Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2017., 13:13   #1081
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Lako je biti general poslije bitke, ali monitori se uvijek kupuju online zbog 14 dana za povrat.
Previše je tu varijabli - od vjernosti prikaza, uniformnosti, bleeda, mrtvih/zaglavljenih pixela.


Kakac je qc danas mislim da si idem kupiti gsync monitor da bi ih 15 komada vratio bar po user review ima po netu... Za pare koje ti monitori koštaju, ništa manje od saršenstva ne bi prihvatio.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2017., 00:40   #1082
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
ista stvar je i sa lcd televizorima, totalna lutrija
darkijas je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2017., 18:59   #1083
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
ista stvar je i sa lcd televizorima, totalna lutrija
Zapravo i nije. Niti jedan lcd tv ne valja.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 20:18   #1084
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Mogao bi se sloziti s tim. Samo imaju manje i vise losi
Puno ima toga sto moze biti lose, pocev od backlight bleedinga do dse efekta koji je meni posebno iritantan. Neke matrice imaju vidljivo slabiji kontrast i vidljivi kut od drugih iako se nazivno radi o istom modelu televizora. Na nekima je sam panel jako trom i npr kada se igra pro evolution soccer slika se vidljivo zamuti kada se lopta ispuca preko veceg dijela stadiona.
Nedavno sam raspakirao i isprobao desetak 42" full hd telki sa 120hz osvjezavanjem slike (isti model) i mogu reci da je svaki bio različit, od katastrofalno losih primjeraka do prilično solidnih. Čak sam primjetio razliku izmedju modela koji su proizvedeni u ceskoj i poljskoj, tj poljaci su imali vidljivo uniformiranije pozadinsko osvjetljenje i bez dse efekta dok je to kod ceha bilo vidljivo gotovo na svakom primjerku-slučajno ili ne stvarno neznam ali tako se potrefilo.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 20:39   #1085
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
To doduse nije specificno za LCD. CRT je isto svaki imao razlicitu geometriju, konvergenciju, fokus itd. OLED je mozda jos i gori, jako velike razlike od primjerka do primjerka. Zuti/zeleni/rozi tint, losa uniformnost itd itd. Previse toga moze poci krivo i slazem se da je najsigurnije kupovati na daljinu. S druge strane, ocekivati savrsenstvo je nerealno, bez obzira na cijenu.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 21:16   #1086
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Varijacije jesu postojale, ali tolike..
Uz ionako ogranicen kontrast, kada vidim jos puno b.b ili dse dodje mi da takav lcd bacim kroz prozor
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 14:44   #1087
COD-fan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 99
Čitam ovu temu već dosta dugo jer ću uskoro kupovati i računalo i monitor.
Po postovima čovjek zaključuje da ne postoji na ovoj kugli zemaljskoj dobar monitor. Panel IPS ne valja jer ima Backlight Bleed, TN panel ne valja jer ima očajne boje, VA panel ne valja jer kad pomakneš glavu par stupnjeva u nekom drugom smjeru boje su isprane
Dakle vadim CRT iz podruma.
COD-fan je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 14:59   #1088
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
A cuj, svaka tehnologija ima svoje mane i prednosti pa biras kombinaciju koja ti najvise odgovara
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 15:06   #1089
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ako nemas neki top CRT u vrhunskom stanju, onda je ionako vece smece od nekog budget IPSa kojeg mozes danas kupiti
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 16:48   #1090
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Postoji dobar lcd monitor ali nije lako potrefiti. Naravno to "dobar"ne podrazumjeva da ces imati sve najbolje. Sa dobrim ips-om u najboljem slucaju mozes dobiti uniformirano osvjetljenje, dobar prikaz boja, dobar kontrast u osvetljenoj prostoriji ali zaboravi da ces dobiti kontrast i crnu kao na crt-u u zatamnjenoj prostoriji ili pokretnu sliku bez zamucenja kadra.
Dobar tn lcd-hm ne znam sta bi tu rekao osim da meni nisu jasni ljudi koji kupuju najjace graficke kartice da bi postavili najkvalitetnije postavke prikaza i sve to skupa gledali na tn monitoru sa slikom ispranih boja.
Mozda postoje i dobri tn monitori ali ja ih do sada nisam vidio.
Rista@ crt ne mora biti neki uber trinitron da bi vidio vrhunski prikaz. Bas doma imam jedan vizualno prilicno neugledan quadro 17" crt. Nije cak ni flat i ima max rezoluciju 1280x1024. Na neku foru monitor jos uvjek ima ostru, poprilicno svjetlu dinamicnu sliku sa crnom koja se ne moze vidjeti na nikakvom lcd monitoru.
Dakle mozes imati dobar crt sa najboljim kontrastom i trenutnim odazivom (ja simulacije flipera ne mogu igrati na nicem drugom osim na crt monitoru),ali zaboravi da ces imati 1440p rezoluciju i ostru sliku kao sto je na lcd-u, ili geometriju / konvegenciju.
Za mene je jedino pravo rjesenje dva monitora na stolu. Veliki lijepi ips (sa va monitorima nemam iskustva pa ne znam sta bi rekao za njih) i pored njega dobar crt za gamming / multimediju primarno.
Dobar crt na taj nacin pa cak i quadro 17" kvalitetno eliminira potrebu kupnje uber gamerskog tn monitora sa g-sync ili free sync karifekama
darkijas je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2017., 16:57   #1091
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Naravno da ne postoji dobar monitor kad ekipa traži 27" LCD IPS 144Hz za 1500-200 kn maksimalno. Ili pak traže TN sa prikazom slike i kutevima IPS, a da je crna crna i baš crna kakvu je imao na CRT na kojem je pisao maturalni rad prije 16 godina
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 17:23   #1092
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Rista@ crt ne mora biti neki uber trinitron da bi vidio vrhunski prikaz.
Realnost je da je vecina budget CRTova bila totalni srot. Od lose geometrije, do reflektivne povrsine, loseg fokusa, moirea, disanja slike i cega sve jos ne. Najveci adut CRTa je pokretna slika jos nedostizna LCDu. Dubinu crne ne priznajem jer ju postize samo u odredjenim uvjetima, posebno vrijedi za te reflektivne srotove. Slicno kao sto imas mobitela sa AMOLED ekranom i efektivno losijom crnom od LCDa.

Bilo bi lijepo kad bi imali LCD sa svim TN, IPS i VA prednostima u jednom ali to se vjerojatno nece dogoditi, niti je CRT bio bas tocno to
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 18:06   #1093
COD-fan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 99
Dečki malo sam se šalio sa CRT-om naravno da ću izabrati onaj panel čije mane mogu najbolje prihvatiti. Vjerovarno ips, ali otom potom. Samo kažem da imaš tu na temi dosta ljudi jedni pljuju ips jedni tn još najmanje sam vidio pljuvanje po va panelu. Za par mjeseci dođem po savjet
COD-fan je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 19:15   #1094
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Va paneli nisu jos zastupljeni toliko. Negdje u razdoblju 2007-2012 i ips je bio rijetkost a neprikosnoveno su carovali tn monitori. Zaslugom tvrtke LG ta tehnologija je postala dostupna vecini pc-jasa. Ukoliko mogu suditi prema iskustvu koje imam sa va lcd televizorima ips matrica je pogodnija za pc monitor nego va matrica u slučaju neke opcenite namjene. Ukoliko je primarno monitor za gledanje filmova, prednost za va, tj. va je vise preporucljiv u svijetu lcd televizora nego ips.
Slazem se da je vecina tih jeftinih crt-a bila obicno smece. Medjutim kako su quadro i drustvo kupovali crt cijevi od razlicitih proizvodjaca (kao danas sto kupuju lcd matrice) tu i tamo im se mogao zalomiti i neki solidan monitor.
Po meni najvaznija prednost crt-a u odnosu na lcd je bas kontrast i prikaz crne boje u ambijentu prigusene do umjerene ambi svjetlosti i tu je razlika doslovno nebo i zemlja. Da samo treba upaliti svjetlo i sve na lcd-u postaje dobro-s tim se bas ne bi slozio buduci i lcd monitorima smeta ambi svjetlo (mada manje nego crt monitorima). Pri ambi svjetlu istina na lcd-u profitira opci dojam kontrasta i crne ali isto svjetlo negativno utjece na prikaz detalja u tamnijem spektru. Stoga da bi se vizualno pohvatalo sto vise detalja u sjenama filmova i igara ambijent mora biti lisen osvjetljenja-vrijedi za oboje crt i lcd. U takvom okruzenju lcd tehnologija je tropa i to je valjda svima jasno.
Naravno kada se popunjavaju neke excel tablice ili za surfanje po forumima takva tama nije neophodna.
Rista@ Na neki nacin sam sebe demantiras buduci si sebi kupio va monitor bas da bi imao bolju crnu u "odredjenim" uvjetima tj kada je u prostoriji priguseno svjetlo, jer inače dobar ips i va monitor jedan do drugog izlozeni dnevnom svjetlu se ne razlikuju. Toliko o tome da ti crna u odredjenim (tamnim) uvjetima nije bitna.
Vecina ljudi ne voli gledati filmove i igrati igre (osim drustvenih) tamo gdje je puno ambi svjetla i bas zbug toga kino dvorane nemaju nikakvo ambi svjetlo kada pustaju filmove.
Mobiteli su druga prica jer njihova primarna namjena nije multimedija (ali opet, imao sam nedavno od LG-a mob g3 sa ips zaslonom koji je po meni potpuno¸inferioran zaslonu mobitela samsung galaxy a5 koji ima amoled. Mada je ips nesto citljiviji pri dnevnom svjetlu ukupan dojam prikaza je debelo na amoled ekranu, usprkos manjoj rezoluciji) Slicno je sa uredskim, prezentacijskim reklamnim ekranima itd

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 16.01.2017. u 11:52.
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 20:43   #1095
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Što je bilo, bilo je
Ja samo znam da je u CRT eri kvalitetan 19" model koštao kao sad kvalitetan 32"

Pošto je ovdje riječ o 27" LCD monitorima, držite se teme.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 22:25   #1096
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Previše filozofije.. ako se uzima monitor uzet Oled,Qled
No budimo realni treba se pazit da je IPS(ako zelite imat sto vjernije boje) i procitat koji review o njemu pa odlucit.
Nakon toga nabavit/unajmit/posudit neki uređaj za kalibraciju ekrana da bi dobili sto bolju sliku. That's it.
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2017., 23:53   #1097
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Drustvo molio bih savjet

Želim preci na veci monitor i u jucerasnjem obilasku ducana sam zakljucio da mi najvise pase 27"

htio bi ove karakteristike:

27"
IPS
2560x1440p
3 god garancije
(cijena ispod 3k)

nasao sam par modela pa da mi kazete jel su okej i ima li boljih odabira u toj cijeni


http://www.futura-it.hr/katalog/peri...s/aoc-q2781pq/


http://www.futura-it.hr/katalog/peri...lus/lg-27ud58/
(totalno me bune slike po ducanima jer vidim da lg-27ud58 i lg-27ud58-B nisu isti modeli)
dali je to doticni ili nije ne znam http://www.lg.com/pa_en/monitors/lg-27UD58



Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2017., 00:00   #1098
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Budući da nemaš vajde od freesynca, ja bih išao na nešto sa proper stalkom

http://www.nabava.net/search.php?q=BENQ+GW2765HT
http://www.nabava.net/search.php?q=ACER+CB271Hubmidprx
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2017., 00:18   #1099
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Stalci za visinu stelat su odlicni slazem se

Ovaj Acer sto si post-o mi djeluje ljepse sto se rubova tice, svida mi se. (ali ne nalazim nikakav video o njemu a i slike su škrte)

ako znate za jos koje modele slicnih karakteristika preporucite

btw u zagrebu pretpostavljam da ih nigdje necu naci izlozene da mogu pogledat uzivo pa je bolje kupit preko dostave ?
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 20:29   #1100
atx123
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 10
Ovako imam pitanje da li mi netko može preporučiti monitor dobar za gaming koji ima 27 incha i da ima odaziv od 1 ms do 2200 kuna.
I pitanje da li visina Hz uvelike utjece na gaming iskustvo ,ja trenutno imam monitor od 60 Hz te mi on radi dobro ali neznam koja bi razlika bila da se prebacim na monitor sa 144Hz i dali bi mi to omogučilo lakši gaming u odnosu na visinu Hz-a te da li ima to neki osobiti utjecaj tjekom gaminga
Hvala unaprijed !
atx123 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 20:38   #1101
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor atx123 Pregled postova
Ovako imam pitanje da li mi netko može preporučiti monitor dobar za gaming koji ima 27 incha i da ima odaziv od 1 ms do 2200 kuna.
I pitanje da li visina Hz uvelike utjece na gaming iskustvo ,ja trenutno imam monitor od 60 Hz te mi on radi dobro ali neznam koja bi razlika bila da se prebacim na monitor sa 144Hz i dali bi mi to omogučilo lakši gaming u odnosu na visinu Hz-a te da li ima to neki osobiti utjecaj tjekom gaminga
Hvala unaprijed !
ispuni kategoriju "moj komp"
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 08:03   #1102
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Pozdrav,
more preporuka za 27" freesync 4k monitor do 3k kn? vidim da u hgsrotu imaju LG 27UD58-B. jel to dobar izbor?
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 09:25   #1103
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Dobio sam dojam da se u tom cjenovnom rangu vise isplati 2k monitor.
Taj sto si naso je vjerojatno jedini 4k ips s tom cijenom

I ako nemas grafu koja koja moze 4k 60fps drzat morat ces smanjit rezoluciju i malo zrtvovat oštrinu slike

Sent from my Xperia Z3

Zadnje izmijenjeno od: Getriba94. 19.01.2017. u 09:56.
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 11:20   #1104
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
Pozdrav,
more preporuka za 27" freesync 4k monitor do 3k kn? vidim da u hgsrotu imaju LG 27UD58-B. jel to dobar izbor?
Na papiru djeluje ko solidan izbor.

Na što ga misliš spajati i za što bi služio?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 12:44   #1105
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Mene zanima 27", ips, freesync, da nije full hd. Treba mi dosta prostora, ali necu 4k, nesto bi i odigro na manjim detaljima i da iskoristim ati. Sto jefinije to bolje, pivot nije potreban, ici ce na stalak na zid. Koliko citam nijedan nije za preporucit

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 20:22   #1106
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Može preporuka za 27" monitor. Prvrenstvrno igice, pokoji film i surfanje.
Gledam LG 27UD58-B
https://edigital.hr/monitor/lg-27ud5...onitor-p455863

ili Philips 28" 288P6LJEB/00
http://www.magazinrs.hr/monitor-phil...30744/product/

ili ...
Dambo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2017., 08:19   #1107
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Citiraj:
Autor Dambo Pregled postova
Može preporuka za 27" monitor. Prvrenstvrno igice, pokoji film i surfanje.
Gledam LG 27UD58-B
https://edigital.hr/monitor/lg-27ud5...onitor-p455863

ili Philips 28" 288P6LJEB/00
http://www.magazinrs.hr/monitor-phil...30744/product/

ili ...

Preporuka bi bila LG 27UD58-B

1. IPS dispaly vs TN kod Philipsa
2. LG 27UD58-B je Jeftiniji .
3. 36 mjeseci garancije , ako ga kupuješ npr. u HGspotu (u nekim trgovinama daju samo 24 mj. garanciju )https://www.hgshop.hr/proizvod/monit...reesync/215627
4. Dobio je dobre kritike korisnika .
5. Podržava Free sync .
6. Dobar omjer onoga što dobiješ za svoj novac .
7. Osobno ga i ja razmatram kupiti

Pogledaj također i model LG 27" 27UD68-P
https://www.youtube.com/watch?v=01h1iiem6SM

ili

LG 27UD68-W
https://www.youtube.com/watch?v=o4t8GKHRT58
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2017., 10:15   #1108
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Samo pazite za hgshop narudbe jer sam jucer iso gledat monitore i rekli mi da te "skuplje" drze samo po jedan komad i izlozeni su vani , prasnjavi , zmazani od ruku , i onda ti ga spakiraju za 3 soma , malo sam se nasmijo

Sent from my Xperia Z3
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2017., 11:24   #1109
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Citiraj:
Autor Getriba94 Pregled postova
Samo pazite za hgshop narudbe jer sam jucer iso gledat monitore i rekli mi da te "skuplje" drze samo po jedan komad i izlozeni su vani , prasnjavi , zmazani od ruku , i onda ti ga spakiraju za 3 soma , malo sam se nasmijo

Sent from my Xperia Z3
Dođeš u poslovnicu i kažeš da ne želiš izložbeni primjerak nego nov i ne otvaran monitor .
Ako se naručuje roba na neviđeno , također inzistiraš da želiš ne otvaranu ambalažu i to je sve .
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2017., 11:33   #1110
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Tužno je da moras u ducanu napominjat da zelis novu robu.
Reko mi je radnik da kad se taj proda narucuju drugi i da tako posluju , pito sam kad je vec izlozen hoce li mi ga upalit da vidim sliku , kaze ne smijemo ih palit jer to sve u prodaju ide pod "novo".

nije me previse zanimalo posto sam iso tamo samo jer su izlozeni , radije bi u futuri uzo za par kuna manje i to novi!

kad dajem preko 3 soma ocu da je kutija ekstra djevičanska
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na