Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.12.2008., 22:37   #1
javier
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Dell Studio 17

Dragi moji,

preporuke za navedeni laptop? Vrijedi li to cemu? Prenapuhano?

Novi sam u svijetu laptopa. S desktop PC-ima nemam nikakvih problema, dapace, ali me zanima kakav je Dell kao firma.

Unaprijed hvala ,

Javier
javier je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2008., 11:36   #2
ljudi
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 44
koliko vidim po forumu samo neki problemi sto se tice dell laptopa. imam dellova laptop i sutra planiram u servis s njim nakon 6 mjeseci koristenja. ima jos tema u kojima ljudi imaju probleme... kad sam kupovao laptop mislio sam "ajde, dell to je bar kvalitetno" pokazalo se upravo suprotno. za par godina kad cu opet kupovat laptop vjerojatno cu dell zaobic u sirokom luku
ljudi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2008., 22:00   #3
observer
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 3
Citiraj:
Autor ljudi Pregled postova
kad sam kupovao laptop mislio sam "ajde, dell to je bar kvalitetno" pokazalo se upravo suprotno.
Mora da je još jedan od low end modela. Ja nikada nisam imao neugodna iskustva sa boljim modelima koji su imali recimo magnezijska kučišta itd.

A što se tiče ovoga gore navedenog studio modela ne znam što bih rekao osim da ćeš morati potražiti savet od nekoga tko posjeduje neko vrijeme baš takav model, jer se laptopi od modela do modela istog branda poprilično razlikuju pa ti nije za suditi po iskustvima ljudi koji imaju Dell-ove ali različit model od onoga koji te zanima.

Ja sam recimo sa Latitude serijom jako zadovoljan. Tiha, brza, kvalitetna i robusna računala sa odličnom baterijom i napravljeni da traju.

Inspirion serija nije niti blizo takva.
observer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na