Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.06.2016., 15:38   #2881
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
0.5.7 prekosutra:

http://worldofwarships.eu/en/news/updates/update-057/


Iznenađen, ugodno:
Ubiše nam kamperčine...hehe

Nego ovaj Magazine detonation upgrejd koji reducira mogućnost detonacije za 70% ću stavit na Kirova kojeg mislim ponovo kupit...to me kod tog broda najviše smetalo jer je gruvao prečesto...i idemo na citadel fest
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 15:45   #2882
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
To znači da ti još uvijek ostaje 29% šanse da detoniras
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2016., 15:53   #2883
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
To znači da ti još uvijek ostaje 29% šanse da detoniras
Da ali to je nužnost kod Kirova. S druge strane nema šanse da ne stavim Main Armaments Modification 1 u prvi slot (umjesto toga) na drugim brodovima. Jel taj daje 50% jače turrete.....a znamo kako padaju ko kokice...Ma sve je to na kraju RNG pa ti sad izaberi hoćeš li da te rng više mazi kod pucanja tureta ili kod detonacija..nek se jebu s tom spikom...Kao da žele da skill igrača bude što više zatomljen...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 16:04   #2884
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Magazine Modification 1 mislim jedino stavit na Fubukija. Ako se pokaže da radi toga ćešće gubim kupole, ide ipak Main Armaments Modification 1 jer do sada nisam puno gubio module a nakon onog kolektivnog buffa HP DD kupola na fubukiju rijetko izgubim kupolu. Detonacija je puno iritantnija.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 16:08   #2885
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Magazine Modification 1 mislim jedino stavit na Fubukija. Ako se pokaže da radi toga ćešće gubim kupole, ide ipak Main Armaments Modification 1 jer do sada nisam puno gubio module a nakon onog kolektivnog buffa HP DD kupola na fubukiju rijetko izgubim kupolu. Detonacija je puno iritantnija.
Nikad neznaš kaj su prčkali u zadnjem patchu pa budemo vidjeli...bah

btw, dijelim mišljenje gospodina pod nickom Ictogan u ovom topicu...jeben trade nam nude...

Isto tako sad se mogu j***** s Amagijem kad svi američki BBovi dobivaju upgrejd koji ujedinjuje preciznost i veći domet...samo njima...ehehe

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 14.06.2016. u 16:19.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 16:19   #2886
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Da. Velim, Fubuki će bit eksperiment. Na sve ostalo ide Main Armaments Modification 1.

Sumnjam u neke promjene, al nek im bude.


S druge strane - Cyclone sad više ne limitira Radar i Hydro. Lagani buff DM-u koji će bit kralj u magli s radarom od 40s. Intresantno, no vjerojatno bolje zvuči na papiru...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 16:31   #2887
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Samo kaj će automatizmom najpopularniji modul (MAin battery modification 1) zamijeniti s tim MAgazine detonation modulom....nema izbora...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 17:00   #2888
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Zar prije nije detonacija imala fixnih % shanse? Ajmo rec da je bila shansa 10%. Sad ako je -70%, onda ostaje jos uvijek 3%. Tih 3% je zanemarivo osim ako nisu digli shanse detonacije poprilicno. Sad bi moglo bit 25-35% ako se pogodi ispod tureta samo da isforsiraju zastavice il drugi mod.
Al briga me, ja cu drzat osnovni mod, ako me roknu, dobijem 10 zastavica
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 18:20   #2889
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Samo kaj ekipa javlja da na testnom serveru detoniraju češće nego prije..WG valjda želi pokopat dobre igrače tak da detoniraju prije nego nešto naprave..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2016., 19:58   #2890
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jedna od najboljih partija s Fubukijem, 150k dmg / 4 potopljena:

http://wowreplays.com/Replay/9447
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.06.2016., 09:02   #2891
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Isto tako sad se mogu j***** s Amagijem kad svi američki BBovi dobivaju upgrejd koji ujedinjuje preciznost i veći domet...samo njima...ehehe
Samo T9 i T10 će imat taj upgrade jer spada pod 3. slot. NC neće.

Enivej, kupio opet Colorada i prodao Sexica jučer - za Ranked. Zaboravio sam koliko je to zabavan brod. Utoliko da mi se ni ne re-traina kapetan na Indiani već ga re-trainam kroz Ranked.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 15.06.2016. u 10:36.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 10:34   #2892
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Euro 2016 mi smanjio vrijeme za WOWs ali jučer sam uspio odigrat jednu u Hindenburgu. Na startu sam imao dobar odaziv na chatu. Iowa i Montana su mi držale leđa a napred lik s mozgom u Fubukiju. Naravno da mi je spotao Khabu kojeg sam u dve salve pobrisao i to sa nekih 15km. Kasnije sam (uz potporu BBa) potopio Montanu i Roona. Na kraju smo dobili čisto a ja nisam izgubio ni jedan HP...U ovom brodu kad mi neko malo okrene bok (a to se dogodi prije ili kasnije) onda već lagano može računati na istraživanje podvodnog svijeta...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 10:42   #2893
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ja nemam sreće s Des. Em radim glupe greške sam, em uletavam među idiote od tima. Jučer super krene partija, zaletimo se Neo i ja na cap A na mapi North i s radarom riješimo Fubukija i Hippera odmah u startu. Vidim da sam spotan, znam da je Shima u blizini i umjesto da okrenem nos prema smjeru odakle dolaze torpeda ja se sparkiram bočno, poberem 3 i odem plivati u inače roflstomp partiji...

Partija nakon toga isto Neo i ja na mapi Islands of Ice tamo među otocima pometemo ekipu. Mogami je išao plivat na 6km u dve salve AP-a. Svaka 3 citadele. Niš, idem rush na Iowu koja mi pokazuje bok na 7km ali mu nisam našao citadelu (???). GG / plivanje. Okrenemo se i vidimo da nam je cijeli tim potopljen - izuzev full HP Montane. Da ne bi slučajno boju skinuo s broda. Bacim oko na statse mu i ima preko 4 soma partija, od toga 350 u Montani. Tipičan primjer BB vozača kojeg svi mrze. Stoji straga i kempira. S niti jednim BBom nema preko 50% WR a avg dmg. je kriminalan...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 10:51   #2894
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Pa da. Odmah u startu si zakinut za heavy support kad idiot u vrlo dobrom BBu ne supporta već stoji 15 km iza. Takvih trolova sam i ja imao u ekipi...

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 15.06.2016. u 11:07.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 11:06   #2895
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
@Thor
Zato je mene Molotov istrenirao da se ne zalijećem s cruiserima

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 11:08   #2896
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
@Thor
Zato je mene Molotov istrenirao da se ne zalijećem s cruiserima

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
A kupili smo sealclubbera ha?
I ja skoro ali Kirov mi je bolja opcija u t5 a osim toga već imam previše premiuma...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 11:23   #2897
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
@Thor
Zato je mene Molotov istrenirao da se ne zalijećem s cruiserima

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Nije bilo zaletavanja, i sam znaš. Sve je bilo dobro isplanirano u obje partije. Čisto moja glupost kad sam vidio da torpeda prolaze pokraj i spotan sam - parkiranje na bok u odnosu iz kojeg smjera dolaze torpeda. Samo zato jer sam "pretpostavio" da je Shima desno a ne lijevo od otoka. Ali kako kažu, pretpostavka je majka svih zajeba pa tako i moja jučer...
EDIT: Tim gluplje jer su torpeda došla s lijeve strane. Derp samo takav.

Ona druga partija smo isto sve po PS-u napravili. Iz nekog razloga onoj Iowi nisam mogao citadelu pogodit. To bi trebalo barem biti jednostavno s Des i luđačkim DPS-om. 3-4 salve dok on ima reload ja ga punim citadelama. Ali nisam ima podešene sprave za nišanjenje. I GG. To što je ostatak tima bio za drek isto nije pomoglo, skupa s onim kriplom u Montani.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 15.06.2016. u 11:31.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 11:45   #2898
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Neznam ja sto se tu dogada... Ali mi se nekako cini da cu morat izvuc Montya iz luke inece ce Thor pocet teamkillat svoje BBove Nikako nemam vremena za igrat od posla ovo vrijeme je strasno Veceras cu pokusat koju odigrat....
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 12:15   #2899
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jao pa to je Smoki izronio ponovno! Daj dovuci više tu svoju Montanu u neku diviziju da se ne mučimo s ovim kamperima.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 12:21   #2900
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
@Smoki_Gs
Mali savjet, nemoj stock montanu uzimat u diviziju s Thorom jer će bit problema

Zadnje izmijenjeno od: Lun. 15.06.2016. u 12:37.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 12:49   #2901
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
@Smoki_Gs
Mali savjet, nemoj stock montanu uzimat u diviziju s Thorom jer će bit problema
Pazi da te ne bi pobrisalo.


EDIT:

0.5.7 odgođen na NA serveru, vrlo vjerojatno će i kod nas:

http://forum.worldofwarships.com/ind...9#entry2041179

Citiraj:
Dear Captains!
We've grown concerned with some of the data and feedback we've received during and after the Public Test for version 0.5.7. Therefore, we've decided to postpone the release of the patch by 1 week and introduce further changes to the 3 points of major concern.
Secondary Armament modernization changes
Initially we felt that secondaries would be strong enough after we had fixed the accuracy bug that had plagued them for a long time, so the change was meant to balance out the gained effectiveness. Statistics also tell us that comparatively few players used these modules and only did so on very specific ships. However, we did not consider the fact that this would make certain builds obsolete and force users to totally re-specialize their ships and commanders. While such changes are still bound to happen in a game like ours, we want them to be entirely your decision based on an amount of equal choices and added variety – not because we took one of those choices away. We'll take another look at this and other planned modernization changes in the next days and rethink our approach.
Removal of Standard Battle from top tiers
While we believe it's better for the game in general, we agree that it also feels like we're taking a part of gameplay away. We've decided to instead reduce the chance for players to encounter it, but we will keep this mode available in high-tier battles.
Cyclone weather preset spreading to more maps
You've raised concerns that this change feels like favoritism towards destroyers and their gameplay style. Previously, the chance to draw the North map with Cyclone active while playing high-tiers was in the region of 7%, while in 0.5.7, the overall chance to play Cyclone on any map will increase only by a very small amount. The chance for destroyer captains to totally dominate the match-maker and the battlefield will not be significantly higher than it is now, but the overall variety of map and gameplay environments will increase.
While the decision to postpone the patch was a hard one, we remain committed to incorporating your feedback into the development of World of Warships. Please bear with us on this one and go sink some ships in the meantime.
Action Stations!

Ev1n, Global Publishing Producer

Blah. Bzvz.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 15.06.2016. u 13:32.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 13:40   #2902
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Dakle kamperi i u višim tierima - ostaju...Pa da...neće oni ljutiti veliku bazu igrača..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 14:19   #2903
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ako je za vjerovati Redditu, najviše mržnje (odmah iza EU) prema standard battle modu ima na NA serveru. RU server se pobunio "da samo zato što ameri to mrze mi sad ne možemo to igrati" i eto odgode...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2016., 14:28   #2904
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Cijeli problem je kampanje, a to se nece promjenit na taj nacin. Kamperi ce opet stat iza sa mentalitetom, neka netko drugi capa, DD il CA.
Isto sta ciklon nece natjerat kampere da idu naprijed i da ugledaju krstaricu na 8km unutar dometa torpeda i onda BB dobije svoje.

Kamperi ce stat iza, neovisno o ciklonu/capovima jer su kamperi. Samo taj game sistem utjece na sve druge koji nisu kamperi i oni na kraju pojedu govno. Ima kampera u WoTu i nisu i nece ih iskorjenit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2016., 08:36   #2905
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Igrao samo Ranked jučer, i u konačnici se pomaknuo samo za jednu zvjezdicu. Ekpa sa Pensacolama, Hatsuharuima i stock BB-ima koliko hoćeš... Nikakve zastavice niti išta što bi pomoglo. Ali zato s Coloradom imao brutalnu partiju. Imao sam nekoliko 8/8 salvi na preko 15 km. Nakon NC zaboravljam koji je to sniper.

Izgleda da njemački BB dolaze već u 0.5.8 - samo supertesterima. Tako da ih možemo prema planu očektivati ljetos:

Citiraj:
The most interesting news is that super testers will get the German battleships for testing in update 0.5.8, i.e. in several weeks. The main feature of German battleships is their superior survivability. The Gneisenau gets 380mm guns.
9x280 mm ili 6x380mm. Djeluje "undergunned". T6 ili T7 pretpostavljam.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2016., 00:38   #2906
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Kupljen Dmitar Silni Donskoi

Mašala što je dobar, pravo osvježenje nakon linije Kirov - Chapajev, topovi range 20km, moćni precizni, prava uživancija za igrati. Iako mi je jos stock i retreniram kapetana.... bez problema pariram u igri
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2016., 10:19   #2907
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Njemački BB su koji mjesec od nas udaljeni, na horizontu se pojavio ovaj leak za T7 Scharnhorst premium battlecruiser:



STATS LINK

- 3x3 280mm topovi sa 20s reload i 25s okretanje kupola*
- Pretpostavljam da će onda Gneisenau biti na T7 sa nadogradnjom od 2x3 380mm
- i da, isto ima torpeda

* New Orleans sa EM skillom ima toliko sa svim nadogradnjama, znači da će ovo bit još bolje.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 20.06.2016. u 10:15.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2016., 13:18   #2908
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Bolestan brod, pocket BB
Rotacija tureta je odlicna, reload je odlican, topovi dovoljni za masakr cruisera i posten dmg BBovima. Vrlo interesantan brod, nadam se da ga nece stealt nerfat kao Tirpa.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 00:02   #2909
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Prvi kapetan sa 18 bodova školovan. Slijedeći sa 17 koji zaostaju su Indiana/NO, Des i Shokaku:



Btw. još jedan komentar kako je Atago borderline OP i zašto mu neće buffat AA:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...page__st__3900

Citiraj:
2a. Why is Atago's AA configuration not historically accurate ? Will you fix it ?
A. I already answered this question a while ago. Atago's doesn't effectively have a historically accurate AA configuration, but we can't solve this issue at the moment for balancing reasons (the ship is already borderline overperforming, and a historically accurate AA setup would push it over the top).
- Koni možda dobije mogućnost da se jedna stražnja kupola okreće za 360°...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2016., 09:37   #2910
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma zajebi ti njihove copy/paste odgovore.

Kako je MK dobio bolestan range? Ostao mu AFT bonus. Imao je tako ubitacan AA da su svi bjezali od njega. Stalno nesto pizde o povjesno tocnim podacima, a onda ih ignoriraju. Ovo je kao WoT kad su isto srali ljudima o povjesno tocnim cinjenicama, a Tigar 2 imao debelo losiji top speed dok su ruska govna imala debelo veci top speed od stvarnih tenkova.

Atago ima samo heal sta je cini "opasnom", ima najgori reload i brod je ploveca citadela.
Chappy je 1% razlicit u statistici sta se tice dmga i kill ratioa, a nema ni heal. Po cemu je onda Atago (borderline) OP ko premium a obicni brod nije.

A da, zaboravio reci, Atago mozda po njima overperforma jer je konkurencija Mogami silovana sa 3 nerfa i brod je upropasten. Zadnji AFT nerf + rotacija tureta je brod ucinila neigrivim.
Al pazi ovo:


Myoko (i ARP Myoko) sta je defacto T8 brod (i bila je T8) ima malne iste statse ko Atago, i to u tieru nize.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 21.06.2016. u 09:51.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na