Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.02.2012., 15:00   #3091
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor ToroRosso Pregled postova
na žitnjaku je zadnje 3 godine pao onim korisnicima koji su imali 6mbps na 0,8.. znam jer sam ja jedan od njih.. a i susjed takoder ima isti problem..


evo mog amiša

Nebi im ja to pustio, piso bi im svaki dan mail i zvao na onaj besplatni telefon, ocito je stvar u T-com-ovim centralama, ali neka to oni srede medjusobno korisnici nesmiju trpiti.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 00:32   #3092
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Nebi im ja to pustio, piso bi im svaki dan mail i zvao na onaj besplatni telefon, ocito je stvar u T-com-ovim centralama, ali neka to oni srede medjusobno korisnici nesmiju trpiti.
mislis da ne zovem? ..

dobre ne svaki dan ali ako nisam zvao 50-ak puta nisam nijednom.. i stalno isti odgovor.. ne mozemo vam isporuciti vecu brzinu.. centrala je daleko, t-com je nesto mrdao na njoj bla bla.. ni parice nisu bog zna kakve...

zvao sam i tcom.. oni kazu amis nije htio sufinancirat za novu centralu koja je udaljena 500 metara od vas.. tako da su na toj centrali samo t-comovi korisnici..

..ali nitko nije dao nikakav konkretan odg.. sto se tocno desilo da se meni internet srozao za 500 %


evo ti jedan od nedavnih odgovora:


dana 01.09.2011. trgovačko društvo Amis Telekom Vam je zbog nemogućnosti isporuke usluge amis 2u1 u punom obimu ponudilo mogućnost raskida bez izlaznih penala odnosno ostanak na Amsi mreži i korištenje usluge u zatečenom obimu uz stalni popust od 20% na iznos mjesečne naknade. Pristali ste na opciju stalnog popusta na čemo smo Vam zahvalni.

Nažalost, na Vašoj adresi u međuvremenu nisu realizirani tehnički preduvjeti koji bi omogućili znatne kvalitativne pomake u korištenju naših usluga.
Za sada nismo u mogućnosti predvidjeti ni definirati rok u kojem će koraci u tom smjeru biti poduzeti.


svaka im cast na tome sto su mi ponudili 20% trajno nizu cjenu.. ne pljujem ja po njima da se zna.. ipak mislim da su oni cigani iz t-coma vise krivi.. al zelim neki konkretan odgovor.. a ovo nije nesto sto ja smatram po konkretnim odgovorom...

nisu realizirani tehnicki uvijeti.. sto znaci tehnicki uvijeti, odnosno kakve sam tehnicke uvjete imao prije 3 godine u odnosu na sadasnje?

Zadnje izmijenjeno od: ToroRosso. 13.02.2012. u 00:43.
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.02.2012., 14:08   #3093
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
a ma nemoj mi samo o ciganima iz tekome...
centrala na 20 metara od mene u zagrebu, druga na isto tolko otprilike, a treca kojih 200-300 metara dalje i oni javljaju da nema mogucnosti dok sam isel alternativi...

imaju srece da mi gazda nije ostavil sjekiru tu u zg...
domis je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 01:17   #3094
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Pozdrav. Imam Amis 2u1 vec par godina i stvarno sve šljaka kak treba. Al evo kupio sam laptop prije par dana i sad bi si htio složit wireless. Imam Thomson 706i koji nema wireless, i sad me zanima jel se može sredit da mi Amis posalje novi router, il da se sam snađem i ubodem neš prek oglasnika?
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 08:24   #3095
Dooks
Slučajni prolaznik
Moj komp
 
Dooks's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Samobor
Postovi: 200
Pa mislim da imaš pravo na novi ruter. Zovni službu za korisnike pa pitaj.
Znam da je kolega mjenjao isto tako, s tim da moraš vratiti stari njima.
__________________
Video Odabrao: Đelo Hadžiselimović Preveo: Saša Kolka Tekst čitao: Miljenko Kokot Tonski obradio: Ruben Albahari
Dooks je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 09:27   #3096
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Citiraj:
Autor Noj Pregled postova
Pozdrav. Imam Amis 2u1 vec par godina i stvarno sve šljaka kak treba. Al evo kupio sam laptop prije par dana i sad bi si htio složit wireless. Imam Thomson 706i koji nema wireless, i sad me zanima jel se može sredit da mi Amis posalje novi router, il da se sam snađem i ubodem neš prek oglasnika?
Amis ce ti besplatno zamjeniti router sa zicanog na wireless.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 14:28   #3097
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Amis ce ti besplatno zamjeniti router sa zicanog na wireless.
E to. Hvala na informaciji.
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2012., 09:50   #3098
mario0000
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 38
Citiraj:
Autor ToroRosso Pregled postova
nisu realizirani tehnicki uvijeti.. sto znaci tehnicki uvijeti, odnosno kakve sam tehnicke uvjete imao prije 3 godine u odnosu na sadasnje?
prije godinu i pol je napravljena nova tel centrala Bogdani i korisnici s podrucja Petruševca su prespojeni na novu centralu. Naravno samo T-Comovi korisnici, dok su svi ostali zaobilaznim putem ostali spojeni na centralu Žitnjak. Zbog toga prespajanja je dužina kablova na tom području i preko 5km što je puno previše za imalo normalnu brzinu preko ADSL-a.

Naravno centrala Bogdani je dovoljno mala da ne omogućava instalaciju opreme drugih operatora... Možda će doći do napretka ako Amis postane dostupan u cijeloj drzavi kao npr. Optima pa te onda prespoje na blizu centralu.
mario0000 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2012., 13:16   #3099
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor mario0000 Pregled postova
prije godinu i pol je napravljena nova tel centrala Bogdani i korisnici s podrucja Petruševca su prespojeni na novu centralu. Naravno samo T-Comovi korisnici, dok su svi ostali zaobilaznim putem ostali spojeni na centralu Žitnjak. Zbog toga prespajanja je dužina kablova na tom području i preko 5km što je puno previše za imalo normalnu brzinu preko ADSL-a.

Naravno centrala Bogdani je dovoljno mala da ne omogućava instalaciju opreme drugih operatora... Možda će doći do napretka ako Amis postane dostupan u cijeloj drzavi kao npr. Optima pa te onda prespoje na blizu centralu.

omogućava instalaciju drugih operatera, samo sto oni nisu htjeli sufinancirat sa t-comom za tu centralu pa nisu prikljuceni na nju, jer ocito imaju premalo korisnika na tom podrucju pa im se ne isplati

dužina kablova nije bitna.. tj bitna je, ali ista duzina je bila i prije kad sam imao 6Mbps... problem je u tome sto je t-com sjebao parice prilikom rekonstrukcije centrale, a to nikako nije smio.. i nadam se da ce sad Hakom istjerat tužbu pa da im mogu jebat mater kad dodu tu popravljat

Zadnje izmijenjeno od: ToroRosso. 16.02.2012. u 19:56.
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2012., 10:00   #3100
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Meni download redovito oko 6-7, a placam 24... Dal mogu zatraziti da me prebace na nizi paket kako ipak ne mogu dobiti ni pola od brzine koju placam ?
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2012., 10:00   #3101
hellbani
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 108
da vam malo podjelim iskustva s Amisom... ( ne spominjem ona silna pucanja veza u pocetku i sranja koja sam imao u startu.. vec odjava od tog posluzitelja interneta )

Isao vratit opremu nakon cca 5 god sto sam korisnik.. Morate vratit opremu ( ok ., ko da vam uopce ikad vise treba, dobite novu od drugih operatora)., ako ne vratite opremu 1950kn ( wtf, 1950 kn za prastaru opremu ). Morate vratit sve kablove, itd... sad slijedi onaj **** TRIK **** kad prestajete bit korisnik.. vratim ja sve., i modem star neznam niti ja koliko godina sto je kod mene,i svu opremu... Lik provjerava sve i pazite sto nalazi " http://www.imageupload.org/en/file/182289/lan.jpg.html " ., kaze Lan je potrgan ??? HAHAHAHAHA komadic plastike fali., ko ce ga znat, moguce da sam i dobil bez tog 1 mm plastike ( nikad nisam to niti gledao na modemu )., i traze 450kn za to " ostecenje "... Po njihovom, oni misle oprat taj uredaj i DAT NEKOME KAO DA JE NOV ! Nakon godina stajanja i skupljanja prasine itd, oni misle to nekom uvaljat kao " nov" ruter ????? mozda ste i meni onda dali STARI ruter., pa ima to ostecenje ? :S ? :S ... ako netko dobije ovaj serijski broj http://www.imageupload.org/en/file/182293/serial.jpg.html ruter je star par godina i koristen !... steta nemam serijski broj TV prjamnika da i to podjelim s svima... Gledam i ne vjerujem na sto oni hoce meni zaracunat 450 kn za komadic plastike 1mm*0.5mm debljine sto fali, jer oni MISLE da ce prodat taj ruter nekome kao " novi "...

ljigavo ponasanje da izvuku i zadnju kunu... ne vjerujem da cu se ikad prebacit nazad na tog posluzitelja .. niti ga ikome preporucit !
hellbani je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2012., 10:25   #3102
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
jel se vama mijenja brzina, jucer bilo 10, ujutro 5 sad je jedva iscupo 2.58 na speedtestu, wtf

tek sam se nedavno prebacio s t/coma pa nisam bas pratio topic
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2012., 10:39   #3103
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Čisto informativno, uzeo sam 2u1 paket sa 8 mb/s i nikakvih komplikacija, padova brzine, prezadovoljan sam. Čak zna potegnut i do 980kb/s. I 79kn s telefonom za prvu godinu mi se čini lijepa cifra.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2012., 11:50   #3104
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Pizz Pregled postova
jel se vama mijenja brzina, jucer bilo 10, ujutro 5 sad je jedva iscupo 2.58 na speedtestu, wtf

tek sam se nedavno prebacio s t/coma pa nisam bas pratio topic
Speedtest nije bas neko pouzdano mjerilo. Sve zavisi o serveru ..
Probaj sa http://bwm.carnet.hr ili www.amis.hr/st/index.php ili http://t-com.hr/mfaq/index.asp?a=show&ID=89

@sam fischer Inace je 8 Mbit =1MB/s (1024kB/s). Nije 800 ili 900kB/s.
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2012., 14:03   #3105
Ivo T.
Registered User
Moj komp
 
Ivo T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 3
Amis ENKOM A1251 -Kako napraviti Port forward

Nedavno prešao na Amis i dobio Modem ENKOM A1251 te me
zanima ima li netko iskustva s njim te kako napraviti Port Farward.


Zahvaljujem !
Ivo T. je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2012., 14:29   #3106
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Probaj kad se ulogiras na router (192.168.1.254) ici na Advanced -> NAT -> Virtual Servers
i tamo podesis sve, snaci ces se valjda, prilicno je logicno sta di staviti... Reci ako ne uspijes.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2012., 14:52   #3107
Ivo T.
Registered User
Moj komp
 
Ivo T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 3
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Probaj kad se ulogiras na router (192.168.1.254) ici na Advanced -> NAT -> Virtual Servers
i tamo podesis sve, snaci ces se valjda, prilicno je logicno sta di staviti... Reci ako ne uspijes.
Upravo probao samo ne znam koju adresu staviti u "server IP address"
Treba mi za uTorrent.
Ivo T. je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2012., 15:06   #3108
izzo
Registered User
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Usa
Postovi: 65
Koristim Amis 2u1 vec dugo i nemogu reci da sam imao nekih problema.Kada su uvodili 3u1 uzeo sam na promotivno razdoblje i poslije im vratio.Satelitska mi je ipak hobi. Mnogima sam savjetovao da predju na Amis i kazu da se nisu pokajali, a neki su odustali kada su vidjeli Cijene mrežne terminalne opreme (daljinski 1500 kn itd.). Mislim da nije uredu na takav nacin kaznjavati korisnike koji odlaze.
izzo je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2012., 15:21   #3109
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Citiraj:
Autor Ivo T. Pregled postova
Upravo probao samo ne znam koju adresu staviti u "server IP address"
Treba mi za uTorrent.
stavis adresu od kompa, a ovo za portove sve ispunis s istim portom kojeg zelis forwardat. Naravno da moras prvo stavit static ip za komp, al to radis u postavkama mreze u OS-u od kompa, na TCP/IPv4 postavkama stavis IP address 192.168.1.xx , samo da je xx manji od 100 jer po defaultu dns server od 100 na dalje daje adrese (provjeri jos kak je tebi stavljeno), subnet mask stavis 255.255.255.0 , default gateway 192.168.1.254 i dns servers mozes od amisa (neznam koji su), al mozes i open dns ili google (8.8.8.4 i 8.8.8.8)...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2012., 15:30   #3110
Ivo T.
Registered User
Moj komp
 
Ivo T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 3
Zahvaljujem, uspio.
Ivo T. je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 17:59   #3111
Wind Chaser
Registered User
Moj komp
 
Wind Chaser's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: VG
Postovi: 6
Ja sam Amisov korisnik 2u1 usluge jos od vremena akcije u kvartu prije 3-4 godine kada su (za to vrijeme) nudili stvarno odlicne uvjete za nove korisnike:
  • 4Mbps/768Kbps flat
  • 1500min besplatnih minuta u fiksnoj mrezi
  • wlan router
i to sve za 1kn bez ugovorne obveze.
Nemogu reci da sam imao previse problema osim sto sam morao mijenjati router jer je riknuo prije kojih godinu dana, no to sam obavio jednim pozivom i posjetom njihovom uredu u Buzinu.
Ono sto najvise smeta je sto poput vecine drugih ISP-ova zanemaruju stare korisnike. Nakon ove najnovije akcije u kojoj su novima ponudili 50% jeftinije pakete za prvih godinu dana obveznog ugovora od dvije
(s vremenom su to skratili na 6 mjeseci vjerojatno zbog revolta starih korisnika od kojih su neki raskidali ugovore da bi mogli uzeti pogodnosti kao novi), udostojili su se i postojece obavijestiti o nekim pogodnostima.
Tako sada nude 300kn odmah i 300kn nakon godine i pol korištenja usluge s time da prvih 6 mjeseci korisnici B paketa mogu uzivati u brzinama C paketa do 24Mbps.
Mislim da su nesto slicno nudili i u pocecima nove akcije, no morao si zvati sluzbu za korisnike i raspitivati se o tome. Sad su se napokon udostojili to poslati vjerojatno onima koji nisu vezani ugovorom, a koji se bas ne informiraju toliko cesto o popustima. U to vrijeme se postojece korisnike smirivalo pricanjima kako ce biti "proljetna akcija" i za njih s posebnim pogodnostima. Ako je to sve sto ce biti od te akcije, jedino sto mogu reci je
Wind Chaser je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 23:18   #3112
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Ti se zalis na zanemarivanje

Evo recimo ja, ono jel, korisnik sam postao nekih 3 mjeseca nakon dolaska Amisa pa evo dan danas nisam nista dobio (jesam al nista vise od nekoga ko je dosao recimo 2 god kasnije), dok si za to vrijeme ti uzimao "kvartovsku akciju" po super pogodnostima. Samo kazem...
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2012., 17:22   #3113
Wind Chaser
Registered User
Moj komp
 
Wind Chaser's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: VG
Postovi: 6
Pa na takve postojece korisnike koji su od samih pocetaka sam i mislio kad sam rekao da su previse zanemareni. Ja se necu previse zaliti posto sam prosao bolje nego mnogi, al isto tako se moze reci da su novi prosli bolje od svih nas zajedno.
Wind Chaser je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2012., 20:32   #3114
izzo
Registered User
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Usa
Postovi: 65
Stari korisnici su dobivali povecanje brzine i to im je bilo sve. Ja sam bio sretan da sam otisao od T-coma.
Ali neke stvari su se promijenile i kod Amisa:
Kolega zivio na Savici-Zg i uredno se odjavio Amis 12/2010.,kupio stan na Volovcici u kojem je postojao telefon od T-coma i podnio zahtjev 01/2011.za prijelaz na Amis. Brzo su to odradili kolega zadovoljan dobio 3 mjeseca u pola cijene i sve ok.
Medjutim ovih dana zove ga tip gdje je stanovao da ima obavijest za preporucenu posiljku i vidi vraga dobio ovrhu od Amisa za 2,3 i 4.2011.Cijena prava sitnica oko 850kn.Zove sluzbu za korisnike i ovi mu kazu da su njegovi racuni uredno podmireni.Prespajaju ga na njegov zahtjev dalje i on ponavlja pricu i ovi kazu sve ok ali ovrha je u rukama i nije mu bas ugodno. Ko je tu zaribao?
izzo je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2012., 09:21   #3115
Wind Chaser
Registered User
Moj komp
 
Wind Chaser's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: VG
Postovi: 6
Citiraj:
Autor izzo Pregled postova
...Ko je tu zaribao?
Pa ocito Amis, odnosno netko iz njihovog odjela naplate. Tvoj kolega bi mogao traziti oslobodjenje placanja sljedeceg racuna zbog pretrpljenih dusevnih bolova

Nikome nije svejedno kad cuje rijec ovrha, pogotovo u zadnjih godinu dana otkad je FINA krenula s blokiranjem racuna. Jednom mom kolegi se dogodilo da su mu zabunom poslali ovrhu na banku, blokirali tekuci i skinuli cijelu placu isti dan kad je sjela. Netko se vjerojatno zabunio, unio krivi broj u sustav i ljudi ni krivi ni duzni moraju hodati okolo ispravljati takve greske.
Wind Chaser je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2012., 13:36   #3116
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Pa kad živimo u banana zemlji onda niti te stvari ne valjaju. Evo vam primjer VIP-a (iz mobilne mreže) koji supruzi, koja je pretplatnik od prvih dana VIP-a i nije ponudilo niti lipe popusta kad je kupovala ajfon. I to uz produljenje ugovora na 2 godine. Tako sam ja uzeo na sebe novi ugovor (ionak sam mislio uzet) i dao njoj telefon.

Zadnje izmijenjeno od: gnomisa. 04.03.2012. u 16:01.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 20:19   #3117
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Od jucer sam bez interneta, trenutacno idem online preko iPhonea i 3g konekcije.
Naime, internet je crkao oko podne, sve sam provjerio i sa moje strane sve je ok.

Nazovem amis, i kazu da je neki bager pogreskom prokopao t-ht kablove. Ok, barem znam sta je u pitanju i smiren sam. Pitam ih kad ce radovi biti zavrseni, kazu da ne znaju, ali da ce javiti.

Nisu se javili nikako od tada, pa sam sam nazvao t-com. T-comovci kazu da nisu zaprimili nikakve prijave od strane amisa (!!!), i kad sam im rekao da evo ja prijavljujem, oni kazu da ce u roku od mjesec dana sve rijesiti (!!!!!).

Tko je ovdje lud?
Inace, nalazim se na vrbanima/stagliscu, direkt iza stare, a sad vec srusene cimosove zgrade.

Dal ima jos netko sa ovim problemom? Ili da je u proslosti imao slican problem?
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2012., 00:15   #3118
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Od jucer sam bez interneta, trenutacno idem online preko iPhonea i 3g konekcije.
Naime, internet je crkao oko podne, sve sam provjerio i sa moje strane sve je ok.

Nazovem amis, i kazu da je neki bager pogreskom prokopao t-ht kablove. Ok, barem znam sta je u pitanju i smiren sam. Pitam ih kad ce radovi biti zavrseni, kazu da ne znaju, ali da ce javiti.

Nisu se javili nikako od tada, pa sam sam nazvao t-com. T-comovci kazu da nisu zaprimili nikakve prijave od strane amisa (!!!), i kad sam im rekao da evo ja prijavljujem, oni kazu da ce u roku od mjesec dana sve rijesiti (!!!!!).

Tko je ovdje lud?
Inace, nalazim se na vrbanima/stagliscu, direkt iza stare, a sad vec srusene cimosove zgrade.

Dal ima jos netko sa ovim problemom? Ili da je u proslosti imao slican problem?
Cisto sumnjam da T-com call centar ima aktualnije podatke od Amisa, Amis je manja firma tako da imaju bolju komunikaciju medu supportom, tako da moze biti istina. Ako je stvarno to posrijedi za par dana ce ti biti rijeseno.


Sto se tice kometara za stare korisnike, eto Amis jos jednom nije dizao cijene svojih paketa, znaci 22% > 23% ista cijena i sada 23% > 25% ista cijena.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2012., 09:53   #3119
clyde
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
planiram ukopcati amis 1 uslugu, dakle samo internet. i sad vidim da uz nju nude samo standard modem bez wlan-a. pa zovem i pitam jel mogu prikacit svoj wlan modem i veli zena da ne mogu, moram koristit njihov i da zbog toga ne placam HT-u pretplatu. jel to istina i dal postoji kakva opcija da to premostim? jel mogu spojit modem na modem il tak nesto?
clyde je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2012., 09:57   #3120
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor clyde Pregled postova
planiram ukopcati amis 1 uslugu, dakle samo internet. i sad vidim da uz nju nude samo standard modem bez wlan-a. pa zovem i pitam jel mogu prikacit svoj wlan modem i veli zena da ne mogu, moram koristit njihov i da zbog toga ne placam HT-u pretplatu. jel to istina i dal postoji kakva opcija da to premostim? jel mogu spojit modem na modem il tak nesto?
Naravno da mozes. Amisov modem stavis (tj. oni ti ga stave ) u bridge mode i na njega prikopcas svoj router sa wlan-om
the chosen one je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na