Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.07.2008., 13:20   #211
nobie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 43
MaxTv pitanja!!!

1. ja imam brzinu neta 2mb i pošto se maxtv spaja na router/modem da li bi mi se onda internet veza usporila kada bi se nesto gledalo preko maxtv-a????

2. ja sam u 5. mjesecu produzio ugovor sa t-com-om na 18 mjeseci i dobio sam Zy-XEL wlan router..... da li imam ja sad pravo da ih trazim da mi donesu jos jedan wlam router????

"Nekim postojećim MAXadsl korisnicima bit će potrebno zamijeniti modem koji trenutno koriste novim modemom s IPTV funkcionalnošću.

Zamjena za novi žični modem iznosi 0,50 kn, a ukoliko ste korisnik WLAN-a, novi bežični modem dobivate za samo 1 kn jednokratno. Provjerite MAXtv dostupnost i postanite korisnik."

znaci da li mogu ja traziti da mi dofuraju jos jedan router???

3. maxtv bi bio u dnevnoj sobi a router na koji bi se trebao spojiti je skroz na drugoj strani stana pa mi je malo nezgodno vuci zice po cjelom stanu pa sam htio pitati jel bi bilo moguce izvesti necto ovakvo:

u dnevnoj sobi spojim maxtv i onaj njihov receiver (ili kak se vec zove taj uredaj) na router kojeg bi postavio u client mod i onda da se taj router spaja na ovaj Zy-XEL router prek kojeg ja sad imam net.... jel bi to islo tak???
nobie je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2008., 13:45   #212
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
1. ne
2. vjerojatno ćeš dobiti neki novi, ali ne mora značiti
3. nisam siguran, ali mislim da ne bu radilo
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.07.2008., 15:05   #213
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
1. ne, softverski odvojen promet / brzina
2. ako je ZyXEL sa firmware - om (čitaj pameti) sa podrškom za MaxTv (što 99% je), nema potrebe / razloga za promjenu
3. Ovako i onako ćeš morat provlačit žice (ili telefonski kabel ili mrežni). Ako želiš "situaciju" rješavat sa dva routera onda:
- prvi router (onaj na koga spajaš liniju i MaxTv), za Internet podesi Bridge mode
- drugi router mora biti tipa bez adsl modema na ulazu (prepoznaš ga po tome šta mu je ulazni priključak označen sa WAN)

Kao rezime, mislim da ti je jednostavnije i jeftinije provući mrežni kabel.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2008., 00:57   #214
MP950
64VT klon
Moj komp
 
MP950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZGž
Postovi: 464
Odi u T-Centar moraju ti dat HD ako si i na probnom. Iako ne znam ima li koristi, čekam ga već 20 dana, jesam li jedini ili ima neko da čeka dugo ko ja?
MP950 je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2008., 14:58   #215
Lepy
žicless surfer
Moj komp
 
Lepy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Space
Postovi: 177
Ja sam podnio zahtjev putem "moj maxtv" menija (tamo di su postavke korisničkog računa) pred kojih 2-3 tjedna i ništa se ne događa...te opcije više nema u postavkama, a kad odaberem da želim aktivirat uslugu "dodatni maxtv prijemnik" onda mi javi nešto kao: "Nažalost nemožemo vam ponuditi uslugu dodatni maxtv prijemnik jer imate aktiviranu uslugu maxtvHD!". Normalno, HD programi mi ne rade jer kad ih odaberem u tv vodiču izbaci mi da ukoliko želim gledati taj program kontaktiram davatelja usluge radi aktivacije. Izgleda da tu hebe lud zbunjenoga
Iskreno da kažem, neda mi ih se više niti zvati jer mi je pun kufer te njihove službe za korisnike još tamo od kad mi je slika štekala - ionako se nisu maknuli od izštekavanja i uštekavanja stb-a
__________________
--
by Lepy
Lepy je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 13:05   #216
Marcellius
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Kastel Novi
Postovi: 2
imam problem sa maxtvom

idemo redom

dobia sam maxtv na probni rok i sad nikako nemogu namjestit da mi rade i internet i maxtv, vec samo jedno od toga dvoje

sa maxtvom sam dobia zyxel router, ali ga nece prepoznat wlan gigaset usb 108, dobia sam i instalacijski cd od zyxela, ali on mi javlja problem da nemoze prepoznat modem

zanima me jeli ikako moguce to dvoje namjestit , da mi je internet bezican, a maxtv spojen sa kabelom

za internet spajanje koristim gigaset se 555 sa wlanom
Marcellius je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 15:51   #217
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Marcellius Pregled postova
imam problem sa maxtvom

idemo redom

dobia sam maxtv na probni rok i sad nikako nemogu namjestit da mi rade i internet i maxtv, vec samo jedno od toga dvoje

sa maxtvom sam dobia zyxel router, ali ga nece prepoznat wlan gigaset usb 108, dobia sam i instalacijski cd od zyxela, ali on mi javlja problem da nemoze prepoznat modem

zanima me jeli ikako moguce to dvoje namjestit , da mi je internet bezican, a maxtv spojen sa kabelom

za internet spajanje koristim gigaset se 555 sa wlanom
ma zovi ih,barem probajte zajedno preko tel. 08009000 ali če ti dati broj na kojem češ tražiti pomoć a taj se plača neš sitno,na svemu zarađuju.ja sam dobio prije par dana max tv i upustva,isti modem kao tvoj samo nejdem bežićno jer su mi sami rekli da ima često problema,da je bolje putem kabla(to kad sam prije par god uzeo bežično,možda je sad bolje ali ja ga više ne koristim).uglavnom uputstva koja sam dobio uopče ne objašnjavaju način povezivanja,tek kad sam ih nazvao uspio sam spojiti i to načinom koji nije upisan,sam nikad nebi uspio.moraš ip adrese upisivati u explorer i dr...
uglavnom max tv mi je radio 2 sata,evo ga kraj mene u kutiji.doma su odmah rekli vrati to,nismo nimalo zadovoljni,loša slika,sporo radi,šteka,koči,svako malo restart.uzo sam zbog hd kanala ali se bojim ako ovi ovako loše rade obični kanali da ču baciti lovu,jer da bi dobio hd moram potpisati ugvor na 2 god.za ovo trenutno po meni je bacanje novca.ovkva slika može biti dobra samo nekom tko nezna što je kvalitetna slika,ili mu je svejedno,ili ima tv veličine pc displaya.još ču probati servisera zvati,ako ništa ne poboljšaju vračam sigurno.
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 17:07   #218
MP950
64VT klon
Moj komp
 
MP950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZGž
Postovi: 464
Mogu ti reći da slika nije ništa puno lošija nego na običnom DVB-T tuneru,
MP950 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 18:45   #219
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor MP950 Pregled postova
Mogu ti reći da slika nije ništa puno lošija nego na običnom DVB-T tuneru,
imam digitalni i hd tuner u lcd-u, kod mene je razlika ogromna,dvb programi su mi puno kvalitetniji i čišči od max tv.neznam jeli bih dobio bolju sliku ako bih uplatio veču brzinu,dali tu utječe brzina na kvalitetu slike?.sad imam osnovnu brzinu.i sa satelitskog risivera mi je slika bolja od max tv-a.ako netko ima HD max tv kanale molio bi da kaže kakva je kvaliteta slike?

pozz
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 19:46   #220
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
danas mi je došao maxtv i za divno čudo sve mi ljepo radi, neti i tv u isto vrijeme, nista ne prekida i nema smrzavanja na telki....
.....dal i vama ne radi txt i vol+/- ???
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.07.2008., 20:57   #221
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Da.Ali to moraš namjestit za pojedinu televiziju,imaš šifre,stisni UPUTE na daljenskom i tamo nađi,imaju šifre za pojedine vrste televizija.
Ja ga imam nekih 5 dana,i ono,ok je,sviđa mi se što ima malo više programa od standardnih 4 koje sam gledao,i zakon mi je snimalica,prava stvar.
Meni slika full ok,puno bolja nego od zemaljske antene,iako sam spojio max tv u tv karticu na kompu preko crvenog,bijelog i žutog kabla .
Jedina primjedba je kad malo grmi kao što je tu kod mene jučer,počinje štekat i kenjat.
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2008., 21:40   #222
MP950
64VT klon
Moj komp
 
MP950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZGž
Postovi: 464
Citiraj:
Autor dugixy1 Pregled postova
imam digitalni i hd tuner u lcd-u, kod mene je razlika ogromna,dvb programi su mi puno kvalitetniji i čišči od max tv.neznam jeli bih dobio bolju sliku ako bih uplatio veču brzinu,dali tu utječe brzina na kvalitetu slike?.sad imam osnovnu brzinu.i sa satelitskog risivera mi je slika bolja od max tv-a.ako netko ima HD max tv kanale molio bi da kaže kakva je kvaliteta slike?

pozz
Onda očito imam prejeftini DVB tuner ili mi je slaba kvaliteta/signal

EDIT, evo sad sam opet malo bolje pogledo, i puno je bolja slika na dvb-t receiveru nego na maxtv, signal 85% kvaliteta 99%
Gadi mi se maxtv sad

Zadnje izmijenjeno od: MP950. 08.07.2008. u 00:30.
MP950 je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2008., 10:16   #223
Marcellius
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Kastel Novi
Postovi: 2
Citiraj:
Autor dugixy1 Pregled postova
ma zovi ih,barem probajte zajedno preko tel. 08009000 ali če ti dati broj na kojem češ tražiti pomoć a taj se plača neš sitno,na svemu zarađuju.ja sam dobio prije par dana max tv i upustva,isti modem kao tvoj samo nejdem bežićno jer su mi sami rekli da ima često problema,da je bolje putem kabla(to kad sam prije par god uzeo bežično,možda je sad bolje ali ja ga više ne koristim).uglavnom uputstva koja sam dobio uopče ne objašnjavaju način povezivanja,tek kad sam ih nazvao uspio sam spojiti i to načinom koji nije upisan,sam nikad nebi uspio.moraš ip adrese upisivati u explorer i dr...
uglavnom max tv mi je radio 2 sata,evo ga kraj mene u kutiji.doma su odmah rekli vrati to,nismo nimalo zadovoljni,loša slika,sporo radi,šteka,koči,svako malo restart.uzo sam zbog hd kanala ali se bojim ako ovi ovako loše rade obični kanali da ču baciti lovu,jer da bi dobio hd moram potpisati ugvor na 2 god.za ovo trenutno po meni je bacanje novca.ovkva slika može biti dobra samo nekom tko nezna što je kvalitetna slika,ili mu je svejedno,ili ima tv veličine pc displaya.još ču probati servisera zvati,ako ništa ne poboljšaju vračam sigurno.
hvala

mission accomplished

konacno starci zadovoljni
Marcellius je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2008., 12:27   #224
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor MP950 Pregled postova
Onda očito imam prejeftini DVB tuner ili mi je slaba kvaliteta/signal

EDIT, evo sad sam opet malo bolje pogledo, i puno je bolja slika na dvb-t receiveru nego na maxtv, signal 85% kvaliteta 99%
Gadi mi se maxtv sad
po meni je max tv dobar za ljude koji imaju slabiji signal pa im dobro dođe,ne kažem da nije gledljivo ali daleko je od neke kvalitete,brat i kum mi imaju i govorili su mi da im nije baš dobra slika ali oni imaju antenski problema zato su ga uzeli.danas u vrijeme HD-a mi je to 3 koraka unazad, i ja bih volio da je to bolje.nemojte da zbog mene sad netko odustane,uzmite probno pa odlučite.baš me zanima kako če reagirati ako ču vračati.

pozz
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2008., 12:30   #225
MP950
64VT klon
Moj komp
 
MP950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZGž
Postovi: 464
ja ću čekat zadnjih par dana iz inata i onda ću im vratit
nadam se da ću dočekat HD u još tih 40dana probnog roka kaj mi je ostalo, samo iz znatiželje da vidim kak to izgleda
MP950 je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2008., 15:21   #226
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
HD izgleda jako dobro, pogotovo su tekme bile prilično dobre kvalitete, nekad je znalo malo zatrzati ali ništa što nije negledljivo. sa maxTV-om sam osobno prilično zadovoljan i definitivno mi slika nije ništa lošija neko preko DVB-T-a
glista je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2008., 16:16   #227
MP950
64VT klon
Moj komp
 
MP950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZGž
Postovi: 464
podosta je lošija kompresiranija i mutnija jer pokušavaju sa smart bluromm prikriti kompresiju ali onda je još gore, ne znam zašto tebi ne, ali to je tako
MP950 je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2008., 17:11   #228
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
ja nisam picajzla kad je SD u pitanju, tak mi je svejedno kolko je loša kad je po prirodi stvari loša (na HD ekranima naravno) puno mi je bitniji HD, a on je na maxTV-u i više nego dobar, iako od samih HD kanala niš koristi jer su manje više bezveze, osim onog jednog čini mi se da je "voom" bila jednom dobra emisija gdje se na nekoj privatnoj stazi na teksasu utrkuje po troje ljudi sa svojim cestovnim autima, zanimljiv koncept emisije ovak za pogledat
glista je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2008., 23:16   #229
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Šta se sve dobije u paketu kad se uzme maxtv?
Imam onaj prastari adsl modem Siemens A-100 pa sad ne znam di je on u toj cijeloj kombinaciji, kako ide spajanje s njim, ovo-ono...

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 09.07.2008. u 01:33.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2008., 23:17   #230
MP950
64VT klon
Moj komp
 
MP950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZGž
Postovi: 464
Citiraj:
Autor glista Pregled postova
ja nisam picajzla kad je SD u pitanju, tak mi je svejedno kolko je loša kad je po prirodi stvari loša (na HD ekranima naravno) puno mi je bitniji HD, a on je na maxTV-u i više nego dobar, iako od samih HD kanala niš koristi jer su manje više bezveze, osim onog jednog čini mi se da je "voom" bila jednom dobra emisija gdje se na nekoj privatnoj stazi na teksasu utrkuje po troje ljudi sa svojim cestovnim autima, zanimljiv koncept emisije ovak za pogledat
sad mi je jasno zašto ti nema razlike pioner crna i samsung crna te zašto ne vidiš kolko razmazuje sliku ona finta sa avisynthom tebi je očito tak svejedno kaj gledaš.
blago tebi, da sam bar ja ko ti

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 09.07.2008. u 01:33.
MP950 je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2008., 23:30   #231
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
28.6 subota. ..dolazimkuci s posla i zena kaze zvali iz tkoma za maxtv...ja ono, wtf? sta dostupan je odjednom, a nisam prije nikad ni brzinu mogao dignuti zbog slabe lijnije..nis, nazovem ja i kaze ciko, stvarno vam je dostupno...kazem, razmislit cu...
29.6. nedejlja vecer...zovem, narucujem, try&buy...kaze, rok je 30 dana, a, najranije cete ga dobit za nekih 1-2tjedna...
02.7. srijeda...popodne doalzi mi sms na mob od overseasa, da im se javim za dogovor o dostavi paketa od tkoma...
03.7. cetvrtak...stigla 2 paketa...STB i zyxel wlan....
e, sad tu ide sranje...nece mi radis , niako dobit sliku, preko mog dlinka, al, ajde da probam zyxela...nista..i tako malo zivkanja njih, ovo, ono(otkrio da imam drugkciji firmware u dlinku, pa da mi uopce ne radi iptv preko tih portova), al nece ni preko zyxela) kaze, prijavit ce gresku, pa ce tehnicari vidjeti,al da ce to najvj potrajati jer ima puno zahtjeva, da pokusavam uklj/isklj stb iz struje jos koji put, i ako proradi da im javim...
nis, cekam ja...prckam..nista...
07.7. pon..sjetim se ja da imam preko frenda poznanika tehnicara za maxtv...i preko telefona mi objasni sta treba pisati na portu za ip tv, krozpar koraka to rjesim i radi... zovem ih storniram prijavu kvara...super..
u pocetku je dosta sporo saltao programe, ali s vrmenom se ubrzaalo...sa slikom sa zadovoljan u ova 2 dana...jedino sto me muci je da kod njih negdje uz moj kor racun psihe 1mbit...i, dok mi je stb ukljucen, da
mi se brzina prepolovi na 100kbs umjesto 206kbs....propusnost mi je 6mbita...tako, da uvijek postoji nada, pokazali mi cikci iz tkoma kad prdje taj T&B rok...dizem brzinu napokon
eto, my 50 cents..za sada...
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 08:03   #232
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Citiraj:
Autor MP950 Pregled postova
sad mi je jasno zašto ti nema razlike pioner crna i samsung crna te zašto ne vidiš kolko razmazuje sliku ona finta sa avisynthom tebi je očito tak svejedno kaj gledaš.
blago tebi, da sam bar ja ko ti
heh, pa nije mi baš svejedno, ali mi je bitnije da mi je slika što veća (dijagonala) i da ne trza. eto to mi je nekak prioritetnije, ali kvaliteta mi je također bitna samo više me smeta trzanje, recimo meni je jako teško gledati film u kinu (koji je po pitanju dijagonale nenadmašan) ali slika ubitačno trza i to me strahovito nervira, nije mi presudno jel slika savršene oštrine ili ako boje nisu stoposto onakve kakve bi trebale biti, jer to ionako dosta ovisi i o samoj tehnici snimanja......

a što se tiče crne, na samsungu je crna jako dobra, ove kuro fore od miljun kuna mogu biti kolko hoćeš dobre ak su miljun kuna ne valjaju.

zato sam recimo bio oduševljen s HD-om prijenosa EURA na maxTV-u, jer slika je tekla savršeno fluidno, čak kad su bili kadrovi kad golman ispuca loptu i u pozadini se vidi gledalište nije uopće bilo judder-a,

meni je to najbitnije, al to sam samo ja
glista je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 10:29   #233
MP950
64VT klon
Moj komp
 
MP950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZGž
Postovi: 464
Citiraj:
Autor glista Pregled postova
heh, pa nije mi baš svejedno, ali mi je bitnije da mi je slika što veća (dijagonala) i da ne trza. eto to mi je nekak prioritetnije, ali kvaliteta mi je također bitna samo više me smeta trzanje, recimo meni je jako teško gledati film u kinu (koji je po pitanju dijagonale nenadmašan) ali slika ubitačno trza i to me strahovito nervira, nije mi presudno jel slika savršene oštrine ili ako boje nisu stoposto onakve kakve bi trebale biti, jer to ionako dosta ovisi i o samoj tehnici snimanja......

a što se tiče crne, na samsungu je crna jako dobra, ove kuro fore od miljun kuna mogu biti kolko hoćeš dobre ak su miljun kuna ne valjaju.

zato sam recimo bio oduševljen s HD-om prijenosa EURA na maxTV-u, jer slika je tekla savršeno fluidno, čak kad su bili kadrovi kad golman ispuca loptu i u pozadini se vidi gledalište nije uopće bilo judder-a,

meni je to najbitnije, al to sam samo ja
Još uvjek niš od HDa kod mene

Malo OT
Ne znam jel ja nešto krivo radim, ja niti ne znam kako bi taj judder trebao izgledati, ali meni jednako izgleda bilo na 60Hz ili 24Hz kad gledam neki taj 24fps film.?!?!?
MP950 je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 14:59   #234
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
najbolje je da se uopće ne opterećuješ time, jer kad jednom to uočiš neizmjerno živcira, vjeruj mi opusti se i uživaj........
glista je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 15:45   #235
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
EJ ljudi imam pitanja uz vezi MAXTV...


Ovako stari je danas potpisao MAXTV ugovor probni rok na 3mj. i sad se ceka... i meni donese doma ugovor i pokaze mi vidi tu pise samoinstalacija... i sad se ja nek jebem stim kad mi se bude doma nacrtala ta kutija na stolu kako bih ja to prespajao... kad niko ziv u kuci se nekuzi u elektronici pa ni moj 5 god. stariji brat...

eh sad meni nije jasno kaj se dobiva u tom paketu osim tog recivera, daljinskog itd. problem je sljedeci da ja imam obican ADSL modem siemens C010-I koji naravno nepodrzava to cudo samo jedan LAN port ima koji vodi ravno u komp i to je sve, sto mi je ciniti kaj moram telefonski zvat zamjenu modema ili sta ? ? ?

jel ta zamjena modema kaj kosta mislim kupnja ili treba novi ugovor koji ionako nemogu postici kad imam jos nekih 10mj. ugovor interneta ???
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 16:30   #236
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
sama instalacija maxtv-a ti nebi trebala biti problematična, sve ti je ljepo objašnjeno i nacrtano....a uz uređaj i daljinski dobiješ scart kabel, 2 lan kabela (kraći i duži), adapter za napajanje i to ti je to....
....a za ovo s modemom, koji ima samo jedan lan port, jbg. ne preostaje ti ništa drugo nego nazvati t-com službu za korisnike i pitati kaj ti je činiti, oni ti budu najtočnije znali reči....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 16:38   #237
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
eh sad meni nije jasno kaj se dobiva u tom paketu osim tog recivera, daljinskog itd. problem je sljedeci da ja imam obican ADSL modem siemens C010-I ...

jel ta zamjena modema kaj kosta mislim kupnja ili treba novi ugovor koji ionako nemogu postici kad imam jos nekih 10mj. ugovor interneta ???
Dobit ćeš novi modem od Zyxela na kojem ima za spojit net i max tv.Naravno,na probni rok od 3 mjeseca kao i sam max tv.
Instalacija ti je lagana,samo ukopčaj zyxel,spoji net prvo,namjesti si da ti zyxel radi u router ili bridge modu,i tek onda spoji max tv po uputama.
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 18:05   #238
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
netko je pitao za USB...rekose mi na szk, da se moze prikopcati eksterni hdd, ali da je usb softwarski iskopcan, zbog PRAVA nekih programa koji se ne smiju snimati...ja jos nisam probao upiknuti stick, al cu probat, mozda se nesto dogodi
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 19:20   #239
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
dobro, a kakva ce onda biti procedura kad recimo ipak odluciju starci na taj MAXTV nakon 3mj. kaj cu onda morati napraviti, kak cu onda taj Zyxel uzeti ga pod novim ugovorom kad vec jesam od prek postojeceg ugovora onih zvučnike logija x-530 jos 10mj. ? ? ?

jer kolko ja vidim kad bi ga iso kupiti od njih taj Zyxel kosta ko D-linkov a vjerujem da mu nije ni do koljenja sto se tice kvalitete svoga rada za koje bi on trebo biti predviđen ? ? ?

mislim vec sam takav slican ako ne i isti kod frenda konfiguirao i problema je bilo ko u prici i nakon sto sam ga bio uspio konfiguirati vec nakon 10min je poceo praviti probleme kao slaba povezanost izmedu lapa i rutera unatoc tomu sto su lab i ruter bili udaljeni svega 1m na istom stolu, na koncu je proradio preko onog usb WLAN smeca i nemre se micati dalje od jedne sobe to je otprilike 5m preko dva zida od cigle izrađeni koma...
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 21:19   #240
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
dobro, a kakva ce onda biti procedura kad recimo ipak odluciju starci na taj MAXTV nakon 3mj.
http://www.tportal.hr/maxtv/fset.html

Citiraj:
ukoliko niste u međuvremenu otkazali uslugu, nakon 3 mjeseca automatski vam se aktivira ugovor na 24 mjeseca
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na