Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2010., 15:04   #61
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Možeš to i na živo prekopčat. No možda ipak bolje sačekat da stroj odradi svoje jer ti ipak na njemu radiš ozbiljnije stvari
Ma znam da mogu na zivo ali treba zavrsit 1000 frameova (3 komada mrezno rendaju) i neda mi se rasklapat dok renda, ionako su klokani svi do max stabilne frekvencije pa nebi htio da ih "ureknem" .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2010., 17:49   #62
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor dcesarec Pregled postova
meni je fractal bolji...ljepši...

i, jesi ga uzeo?
dojmovi?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2010., 17:31   #63
Co0ki3^^
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 177
nisam...ne ću xD (još)
Co0ki3^^ je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 08:36   #64
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 09:03   #65
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
hebena kucista,nema sta .. ali ono najbitnije
Citiraj:
Lian Li said that the TYR Pc-X2000F will sell for $539 USD
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 09:33   #66
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
NZXT po meni je, iako dobro izgleda, presuplje... pogotovo sad kad sam vec prosao fazu kad mi se da raskopavat komp svakih 10 dana zbog nekog vraga pa ga usput pocistim...

Zato trenutno, vec godinu dana, furam P182, otvorim ga svakih 6 mjeseci, puhnem ono malo prasine sto se unutra skupilo i gotovo... samo ocistim prednje filtere redovito svakih mozda mjesec-dva i to je to...

Ja necu bit subjektivan u vezi svog kucista pa rec da neke stvari nisu mogle bolje... Zadovoljan jesam ultra, al opet... po meni, donji kavez za napajanje je s onom pregradom izmedju kaveza sa diskovima pretijesan za kakvo High-End napajanje koje nije modularno... pogotovo ako su kablovi dulji i ako se hoce koristit taj medju-ventilator... Onda ona rupa izmedju prostora za napajanje i prostora s plocom, s onim plasticnim sliderom... hm... nije bas nesto... Pa za neke frikove (i sam sam takav) koji pate na urednost kucista, premalo je rupa na limu iza MBO... Nadalje, taj spojler gore mi je bezveze, cak sam si mislio izrezati komad lima da lijepo stane na knap pa da pokrijem tu rupu cijelu i ostavim samo onaj straznji 12cm vent... skupa sa PSU dosta za ispuhivanje toplog zraka... sta jos... mogli su se potrudit i ofarbat kostur u crno... Stranice, ko sto neko rece, nisu bas najzahvalnije za zatvaranje... ja nakon sto se otelim da sklopim kuciste, uvijek gledam jesam u stranici ostavio kakvu rupu za koju bi morao ic kod limara da mi sredi...

Ja jos nisam nasao kuciste koje ce uz slicnu cijenu P182 dat vizualno iste ili bolje rezultate (minimalizam) a da recimo ispravi ove gore navedene bolesti...
perich je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 11:53   #67
gog
Premium
Moj komp
 
gog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 581
Imam i ja već dugo P182 i otkad sam ga kupio nisam zadovoljan. Muče me isti problemi kao i tebe, osim što sam ja kroz vrijeme uspio strgati jedan pin na bočnoj stranici i odvaliti vrata jer su me uvjeravali da se mogu otvoriti više od 90°

Čak i kada imaš modularno napajanje upiknuti još jedan kabel u napajanje je praktički nemoguća misija dok je napajanje u kućištu, a da ne spominjem koliki je problem izvući donji cage sa diskovima kada je nakrcan.

Postoji li neko kućište ala serversko da se diskovi samo trpaju unutra a s druge strane je daughter board sa SATA konektorima i konektorima napajanja?
gog je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 12:04   #68
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Citiraj:
Autor gog Pregled postova
Postoji li neko kućište ala serversko da se diskovi samo trpaju unutra a s druge strane je daughter board sa SATA konektorima i konektorima napajanja?
Pa Obsidian (Corsair 800D) ima "ladicu" za plug and play diskove u hot swap bayu s prednje strane tako da ne otvaras kuciste dok ih ubacujes/izbacijes. Jedino je bed sto su samo 4 baya za to a ostala mjesta su isto manualno rastavljanje i ubacivanje.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 12:35   #69
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
... Pa za neke frikove (i sam sam takav) koji pate na urednost kucista, premalo je rupa na limu iza MBO... Nadalje, taj spojler gore mi je bezveze, cak sam si mislio izrezati komad lima da lijepo stane na knap pa da pokrijem tu rupu cijelu i ostavim samo onaj straznji 12cm vent... skupa sa PSU dosta za ispuhivanje toplog zraka... sta jos... mogli su se potrudit i ofarbat kostur u crno...
Stvarno mi neki komentari nisu jasni ...



Citiraj:
Ja jos nisam nasao kuciste koje ce uz slicnu cijenu P182 dat vizualno iste ili bolje rezultate (minimalizam) a da recimo ispravi ove gore navedene bolesti...
Barem znaš da je to najbliže tvom idealu
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 12:47   #70
m4x
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 579
najbolja kućište
LIAN LI modeli,npr. ovaj model PC-X2000F
RAVEN RV02
Fortress FT02
Corsair Obsidian 800D

Zadnje izmijenjeno od: m4x. 12.05.2010. u 13:04.
m4x je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2010., 12:59   #71
dzeneral
Valar morghulis
Moj komp
 
dzeneral's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Citiraj:
Autor gog Pregled postova
Postoji li neko kućište ala serversko da se diskovi samo trpaju unutra a s druge strane je daughter board sa SATA konektorima i konektorima napajanja?
Imaš par Zalman i Lian Li kućišta s hot swapom. Po meni Zalman uz Obsidian to ima bolje rješeno od Liana. I u Zalman možeš stavit do 6 diskova.
__________________
"The objective of war is not to die for your country, but to make the other bastard die for his."
dzeneral je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 13:17   #72
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Imao sam CM690, pa HAF 932, pa Antec P183, i sad imam Obisidiana 800D. Svi ovi navedeni se mogu sakrit iza 800D. Kuciste je prebrutalno, i sta je mi je najvaznije, malo prasine ulazi u njega. Imao sam i prije neka Antec kucista, i sa P183 sam se razocarao opcenito u Antec. HAF je OK za mulariju i cistacice koje imaju volje par puta tjedno usisavat prasinu iz njega.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 13:50   #73
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Imao sam CM690, pa HAF 932, pa Antec P183, i sad imam Obisidiana 800D. Svi ovi navedeni se mogu sakrit iza 800D.

Uspoređuješ Obsidiana od 2+ k kn sa ovima od 1 k i manje kn.

A 800D se može sakriti iza epskog STACKER-a i Cosmosa 1000
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 14:08   #74
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
A 800D se može sakriti iza epskog STACKER-a i Cosmosa 1000
Hahah, ova ti je dobra .

Nazalost ni Stacker ni Cosmos 1000 nisu na razini 800D. Bilo bi zgodno da jesu jer bi onda i 800D bio jeftiniji.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 14:09   #75
neron888
Premium
Moj komp
 
neron888's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 65
P182 imam, najveća mana po meni:
ventilatori, počeli cvrkutati nakon dva miseca,
za složit sve kablove kako spada treba imati jebenu volju,
prednji usb, uspija je izdržati misec dana, a onda sam napuca usb dok je bija ukljućen i polomija utor.

Prednosti:
čudo je stabilno i teško, nema vibracija, malo prašine, utišava zvukove , debele stranice,
neron888 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 14:18   #76
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova

Nazalost ni Stacker ni Cosmos 1000 nisu na razini 800D.
Guma na rupama za kejblj management i hot-swap koji krepa nakon mjesec-dva baš mi i nisu impresivan plus kojim bi se kučište uzdiglo iznad ova dva CMa
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 14:21   #77
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor gog Pregled postova
Imam i ja već dugo P182 i otkad sam ga kupio nisam zadovoljan. Muče me isti problemi kao i tebe, osim što sam ja kroz vrijeme uspio strgati jedan pin na bočnoj stranici i odvaliti vrata jer su me uvjeravali da se mogu otvoriti više od 90°
meni stranica na antecu komotno ide do cca 190° ako gledamo da je 0° dok je zatvorena

Citiraj:
Autor neron888 Pregled postova
P182 imam, najveća mana po meni:
ventilatori, počeli cvrkutati nakon dva miseca,
za složit sve kablove kako spada treba imati jebenu volju,
prednji usb, uspija je izdržati misec dana, a onda sam napuca usb dok je bija ukljućen i polomija utor.

Prednosti:
čudo je stabilno i teško, nema vibracija, malo prašine, utišava zvukove , debele stranice,

prvo što sam izvadil na kejsu su bili ti ventovi, chief od 30kn FTW (mislim da su to YateLoon ventovi)
a što se usb-a tiče, meni je napukla pregrada između ta dva pa sad nemogu koristiti lijevi jer kontakti dobro ne drže, desni hvalabogu radi ko i prvi dan
domis je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 14:23   #78
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Uspoređuješ Obsidiana od 2+ k kn sa ovima od 1 k i manje kn.

A 800D se može sakriti iza epskog STACKER-a i Cosmosa 1000
U ovoj temi (Odabir High-End kučišta) su se nasli i ovi moji navedeni, eto odakle usporedba.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 14:23   #79
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Guma na rupama za kejblj management i hot-swap koji krepa nakon mjesec-dva baš mi i nisu impresivan plus kojim bi se kučište uzdiglo iznad ova dva CMa
Iznimka ne cini pravilo (moj radi 4 mjesec ai zasad je Ok, kuc-kuc ). Sve se moze pokvariti.

Kako mjenjas CPU cooler na Cosmosu ? Ili mislis da je prakticno skidati plocu svaki put i to je njegova prednost koji ga uzdize iznad 800D ? Isto tkao prostranost u kucistu je neusporediva i Obsidian ih oboje tu nadamsuje visestruko a o cable managmentu da ne govorimo..... Kao sto rekoh nisu uopce za usporedbu.

Mana kod Osbsidiana je cijena i mislim da ne vrijedi tih cca 2000kn (ipak je to hrpa lima ) ali tu nemozemo pomoci, pogotovo sa nasim premalim trzistem
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 14:41   #80
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Rupu iza MBO-a za backplate izbušiš u roku jedne minute (i manje)
Makar koliko često mjenjaš cooler? Svakih 6 mjeseci? Vjerujem i rijeđe, tako da jednom u 6 mjeseci nije problem sve povaditi van, a i nebi bilo loše da se sve ponovo složi i ispuše

Prostranost na stranu, ima je i u Cosmosu i u STACKERu viška

Kablovi se sasvim lijepo mogu složiti u oba CMa.

STACKER sa svojim removable MBO trayem daleko nadmašuje svaki Corsairov plus.
Da ne govorim o vjerovatno najboljem kavezu za diskove ikad kod Cosmosa 1000 i zvučnu izolaciju na stranicama

I ja mislim da nisu za usporedbu, neželim ni pomisliti kako ona plastika što skriva hot swap i onaj vent sa strane diskova počne klepetati kad bi unutra stavio četiri terabajtna Hitachia

Lijepo je što je sav crni, i'll give him that, i dobar je COrsair, ali nije sveti gral među kučištima
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 14:56   #81
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
I ja mislim da nisu za usporedbu, neželim ni pomisliti kako ona plastika što skriva hot swap i onaj vent sa strane diskova počne klepetati kad bi unutra stavio četiri terabajtna Hitachia
Imam 4 diska u tom hot swapu (2*1TB Samsung (F1 i F3) i 2*Seagate (400 i 500GB stare serije) i nikavih problema niti klepetanja/zujanja NEMA. Sve ima svoje sjediste i klik/kopcu tako da bolje da ne pricas napamet ako vec neznas stvarno stanje stvari.

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Lijepo je što je sav crni, i'll give him that, i dobar je COrsair, ali nije sveti gral među kučištima
Nitko nije ni rekao da je sveti gral (ima i boljih naravno) ali je jednostanvo bolji od oba koje ti navodis i tu se slaze i vecina online recenzija i oni koji su ga probali ili ga koriste dok ti pricas ovako napamet kao i vecina ekipe po forumima ali zato nam je bar zabavno, ima tema/postova ako nist drugo .

BTW imam 4 razlicita BigTower Chiefteca (nevolim male kutije, brzo mi ponestane prostora ) i jedan Antec P183 te sam prije imao Silverstone TJ-01 te Aopen BigTower i ovaj 800D ih sve nadmasuje u svakom pogledu (nazalost i cjenom ali SStone je bio blizu cjenom (citaj preskup) u doba kupovine ).
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 15:58   #82
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
tu se slaze i vecina online recenzija i oni koji su ga probali

Gle, konačan sud o tom kučištu nemože dati ni 3D GameMan ni OverClockers Club, nego korisnici kučišta.

Pošto me kučišta i zračno hlađenje najviše zanima nagledao sam se materijala i threadova o tom kučištu i nije uopće tako bajno kao što ga rivjui predstavljaju (OK, nijedno nije tako bajno, but still), tako da bar pokušavam baciti kakav argumentirani komentar a ne izmišljenu glupost.

Ogromne temperature, hot swapovi koji krepavaju, plastika koja puca itd

Da kučište ima Cosmosov izgled, kavez za diskove i tišinu, te STACKERovu modabilnost i MBO tray ja nebi razmišljao ni sekunde i pljunuo bi 3k kn za njega.

Ovako ima jednakih ili boljih kučišta za manje novce, a kud i kamo ljepših, Corsair- ne hvala.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 17:50   #83
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Znaci testovi na netu nemogu dati "konacan sud" a ti koji ih citas mozes dok mi koji korisitmo kuciste opet nemozemo? Nije li to malo kontradiktorno ? Cool, nisam znao da to tako funkcionira, bas ti hvala sto si nas prosvjetlio sa svojim reviewom na slijepo .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 17:57   #84
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Šta je tu kontradiktorno?

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova

Pošto me kučišta i zračno hlađenje najviše zanima nagledao sam se materijala i threadova o tom kučištu i nije uopće tako bajno kao što ga rivjui predstavljaju
.
Mislim na materijale i threadove običnih korisnika a ne rivjuera

Ti si zadovoljan - super, ali nemaš jedini 800D, ovo kučište ima oho-ho ljudi, čiji se materijali na youtubu i postovi na sajtovima pojavljuju, koji baš i nisu toliko zadovoljni.

But you already knew that - samo si htio moje izvuči malo iz konteksta.
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 12.05.2010. u 18:04.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 18:06   #85
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Kontradiktorno je to da tvrdis da se nemoze ocjeniti preko reviewa/preko neta nego ga mogu samo ocjeniti korisnici a u isto vrijeme ga ti ocjenjujes preko online materijala/reviewa (jer ga nemas) i govoris meni koji ga imam i koristim da ja neznam ocjeniti i da je Cosmos bolji itd itd.. . Nisam li ja jedan od tih korisnika koji ga moze ocjeniti a ti jedan od tih sto ocjenuje preko online reviewa ?

Meni to i dalje zvuci kontradiktorno i nisam nista izvuko iz konteksta i upravo sam ti objasnio u textu gore sto je kontradiktorno. Ako i dalje nije jasno onda sorry nemam vise nacina da objasnim.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 18:18   #86
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ne, tebi nije jasno da ga ja ne ocjenjujem preko rivjua već preko iskustava onih drugih korisnika koji baš nisu full zadovoljni.
Ali ček, ja tebi govorim da ga ti neznaš ocjeniti, a nemam ga, a ti meni govoriš da ja neznam Cosmosa ocjeniti - a ti njega nemaš... zanimljivo

Opet kažem, ti ga imaš i zadovoljan si - super, ima i deseci/stotine njih koji se nisu oduševili, ili se njihovo mišljenje ne broji, pa ni ja ne smijem baciti kakav dojam o njemu nakon čitanja kilometarskih dojmova zadovoljnih i ne-zadovoljnih?

Ima koliko hočeš zadovoljnih, a ima i onih drugih.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 18:24   #87
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Opet ponavljam - ti pricas iz iskustva DRUGIH (znas kako se kaze "rekla kazala" ili "od prijatelja prijatelj....") - tu je poanta/razlika. Zasto su sad ti drugi revievi koje si procitao odjednom vise vrijedni od mog ili jucca-inog reviewa da ti vise vjerujes drugima a nama NE ? To mi pojasni ako moze i bit cu zadovoljan .

Znaci sto sad tebe vodi (osim da se ne slozis sa monom ni pod koju cijenu - tzv. HR sindrom "samo sam ja u pravu" ) da vjerujes vise tamo nekom ameru nego nama ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 18:36   #88
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ne, ali kad njih 30 kaže ima problem sa tim i tim, onda valjda problem i postoji

Tko je rekao da vama ne vjerujem, nisi ti ništa lagao kad si rekao dobro je ovo, ovo, ovo i ovo, samo što neki pišu i nevalja ovo, ovo i ovo također

Rivjui na stranu već jednom, ja govorim o običnim dojmovima korisnika, nit su oni pisali kakve rivjue po XSu i sličnim sajtovima, već samo pisali pluseve i minuse po temama o kučištu.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2010., 19:00   #89
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Ma Ok, nema svrhe da dalje raspravljamo, nadam se samo da je covjek izvukao neke podatke/detalje iz ovog i da ce dobro odluciti jer ipak njegov epare su u pitanju .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2010., 09:32   #90
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Stvarno mi neki komentari nisu jasni ...




Barem znaš da je to najbliže tvom idealu
Ovo ili je custom paint job ili je SE izvedba... sto se tice cable managementa, svaka cast... mozda je moj MBO layout tako neki cudan pa se meni vidi malo vise kablova...

ja sam na kraju ovo uspio dobit s tim... jedino kaj mi fale su malo dulji sata kablovi da ih bolje razfuram okolo, pa ako tko ima za pokonit 3-4 komada extra dugih, placam postarinu ili pivu na potezu zg-zapresic.



A sto se tice vrata, meni se otvaraju za 270 stupnjeva, ako je 0 stupnjeva zatvoreno... mogu se otvorit skroz da se naslone na bocnu stranicu... i nis nije slomljeno... bar kolko ja vidim....

Sve u svemu, zasad ga ne mijenjam jednom kad bum imao brdo para i kad bum gradio savrseni komp, onda cu se isprsit i za savrseno kuciste...

Zadnje izmijenjeno od: perich. 13.05.2010. u 09:50.
perich je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na