Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2017., 20:27   #31
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Vrlo čudna tvrdnja, s obzirom da je Gearbest.com sluzbeni/potvrđeni reseller Xiaomi proizvoda. Par puta naručivao i sve doslo original.


Nego, kakva je kvaliteta slike/vide sa tim 720P kamerama u tinycam app-u?
rado bih ti na ovo dao odgovor kada bi ih uspio nekako natjerati da rade u tinycam aplikaciji. ne mgu ti objasniti razinu frustracije zasto nece da radi, jer tinycam jedini nudi da audio radi u pozadini, a to mije jako bitno jer ih korisitm kao baby monitore.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 23:11   #32
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,204
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Stvar je budžeta, imam 2k kn, treba mi 4(minimalno 3 kamere) i neka stanica(iako ovo mogu na komp prebacit da se na njemu vrti sve). Bitniji mi je dan, za po noći imam Rexa i Tinu Od opcija mi treba da mi snima kad se nešto miče i da mi eventualno pošalje mail s prvim skrinšotom. Na lokaciji sam limitiran netom, pa bi to minimalno koristio.
http://www.hikvision-hrvatska.com/tu...eo-nadzor.html
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2017., 23:30   #33
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Vidio sam i to, iako je manja reza.

Neznam kako se ponaša transfer signala preko tih BNC konektora, odnosno kakav kabel mora biti. Jedna kamera bi mi bila cca 50 metara od konzole, što mreža podnosi a i lako bi ubacio switch između. Ako mogu signal od 2 kamere progurat kroz mrežni kabel (2+2) i (2+2) na tih 50 m vjerojatno ću uzet.


I gledam sad videa demonstracijska, 720p je tak lošiji od 1080, baš je razlika. Morat ću se zaletit ako mogu gdje vidjet u živo.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 03.02.2017. u 23:37.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2017., 01:38   #34
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
A da uzmes IP kamere u koje ubacis sd kartice? Tu onda mozes bacit vise love za kameru, a ustedit ne kupnjom snimaca i trosenja na hard disk...

A imam i kvalitetnih kineza svakakvih pa ti mogu poslikat sliku od njih... Btw HD analogija jako dobro radi i moze 100 metara po coaxu bez ikakvog problema...

Nisam se nesto sredio za slikanje, ali eto analogna kamera na full hd ekranu...

http://image.prntscr.com/image/9e867...1d21148354.jpg
__________________

Zadnje izmijenjeno od: zwer54. 04.02.2017. u 01:45.
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2017., 07:39   #35
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Koja je to kamera? Super izgleda slika.

Problem mi je koaksijalac jer nemogu provući 2 komada, jednostavno nema mjesta. Imam taman za jedan cat 5 kabel. Ali da, generalno analogija mi je jeftinija u startu.

Aj molim te poslikaj dok uhvatis vremena. Tnx
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2017., 09:00   #36
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,204
Stavis utp onda. Po jednoj parici posaljes 12v po drugoj preko video baluna ide signal. Radit ce ti na 50 metara sigurno.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2017., 10:40   #37
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Na 50m za napajanje treba barem dvije parice jer je pad napona velik. Ako ima napajanje negdje blizu, bolje da ga uzme lokalno i pošalje samo signale u snimač. Zna biti smetnji kada se šalje dvije ili više kamera po utp-u + napajanje.

Edit: Govorim o HD i Full Hd, ne čistoj analogiji što se tiče smetnji.
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2017., 10:45   #38
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,204
Idealno bi bilo da se s blizeg mjesta moze poslati struja to stoji. Ali 2 kamere preko utp-a idu bez problema, cak i 4.

Posto on moze provuci samo jedan utp ne vidim drugo riješene

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2017., 14:25   #39
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Napajanje mi nije problem, imam struju tamo, bitan mi je samo signal od slike. Signal od 2 kamere bi trebao ići kroz utp, sad dal analgono, il preko "mreže" ovisi samo o tome kakva je slika. Išao bi analogno jer je jefiniji, odnosno ovaj Hikvision mi upada u budžet samo analogni.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 16:34   #40
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Nikako da se odlučim za kameru, a vec lagano ludim sa mobitelom i besplatnim aplikacijama koje su prepune reklama, sve steka, kamera na mobu (note2) poprilično uska i tak.

Sto vise gledam, to mi je smislenije uzet nesto tipa Xiaomi mijia za 37$ odnosno cca 270 kn. Jedini problem bi mogao biti taj Xiaomi soft, (MiHome) koji na google playu ima ocjenu 3.0, i ljudi se masovno zale.

Kolega Gabre je rekeo da takvu slicnu kameru nije uspio natjerat da radi sa 3rd aplikacijom, tako da jedino ostaje ta MiHome koje eto nije bas neka sreca.

Hardverski kamera je jako dobra, super kut, slika, detekcija pokreta, night snimanje, kamera odvojiva od drzaca.

Ali đabe sve to ako ima problema sa androidom softwerom.

Neke preporuke za nesto sigurnije/bolje/jeftinije?

Ono sto bi kamera trebala imat je sto siri kut (da mogu pokrit cijelu prostroji od 35m2), kvaliteta slike, night snimanje i obavezno dvosmjerni audio transfer.
Gledao sam razno rane kineske 360° kamere, ima ih od 30 dolara pa na vise. Malo kvalitetnih reviewa, tako da je sve to potencijalno mačak u vreći sto zbog hardvera sto zbog softvera koji to sve na karju koristi.

Unaprijed hvala i LP
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2017., 16:47   #41
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,010
da nisi fulo temu? wireless ip kamere su za videonadzor, sta ce ti droid aplikacija? bitno da dvr (uređaj ili komp) uredno prepoznaje...
ili sam ja malo old skul?
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 18:39   #42
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Nikako da se odlučim za kameru, a vec lagano ludim sa mobitelom i besplatnim aplikacijama koje su prepune reklama, sve steka, kamera na mobu (note2) poprilično uska i tak.

Sto vise gledam, to mi je smislenije uzet nesto tipa Xiaomi mijia za 37$ odnosno cca 270 kn. Jedini problem bi mogao biti taj Xiaomi soft, (MiHome) koji na google playu ima ocjenu 3.0, i ljudi se masovno zale.

Kolega Gabre je rekeo da takvu slicnu kameru nije uspio natjerat da radi sa 3rd aplikacijom, tako da jedino ostaje ta MiHome koje eto nije bas neka sreca.

Hardverski kamera je jako dobra, super kut, slika, detekcija pokreta, night snimanje, kamera odvojiva od drzaca.

Ali đabe sve to ako ima problema sa androidom softwerom.

Neke preporuke za nesto sigurnije/bolje/jeftinije?

Ono sto bi kamera trebala imat je sto siri kut (da mogu pokrit cijelu prostroji od 35m2), kvaliteta slike, night snimanje i obavezno dvosmjerni audio transfer.
Gledao sam razno rane kineske 360° kamere, ima ih od 30 dolara pa na vise. Malo kvalitetnih reviewa, tako da je sve to potencijalno mačak u vreći sto zbog hardvera sto zbog softvera koji to sve na karju koristi.

Unaprijed hvala i LP
Yi Home aplikacija radi bez greske. jedina mana je sto ti nece raditi audio kad izadjes iz aplikacije, moras svaki put "unmute" kliknuti, i biti otvoren prikaz, no to ima veze sa zakonom a ne samim xiaomiem. u zadnjih godinu dana mi se valjda desilo triputa da se kamera zblesirala i zahtjevala istekavanje iz zida, cak bih prije rekao da je do app-a ali nisam siguran.

Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
da nisi fulo temu? wireless ip kamere su za videonadzor, sta ce ti droid aplikacija? bitno da dvr (uređaj ili komp) uredno prepoznaje...
ili sam ja malo old skul?
ovisi za sto trebas. ja ih koristim ko baby monitor. Da idem na neki video nadzor onda bih gledao tako nesto, iako i ovim kamerama mozes pristupiti preko routera kroz web sucelje. pa se sigurno da sloziti i nadzor.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 20:35   #43
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,204
http://www.ebay.com/itm/252620154399...%3AMEBIDX%3AIT

Pa pogledaj da li ti paše. Ja ju koristio i dobro radi. Može se i dyndns na njoj napraviti pa pristupaš preko browsera, ide na 3rd party app.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 09:28   #44
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Yi Home aplikacija radi bez greske. jedina mana je sto ti nece raditi audio kad izadjes iz aplikacije, moras svaki put "unmute" kliknuti, i biti otvoren prikaz, no to ima veze sa zakonom a ne samim xiaomiem. u zadnjih godinu dana mi se valjda desilo triputa da se kamera zblesirala i zahtjevala istekavanje iz zida, cak bih prije rekao da je do app-a ali nisam siguran.

ovisi za sto trebas. ja ih koristim ko baby monitor. Da idem na neki video nadzor onda bih gledao tako nesto, iako i ovim kamerama mozes pristupiti preko routera kroz web sucelje. pa se sigurno da sloziti i nadzor.
Ovo sto se kamera/app zblokiraju je onak, nije strasno, ali svejedno. Iako 3 puta u godinu dana, i ako pola od tog vremena radi 8h/dnevno, onda i nije tak strasno.
Meni isto treba za nadzor zivog bića


Citiraj:
Autor Kruno M Pregled postova
http://www.ebay.com/itm/252620154399...%3AMEBIDX%3AIT

Pa pogledaj da li ti paše. Ja ju koristio i dobro radi. Može se i dyndns na njoj napraviti pa pristupaš preko browsera, ide na 3rd party app.
Taj model wanscama ima i na gearbestu, ima ukupno 52 reviewa i ocjenu 4.9, znači svi su jako zadovoljni i svi ističu jednostavnost i funkcionalnost.

Kako je kamera sa kutem (sirinom), jel se moze preko 3rd aplikacija pomicat i kakva je kvaliteta slike opcenito?
Kako radi nativna aplikacija za android?

LP
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 13:44   #45
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
uzeo prosli tjedan dva komada ovoga da se malo igram:

https://www.aliexpress.com/snapshot/...Id=32234447649
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:05   #46
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor b1tterman Pregled postova
uzeo prosli tjedan dva komada ovoga da se malo igram:

https://www.aliexpress.com/snapshot/...Id=32234447649
ne otvara link, potreban login in
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:11   #47
Dac
Premium
Moj komp
 
Dac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 664
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Taj model wanscama ima i na gearbestu, ima ukupno 52 reviewa i ocjenu 4.9, znači svi su jako zadovoljni i svi ističu jednostavnost i funkcionalnost.

Kako je kamera sa kutem (sirinom), jel se moze preko 3rd aplikacija pomicat i kakva je kvaliteta slike opcenito?
Kako radi nativna aplikacija za android?

LP
Imam dva komada starijeg modela niže rezolucije već bar 2 godine, rade 0-24 bez nekih problema. IR za noć, dvosmjerna komunikacija, pan/tilt

Aplikacija E-View radi sasvim OK. Radi i na PC-u WebcamXP recimo, zajedno sa pomicanjem. Ili ZoneMinder, za snimanja i mail alarme. Nisam nikad podesio njihov sistem nego koristim PC
Dac je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:27   #48
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
ne otvara link, potreban login in
evo linka:

https://www.aliexpress.com/item/Free...234447649.html

s tim da je cijena bila 39$ po komadu kad sam kupovao
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:08   #49
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Dac Pregled postova
Imam dva komada starijeg modela niže rezolucije već bar 2 godine, rade 0-24 bez nekih problema. IR za noć, dvosmjerna komunikacija, pan/tilt

Aplikacija E-View radi sasvim OK. Radi i na PC-u WebcamXP recimo, zajedno sa pomicanjem. Ili ZoneMinder, za snimanja i mail alarme. Nisam nikad podesio njihov sistem nego koristim PC
Jel ti problem uploadat sliku onog što vidiš? Koliko je to detaljno? Ja bi si uzeo nešto za otvoreni prostor, i onak za ono što valja neam para, i sad gledam alternative.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:34   #50
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Po onom sto sam uspio izguglati u par sati, kao najboji izbor se namece Wanscam HW0036 koja je trenutno na Gearbestu akcijskih 19,99$.

S obzirom na tako nisku cijenu, jednostavno nema konkurenciju (osim u vidu istih takvih kamera sa drugom naljepnicom/nazivom) jer ako je nesto iole malo bolje, onda je to od 60$ i naravno vise.

Ima hrpa reviewa na netu, uglavnom svi zadovoljni, jer za tih 20-25 baksa tesko da moze bolje. Malo me muči kvaliteta same slike, ali nasao sam jedan vide gdje se dobro vidi kako to izgleda indoor & night:
https://youtu.be/OZAqlFNmgTQ?t=4m
I ovako na prvu ne izgleda prelose, soba sa ne bas najboljim osvjetljenjem.
Idealno bi bilo da postoji 1080P verzija ja par dolara vise, ali eto, nazalost nema.

Nasao sam nesto zanimljivo od Wanscama, radi se o modelu Wanscam HW0021 koji dolazi u dvije varijante 720P vs 1080P.

Na Gearbestu za 33$ 720P.


Na sluzbenoj stranici 1080P

Ali ovaj potonji (1080P) ne uspjevam naci na popularnijim shopovima (ebay/gearbest/banggodo).

Kako sad stvari stoje, bit ce na kraju Wanscam HW0036.

Citiraj:
Autor Dac Pregled postova
Imam dva komada starijeg modela niže rezolucije već bar 2 godine, rade 0-24 bez nekih problema. IR za noć, dvosmjerna komunikacija, pan/tilt

Aplikacija E-View radi sasvim OK. Radi i na PC-u WebcamXP recimo, zajedno sa pomicanjem. Ili ZoneMinder, za snimanja i mail alarme. Nisam nikad podesio njihov sistem nego koristim PC

I ja bih isto molio sliku onog sto se vidi i kratki osvrt na to kako radi dvosmjerni audio (kvaliteta zvuka, kasnjenje, mic)

Unaprijed puno hvala
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:59   #51
Dac
Premium
Moj komp
 
Dac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 664
Je pa nije neko čudo u 640x480. Kao stara web kamera, kažem da je stariji model. Ne može se usporediti sa 720p koji je sigurno bolji izbor i ispod toga ne bi trebao ni kupovati. Moja poanta je bila da to radi već 2 godine i nije krepalo

Dvosmjerni audio radi. Nije neki hi-fi, naravno. Kašnjenje ovisi o internetskoj vezi, ali nije veliko. Može se razgovarati sa onim pred kamerom, ili ga dobro zbrecati

https://play.google.com/store/apps/d...t.xhapp.client
Dac je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 09:07   #52
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Naručen Wanscam HW0036 sa Gearbesta, napravim mali osvrt kad dodje.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 11:02   #53
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Naručen Wanscam HW0036 sa Gearbesta, napravim mali osvrt kad dodje.
Imam ja. Crkla nakon 6 mjeseci ali do onda radila odlično. Sad se vise neće upaliti

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 11:05   #54
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,010
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Naručen Wanscam HW0036 sa Gearbesta, napravim mali osvrt kad dodje.
ja sam preletio po opisu i po review-ima, ali svi spominju droid aplikaciju, i neki pišu da ne mogu pristupiti live streamu s kompa. onda sam primijetio da nigdje nije napisano da se radi o onvif kameri. šta znači da će takva kamera letiti u smeće onog trena kad droid app prestane raditi na novim verzijama androida.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 15:29   #55
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
ja sam preletio po opisu i po review-ima, ali svi spominju droid aplikaciju, i neki pišu da ne mogu pristupiti live streamu s kompa. onda sam primijetio da nigdje nije napisano da se radi o onvif kameri. šta znači da će takva kamera letiti u smeće onog trena kad droid app prestane raditi na novim verzijama androida.

Pa napravit ce update droid aplikacije. Valjda.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 15:56   #56
Dac
Premium
Moj komp
 
Dac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 664
Ma radi sve. I sa kompa iz Windowsa, iz browsera, iz WebcamXP, iz Synology NAS-a (tj Xpenology je bio), ZoneMinder, poigrao sam se i sa nekim alternativim android aplikacijama

Malo igre sa IP i portovima, npr.

192.168.1.199:99/videostream.cgi?user=username&pwd=pass

I dobiješ stream u čemu hoćeš
Dac je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 16:14   #57
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Takodjer potvrđujem da radi normalno i iz windowsa, vlc i na Android 7

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 17:12   #58
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ovo sto se kamera/app zblokiraju je onak, nije strasno, ali svejedno. Iako 3 puta u godinu dana, i ako pola od tog vremena radi 8h/dnevno, onda i nije tak strasno.
Meni isto treba za nadzor zivog bića
LP
moje su upaljene 24/7. Tada kad sam ih iskopcavao, odnosno, zena je, jer njoj nije htio stream raditi na mobu pa da umjesto da joj objasnjavam sto da napravi na mobu, rekao da ju samo iskopca iz zida i ponovno ukopca, tako znam da ce se app ponovno spojiti automatski.
Inace, bez greske rade.

jedino sto bi morao napraviti je staviti gore custom firmware i tada ju tinycam app moze koristiti, a tinycam dopusta da audio radi i u pozadini ako ti nije app otvoren na ekranu.
no koliko sam skuzio, onda nemas vise cloud pristupa odakle god hoces i nema pregledavanja videa takodjer izvan wifi-a. u biti taj custom firmware je da se izbjegnu xiaomi serveri.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2018., 14:30   #59
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
bok,

koju kameru bi preporučili za vanjsku uporabu, a da se može kod nas kupiti

da nije preskupa, nešto best buy

također da se može s mobitela pristupiti kameri i da kamera ima wifi radi bežičnog spajanja.

možda nešto od ovoga: https://neutrinomobile.hr/catalogsea...NALOGNA+KAMERA

hvala
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2018., 14:35   #60
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
ništa od navedenog ..

sve analogne
dakle trebas vuč 2 kabla . struja i video
pa neki snimač koji bude njom upravljao


vidi foscam
https://svijet-medija.hr/artikls/foscam
preporuka na 9900 model, imam doma par komada i radi sama za sebe odlično
A jučer sam montirao i jednu C1 ispod balkona, vani .
Baš me zanima koliko če izdurat, jer nije za vanjsku namjenu
dadoremix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na