Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.11.2018., 10:02   #3331
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Mislim da nisam nista u zivotu kupila u Linksu, odsad tek necu, hvala Links , hahaha, inace sto se snizenja tice, ne postoje, nema nigdje nit je bilo
  Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 11:03   #3332
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,538
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Možeš ti pisati šta hoćeš ali nikada kupnju skupog hardvera ne možeš opravdati s ničime, bančit pred trgovinom u 4 ujutro radi toga je debilizam, a pogotovo je jadno vadit se na sina kojem nešto kupuješ.
Ocito nisi procitao kompletan tekst.

Motivi i predradnje cinjenici da je covjek dosao u trgovinu i prvi zatrazio artikl koji je bio prodavan pod odredjenim uvjetima i nije usluzen (a tvrdi da je tip prije njega, koji je bio "prvi", dosao po graficku, i ne vidim zasto bi muljao u tom segmentu price, posebno obzirom na post festum) je jedino bitno u cijeloj prici.

I tu je sustina dick movea Linksa. Sve ostalo je tvoje misljenje i zadiranje u slobodu individue koja te svojim akcijama nije ni na koji nacin ostetila, pa je onda tvoje misljenje tim manje relevantno, kako opcenito, tako i za diskusiju. Ti i ja mozemo misliti (i bespogovorno se sloziti!) da je retardirano stajati 5 sati u redu za bilo sto, ali to nije tema.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.11.2018., 11:54   #3333
Gonzo_stari
Premium
Moj komp
 
Gonzo_stari's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 107
Links je zakon trgovina. Kupujem godinama od njih i ADM-a. Nikad nikakvih problema.
Gonzo_stari je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 12:29   #3334
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ocito nisi procitao kompletan tekst.

Motivi i predradnje cinjenici da je covjek dosao u trgovinu i prvi zatrazio artikl koji je bio prodavan pod odredjenim uvjetima i nije usluzen (a tvrdi da je tip prije njega, koji je bio "prvi", dosao po graficku, i ne vidim zasto bi muljao u tom segmentu price, posebno obzirom na post festum) je jedino bitno u cijeloj prici.

I tu je sustina dick movea Linksa. Sve ostalo je tvoje misljenje i zadiranje u slobodu individue koja te svojim akcijama nije ni na koji nacin ostetila, pa je onda tvoje misljenje tim manje relevantno, kako opcenito, tako i za diskusiju. Ti i ja mozemo misliti (i bespogovorno se sloziti!) da je retardirano stajati 5 sati u redu za bilo sto, ali to nije tema.
Slazem se da je sasvim nebitno tko bi a tko nebi spavao pred trgovinom za komad hardvera, ne vidim uopce smisao ovog svega.

No ne mislim da je Links tu ispao posebno los, prije da je organizacija malo zakazala. Hrpa likova uleti u trgovinu i krene uzimati artikle u ruke. Ne vidim kako bi mogli kontrolirati tko je dosao prije koga. Ako je pravilo da dodjes praznih ruku na blagajnu, ocito ga se nisu svi pridrzavali. Nama je to smijesno ali Links je htio show u kojem se ljudi "grabaju".
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 12:38   #3335
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
I na kraju, đe su slike od Kitane i Mortal Kombat eventa?

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 13:12   #3336
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Motivi i predradnje cinjenici da je covjek dosao u trgovinu i prvi zatrazio artikl koji je bio prodavan pod odredjenim uvjetima i nije usluzen...
E pa tu se zajebo, postoji video na kojem se jasno vidi kako on odlazi na blagajnu dok ekipa iza njega grabi PS4, lol.
https://www.facebook.com/LinksHR/vid...7716230750175/

Očekivati da će zaposlenik linksa usluživati svakog posebno u ovakvoj akciji gdje je puna trgovina ljudi, i odlaziti po njegov artikl te mu ga donositi je u najmanju ruku komično.
Tijekom cijelog trajanja videa se vidi kako on vodi raspravu na blagajni dok drugi uzimaju hardver i s njime odlaze na blagajnu.
Ispao je naivan, a trgovac ovdje nije ni najmanje kriv za ništa, pustili su ljude da si uzimaju što žele, jedino na taj način može sve ovo i biti organizirano.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1.JPG‎
Views:	464
Size:	69.1 kB
ID:	20486   Click image for larger version

Name:	2.JPG‎
Views:	426
Size:	68.4 kB
ID:	20487   Click image for larger version

Name:	3.JPG‎
Views:	414
Size:	67.9 kB
ID:	20488   Click image for larger version

Name:	4.JPG‎
Views:	402
Size:	62.2 kB
ID:	20489   Click image for larger version

Name:	5.JPG‎
Views:	443
Size:	85.6 kB
ID:	20490  

zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 13:16   #3337
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Osim što su njemu rekli da se prvo odlazi na blagajnu i tako uzme hardver. A ovdje se drugačije sprovodi. Malo komično. I trgovac je kriv.
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 13:24   #3338
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Ma je, najbolje da su samo njemu to rekli, a svi drugi rade kontra, kako njima nitko nije ništa rekao?
Da je shema da se prvo odlazi na blagajnu onda ladno mogu puštat jednog po jednog u trgovinu, a ne hrpu ljudi odjednom.
To nema nikakvog smisla.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 13:35   #3339
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,538
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
E pa tu se zajebo, postoji video na kojem se jasno vidi kako on odlazi na blagajnu dok ekipa iza njega grabi PS4, lol.
E jebiga onda. Stvarno LOL. Sto da ti kazem.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 14:03   #3340
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Kakve veze ima sta je na slici paleta PS4 konzola. Ako je covjek drugi na blagajni i kazu mu da je sve rasprodano?

Kad je artikal maknut sa stanja? Kad ga prodas covjeku il kad ga netko uzme sa palete prije/bez placanja.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.11.2018., 14:18   #3341
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Kakve veze ima sta je na slici paleta PS4 konzola. Ako je covjek drugi na blagajni i kazu mu da je sve rasprodano?
To je njegova verzija priče da mu je tako rečeno, kao i to da se javi na blagajnu, a ne da uzme sam, a svi drugi uzimaju sami.

Citiraj:
Kad je artikal maknut sa stanja? Kad ga prodas covjeku il kad ga netko uzme sa palete prije/bez placanja.
Nema tu "stanja", stanje je ono što je na policama, tko je uletio prvi u trgovinu trebao je već unaprijed znati gdje se što nalazi i uzeti to, tako black friday funkcionira svugdje.

Ne znam samo kako si ti zamislio da se ovakva akcija provodi, on će se javiti na blagajnu pa će zaposlenik uzeti iz ruke nekom drugom tipu taj proizvod?
Odakle vam te ideje uopće?
Kako će blagajnik pratiti tko je prvi ušao u trgovinu, tko drugi, a tko treći?
Jel su oni dobili neke brojeve na ulazu možda?

De koristi logiku neku.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 14:36   #3342
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Links.hr (infomacije i iskustva)

Tolika se strka digla oko PS4, a XB1 za 950 je u jednoj trgovini bio dostupan na webu do podne, a u trgovini do navečer.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 14:43   #3343
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,884
Ne bi XB1 kupio da je 500 kn bio.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 14:53   #3344
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Jeste, tako crni petak funkcionira. Pustiš ih u trgovinu, poubijaju se i tko preživi kupuje.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 14:58   #3345
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
MOD: Koliko još dugo budete ovako pisali?

Ja samo čekam...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 15:50   #3346
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor peltierzg Pregled postova
Kratki update, nakon što sam poslao mail na sve adrese u Linksu, ispričao što se dogodilo i digao teme na forumima, kontaktirali su me putem maila.
Ispričali su se radi nastalog nesporazuma. Rekli su da je nastala gužva i da se prodavači nisu snašli te da mogu doći po konzolu po navedenoj cijeni.
Sreća je bila što se sve snimalo tako da nitko nije mogao osporiti da sam zbilja bio drugi u redu...
Na kraju sam uspio doći do konzole i lijepo je od Linksa što su uvidjeli propust i ispravili isti.
Kratak rezime, da svima objasnim i da ne multikvotam hrpe posteva, čovjek je dobio ono što je bilo u najavi i reklami, nije tražio ništa drugo što je bilo nuđeno kao drugi proizvod/komplet. I nije poanta nekog pribiti na križ i razvlačiti po novinama, forumima i zatrpavanju mailovima već je stvar u lažnom oglašavanju što je zakonom zabranjeno. Nije poanta jel proizvod u pola cijene i je li kolega stajao od 4 ujutro ili je došao 2 dana ranije, bio je u trgovini drugi kupac po redu i jednostavno se ne smije dogoditi da nešto što je oglašavano kao proizvod na određenom popustu bude rasprodano i prije samog početka (malo)prodaje. Oko svega ostalog mi možemo tu trpati svoja mišljenja ali to nimalo ne mijenja odnos trgovina>popust>roba>kupac i obaveze trgovine ako nešto oglašava kao proizvod s popustom. Drago mi je da se ispostavilo da je u pitanju greška Linksa, bilo tko od nas da je stajao u redu isto tako bi bio razočaran kao i ovaj kolega, tako da omalovažavanje njegovog truda ne stvara većeg frajera od vas, dragi pojedini kolege, jer računajte da ima ljudi koji nemaju velike plaće, neki su bez posla, neki imaju više djece pa im i jedan veći poklon predstavlja velik izdatak ako uračunate rođendane, Uskrs, Bajram, Sv. Nikolu, Hanuku, Hakuna Matatu, Božić i sve ostale prigode kada se poklanja. I vjerujte mi da sam i ja za svog klinca trčao na drugi kraj grada kada je nešto od igračaka bilo na popustu tako da kolegu podržavam u njegovom naporu da se dokopa nečeg po povoljnoj cijeni.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 16:10   #3347
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
A i ti si ga sad nadrobio malo, kakvo lazno oglasavanje? Ispada onda da bi svatko tko je dosao, a otisao bez PS4 mogao se zaliti na to lazno oglasavanje. Da je kolega bio 10. u redu, a ovaj 11. iza njega zgrabio PS4 cim je usao, onda bi svi rekli tough shit. Ovako je nemoguce ocekivati od zaposlenika da ce pratiti tko je kojim redoslijedom usao u trgovinu i otimati nekome proizvode iz ruku kroz svu tu guzvu. To nigdje tako ne funckionira.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 16:26   #3348
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Rista, molim nemoj ulijetat ko padobranac a da ne pročitaš barem 2-3 posta vezana za ovo što sam napisao.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 16:37   #3349
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Uopce ne ulazim u to sto bi tko, kako i za koliko. Samo velim da ovo sa laznim oglasavanjem nema smisla. Dok su ostali pohrlili na police, kolega je praznih ruku isao na blagajnu. Jedino zbog cega to izgleda kao nepravda je jer je bio drugi u redu a ne, npr, scenarij iz proslog posta. Jednostavno ne vidim links kao negativce u ovoj prici. Na kraju su uostalom i ispravili pogresku ako ju tako mozemo nazvati.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 16:41   #3350
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,307
Iako im je BF bio, kao i većini domaćih trgovaca, od qrca, nije fer da su se stvari na akciji prodavale u samo jednoj prodavaonici.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 16:46   #3351
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Uopce ne ulazim u to sto bi tko, kako i za koliko. Samo velim da ovo sa laznim oglasavanjem nema smisla. Dok su ostali pohrlili na police, kolega je praznih ruku isao na blagajnu. Jedino zbog cega to izgleda kao nepravda je jer je bio drugi u redu a ne, npr, scenarij iz proslog posta. Jednostavno ne vidim links kao negativce u ovoj prici. Na kraju su uostalom i ispravili pogresku ako ju tako mozemo nazvati.
Da ti onda objasnim i prepričam ukratko, kolega je bio drugi na redu kupac na blagajni i tražio je jedan komplet PS4 od više različitih kompleta koji su bili na različitim popustima. Na blagajni ne vide brojčano stanje robe na policama ili u rukama kupaca već ono što je u trgovini dostupno bilo da se nalazi u skladištu, na polici ili u rukama kupaca koji robu još nisu platili. Iz toga je vidljivo da se ne može desiti da drugi kupac po redu na blagajni dobije informaciju da je komplet XYZ Playstationa 4 rasprodan u 8:01 h ako je maloprodaja počela u 8:00 i prvi kupac je kupio grafičku karticu. Kolega je u krajnjoj liniji mogao dobiti info da komplet nije dostupan iz razloga što nije stigao u trgovinu ali ne može dobiti informaciju da je komplet RASPRODAN prije nego je ijedan primjerak u stvarnosti i prodan ako prodaja počinje u 8:00 h. To nekako IMHO ulazi u sferu lažnog oglašavanja i drago mi je da je ispala samo interna greška Linksa koja je uspješno riješena.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 17:03   #3352
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Sto su mu TOCNO rekli, ne znamo, ni necemo znati. Jedino sto mozemo vidjeti je da su neki ugrabili PS4 u ruke a on nije. jbg.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 17:05   #3353
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Da, ugrabili su drugi komplet koji ima drugu igru priloženu uz PS4 i ima drugačiji popust. A nekako sumnjam da bi kolega dignuo frku da su mu rekli da je komplet nedostupan, za razliku od rasprodan.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 17:08   #3354
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
To je njegova verzija priče da mu je tako rečeno, kao i to da se javi na blagajnu, a ne da uzme sam, a svi drugi uzimaju sami.
Znaci tvoja teorija krece od stavke da covjek sta je cekao u redu (ako mu je tako receno) laze ko pas?

Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Nema tu "stanja", stanje je ono što je na policama, tko je uletio prvi u trgovinu trebao je već unaprijed znati gdje se što nalazi i uzeti to, tako black friday funkcionira svugdje.
"Ako" je covjek dosao drugi, trazio PS4 i kazu mu da ih nema, a iza njega paleta PS4. Odakle je prodavac izvukao da ih nema?
Ako covjek laze, onda laze. Ako ne laze, onda je links il nesposoban il pokusao prevarit ljude.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 17:17   #3355
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
@ zalman1:

Na blagajni kao stanje artikla vide ono što je u trgovini dostupno bilo da se nalazi u skladištu, na polici ili u rukama kupaca koji robu još nisu platili.

Opaska za online prodaju:
Zato i ne mogu prodati i izdati onu robu koja je u trgovini na polici a prodana je online jer bi stanje artikla brojkom otišlo u minus. Black Friday nije bio dostupan u online prodaji već isključivo u poslovnici.

Zadnje izmijenjeno od: Sinac. 25.11.2018. u 17:26.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 17:22   #3356
peltierzg
Premium
 
peltierzg's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 70
Jasno da čitam komentare i daljni razvoj događaja, jer sam se nažalost našao neplanirano u toj medijskoj melodrami zvanoj BF.
Zbog komentara kolege Zalman1 i sličnih sa foruma, osjećam da moram napisati još par rečenica nastavno na temu i dalje se više uopće ne planiram zamarati sa istom. I ovo nije nikakvo opravdavanje mojih akcija da netko krivo ne protumači.

Pa krenimo.. Što se tiče PS4, cijena koja je bila na sniženju je meni bila prihvatljiva cijena, jer smatram da je to i dalje igračka i dati 3k kn za isto smatram osobno previše, zbog toga sam se odlučio probuditi ujutro i vidjeti jel moguće kupiti išta na BF ako si daš truda.

Ako se bolje pogleda video, nas trojica koji smo bili u redu, smo prvi zauzeli blagajne (kako nam je rečeno), drugi su razgledavali artikle i na kraju uzimali, a stanje svih PS4 na skladištu je bilo 0, a nije izdan niti jedan račun...
Navedeni PS4 sa igrom Spiderman uopće nije bio na popisu sniženih artikala, nego Limited Edicija Star Wars koju nitko nije kupio jer je stanje bilo u minusu???

Digao sam temu na PCekspert i Bug forumu, a Jutarnji je kontaktirao mene i da, nisam očekivao da će se kupovina PS4 pretvoriti u bosonogu borbu sa vukovima ispred Linksa za bolesnog sinčića

Na kraju nešto što je trebalo biti zajedničko Božićno veselje i izvor zabave, pretvorilo se u potpuno nešto drugačije, jer iskreno sada mi se bljuje od PS4...

Ovo što je Links napravio, posuo se pepelom i potrudio se popraviti stvari, im ide samo u plus, a i svima nama, jer će zbog takvih incidenata općenito poboljšati odnos kupac - prodavatelj, što i tebi ide u korist Zalman1-e.

Ako sam zbog toga budala i gubitnik, onda valjda i jesam...

Pozdrav

Zadnje izmijenjeno od: peltierzg. 26.11.2018. u 22:51.
peltierzg je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2018., 17:23   #3357
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Osnove maloprodaje kažu točno ovo što Sinac govori. Nebitno je tko je što držao u ruci. Stanje u maloprodaji se vidi na kompjuteru, čovjek je bio 2. u redu i došao je na blagajnu unutar prvih 60 sekundi da uplati svoj PS4. Ne može biti sve rasprodano unutar 60 sekundi. Svi tipovi PS4, sa raznim kombinacijama igrica.

Istina je u tome da prodavac nije smio reći da nema nijednog PS4, nego su trebali naplatiti račun i ispostaviti PS4 gospodinu kako god znaju. Jer do tog trenutka nisu bili naplaćeni drugi PS4 kompleti, a kamoli svi raspoloživi na stanju.

Tko ovo ne razumije, nema se šta dalje razgovarati. Zakonski su trebali čovjeku i bez PS4 u ruci naplatiti. I odbiti nekog tko je iza njega bio sa PS4 kompletom koji nije više 5. komplet predviđen za akciju BF. Slikovito rečeno.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 09:46   #3358
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
Iskreno, peltierzg, kad su te kontaktirali trebao si traziti besplatan PS4.

Jer to sto su napravili definitivno spada u lazno oglasavanje, sto zasluzuje prijavu i kaznu.

Oni su te kontaktirali tek nakon sto je tvoja prica dovoljno eskalirala okolo, a sami znaju da imaju prstice duboko u pekmezu....

Oglase da je par skupljih proizvoda na super snizenju da dovucu cim vise ljudi, a s druge strane su dva scenarija:
1) Niti su imali niti planiurali realno to prodati toliko ispod cijene, jer znaju da nekom tko dodje kao 10+ u redu mogu prodati pricu da tog proizvoda vise nema i da je rasprodan.
2) Ekipa u samom ducanu je omastila brk i ispod pulta uzela tih par komada koji su bili jeftiniji

U svakom slucaju, Links je kriv, i zasluzuje kaznu.
A iskreno, nakon vise prica koje prije cuo - a sad i ovo - ovo im je samo 'dobra' reklama koju i zasluzuju.

A o ovim elitistima koji s**uckaju kako im je ispod casti i sto vec pricekati par sati za 1000kn, sto reci. U biti, sami su sve rekli nacinom kojim pisu.
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 09:52   #3359
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
ne znam jel do mene, ili jutros Links ima najsporiju web stranicu na svijetu
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2018., 10:01   #3360
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,307
Ne čini ti se, spora je do pakla. Jedino pošteno što sam vidio su Scythe cooleri po povoljnim cijenama.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na