Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.02.2013., 13:43   #1
nixass
Premium
Moj komp
 
nixass's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 177
Logitech Driving Force Pro - problem

kupio sam rabljeni, naoko malo korišten i od samog početka je radio odlično. auto-kalibracija je odrađivala posao dobro, driveri nisu radili nikakve probleme i uživao sam u vožnji lfs-a i gtr-a..
neki dan win7 je potegnuo neke redovne apdejte i reko ajde da restartam komp pošto mi je svaki čas pop-up dosađivao sa restartom da se apdejt dovrši. restartam ja komp, kod bootanja winsa auto-kalibracija opet počne no ovaj put kontrolne LED-ice blinkaju u raznim formacijama, kalibracija se nekad dovrši nekad ne, kad se i završi volan ostane u nekom divljem položaju, nekad u centru a nekad nakon kalibracije sam od sebe zna lagano skretat (par stupnjeva lijevo, pa desno..).. kad pokušam skretati, force feedback se tome opire u suprotnom smjeru.
driveri reinstalirani, isprobano sa i bez logitech profilera.. winsi svaki put prepoznaju volan no on odbija suradnju. u igrama također radi al nema boga da se može odvozit i 100m jer kalibracija nije obavljena i auto ide gdje on hoće a ne tamo gdje ga ja usmjerim.. probao sam i na druge usb portove al ništa, ista stvar se ponavlja..
napominjem da sve tipke i pedale rade, samo volan sere.
čak sam i te win7 apdejte obrisao i restartao komp ali i dalje ništa.
našao sam i kaj LED-ice na volanu znače al ništa ne pomaže u otklanjaju problema. logitech forum ne daje neke odgovore..

ono kaj me najviše muči, na laptopu na kojem je winXP, volan kalibraciju prolazi normalno i radi najnormalnije. volan je stariji sa integrušom pa gaming na njemu ne dolazi o obzir.

grešku na adapteru sam eliminirao pošto radi na laptopu.. (valjda sam u pravu).

što mi je raditi? lud sam već i očajan, da ne velim tužan i razočaran..
format windowsa mi baš i nije opcija kao ni prelazak na xp (ako bi to išta i riješilo)..

ima li itko pametniji od mene?

Zadnje izmijenjeno od: nixass. 16.02.2013. u 13:45. Razlog: dopuna
nixass je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na