Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.08.2015., 23:16   #1711
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Zafalilo im para pa malo rekli da ekspanziju izbace hehe Debilno, sa svakom ekspanzijom će gubiti sve više na mjesečnim pretplatnicima. To je sigurno. Da su pametni bi kroz 2-3 godine bi izbacili kvalitetnu ekspanziju, a ne nakon 1. god. Bezveze.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2015., 23:21   #1712
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
Nece bas nakon godinu dana, trk je najavljena znaci nece izic jos godinu dana sigurno..

Ali da, pretplatnike gube, na 5 i nesto miljona su sad
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2015., 23:36   #1713
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Nece bas nakon godinu dana, trk je najavljena znaci nece izic jos godinu dana sigurno..

Ali da, pretplatnike gube, na 5 i nesto miljona su sad
Aha, ma kužiš šta mislim. Počeli su te ekspanzije štancati ko na traci. Bezveze mi je to. Da izbace neš kvalitetno i revolucionarno ne bi im iz mjeseca u mjesec padao broj igrača. Meni ističe za tjedan dana gamecard i sumnjam da ću dalje nastaviti igrati
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2015., 23:54   #1714
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
Ja kupim expanziju, dignem lika na max lvl i malo dungeoni i vise mi se neda
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2015., 00:10   #1715
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ja kupim expanziju, dignem lika na max lvl i malo dungeoni i vise mi se neda
A jbg, ovu igru se isplati igrati jedino ako si na faksu ili u srednjoj školi kada imaš više vremena, jer za ovu igru i treba više vremena da bi se nešto konkretnije napravilo(makar par sati dnevno).

Tako i meni isto, dignuo lika na max lvl, malo profesije dizao, odradio tjedne dungeone i to je to. Nemam volje previše. Mislio sam kad sam uzeo ekspanziju i gametime da će mi biti veći gušt
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2015., 06:07   #1716
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Nemaju sta revolucionarno za izbacit, sam koncept MMORPG prolazi samo kod ljudi koji imaju previse slobodnog vremena. WoW je sam po sebi najjednostavniji mmorpg na trzistu a opet zahtjeva previse vremena.

Plus ako hoces vidjet content i raid-at,moras imat raspored za WoW i onda jos bit doslovno prikovan za komp 3-5 sati, prije 7 godina je bilo fora ali sad mi to nekako nema smisla.


Sve u svemu, po obicaju, kupit expanziju vise kolekcinarski zbog deluxe bonusa za druge igrice, probat demon hunter-a i opet na skupljanje prasine.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2015., 13:26   #1717
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Ja nisam impresioniran.

Lore - ponovo izvlacenje starih stvari (kladim se da ce obojiti Legiju iz TBC-a u nove boje i eto ga - Legija 2.0), mlacenje prazne slame ukrug, sadržajno nista uistinu novo, ono - da uzdrma temelje ove ustajale igre.
Championi - Garnizon/followeri 2.0. Dakle, ponovno gubljenje vremena u bazi umjesto da se fokusiramo na svijet.
Artefacti - meh, svi paladini na svijetu ce mahati Ashbringerom u 1001 boji. Cool, nema sta.
Class Halls - ideja odlicna (class-specific questovi i ostale stvari) ali mogu se zakleti da ce izvedba biti flop. Ili instancirano ili jako ograniceno. Cim se spomenuli da ce igrac biti leader odmah je sve jasno. Podsjeca me na obecanja prije WoD-a.
- Demon hunter - cisto OK, mada malo bezveze sa samo dvije specke. Po meni je trebala ici jos jedna caster klasa a ne opet melee.
- PVP - me uopce ne zanima pa necu komentirati.

Naravno, ovo je sve subjektivno ali WoD me je dokrajcio.

Kupiti vjerovatno hocu ali ne na preorder.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2015., 13:34   #1718
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ma sad će se sve vrtiti u krug.

Illidan se vraća, i nema se što novo za vidjeti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2015., 17:28   #1719
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Sviđa mi se nova expanzija jer daje mogućnost da se malo poveže stari content sa novime, i ka svemu tome zaključiti će neke priče kako izgleda posve (naravno to ćemo još i vidjeti), ali sve u svemu jako puno stvari bi sa Legion trebalo biti prikrajčeno pa je onda upitno kako i što će to poslije izgledati.

Followeri i system garrisona mi se svidio jer u kombinaciji sa tokenom jako je bilo teško ne zaraditi dovoljno golda za sljedeći mjesec.

Moj pogled na sve priče nove expanzije me čini jako sretnim jer se pojavljuju neke dugo očekivane stvari pa sam sretan, iako opet treba pričekati betu i izvedbu da vidimo koliko će oni to zajebati ili koliko će smanjiti sadržaja jer su zagrizli dobar komad (znamo koliko su stvari izbacili iz WoD).
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 21:19   #1720
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 21:31   #1721
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Koliko god mijenjali čovjek se kroz godine zasiti i ne možeš se više natjerati igrati.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 22:03   #1722
ivosimec