exynos.

Isto tako nema šanse da kupim telefon kojem se ne može promijenit baterija. Jedino gdje je HTC nenadmašan je software, tj. Sense.
__________________
Pozdrav!
Vedran
vedo je offline  
Staro 28.02.2012., 16:49   #269
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Kažu da je baterija iz one x zapravo ukradena iz iphonea 4s, samo povećanog kapaciteta sa 14xxmAh na 1800.. ako se radi o takvoj bateriji, a tegrin chipset je štedljiv, pa to će biti genijalno..
__________________
dean225 je offline  
Staro 28.02.2012., 16:59   #270
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,347
Citiraj:
Autor vedo Pregled postova
Ja imam sada HTC, ali ozbiljno razmišljam o Samsungu, pogotovo ako će S3 biti bolji od One X. A imam osjećaj da će biti bolji po većini parametara. Meni je baterija od 1800 mAh promašaj, isto tako će Samsung vjerojatno imat i više RAM-a, AMOLED ekran, da ne spominjem novi Exynos.

Isto tako nema šanse da kupim telefon kojem se ne može promijenit baterija. Jedino gdje je HTC nenadmašan je software, tj. Sense.
SGS3 će hardverski biti u rangu One X, ali je dizajn sigurno ljepši
http://techcrunch.com/2012/02/27/the...-ceramic-case/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na