Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2022., 14:48   #63451
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Da, to sam si i mislio da su sranje.

Opcija cuga/voda/cuga/voda je jedina moguća. Sve ostalo vodi u pm. Za hranu se ne moraš brinuti.
Zaš uopće razmišljaš o tome. Žena i ja se izmjenjujemo ako baš ona ima volju za cuganjem i to je to. A počeo sam i taxi upražnjavat dosta, ako cugam.

Ne mogu si uopće dopustiti da ostanem bez vozačke, mogu otkaz isti dan dati.





Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Kaj plačete za gume.
Draga si za Swifta uzela zimulje CONTINENTAL WinterContact TS 870 u dimenziji 185/55R16
900kn komad sa nekim HAK popustom


Super guma, ali skupa da, plus ovo je neka divlja dimenzija.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 14:58   #63452
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Zaš uopće razmišljaš o tome. Žena i ja se izmjenjujemo ako baš ona ima volju za cuganjem i to je to. A počeo sam i taxi upražnjavat dosta, ako cugam.

Ne mogu si uopće dopustiti da ostanem bez vozačke, mogu otkaz isti dan dati.

Žena je vozila prošlu svadbu, a ja sada ovu. Jasno da mi treba vozačka i nije opcija gubitak site. Taxi je banana pošto je ženidba negdje u centru ZGa, a žderačina/lokačina negdje iza Zaprešića.
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2022., 15:08   #63453
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Automobili

Skrpaš se rodbini/prijateljima na licu mjesta. Ako nemaš nikog, uletiš najglasnijem pred crkvom da ti nađe prijevoz i to je to.

Ako želiš biti prvi u sali, skrpaš se fotografima. Uvijek nas je netko žicao za prijevoz kad smo radili svadbe jer smo obično bili dvojica, svatko sa svojim autom.

Ja sad imam sličnu svadbu na potezu Samobor - Zaprešić pa idemo prvima koji imaju mjesta u autu. Nazad ista priča
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:12   #63454
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Obojica ste blizu Svete Nedjelje pa samo uletite i pitajte jel su krenuli robotaxiji da vas otfuraju
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:19   #63455
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Hammu vjera ne dopušta korištenje Rimac robotaksija
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:27   #63456
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Hammu vjera ne dopušta korištenje Rimac robotaksija
A ni stvarnost
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:30   #63457
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Skrpaš se rodbini/prijateljima na licu mjesta. Ako nemaš nikog, uletiš najglasnijem pred crkvom da ti nađe prijevoz i to je to.

Ako želiš biti prvi u sali, skrpaš se fotografima. Uvijek nas je netko žicao za prijevoz kad smo radili svadbe jer smo obično bili dvojica, svatko sa svojim autom.

Ja sad imam sličnu svadbu na potezu Samobor - Zaprešić pa idemo prvima koji imaju mjesta u autu. Nazad ista priča
Sve je to ok ali mislim da smo mi jedini od ekipe iz SMB i okolice. Svi su ostali ZG ili negdje. Ne krpa mi se jednostavno, a niti volim da me netko vozi tko je pio. Radije onda sam. Zato sam i pitao za tester čisto da vidim di sam jer svi znamo kak to ide. MA MOGU JA TO! IDE TO, a realnost je puno drugačija.

Taxi je isto banana pošto bi to bilo načekivanje i previše svega....



Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Obojica ste blizu Svete Nedjelje pa samo uletite i pitajte jel su krenuli robotaxiji da vas otfuraju
To to frende daj malo ključe od nevere da ti je malo propušem znaš dpf ovo ono... #ljulja_se_pijan

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Hammu vjera ne dopušta korištenje Rimac robotaksija


Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
A ni stvarnost
Još malo pa će postati stvarnost. Jedva čekam tu 2023.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:32   #63458
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Vozio sam ja onaj model iz 2014., 1.6 ručni mjenjač. I vozio sam se masu puta u tom autu kao suvozač. Na duge staze (tipa vožnja od 5-6 sati), udobnost sasvim dobra, i više od toga. Ali za mene, to nema prođu. Inače sam fan francuza, imao 2 citroena i nikad problema s njima.
Zanimljiv zakljucak: A3 vs DS4

Protiv sam generaliziranja, posebno plemenitih marki kao Citroen, pa mi je drago da pricas iz prve ruke. Ne, ne razmatram, ali da mu se maknu dodadne led suze koje su bas nepotrebne, ostatak je jako lijep za oko. Lijepo je vidjeti kad se karoserija ucini tako otmenom, a da ide izvan klase. Mada, DS4 s boljom opremom, nije bas da se trudi biti povoljan.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Prvo, auto gdje se zadnja stakla uopće ne spuštaju.. Ja sam šokiran ostao.
Kako mislis ne spustaju? Uglavljena/fiksirana, bez ikakve kontrole/poluge dizanja/spustanja?

Kolega ima DS3 kojeg je kupio prije tri godine, misleci da zbog godina treba prodati svoju Corollu (2005) a kojom, osim odrzavanja, nikakvog kvara nije imao. Uletio mu prijatelj, koji je trebao nesto vece, te je uzeo DS3 koji je jos bio pod garancijom. Dosta neplaniranih troskova, do najveceg koji mu je popio zivce, odvratno prohrdjavanje, koje mu nisu htjeli priznati. Pa je to morao sanirati, ali ni danas nije zadovoljan rezultatom. Autic je markantan, lijepo se sjedi, samo.... sad proklinje sto je dao Corollu.

Sto me sjetilo, da sam Murini nedavno poslao kako izgleda hrdja na Landiju Roverku koji je jos pod garancijom bio kad je slikan. I jos kad pomiluje i nosive dijelove, povjerenje se samo povecava u kvalitetu:



I jos kad vlasnik digne kredit kojeg jos nije otplatio, za statusni simbol 2020-tih, sreci nema kraja

Veli moj lakirer, da otkako gleda odozdole nove modele zadnji desetak godina, da sebi, kceri, supruzi ne bi pomislio kupiti novi auto. Samo od prvih vlasnika, nikad vise nove. Njegova susjeda ima istu pricu s Jaguarom, a kako je ovlasteni i za procjenu, cak se i sam morao natezati da priznaju propust.

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
@visage Vozio se ljetos u DS7. Ko i svaki Francuz, mekan i udoban, dobro guta neravnine. S druge strane, za svaki q moraš dr**ti po ekranu jer fizičkih gumbova nema.
DS7 je uzivo jako elegantan, cak i ljepsi nego na slici, segment "led suze" su manje kopirantske od ostalih Led placljivaca, hebemu misa, cak i Porsche ih je stavio

Nisam se imao priliku voziti, ali da, taktilno ubijanje sucelja. To je za novu generaciju, koja vise ne zeli misliti u autu, a kulturu interijera svodi na veliki musavi oltar informacija, jer TV i trendovi, oblikuju njihovo kompletno misljenje. Mada, dizajn DS7, osim musavog spigla, ima prekrasnih poteza. A i sicevi/tapecirung su dojmljivi.



....
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:38   #63459
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Još od Cactusa, prozori na stražnjim vratima se ne spuštaju nego samo mogu otvoriti kao stražnji prozori kod starih hečbekova s trojim vratima. Ne znam jel ima kakav stručni naziv za “oberliht”, ako ima, ja ga ne znam. Nisu Citroeni jedini s tim. Sve je više tog danas.

Ništa, jadni Leno ne čita PCE i lokalne medije, mislim da mu exiled treba poslati onu svoju “istinu o Rimcu” čitabu na mail da mu ovako nešto ne padne više na pamet
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:40   #63460
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Oprosti kaj nisam naivan, kaj ne pušim PR kampanju i kaj iz prve ruke znam da Rimac laže dok zine.

Eto, Nico Rosberg već dva mjeseca čeka "svoj" "kupljeni" primjerak, dok je ovaj kod Lena već prošel cijeli svijet.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2022., 15:43   #63461
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Kako mislis ne spustaju? Uglavljena/fiksirana, bez ikakve kontrole/poluge dizanja/spustanja?
Uopće se ne spuštaju, out of the box je tako.

Nema ručke, nema dugmeta.

I još su baš malena stakla iza, baš neka klaustrofobija, pogotovo ljeti.
Mommistake je offline