Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.02.2017., 11:03   #781
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Stvarno ne mislim da je realno očekivati da će se preko nekog tamo lika na forumu nejasne afiliacije ostvariti neko pravo ako isto nije ostvarivo inače.
bilo je ostvarivo i jos je valjda samo sta sad stekaju.. ne vidim po cemu sam nejasan, pa ako me mozes uputiti bio bih ti zahvalan..
zanimljivo kako sad dolaze likovi ovdje koji prije nikad nisu komentirali temu i svi do jednog znaju da sam prevarant..
kakvo smo to jebeno drustvo da kad covjek zeli pomoc mu svi lome noge, nikad to necu shvatit..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 23.02.2017., 11:10   #782
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
kolega nisam te ni na koji način napao, poradi na kulturi komunikacije, više komentiram (nerealna) očekivanja članova od tebe.
Realno bila je pogodnost imati nekoga kome se može (ako si i ostvario neke pogodnosti, a ne vidim zašto ne bi obzirom da si ipak uložio trud i vrijeme, ne muči me to previše) u komunikaciji sa stranim shopom obratiti da pogura stvari, ali nigdje nisam točno pročitao tvoju službenu funkciju, njeno trajanje, tvoje obveze prema kupcima itd. pa su i npr opaske panasonica na mjestu.
Želim reći dragi forumaši malo pretjerujete u očekivanju od sashe kao posrednika (ono ako shop propadne neće ga neki sasha odrzati samo za vas na zivotu) a ti sasha takodjer si mozda zagrizao i više nego si trebao i htio.
Munjara je offline  
Staro 23.02.2017., 11:16   #783
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
prijatelju nisam te ni na koji način napao, poradi na kulturi komunikacije, više komentiram očekivanja članova od tebe.
Realno bila je pogodnost imati nekoga kome se može (ako si i ostvario neke pogodnosti, a ne vidim zašto ne bi obzirom da si ipak uložio trud i vrijeme) u komunikaciji sa stranim shopom obratiti da pogura stvari, ali nigdje nisam točno pročitao tvoju službenu funkciju, njeno trajanje, tvoje obveze prema kupcima itd. pa su i npr opaske panasonica na mjestu.
Želim reći dragi forumaši malo pretjerujete u očekivanju od sashe kao posrednika a ti sasha takodjer si mozda zagrizao i više nego si trebao i htio.
je slazem se s tobom, ja sam isto previse ocekivao od njih ocito i kad sam poceo valjda im ic na zivce su me zakucali za pod..
stvar je u tome da mene sad svi napadaju iako je iluzorno mislit da je to moja krivica..
nisam ni mislio da me napadas samo sam odreagirao na ovo blacenje mene vec dva dana.. primi moje isprike..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 23.02.2017., 11:29   #784
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
O moj bože.
Znači panasonic tvrdi istu priču od početka ove teme: ovo je sve smeće, sranje, nema tu poštenja, svi su tu da nas zajebu.

E sad vidi vraga, ipak je sve dobro funkcioniralo od sedmog miseca 2016., gledam tamo postove, svi zadovoljni, svima funkcionira sve, ovi uredno odgovaraju, sasha je super, što je najbitnije, svi ga volimo, on nam daje popuste, rješava komunikaciju...
I to je trajalo sve dok nisu sad otišli na "godišnji", očito je došlo do restrukturiranja, promjena u načinu shipmenta, što li već, čime se zapravo mijenjaju pravila firme na gore, odnosno firma propada (možda i svađa čak).
E sad odjednom sasha ne valja ništa, on je muljator, seronja, balkansko smeće koje je došlo samo čupati pare itd itd.
A panasonic je napokon doša na svoje. To je isto ko i oni ljudi koji viču: smak svijeta, smak svijeta, pa kad se jednom desi....reka sam vam.

Uglavnom, molim te, kad već komentirate, držite se bar vremenske crte, a ne čovika razapinjati.

Evo gledam tamo postove, svi zadovoljni, a sad odjednom sve to ne valja.

I sam sam kupija 5 mobitela, svi savršeni, još uvik.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 23.02.2017., 11:41   #785
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ti još nemaš problem, ivo, ali bi ga lako mogao imati.
Ni ja ne mislim da čovjeka treba razapinjati, ali ne mislim niti da je sasha2511 baš potpuno nevinašce.
On je odradio marketing sa računicom (kakva god ona bila, lova, osobni popusti ili pak entuzijazam...nebitno), i nitko nikoga nije tjerao na ništa, Đirlo šeme i ponude, pa tko voli...jel'te.
Ima nekonzistentnosti u njegovim izjavama, i tu je (nerado ovo pišem) panasonic u pravu, sad koliko ima istine u sasha2511-inim opravdanjima, to svako može tumačiti na svoj način, ne možemo znati sa sigurnošću, niti ikada hoćemo saznati.
Ali ni to više nije previše bitno, u konačnici, situacija nije dobra za dosadašnje kupce i

Summa summarum: kreator teme i sam kaže da brod tone; R.I.P. Grossoshop, nisi ni prvi ni zadnji (na žalost) izhajpani dućan na PCE.

No ono što mene osobno JAKO smeta kod sasha2511, jeste što se puna dva dana posipa pepelom ovdje na PCE dok mu u sigu i dalje stoji reklama za shop sa popustima na ovo isto sranje od kojega se ograđuje?
Tko je tu lud, jebote?!


Ono što je po meni bitno:
ja bih osobno glasovao (ako me se išta pita, iako čisto sumnjam u to, al' ajd'... ) za to da se tema zaključa sa komentarom moderatora u zadnjemu postu kao upozorenje članovima foruma da ne nasjedaju na ponude iz ove firme, i da ne kupuju ništa, barem ne do daljnjega, da smanjimo štetu.

A ti sasha2511, ako si čist kako tvrdiš, napiši u svaku temu svih foruma ili gdje se već oglašavaš upozorenje da ljudi više ne kupuju kod ovih likusa, reci im otvoreno ovo što si i nama ("brod tone" itd.), i to na hrvatskom, engleskom, talijanskom i mandarinskom jeziku, toliko barem duguješ ekipi ovdje (i tamo, i onamo...).

EDIT: i ta "anketa" (bolje rečeno: reklama) na vrhu teme je obični paradoks sada, navlakuša sa rezultatom koji je čista obmana potencijalnih novih kupaca, a s obzirom na sve napisano u zadnja dva dana: opasno, ukolniti sa PCE, molim.

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 23.02.2017. u 11:49.
 
Staro 23.02.2017., 11:49   #786
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
O moj bože.
Znači panasonic tvrdi istu priču od početka ove teme: ovo je sve smeće, sranje, nema tu poštenja, svi su tu da nas zajebu.

E sad vidi vraga, ipak je sve dobro funkcioniralo od sedmog miseca 2016., gledam tamo postove, svi zadovoljni, svima funkcionira sve, ovi uredno odgovaraju, sasha je super, što je najbitnije, svi ga volimo, on nam daje popuste, rješava komunikaciju...
I to je trajalo sve dok nisu sad otišli na "godišnji", očito je došlo do restrukturiranja, promjena u načinu shipmenta, što li već, čime se zapravo mijenjaju pravila firme na gore, odnosno firma propada (možda i svađa čak).
E sad odjednom sasha ne valja ništa, on je muljator, seronja, balkansko smeće koje je došlo samo čupati pare itd itd.
A panasonic je napokon doša na svoje. To je isto ko i oni ljudi koji viču: smak svijeta, smak svijeta, pa kad se jednom desi....reka sam vam.

Uglavnom, molim te, kad već komentirate, držite se bar vremenske crte, a ne čovika razapinjati.

Evo gledam tamo postove, svi zadovoljni, a sad odjednom sve to ne valja.

I sam sam kupija 5 mobitela, svi savršeni, još uvik.
Da bi čovjek riječ rekao. Tu bi se podvukla crta po tom pitanju razapinjanja kolege i to od onih koji nisu ništa kupili sa Grossoshopa i na "kojima nije zaradio".

Da nebi netko odmah skočio pa dobio ideju da administracija foruma isto ima koristi i dobiva pak pinku od Saše ili da ga mod brani. Firma je otišla u kurac. Ni prva ni zadnja. Dok je radila dobro, radila je i svi su dobili dobre mobitele za malo para. Tad je Saša bio legenda i kralj. Sad je žmukler jer zarađuje na tuđoj nesreći.

Ako dokažete da je Saša znao da će se ovo desiti i da vas je namjerno zajebao za garancije, Saša će dobiti ban od nas, a vi dižite privatne tužbe.

Ako to ne možete dokazati da je znao za ovo, onda ako mu se ne mislite ispričati za ove napade, najmanje što možete je da ga ne razapinjete tu po temi i to ekipa koja NIJE ni centa dala Grossoshopu.

Eto, mali apel s moje strane.
Brko je offline  
Staro 23.02.2017., 11:50   #787
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
@windfucker slazem se s tobom.. no jos uvijek cekam to sve sluzbeno da mi se javi.. ovo o propadanju tj. gasenju EU skladista i problemima s asistencijom mi je rekao u povjerenju covjek koji radi za njih vec dugo.. i sam sam napisao da cekam 27. ovog mjeseca da vidim dali ce preuzet mobitel jednom forumasu i gdje ce ga slati i nakon toga pisem ili ne pisem upozorenje da vise nisu ili jesu pouzdani..
sto se tice mog potpisa, ja sam se na PCE logirao mozda dvaput s kompa i sve radim preko Tapatalka (vidis kako brzo odgovaram) tako da sam potpuno zaboravio na to, iaoko popust jos uvijek vrijedi.. ako toliko smeta moj potpis, to je najmanji problem..
dakle cekamo da vidimo kako ce se situacija odigrat, sada je na njima..
@Drug Brko zahvaljujem na intervenciji..

Edit: anketu sam htio jos odavna maknut i mod mi je svjedok ali nismo znali kako.. jbg..
malo smo se svi cini mi se previse uzjebali oko ovo teme i da ne prenaglimo na ovu ili onu stranu sacekajmo jos koji dan pa cemo vidjet..
ide reklamacija dva mobitela i po tome cemo znat kako stvari stoje..


from my Le X720 on TT
__________________

Zadnje izmijenjeno od: sasha2511. 23.02.2017. u 12:02.
sasha2511 je offline  
Staro 23.02.2017., 12:05   #788
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nije intervencija, koliko je mišljenje i prijedlog. U ovom slučaju intervenira netko drugi.
Brko je offline  
Staro 23.02.2017., 14:12   #789
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
S obzirom na sve, ova tema se zatvara i preporuča se svim korisnicima foruma da više ne trguju s dotičnom firmom.
tor je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na