Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.05.2013., 13:04   #6061
Bolnum
#define yes no;
Moj komp
 
Bolnum's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Uuuuuhhhhhh, kad bi se ovakvo nešto pojavilo na tržištu:
http://3.bp.blogspot.com/-tHPI1GciLp...usionCoupe.jpg

Predobro izgleda, šteta što ne rade coupe.
Izgleda debelo. osim toga, maska - Aston, farovi - Lancer.
Meni to tako izgleda. A još kad se tablice stavi, tek onda ode izgled u ...
Bolnum je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 14:29   #6062
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Nemaš što vjerovati ili nevjerovati, treba malo sjesti i pročitati pa ćeš i znati.

6L V12 koji Aston koristi, odnosno, koristio je do 2012. su spojena 2 3L V6 Fordova Duratec motora. Buduće motore će Mercedes raditi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ford_Du...atec_V12_6.0_L

Za svaku tvrdnju postoji source.

Ista stvar i za V8:
http://en.wikipedia.org/wiki/Jaguar_...rtin_4.3.2F4.7

Da li bi te začudilo da Gallardov V10 ima korijen iz Golfa GTI? Prvo je dobio još jedan cilindar pa postao famozni Audijev 2.2 5-cilindarski monstrum za Quattroa 80-ih. Onda je dobio još jedan blok pa je postao to što je.

Bio sam u njihovom salonu u Park Laneu i po nicemu se nije dalo vidit bilo kakvu povezanost sa Fordom. 77 mi je privukao paznju pa smo usli nutra ko pravi turisti. Inace nebi ni gledao jer me ti auti ne zanimaju, zato nisam ni Wikipediju gledao o njima. To prepustam vama. Vidio ih sve, pomiriso i nebi ih ni da mogu.

Kad je Gallardo izlazio dizala se poveca buka oko Audijevog motora, na telki, u casopsima itd. pa tesko da to ne znam i da me uopce ne zanima.

Meni taj Ford izgleda neskladno, narocto straznji dio koji je kao da su ga zakljili na limuzinu na brzaka. Mozda iz nekog drugog kuta izgleda bolja.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 15:16   #6063
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Dobra cesta. Ma vanzemaljska za BiH. Ovdje kod nas na magistralnoj cesti policajac na policajcu, a na seoskima rupa na rupi. Svaki dan sve manje volim vožnju. Ne pamtim više kad sam guštao za volanom, samo mi frustracije priređuje.
  Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 15:22   #6064
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Svaki dan sve manje volim vožnju. Ne pamtim više kad sam guštao za volanom, samo mi frustracije priređuje.
Također, samo gledam ima li di kamera, prati li me presretač, čekaju li s laserom na kraju ravnice, itd.
Prije si mogao stisnit malo, pa ako te uhvati s Komarom nisu ni bile prevelike kazne, a i mogao si se dogovorit s policajcima, ostavit za piće, popričat, nasmijat se...sad su totalno robotizirani, moš pričat šta hoćeš, pismo svejedno dolazi...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 16:15   #6065
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
A gle, zašto bi netko riskirao svoj posao jer si se ti zabavio dok si vozio? Možemo mi bit dobri i prijatelji, al posao je posao.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 16:20   #6066
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Prije si mogao stisnit malo, pa ako te uhvati s Komarom nisu ni bile prevelike kazne, a i mogao si se dogovorit s policajcima, ostavit za piće, popričat, nasmijat se...sad su totalno robotizirani, moš pričat šta hoćeš, pismo svejedno dolazi...
Hvala bogu pa toga više nema, što manje mita i korupcije.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 16:21   #6067
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Ne shvaćam ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 16:38   #6068
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ne shvaćam ?
Što ne shvaćaš? Zadnja stvar što trebamo jest takva (mitološka) policija na cesti.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 17:52   #6069
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Što ne shvaćaš? Zadnja stvar što trebamo jest takva (mitološka) policija na cesti.
da ali zato sve završi na mitološkom sudu i ovi koji uredno plate kaznu ispadnu debili. sorry ali onda mi je draža mitološka policija...

plus dok god nebu kažnjavali kak treba i za što treba (npr po snijegu sa ćelavim gumama), već samo vrebali brzinu na mjestima di njima paše i di su svi po defaultu u prekršaju (ala zgašeni semafor zbog kojeg je ograničenje 40), nabijem ja sve to na jednu stvar.

kad bu jednaka pravila za sve, i na svakom koraku, onda možemo razgovarat.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 19:31   #6070
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Nemam ja ništa protiv prometnog policajca i kazni. Nego sam protiv toga da se svi prometni problemi rješavaju postavljanjem ograničenja 40km/h i policijskim zasjedama.
Gdje je edukacija vozača, gdje je ispravna prometna signalizacija, gdje su odbojnici, gdje je rasvjeta, gdje je rekonstrukcija prometnica koje ne zadovoljavaju ni minimalne sigurnosne norme, gdje su obilaznice, tko daje ljudima dozvole da grade kuće 20 cm od prometnice, itd. itd.?
Negdje sam pročitao da u civiliziranom svijetu postoji mnogo razloga za prometne nesreće, a u HR samo jedan: "neprilagođena brzina".
  Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 20:06   #6071
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Dobra cesta. Ma vanzemaljska za BiH. Ovdje kod nas na magistralnoj cesti policajac na policajcu, a na seoskima rupa na rupi. Svaki dan sve manje volim vožnju. Ne pamtim više kad sam guštao za volanom, samo mi frustracije priređuje.
Ma nisu tako loše...

Dio puta od Foče do Šćepan Polja, magistralna cesta M-18, ne treba tu radar, rupe su dovoljne a provaliji i klizištu da i ne govorimo. Da mi je kombi došao desetak sekundi ranije moral bi se izmaknuti u provaliju, tj. u hladnu Drinu. Ne bi nas našli tjedan dana...

__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 20:21   #6072
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ma kad stalno mijenjaju propise u vezi proba -.-
Tehnički ti vrijedi samo za te probe prvi put, koliko znam, ako nisu opet nešto mijenjali, za svake slijedeće probe moraš opet ić na tehnički i platit ga.
Moram to još provjerit, ali tak je bilo, ak se nije šta opet mijenjalo.
Ukoliko ti nije problem da provjeriš koji je najjeftiniji način za doć do registracije na recimo 15 dana i onda još jednom nakon mjesec dana na još 15 dana. Naravno da idem na tehnički jer mi je ego u nebu kad se kontrolor čudi u kakvom je stanju auto star 24 godine:
Hvala!

Zadnje izmijenjeno od: Juan. 21.05.2013. u 08:38.
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 20:39   #6073
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Radi li se o finom ugađanju na sudu ili s milicionerom, svejedno. Tko milicajcu plati iz prve, taj je uvijek u očima prilagodljivijih som.

Ne jer mislim da je to ispravno razmišljanje nego jer je tako. Ja u par navrata pronašao zajednički jezik a negdje nisam ni pokušao.

Kod kazni, za cugu iznad 1.0 obračunao bih duplo od propisanog a za 50 iznad dopuštenog u naselju, uvijek maksimalno.

Ljetne gume za Božić - 1.000 kn ali isključivo ako su okolnosti takve (minus, snijeg, led...).
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 20:56   #6074
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
U Zagrebu kad vrijeme nije lijepo nema šanse da naletiš na policiju, a događa se 10x više nesreća... plus u životu nisam vidio da je zaustavljen kamion koji piči preko ležećih jedno 80 (s tim da mi je koncept ležećih inače nejasan, pogotovo što je u Zgb većina stavljena u zavoju (!?)), niti sam vidio da je zaustavljen netko tko nije u stanju držati svoju traku, ali zato ide 50 kmh pa je to kao OK...

Kad to vidim, ili da netko kazni ove s ljetnim po friškom snijegu, vodim patrolu na večeru po izboru. No nekako se bojim da se to ni do smrti neće desiti.
__________________
Nissan GT-R Black Edition

Zadnje izmijenjeno od: ozren. 20.05.2013. u 10:45.
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 21:02   #6075
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Nemam ja ništa protiv prometnog policajca i kazni. Nego sam protiv toga da se svi prometni problemi rješavaju postavljanjem ograničenja 40km/h i policijskim zasjedama.
Gdje je edukacija vozača, gdje je ispravna prometna signalizacija, gdje su odbojnici, gdje je rasvjeta, gdje je rekonstrukcija prometnica koje ne zadovoljavaju ni minimalne sigurnosne norme, gdje su obilaznice, tko daje ljudima dozvole da grade kuće 20 cm od prometnice, itd. itd.?
Negdje sam pročitao da u civiliziranom svijetu postoji mnogo razloga za prometne nesreće, a u HR samo jedan: "neprilagođena brzina".
Uvjeti vožnje nisu prilagođeni uvjetima na cesti

Zanimljivo, sinoć (kako san danas čuo) milicajac je skupio ženu u naselju, pretjeca, i udario valjda s 50+ od dopuštene, inače veliki pravac, s nepreglednom uzbrdicom... Crna kronika 0 bodova.
Znači ni kad nekoga pometu (mislin da je smrtno, nisan se raspita 100%), lipo se zataška...
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 21:08   #6076
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820