Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.09.2010., 10:58   #1
Angellus
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Hr
Postovi: 27
Savjet za memorijsku za Sonyev digitalac

Koju memorijsku za Sonyevog digitalca mi preporučujete.
Naime Fotoaparat snima u ful hd-u i mislim si kupiti 4Gb ,no ne znam koliko videa može stati na nju i da li mi je to premalo ako kombiniram slikanje i video snimanje.Koju karticu preporučate konkretno?

Evo karticu sam izabrao po preporuci prodavača a i na nekim forumima sam našao da bi SD Ultra 15 Mb/s no mučim se s reprodukcijom HD snimki na laptopu koje mi nekako trepere ili kao ide video a ton kaska pa zaledi na trenutak isl.stavio sam neke kodeke i Media Player Clas to najbolje odrađuje pa da li ima netko sa sličnim problemom.Gom teško reproducira ili nikako ove snimke.Može li biti do kartice ili što već?

Zadnje izmijenjeno od: Angellus. 28.09.2010. u 22:38.
Angellus je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2010., 22:43   #2
Angellus
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Hr
Postovi: 27
Kupio sam memorijsku od SD Ultra II 15 Mb/s .Imam problem, nezadovoljan puštanjem videa kojeg snimim digitalcem na laptopu.Video nekako zapinje ili ledi i ton treperivo ide.Puštam snimke preko Media Player Class. I sada da li je to zato što je Hd snimak ili do brzine zapisa mem.kartice ili pak nedostaju neki kodeci za player.Ima li tko sličanih problema? Probao sam Gomom ali ne ide slika ,samo nekako ton koji ide na preskoke...
Angellus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2010., 00:01   #3
backspin
Premium
Moj komp
 
backspin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 34
nisam skuzio ovaj dio "videa kojeg snimim digitalcem na laptopu".
ti se video vrti drito s kartice (preko card readera) ili ga presnimis na komp prije pokretanja ?
koja ti je konfa na laptopu ?
backspin je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2010., 10:00   #4
Shaper
Premium
Moj komp
 
Shaper's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 92
Ja također imam Sony koji snima u HDu (TX1) i memorijsku karticu Sandsik Ultra II (15 Mb/s). Na mom kompu filmici rade normalno (dok ih ne ubrzam 16 i više puta ), a kad sam probao na starom celeronu 2.4, 1 gb ram filmici su zastajkivali i bili puni artefakata. Kad sam preko VLCa usporio film, slika je bila normalna, tako da bi rekao da je prije do laptopa.
Shaper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na