Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.02.2013., 23:00   #1
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Ronis.hr (infomacije i iskustva)

Nema teme o Ronisu pa da je otvorim.
Imam nekoliko kupovina u ovoj trgovini, koja su većinom pozitivna.
Imaju trgovinu u Rijeci koja je doduše na nezgodnoj poziciji no imaju izuzetno povoljne cijene za neke proizvode. Tako su i na nabavi bili najjeftiniji za moje boje za pisač tj. duplo su jeftiniji od lokalne trgovine. A sada sam naručio nešto skuplje.

Obvezno se cijene gledaju na http://www.it.ronis.hr/
imaju i besplatnu dostavu do poslovnica no meni se to uvijek produži na dva tjedna, tj jako su spori. Još im valjda djelatnici puše u trgovini pa sva smrdi po cigaretama no inače su sasvim pristojni.
Po ljubaznosti zlatna sredina između HGspota i Linksa.

Imaju li ostali iskustva s Ronisom?
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 25.10.2017. u 21:07.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2013., 23:43   #2
Crni_007
Premium
Moj komp
 
Crni_007's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 300
Sto se njih tice samo pozitivna iskustva zadnjih 5 god trgovanja (u prodavaoni ČK/VŽ)
Crni_007 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.02.2013., 00:39   #3
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Ja sam koncem 2011 kupio plazmu kod njih (poslovnica ZG) i iskustvo je bilo pozitivno (sve preko poziva/maila/pošte riješeno.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 08:43   #4
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Riječka poslovnica izvana izgleda veliko i lijepo, ali kad se uđe unutra čovjek se razočara veličinom - nije velika i samim time je prenatrpana. Promjena pozicije bi im sigurno godila.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 10:55   #5
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Nisam siguran kakvi su sa informatikom, ali kod njih sam kupio 2 x televizor, nosač, i još neke stvari, stvarno korektni i bez problema uvijek odrađeno.
Jednom su mi i izašli u susret sa garancijom za televizor, oštećenje koje garancija ne bi pokrila, tako da sve 5.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2013., 12:41   #6
nino_z
Premium
Moj komp
 
nino_z's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Valpovo/Osijek
Postovi: 267
Prošlo ljeto sam naručio Focal zvučnike, došlo je brzo i nikakvih problema.
U prosincu sam naručio starcima LCD tv i zovem nakon tjedan dana da vidim što je (trebao je stići za 2 dana) i lik mi kaže da će provjeriti i javiti mi za 10 minuta. Naravno da nije nazvao. Nakon 2 sata ponovo zovem i on mirno kaže pa nemamo taj model stornirat ćemo račun. Mamlazi mi tjedan dana nisu mogli javiti to.
nino_z je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 02:33   #7
Deus Ex
Registered User
 
Deus Ex's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Kutina
Postovi: 3
Unhappy

Neću psovkama pljuvati po trgovini (Riječka), ali mislim da će moje iskustvo s njima pomoći nekima od vas da ju uspješno zaobiđete.

Da skratim, naručio sam od njih HDD WD 3TB na akciji za oko 1000kn.
Sve super, narudžba uspjela. Idući dan otišao sam do trgovine još jednom provjeriti da li su zaprimili narudžbu. Prodavač govori da nema ništa naručeno ali će naručiti taj dan i da će me zvati kad HDD stigne.
Tjedan dana kasnije zovu me iz Ronisa i govore da dođem po HDD, ali kad sam stigao u trgovinu cijena nije 1000 nego 1400kn jer je akcija istekla iako sam ja naručio za vrijeme akcije.
Odbijam kupovinu i odlazim iz trgovine.
10-ak dana poslije opet me zovu iz Ronisa nagovarajući me da će mi ako pristanem kupiti HDD opet spustiti cijenu na 1000 kao za vrijeme akcije.
Idući dan dolazim u trgovinu, HDD je tu.. ali nakon 5min prodavačevog računanja na kalkulator cijena je 1300 jer niže ne može zbog marže i njegove isplativosti. Prodavač se nekoliko puta ispričava da mu je žao u šta se ubaciva i drugi prodavač potvrđujući činjenice da su učinili sve što su mogli te da će me zapamtiti ako budem kupovao nešto drugo pa će mi dati popust.
Čak mi i POKLANJAJU plastičnu strugalicu za led sa šajbe.

Isprovociran tolikom čekanjem da si nabavim HDD kupujem ga i izlazim obećavajući sebi da više nikad neću ući u trgovinu.
U svoj toj prepirci još mi i uspijevaju podvaliti da mi ne trebaju izdati račun jer je sad sve digitalno i da se trebam samo logirat na određen account gdje se svi podatci nalaze.

......
Nakon 2 mj. HDD bez razloga više ne reagira prilikom spajanja na PC iako je noć prije naj normalnije radio.
Odnosim ga opet u trgovinu gdje mi govore da moram imati račun i da su kao promijenili osoblje (iako su to bili isti prodavači) te da ne mogu vjerovati kakvu su zavrzlamu ostavili bivši prodavači.

HDD uzimaju na popravak govoreći da će račun naći u svom računalu te da će me nazvati kad HDD bude popravljen.

Nakon mjesec dana ne zvanja odlazim u trgovinu gdje mi govore da su našli račun prije 15 dana te da tek od tad počinje vrijedit rok popravka od 45 dana..
Dva mjeseca poslije opet govore da im ovi iz servisa ništa ne javljaju te da će me nazvati čim nešto saznaju.

Sad je prošlo i 3 mjeseca nakon zadnjeg kontakta ali i dalje nitko ništa ne javlja a od HDD-a ni H.


Mislim da je ovo sve dovoljan dokaz na kakve igre su spremni u Ronisu.
Istina ima tu i moje naivnosti ali čisto zbog tog što do sad ovakvo nešto nikad nisam doživio od prodavača i trgovine.
Deus Ex je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 09:57   #8
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Užas, koja šlampavost. Tvoja greška šta si uopće kupio hard nakon šta se te zeznuli sa cijenom. I svakako si morao inzistirat da ti daju papirnati račun
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2013., 11:15   #9
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,156
nikad nisam imao problema s njima dok su imali poslovnicu u varaždinu.
možda je do poslovnice u rijeci. javi njihovoj administraciji, možda uspiju nešto srediti
domis je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2014., 02:07   #10
xpsp1a
Premium
Moj komp
 
xpsp1a's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 93
Evo jedno iskustvo od prošlog tjedna..

Kupujem tipkovnicu, na nabava.net nalazim tu koju hoću 120 KN jeftinije od svih ostalih, puna cijena oko 300KN kod svih, ovdje 180...

Zovem poslovnicu i pitam dali ju imaju u dućanu da navratim po nju..

Nemaju, ali mogu naručiti, imaju na skladištu

Ne želim platiti online nego dolazim u poslovnicu, opet provjera, imaju na skladištu, plaćam puni iznos i dogovaram da dolazim po nju za 4 dana, ali nazvati će me prije...

Naravno da me ne zovu četvrti dan, ali sam u gužvi i ne zovem ni ja njih

Peti dan opet me nitko ne zove, dolazim u poslovnicu sa potvrdom o uplati nadobudno očekujući da me tamo čeka tipkovnica, ali me obavještavaju da ipak nemaju na skladištu, zapravo možda imaju, ili nemaju, neznaju, trebao bi im netko javiti do 17 sati, a inače ja sam u poslovnici u 16:50

Nemam doma rezervnu tipkovnicu, ne radi mi slovo a na trenutnoj, zbilja mi treba nova i nemam vremena čekati i šesti dan, tražim povrat novaca i dobivam ga

Usput na web stranici cijena tipkovnice je u međuvremenu uvećana za 100 KN, sad ih vjerovatno imaju...

Klošari...
xpsp1a je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2015., 18:48   #11
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Moram ih danas pohvaliti. Gledam ponudu objektiva za svoj Samsung NX2000, cijena se kreće od 1700-4000kn na nabavi.net.
Onaj s edigitala za 1700kn guglam da vidim specifikacije i stranica od Ronisa gdje ga prodaju za 999kn.
Odmah radim narudžbu, za oko sat vremena dobivam mail iz Rijeke da ga imaju i da dođem.

Dolazim, taman čovjek ispred mene kupio televiziju. Ljubazni prodavač mi pokazuje objektiv, sve pet. Još mi ga je i stavio na fotić da se uvjerim da nije pretežak.
I tako sam ga kupio za 1000kn na rate. Zadnji komad.

Nova lokacija im je dobra, baš poslije mene isto došao jedan kupac, stalno im svira muzika i lijepo je unutra.
Puno bolje nego prije, nadam se da im ide bolje.
Same pohvale.

O samom objektivu sam više napisao u temi o fotićima.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 22:19   #12
hakuraa
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
prva kupovina kod njih i kupujem zvučničke kablove..kaže prodavačica kak plaćate, ja velim svejedno, može keš jer vidim kao dat će mi popust. I tako kupim ja 2x2 m kabla i platim 200 kn sa popustom od kao 100 i nakon 2 dana tražim nešto opet na stranici i vidim da su baš ti kablovi zapravo 45 kn/m što bi u mojem slučaju bilo 180 kn ...znači zvarala me za 20 kn uz još kao popust...20 kn im nije vrijedno loše reklame
hakuraa je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2016., 23:18   #13
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Jok
u krivu si
Ronis ti ima posebne cijene na web stranici i dučan + još jedan R webshop
doslovno 3 cijene
i ja sam gledao neki soundbar kod njih.. i reko ajd uzet cu, ali cu jos malo razgledat
Odem kod njih i na webu je taj isti soundbar 500kn jeftiniji...
Pito njih direkt, i vele takva politika firme.. šta češ
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2016., 00:00   #14
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
overseas izgubio posiljku, Ronis poslao novi artikal sa dostavom slijedeci dan do 12h, i ubacili USB stick 8gb. nije puno ali covjeka veseli.. sve pohvale..
Paxton je online   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 22:53   #15
Tomek85
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 103
Nisam ja kupovao al sam bio osobno s frendom kad je uzimao telku,znači dođemo u dućan po televizor koji je naručen dan prije,sve uredno zapakirano,ubacimo ga u auto i doma otpakiramo da ga montiramo,a ono iza fale neka dva poklopca i zadnja strana brutalno izgrebana vj. od "stručne" montaže i demontaže s nekog zida di je "nova" telka odradila ko zna koliko sati.

Momentalno vratili televizor nazad i idući dan je došao tvornički zapakiran kak je trebao i prvi put,svejedno sramota pogotovo kaj se radilo o 14000kn,da košta i 1400kn klošarski je tak nekaj uvalit i pravit se grbav.
Tomek85 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 15:44   #16
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Kupio prije mj+ dana telku i slusalice kod njih u poslovnici na velesajmu, ducan poprilicno malen, al ajde moze proc. Posto su telku imali na skladistu ne na lageru vratio sam se za 4-5 dana. Covjek otvorio tv ovjerio jamstvo dobio i usb 8gb na poklon.. Doso doma sve slozio sve radi, slusalice super, tv takoder.. Sve u svemu uslugom i ljubaznoscu zaposlenika u toj poslovnici ja zadovoljan..
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 18:29   #17
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Citiraj:
Autor Deus Ex Pregled postova
Neću psovkama pljuvati po trgovini (Riječka), ali mislim da će moje iskustvo s njima pomoći nekima od vas da ju uspješno zaobiđete.

Da skratim, naručio sam od njih HDD WD 3TB na akciji za oko 1000kn.
Sve super, narudžba uspjela. Idući dan otišao sam do trgovine još jednom provjeriti da li su zaprimili narudžbu. Prodavač govori da nema ništa naručeno ali će naručiti taj dan i da će me zvati kad HDD stigne.
Tjedan dana kasnije zovu me iz Ronisa i govore da dođem po HDD, ali kad sam stigao u trgovinu cijena nije 1000 nego 1400kn jer je akcija istekla iako sam ja naručio za vrijeme akcije.
Odbijam kupovinu i odlazim iz trgovine.
10-ak dana poslije opet me zovu iz Ronisa nagovarajući me da će mi ako pristanem kupiti HDD opet spustiti cijenu na 1000 kao za vrijeme akcije.
Idući dan dolazim u trgovinu, HDD je tu.. ali nakon 5min prodavačevog računanja na kalkulator cijena je 1300 jer niže ne može zbog marže i njegove isplativosti. Prodavač se nekoliko puta ispričava da mu je žao u šta se ubaciva i drugi prodavač potvrđujući činjenice da su učinili sve što su mogli te da će me zapamtiti ako budem kupovao nešto drugo pa će mi dati popust.
Čak mi i POKLANJAJU plastičnu strugalicu za led sa šajbe.

Isprovociran tolikom čekanjem da si nabavim HDD kupujem ga i izlazim obećavajući sebi da više nikad neću ući u trgovinu.
U svoj toj prepirci još mi i uspijevaju podvaliti da mi ne trebaju izdati račun jer je sad sve digitalno i da se trebam samo logirat na određen account gdje se svi podatci nalaze.

......
Nakon 2 mj. HDD bez razloga više ne reagira prilikom spajanja na PC iako je noć prije naj normalnije radio.
Odnosim ga opet u trgovinu gdje mi govore da moram imati račun i da su kao promijenili osoblje (iako su to bili isti prodavači) te da ne mogu vjerovati kakvu su zavrzlamu ostavili bivši prodavači.

HDD uzimaju na popravak govoreći da će račun naći u svom računalu te da će me nazvati kad HDD bude popravljen.

Nakon mjesec dana ne zvanja odlazim u trgovinu gdje mi govore da su našli račun prije 15 dana te da tek od tad počinje vrijedit rok popravka od 45 dana..
Dva mjeseca poslije opet govore da im ovi iz servisa ništa ne javljaju te da će me nazvati čim nešto saznaju.

Sad je prošlo i 3 mjeseca nakon zadnjeg kontakta ali i dalje nitko ništa ne javlja a od HDD-a ni H.


Mislim da je ovo sve dovoljan dokaz na kakve igre su spremni u Ronisu.
Istina ima tu i moje naivnosti ali čisto zbog tog što do sad ovakvo nešto nikad nisam doživio od prodavača i trgovine.
hahaha,po tvojoj prici ispada kao da su se zajebavali s tobom. Ajdee dodji,dat cemo ti,a onda necemo,ajde opet dodji,pa se malo sprdaju,pa ti uvale za 300 kn vise. Brate,jeb* im mater ,sta vise cekas?!!?
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 20:18   #18
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
hahaha,po tvojoj prici ispada kao da su se zajebavali s tobom. Ajdee dodji,dat cemo ti,a onda necemo,ajde opet dodji,pa se malo sprdaju,pa ti uvale za 300 kn vise. Brate,jeb* im mater ,sta vise cekas?!!?
@Romano.Cule, mislim da je lik valjda rijesio nakon 3 god., sta kazes?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 20:55   #19
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Inače, Ronis ima bratski web s manjim maržama da bude na vrhu na nabavi;
http://www.r-plus.hr/

ADM i Ronis koriste isti web sustav ali svakako je puno ljepši, optimiziraniji i s boljim popisom onaj na ADM-u
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 23:32   #20
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
@Romano.Cule, mislim da je lik valjda rijesio nakon 3 god., sta kazes?
Ne vjerujem u to
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2018., 22:11   #21
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Ima li tko kakva nedavna iskustva s Ronisom?
Na fejsu u zadnje vrijeme daju jedinice na čekanje servisa, neke android playere.
Mislim si kupiti nešto skuplje, pa da ne bi izvisio s jamstvom ili nečim...

Pala im je prodaja u 2016. odnosno u 2015. su imali 142.8 milijuna kuna prihoda s 2.67 milijuna kuna dobiti dok je 2016. bilo 51.3 milijuna kuna prihoda s 380.000kn dobiti.
Još nisu predali u Finu izvještaj za 2017. (do 6mj trebaju)
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2018., 22:23   #22
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Upravo su otvorili novu prodavaonicu u trgovačkom centru u Čk. Kupio sam par stvari u zadnjih par mjeseci (cca 5000 Kn) i sve je prošlo ok. Dečki izlaze ususret sa svim željama i prohtjevima, pomažu oko setupa, savjeta i preporuke. Zasad problema nisam vidio s njima.
alengrosevic je online   Reply With Quote
Staro 15.05.2018., 22:48   #23
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
@Ag008 - S cim se ti zamaras, kolka je njima dobit .

Koliko je to konkretno "nešto skuplje" u tvom slucaju ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2018., 22:55   #24
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Dugo nisam ništa išao kupiti od njih pa sam išao pogledati u sudski registar (2 klika) posluju li s dobiti ili gubitkom, jesu li milijunima kuna u gubitku recimo.
To mi govori koliko su popularni -po promet a gubitak mi govori ako su pouzdani.
Ako je neki "j. doo" koji je prošle godine bio u gubitku 500.000kn i s jednim zaposlenim, tamo ne bi kupio ništa jer mi ništa ne garantira da će biti ovdje za godinu ili dvije.
Zadovoljan sam s viđenim, bilo bi dobro da su nastavili putanju iz 2015.

A kupio bi nešto od cca +1000kn, ne cd marker.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2018., 22:59   #25
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
1000 kn, ja mislio da pricamo o ciframa od 10.000+ kad si reko skupo, ne sekiraj se, ionako to sto kupis ima servis/zastupstvo u HR pa tako i da Ronis sutra zatvori opet ces imati to gdje servisirati.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 16.05.2018. u 00:13.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2018., 00:12   #26
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
ne sam servisirat, nego i reklamirat
REKLAMACIJE idu direkt na uvoznika, a ne prodavača
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2018., 01:09   #27
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Kupac sam bira. Ja rađe dajem prodavaču.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 19:08   #28
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,513
OK... lagano glupavo iskustvo sa Ronisom.

Bio sam do Zg u petak 17.08..., pa rekoh da bacim oko da li imaju na lageru Sonos Play 1. Momtzi u dućanu uslužni, profesionalni, ugodni... uglavnom za svaku pohvalu.

Nemaju zvučnik, imaju ga u Čakovcu.

Meni treba kao poklon u utorak u Rijeci i pitam da li može biti u poslovnici u Ri do tada - potvrdan odgovor i kupovina obavljena. Njihova preporuka je bila da naručim na svoju adresu, ali s obzirom da sam htio to zapakirati kao poklon, više mi je pasalo u poslovnicu.

U utorak odem do poslovnice, i zvučnik nije još stigao... stiže dan kasnije... jbga... ok, niš od poklona na vrijeme, ali nema veze, improvizirati ću nešto

Danas me zovu.. sve stiglo...

Odem do poslovnice, i poljubim vrata u 16.00 (rade do 18.00), a na vratima poruka "Na marendi sam vraćam se do 15:50"... ok, pričekam i prodavač se pojavi u 16.10... Sva sreća nisam došao u npr 15:40, jer bi bio malo l00d da sam ga čekao pola sata umjesto 10min...

Ne znam šta bi rekao... očito imaju problema sa organizacijom, a dućan u Ri im nema dovoljan promet da mogu imati dvoje ljudi pa da netko može biti u dućano dok drugi marenda... ili da se prodavač barem vrati u dućan kad napiše, a ne 20min poslje.

I da ... na upit za isti zvučnik koji sam poslao 07.08.2018 na ronis.ri@ronis.hr još uvijek nisam dobio odgovor...

Ukratko - Zagrebački dućan - topla preporuka, Ako ste iz Rijeke - radije koristite webshop.
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 14:57   #29
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Zatvorili su poslovnicu u Rijeci, čini se trajno.
Šteta, sada samo uz dostavu rade za nas.
https://www.ronis.hr/trgovine.asp
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 16:02   #30
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
ovo je isto neka čudna firma....
Naručio Fifa19 PC na akciji,dostupno bilo ...prvo im autorizacija kod Corvusa nije radila al ajde reko dešava se,platim prek paypal-a,zovem kroz dva dana kontakt web shop da vidim kad mogu pokupiti - tamo rekli zovi Zagreb.

Zovem Zagreb,kažu mi to nemamo,ima u ČK sad bumo naručili....ok....javimo se danas da potvrdimo dan isporuke....to je bilo prošli četvrtak....normalno nitko nije zvao..

Zovem danas,toga više nema,ja kažem platio prošli tjedan,kak sad nema....kaže on (ZG Velesajam),budemo provjerili pa nazovemo.....prošlo 5h nitko ništa...

Dobro da nisam nešto ozbiljnije kupio....Koji odron od trgovine

Zadnje izmijenjeno od: duggi. 09.12.2019. u 16:39.
duggi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na