Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.09.2006., 09:48   #1
Imitator
Banned
 
Imitator's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: ZG - Dugo Selo
Postovi: 523
Exclamation D600E, dali vrijedi jamstvo

Poštovani!

Jučer sam u firmi spojio D600E na USB kabal.....međutim nakon što ga je komp uredno prepoznao, mob se ugasio i od tada ga nemogu upaliti, niti reagira na vađenje baterije, punjač.....

Doma sam ga više puta spajao na komp i nikada nije bilo nikakvih problema...

Mobitel je star 2 mjeseca, kupljen je u T-Com-u preko firme i nema nigdje ni jednu ogrebotinu.....

Pošto ga danas mislim nositi u T-Com, zanima me dali netko ima nekakvih iskustava s sličnim ili istim kvarom i dali bi to trebalo ići pod jamstvo?

Samo da napomenem da je sve bilo instalirano po njihovim uputama i da na dotičnom USB-u miš i prijenosni disk radi normalno! : hitthewa

Hvala unaprijed na odgovorima!
Imitator je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2006., 09:57   #2
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Proci ce jamstvo bez beda, samo sto ce ti idijoti na servisu uzeti mob na otprilike 2 tjedna i neces dobit zamjesnki...
nicko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2006., 10:01   #3
Imitator
Banned
 
Imitator's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: ZG - Dugo Selo
Postovi: 523
U jamstvu od Europa trade-a piše da ako se mob ne popravi u roku od 15 dana dobiva se novi, a što se tiče zamjenskog.....mislim da tu nema pogovora....mob je na VPN-u i moraju mi dati zamjenski, jer mi treba za posao!
Imitator je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2006., 10:13   #4
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Ne znam ako si na VPN-u, ali znam da sam ja nosio E330, takodjer sam ga spojio kabelom i isao uploadat neke Java stvarcice i nakon toga mob mi se nakon 3sek gasio u rezgovoru, da poludis....meni je usto trebao zamjenski, pa su rekli da ih nemaju vise (hmm...samsung, pa da nema neki mob...vjerojatno imaju 2 i pol kom zamjenska)....uglavnom, oni taj rok od 15 dana su na mene primjenili doslovno!!!

Prvo su mi rekli 5 dana, pa 7 dana, pa....ma...popizdio sam....
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2006., 10:19   #5
Imitator
Banned
 
Imitator's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: ZG - Dugo Selo
Postovi: 523
To ti vjerujem......ja sam prije godinu i pol nosio od cure mob na garanciju i nisu mi htjeli dati zamjenski, dok nisam počeo vikati po T-Comu i rekao da hoću razgovarati s šefom poslovnice..........dobio sam u roku 5 min zamjenski (istina neki drljavi stari mob), ali meni je bitno da mi daju bilo šta, da se mogu koristiti, a za ovih 15 dana....hebiga.....tako piše u jamstvu, pa se idioti i mogu tako ponašati!
Imitator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na