Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.11.2022., 18:03   #1
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Question Bookmark solo/util preporuka za 2022?

Guram bookmarke jos od Mosaic/Netscape vremena, znaci 1993 -2022.

Sve u kategorijama, u folder paketima po broswerima, uz glavno "stablo" Firefox, te filigranski precizirane Toolbar Bookmarke, koji su sad vec dostigli +60 megi velcine.

U vremenu kad je Firefox, koji je nekoc imao prednost na kojoj su mu zavidjeli, zapravo postao po izgledu Chrome, a to je doista postignuce i prica za posebnu temu.

Tako od prenosnika, desktopa, od Firefoxa glavnog, i to ESR-a 52x, Seamonkey, derivati Waterfoxa, Mypal za stare masine, vec mi je dosadilo stalno podesavati, paziti jesu li osvjezeni.

Ima li netko iz prve ruke, neku aplikaciju, mali programcic, preporuku nesto sto je dedicirano da bude sposoban bookmark manager, koji moze slagati, izvoziti, ali primarno, da bude samostalni bookmark klijent, te da ne moram izmedju deset browsera, stalno polirati glavne bookmarke.

Htio bih preporuku na nesto takvo, ali da ga bas poznajete. Da moze biti uvijek bilo gdje, te iz iste cupam sto trebam.

Hvala


.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2022., 19:33   #2
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Za sinkronizaciju bookmarka između Firefox, SeaMonkey, Waterfox i sl. derivata možeš (ako već nisi) iskorisiti integrirani Sync i to funkcionira besprijekorno, tako da ih ne moraš za svaki web-preglednik uvijek zasebno osvježavati.

I meni je Firefox glavni preglednik, baš radi toga, jer nije kao sve ostale Google Chrome, odnosno Chromium varijacije na temu, mada i ih aktivno koristim sa strane.

Također možeš si podesiti i Syncthing + Raindrop ili OneNote, ako ne želiš koristiti integrirani Firefox Sync.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na