Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.02.2008., 10:28   #31
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
nisam se mogao ne sjetiti... http://hear.nl/images/news/3503/3503-a.jpg
pošto ne vjerujem da Tannoy s tim spikerima daje neki blututh modul na banani nama balkancima ostaje ipak samo neki fancy kabel za vezat to i .....







...gromobran.
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2008., 11:32   #32
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
imaš opciju blutut uzemljenje, nemoj bit njub
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.02.2008., 12:25   #33
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Nemojte da sad ekipa počne uzemljivat košare (tako da ih spoji na radijator) svojih Logitech Zxxxx zvučnika i počne pričat kak je bas puno bolji
wiseman je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2008., 10:01   #34
Vekster
Premium
Moj komp
 
Vekster's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 83
ajde plz recite gdje ste kupili T20, gledam ih već neko vrijeme, ali ih nigdje nisam našao po dućanima
Vekster je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2008., 10:20   #35
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Vekster Pregled postova
ajde plz recite gdje ste kupili T20, gledam ih već neko vrijeme, ali ih nigdje nisam našao po dućanima
http://www.nabava.net/trazilica.php?...=Pretra%C5%BEi
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2008., 10:24   #36
Vekster
Premium
Moj komp
 
Vekster's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 83
tnx, ali to sam prvo pogledao, zvao sam u fenix, pa u kvark, nemaju, pa sam odustao dalje.
Probat ću još digitech ak se niko ne javi u temu
Vekster je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2008., 12:23   #37
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Vekster Pregled postova
tnx, ali to sam prvo pogledao, zvao sam u fenix, pa u kvark, nemaju, pa sam odustao dalje.
Probat ću još digitech ak se niko ne javi u temu



http://www.omnia-servis.hr/index.php...jenik=creative

Cijene su bez pdv-a. Izađu te 100 kn jeftinije nego u drugim trgovinama koje ih imaju na cjeniku.
To u biti i nije trgovina nego nekakav servis, ali imaju skladište. Dobiješ uplatnicu, proštetaš do banke kod cibone ( u erste nema toliko reda kao u privrednoj ), vratiš se s uplatnicom i podigneš odmah paket.
Dvoje ljudi koji su tamo radili su uistinu jako ljubazni, premda se radi o običnim djelatnicima, a ne geekovima 20-25 godina kakvi rade po vemilu, hgspotu, linksu i prodaju previše arogancije.

Meni je djelatnik ispunio uplatnicu, raspakirao proizvod preda mnom i taj isti paket me čekao nakon uplate.
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2008., 12:55   #38
Vekster
Premium
Moj komp
 
Vekster's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 83
Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
http://www.omnia-servis.hr/index.php...jenik=creative

Cijene su bez pdv-a. Izađu te 100 kn jeftinije nego u drugim trgovinama koje ih imaju na cjeniku.
To u biti i nije trgovina nego nekakav servis, ali imaju skladište. Dobiješ uplatnicu, proštetaš do banke kod cibone ( u erste nema toliko reda kao u privrednoj ), vratiš se s uplatnicom i podigneš odmah paket.
Dvoje ljudi koji su tamo radili su uistinu jako ljubazni, premda se radi o običnim djelatnicima, a ne geekovima 20-25 godina kakvi rade po vemilu, hgspotu, linksu i prodaju previše arogancije.

Meni je djelatnik ispunio uplatnicu, raspakirao proizvod preda mnom i taj isti paket me čekao nakon uplate.
hvala
Vekster je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2008., 14:21   #39
Smartguy
Spiderpig
Moj komp
 
Smartguy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,042
Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
http://www.omnia-servis.hr/index.php...jenik=creative

Cijene su bez pdv-a. Izađu te 100 kn jeftinije nego u drugim trgovinama koje ih imaju na cjeniku.
To u biti i nije trgovina nego nekakav servis, ali imaju skladište. Dobiješ uplatnicu, proštetaš do banke kod cibone ( u erste nema toliko reda kao u privrednoj ), vratiš se s uplatnicom i podigneš odmah paket.
Dvoje ljudi koji su tamo radili su uistinu jako ljubazni, premda se radi o običnim djelatnicima, a ne geekovima 20-25 godina kakvi rade po vemilu, hgspotu, linksu i prodaju previše arogancije.

Meni je djelatnik ispunio uplatnicu, raspakirao proizvod preda mnom i taj isti paket me čekao nakon uplate.
od riječi do riječi točno... nitko od ovih na nabavi nije imao zvučnike dostupne i iz digitecha su me uputili u omniu. Dobavljač za creative po njihovom. Javi se jako jako jako ugodan gospodin(u mom slučaju) s kojim se možeš dogovorit šta oćeš kako oćeš.
__________________
Smartguy je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2008., 14:31   #40
Vekster
Premium
Moj komp
 
Vekster's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 83
Citiraj:
Autor Smartguy Pregled postova
od riječi do riječi točno... nitko od ovih na nabavi nije imao zvučnike dostupne i iz digitecha su me uputili u omniu. Dobavljač za creative po njihovom. Javi se jako jako jako ugodan gospodin(u mom slučaju) s kojim se možeš dogovorit šta oćeš kako oćeš.
meni se neka teta javila , a pošto radim do 16 kao i oni, dogovorio sam se da mi ispuni uplatnicu i uzme zvučnike iz skladišta (koje se zatvara u 15.30), pa će me malo pričekati da stignem sve obaviti.
svaka pohvala za ljubaznost i izlazak u susret kupcima
Vekster je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.02.2008., 16:36   #41
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887


kako gazda iz krajička prati
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2008., 13:13   #42
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
@Imagine;
tipican primjer splitskog pametnjakovica, koji ionako samo prica-prica-prica...
ne da sam nabasao na dosta vas, nego su nazalost i moji frendovi nabasali...svi smo se slozili sa jednom rjecju..."cemu"?
onak, a cemu da se ja tebi opravdavam...

uglavno da si ti najpametniji, lijecis ego pisanjem dugih postova i govoris nama/meni kako bi za tvoj audio osvrt trebao google da se razumije neki audio review......HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...
(namjerno ne koristim , da bi bilo dramaticnije...)

napomena: za sve one koji su instrukcije protumacili el. putem...ne dajem el. putem nego mi se na PM javite u vezi dogovora za, hm...kako da to kazem, "prirodnim/normalnim/u 4 oka" putem?

ne kuzim jos jednu stvar. syss, juan i drugi koji se bar malo kuze...kaj je smijesno u wireless ili cak blutut uzemljenju? pa vec su napravili wireless prijenos energije tj. struje/napona, i to jos nas tip...a odavno postoji FM, AM, PM itd...tko kaze da nece postojati neka modulacija uzemljenja?
mozda sve-sposobni imagine nekak uzemlji svoju pamet wireless putem?
i evo ti novog brand hr proizvoda, spremnog za izvoz po maloj cijeni a nama ce naravno mali gad naplatiti najvise(kao recimo kras napolitanke vani i ovdje! no dobro, ipak su jadrove bolje!)

mislim ljudi sori, ono kaj da kazem, nisam znao da ce zbog najobicnijeg uzemljenja nastat ovakva rasprava...

e da, vidis imagine. cak se slazem u vezi ovoga sa tobom:
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Povremeno na forumu čitam tu opsjednutost i osjetljivost na buku kompjutera zbog koje svi rade svašta a ti pretpostavljaš da bi ti pištanje spomenutih zvučnika zaista smetalo jer si inače otišao toliko daleko da ti komp uopče nije u sobi i da noču ištekavaš TV iz zida koliko ti smeta ta osjetljivost na pištanje ni neželjene zvukove...
A iskreno rečeno tako nešto mi nikako ne uspjevam vidjet u nekom smislenom kontekstu s nekim s titinus problemom?
ovaj slucaj trazi festu i puno !
...da zaboravim na tu sramotu...

budi mi pozdravljen imagine, i nemoj se ljutiti i opet pisati sastavke...ja te jednostavno ne volim, kaj ces, pomiri se s tim.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: gamer. 07.02.2008. u 13:24.
gamer je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2008., 13:21   #43
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Ni ja ne volim imaginea

al eto nazalost tema je t20, pa necemo sad ovdje o medjusobnoj ljubavi.

Zadnje izmijenjeno od: Fleks. 07.02.2008. u 17:45.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2008., 13:30   #44
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ni ja ne volim imaginea
heheh! zivio fleks!

ja ga ne volim zato jer je pljuvao po z550 a i za tvoj projekt je davao neke mutave komentare, nego jer na svaki komentar neke promjene ili necega, zapravo na sve komentare koje ljudi daju, on ima svoj specifican "manjak pouzdanja-puno besciljnih rijeci" tip komentara.
umjesto da objasni, gle đurđa*, nemres spojit zvucnik na 220V jer nebu delal zato i zato, on daje neke komentare koji podhebavaju đurđu(a mislim, ko da jadnoj đurđi to treba ) a to sve svedeno na post u kojem samo filozofira, valjda da mi mislimo kak nesto i zna.

ma tko zna istinu...a nit me ne zanima.

*-tipican korisnik koji nema pojma...

EDIT: ja se nemam namjere nikome ispricavati jer stojim iza svojih rijeci kad sam ih pisao, sada i ubuduce. doduse, moram se ispricati autoru topika zbog situacije.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: gamer. 08.02.2008. u 19:16.
gamer je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2008., 14:24   #45
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Nemojte krenut u krivom smjeru (neki maybe malo i jesu). Tema je T20 i držite se toga.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2008., 16:00   #46
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Kad već neće Buljić-nadam se da će vam Costa svima prikeljit jedan deblji infrekšn da se lagano naučite kulturnijoj komunikaciji...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2008., 22:55   #47
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
gejmer, neču pisat sastavke ....iako mi nije baš jasno čemu takav negativni odnos prema mojoj raspoloženosti za tipkanje pošto sam več jednom objasnio zbog čega- no opet ima nas svakakvih a o sebi si dovoljno rekao s tim čime si zadnje počeo.


btw, nije 'rasprava' počela od uzemljenja več od te tvoje karakterizacije mene i ako se mene pita van je pameti ako si očekivao da netko može to jednostavno preskočit...

a u vezi toga vidim ovde 2 moderatora na forumu na kojem se fura stručnost i ontopičnost i čudim se kako nisu nestali neki postovi iako bi smatrao nepoštenim bilo kome oduzetost prilike da uzvrati kad ga se podbode...no sad gledam i očito moram stat jer dokle ?

autor topika- izvinavam se na oftopiku
wisemann - izvini što si povučen u ovo te ispao neinteligentan :-/
Juan - izvini ako je onaj komentar ispao s visoka
syss - izvini opčenito



zadnje, da sam što više išao pisat ispalo bi garant krivo pa kako ovo nije sredina za mene nadam se da čete odsad uživat ....
btw,ipak vam želim sve dobro ...Fleksu dovršetak kutija a tebi audio obrazovanja i da manje ti i tvoji prijatelji nabasavate na 'nas' ...

ovo zadnje - nebi da sam crnac
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2008., 23:58   #48
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
wiseman - izvini što si povučen u ovo te ispao neinteligentan :-/
Ma daj...
Zapravo nije mi jasno što je gamer htio time reći. Ako ja s tobom u većini slučajeva dijelim mišljenje pa kažem da si mi OK, ne znam zašto sam ja neinteligentan
Druga je stvar što ti o tome pišeš veeelike postove, a ja se suzdržavam i često se dobro nasmijem u ovom podforumu

Moj nick govori sve
wiseman je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2008., 22:47   #49
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
slušaš klikanje miša u zvučnicima ?
Juan , baš si amater čovječe
daj napravi još jedan korak naprjed ...mislim čemu slušat amplficiranu verziju klikanja miša kad bolju stvar dobiješ unpluged /akustik.


...


Juan - izvini ako je onaj komentar ispao s visoka
Ne, nije, jer nemam potpun doživljaj kad slušam miša iz backstagea.
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2008., 18:18   #50
subtex
Premium
 
subtex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 328
Namjeravam kupit 2.0 zvučnike, te su mi za sad dotični Creative prvi izbor, Oni fensi Logitech mi se nisu dopali, no u zadnje vrijeme su me narajcali Sonyevi

http://www.optimum-online.hr/shop/vi...roduct=1801091

...dal ih možda neko od vas ima da napiše riječ, dvije..., ili nekaj drugo u rangu do 1000kn

p.s- 2.1 sustavi me ne zanimaju jer želim čim manje kablova, a i takav kvalitetniji sustav košta preko navedene cifre. Uglavnom želim ugodan, topao zvuk. Savjeti dobrodošli
__________________
Abit AB9 Pro \\ INTEL E6300 1.86Ghz & CoolerMaster Gemini II + 2X Xsilence RedWing 120mm \\ G.E.I.L PC26400CL5 2GB \\ Sapphire 3870 TOXIC 512mb
Seagate Barracuda 320GB 16mb SATA2 + 2x WD 500Gb, 16mb,SATA2 \\ DVD-RW SAMSUNG SH-W163A SATA & LITEON SHM-165S6S SATA
LCD Asus PW201 20,1" \\ Antec P160 Aluminium \\ Enermax Liberty 500W \\ MX518 + func 1030\\ Potenciometar ZALMAN ZM-MFC1 plus, sreberni 5.25"
subtex je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2008., 20:52   #51
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
čovječe božji molim te nemoj dat soma kuna za to

daj rađe prosurfaj malo dućane koji drže aktivne monitore i pogledaj da li možeš dobiti šta za te pare.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2008., 21:16   #52
subtex
Premium
 
subtex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 328
Ove koje sam ja gledao su bili daleko iznad 1000 kuna, slobodno daj neki link na nešo jeftinije ako nađeš. Za ove Sonyeve sam našo dosta dobrih kritika na netu, mislim noramlno da nisu u hi-fi razredu ali su ocijenjeni kao jako dobi pc zvučnici (na nekoj švapskoj stranici su u usporedbi sa creative T20 i Logi z10 prošli bolje od oba)

EDIT: a i dosta su teški, imaju 7,5 kg zajedno, pa onda valjda i imaju nekaj unutra
__________________
Abit AB9 Pro \\ INTEL E6300 1.86Ghz & CoolerMaster Gemini II + 2X Xsilence RedWing 120mm \\ G.E.I.L PC26400CL5 2GB \\ Sapphire 3870 TOXIC 512mb
Seagate Barracuda 320GB 16mb SATA2 + 2x WD 500Gb, 16mb,SATA2 \\ DVD-RW SAMSUNG SH-W163A SATA & LITEON SHM-165S6S SATA
LCD Asus PW201 20,1" \\ Antec P160 Aluminium \\ Enermax Liberty 500W \\ MX518 + func 1030\\ Potenciometar ZALMAN ZM-MFC1 plus, sreberni 5.25"

Zadnje izmijenjeno od: subtex. 11.02.2008. u 21:27.
subtex je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2008., 21:28   #53
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne znam cijene, pa zato kažem da još prije pogledaš kaj se nudi... ak nemreš kupit neku poštenu aktivu i tražiš isključivo 2.0 zvučnike, onda nemaš kaj previše misliti pošto je ponuda dosta tanka.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2008., 21:46   #54
Vekster
Premium
Moj komp
 
Vekster's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 83
http://www.provox.hr/audio/ProizvodP...IDPodPodKat=90

pogledaj si ovdje, samo cijene su.... , ali nađe se nešto i jeftinije

npr.http://www.provox.hr/audio/proizvod....Proizvoda=1666
Vekster je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 16:44   #55
subtex
Premium
 
subtex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 328
U međuvremenu sam čuo one Sonyeve, solidan je zvuk, al ne nešto puno bolji od T20, a zvučnici su 400kn skuplji, tak da....
Zapravo ni ne mogu puno reć, kad sam ih slušao 1-2 min, i to na šrot zvučnoj, ali suprkos tome fini zvuk

Ali sad su došli i T40 kod nas, vidim da ih u Diskontu24 ima

http://www.diskont24.com/product.php?productid=27029
__________________
Abit AB9 Pro \\ INTEL E6300 1.86Ghz & CoolerMaster Gemini II + 2X Xsilence RedWing 120mm \\ G.E.I.L PC26400CL5 2GB \\ Sapphire 3870 TOXIC 512mb
Seagate Barracuda 320GB 16mb SATA2 + 2x WD 500Gb, 16mb,SATA2 \\ DVD-RW SAMSUNG SH-W163A SATA & LITEON SHM-165S6S SATA
LCD Asus PW201 20,1" \\ Antec P160 Aluminium \\ Enermax Liberty 500W \\ MX518 + func 1030\\ Potenciometar ZALMAN ZM-MFC1 plus, sreberni 5.25"
subtex je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 18:36   #56
Smartguy
Spiderpig
Moj komp
 
Smartguy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,042
aaaaaaaa t40

to sam tio uzet još od početka
__________________
Smartguy je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 16:34   #57
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
cp posta iz teme 2.0 zvucnici, ali mozda vise ovdje pase

Pozdrav,

i ja sam u procesu potrage za 2.0 zvucnicima, zapeli su mi za oko Creative Gigaworksi t20 series II (500kn) i T40 series I (750kn), ima li netko iskustva s njima? Po svim reviewovima su odusevljeni, i zapravo me najvise muci koji od ta dva seta je bolji izbor za moju sobu kod povremenog gledanja filmova i slusanja muzike (15ak kvadrata) - kazu da se cuje razlika izmedju series II i I, ali isto tako da su T40 se pokazali boljima kod gledanja filmova..

Inace, do jucer sam bio na missionima m31i, ali buduci da muzike u zadnje vrijeme jako rijetko slusam (a i to sto slusam je preko integrirane zvucne i u mp3 formatu) odlucio sam se za stednju prostora i nabavu 2.0 pc speakera. Ili mozda ici na 2.1 sustav, ako ovima izrazito fali basa kod gledanja filmova? Nisam pametan sta napraviti :-/
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 21:29   #58
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Ako te zanimaju rabljeni T20, javi na pm.
Bez ikakvih tragova korištenja, stoje već godinu-dvije i samo skupljaju prašinu.
Juan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na